« Mobily

Fórum pridal Verto, 16. august 2011, ďalšie jeho diskusie »

Koho je to cislo?

Verto
verto, 22 ročný chalan, Bratislava, 16. august 2011

Zdravim, je mozne ze som sa stal obetou podvodu. Potreboval by som zistit meno majitela tohto telefonneho cisla ( 0949456128 ) po pripade aj adressu, tak tiez mam k dispozicii aj emailovu adresu ( funny13@centrum.sk ) ...

0 Zareaguj!
Drejka
drejka, 44 rokov, 16. august 2011

No, tak to by bola asi sakra nahoda, ak by ho tu nahodne niekto poznal (ak teda nemas indicie ze je to clovek odtialto) a este ti to aj (vzhladom na znenie zadania fora) prezradil. Ak si myslis, ze si bol obetou trestneho cinu, preco to neriesis inym sposobom?

1 Zareaguj!
Amelia13
amelia13, 10 ročné dievčatko, ..., 16. august 2011

Predal Ti mobil?

2 Zareaguj!
Amelia13

...na bazos.sk?

3 Zareaguj!
Verto

@drejka z toho dovodu lebo skada je 60 euroa riesit to nikto nebude, mam aj cislo bankoveho uctu.... vseko sa da len staci niekoho z O2 alebo VUB co mi to pozrie aj sa odmenim....

4 Zareaguj!
Vive
vive, 21 ročný chalan, v makrovesmíre, 16. august 2011

podľa mňa si ty sám podvod. dobre vieš, aké číslo to je a len chceš aby sme naň zavolali Hehe

5 Zareaguj!
Smajdalf
smajdalf, 12 ročný chlapec, The Chosen One, 16. august 2011

choď na políciu...

6 Zareaguj!
Verto

@amelia13 ano Hehe .... google.sk? Cha

7 Zareaguj!
Verto

n@vive nepotrebujem nikoho aby tam volal iba neake info o tom cislo

8 Zareaguj!
Amelia13

Hej... Inak, s podobným som mala skúsenosť, že my niečo akože "predali" a nedostalo sa to ku mne... Ale ja som vedela kto je ten človek a - môj milovaný ocinko to z neho "vytĺkol" - ... Hehe
Skús ísť na políciu, ak budú ochotný povedia Ti koho to číslo je, oni to ľahko môžu zistiť.

9 Zareaguj!
Klaudiqaaa
klaudiqaaa, 22 ročné dievča, 16. august 2011

@amelia13 ošikať celú políciu tí vedia spraviť holý kokot a nie pomáhať tam kde treba....

treba ti len spoznať niekoho kto robí v O2 a hneď budeš vedieť

10 Zareaguj!
Amelia13

@klaudiqaaa Preto som povedala "ak budú ochotný" ... Nuž, máš pravdu. Policajti sa Ti vysmejú a nič nespravia, vlastná skúsenosť.

11 Zareaguj!
Daddy
daddy, 19 ročný chalan, . . ., 16. august 2011

tipujem na klasický podvod bazosu? ... vsadím sa že mám pravdu.. Hehe

12 Zareaguj!
Eveve
eveve, tvári sa, že má 6 rokov, Over the rainbow, 16. august 2011

Čo? na bazoše takéto podvody? Ja som tam teraz pridala nejaké veci, na predaj. Toto som mala vidieť skôr. Čo sa tam deje?

13 Zareaguj!
Depropex
depropex, 23 ročný chalan, Už nikto, 16. august 2011

@verto však ak si previedol peniaze ono sa ich dá vziať späť, len musíš svojej banke nejako oznámiť k čomu došlop

14 Zareaguj!
Martin182
martin182, 25 ročný chalan, Bratislava, 17. august 2011

pokial nemáš známosti tak Ti to číslo nikto nezistí.. sú oveľa vážnejšie prípady kedy ajtak čísla neposkytli.. skôr by som sa zameral na tú banku, ale hlavne čím skôr, vraj tam existuje istá doba kedy môžu tie peniaze ešte spätne strhnúť..
A čo sa týka bazošu treba si dávať pozor a vedieť ako na to.. nakupujem cez neho už roky, občas aj predávam a nikdy sa mi nič nestalo.. takže netreba hneď odsudzovať..

15 Zareaguj!
Midnight
midnight, 25 ročný chalan, neber ostatných tak vážne(?), 17. august 2011

@verto
"aj sa odmením"
lenže postih pre pracovníka banky alebo operátora za neoprávnené poskytnutie osobných informácií (kam presne táto tvoja požiadavka spadá) je vyhadzov (robil som v orangei, viem to), takže pochybujem že by si sa danému človeku vedel odmeniť tak aby mu to za to stálo.

je fakt že polícia by sa ti s tým asi vysmiala, ale:
máš mail a číslo, takže si od neho asi niečo "kúpil" cez net, napíš najprv danej stránke na ktorej si inzerát našiel, oni to riešiť budú, ak majú ako.
druhá vec, rieš to so svojou bankou. obom týmto inštitúciám si v podstate "platiaci klient", takže je vysoko v ich záujme to riešiť už len z princípu, bez ohľadu na to o akú malú sumu ide.

16 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 17. august 2011

ako povedal @martin182 ak si posielal peniaze prevodom na ucet, kontaktuj banku. Ta bude kontaktovat banku prijemcu a do mesiaca mas svoje peniaze spat.

Policia taketo veci neriesi, kedze ide o priestupok.

17 Zareaguj!
Beautiful-disgrace
beautiful-disgrace, 20 ročné dievča, Mordor, 17. august 2011

@amelia super otec Hehe Haha

18 Zareaguj!
Normalkomar
normalkomar, 16 ročný chalan, in the rock sky, 17. august 2011

nepoznám

19 Zareaguj!
Antifunebracka
antifunebracka, 25 ročný chalan, stetka birdzu, 17. august 2011

sak to je lacove! @hnisavica koho si zas odrbal, ty vituz?

20 Zareaguj!
Hnisavica
hnisavica, 27 ročný muž, ...a tým myslím tam dole, 17. august 2011

@antifunebracka Ale, takého jedného chlapca, vraj má nejaký funny mail či čo, ako ti to napadlo tuto?

21 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

21reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist