Fórum pridal Ucitelka, 8. 8. 2020 09:19 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kedy ste naposledy spadli z bicykla?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

A prečo a aké následky to malo? Stalo sa vám pri páde niečo?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Pred rokom a skoro som skapal :D skoda ze len skoro :(
  2. 2
    Papver

24 ročné dievča

Tak 10 rokov dozadu, keď som išla rýchlo na bajku cez staré centrum mesta. Akurát bolo po daždi a ja som šla dosť rýchlo a prudko som zabrzdila práve na mokrých a klzkých dlaždiciach a už to so mnou išlo. Pád nebol taký hrozný ani som neskončila veľmi dochrámaná, iba trochu otrasená, ale ešte som aj naspäť naskočila na bajk.

Najhoršie bolo, že sa to stalo akurát v centre mesta, kde bolo veľa ľudí takže príšerný trapas.
  3. 3
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

naposledy som padla tak dva tyzdne dozadu, bola som unavena z dlhej jazdy, zastavila som na kraji cesty ale vypla som si len jednu nohu z pedalu a navazila som sa z tej unavy na druhu staranu ... a uz som letela dole z kopca, kotrmelcek som si dala aj s bicyklom a ostala som lezat v malinisti a koprive :D cize zopar skrabancov, ale nic strasne.
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Pár rokov dozadu, keď som sa v meste v zákrute zrazila s jedným chlapcom, bola som trochu pooškieraná, no skôr som sa bála o ten môj lacný bicykel čo som vtedy mala, že či to prežil (hehe) a veru bol aj nejaký ohnutý potom :S
  5. 5
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

pred 2 rokmi... koleso sa mi dostalo do električkovej koľajnice
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

Už je to veľmi dávno čo som mohol spadnúť, až tak dávno, že si ani nepamätám ... jazdím bezpečne a predvídam
  7. 7
    Limitles

8 ročný chlapec

Preevcerom prevratilo ma ako štamgasta na murik a bolt kolobežku muselo to extra vtipne vyzerat
  8. 8
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

asi pred 7 rokmi, nič vážne
  9. 9
    Fukaj

8 ročný chlapec

Zhruba 7 rokov, 10 metrov som sa suchal po asfalte lakťom. Kost mi trčala kusek :D
  10. 10
    Yoss

29 ročný muž

z bicykla nie, ale z višne, keď som bol malý
  11. 11
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Nejazdím na bajku, som dosero že sa vysypem :-D
  12. 12
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

V zime asi 5-6 rokov dozadu som sa šmykla na ľade. Ale bola som tak naobliekaná, že sa mi absolútne nič nestalo. :smile:
  13. 13
    Wewo

27 ročný muž

Nie tka dávno, jazdíme v bikeparkoch downhilly. A bolo strašné blato :)
  14. 14
    Likju

25 ročný muž

Pred 7 rokmi? Neviem presne. Šiel som na starom komplet pevnom bajku dole z kopca v lese a nevytočil som, preletel cez bike a do blata.
  15. 15
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ja vždy keď sadnem na bicykel sa aspoň raz zdrbem :D ale už som dlho nesedela :D
  16. 16
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

Tak tri roky dozadu ked som isla z kopca a vykotila som sa v zakrute niekde pri roli. Mala som slusnu modrinu na stehne ale co je najhorsie ze som znicila moje nove tenisky. Inak pohoda, dalej sme pokracovali domov asi 30 km lebo sme ani nemali na vyber :D
  17. 17
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Minulý rok na začiatku júla som sa vyhýbala takej tete v Ružovom parku, išla som už mimo chodníka, a keď som sa chcela vrátiť na ten miniatúrny obrubník, tak sa mi to šmyklo a som sa pošúchala po chodníku. Takú kvalitnú odreninu som mala na ruke, stále tam mám inú farbu kože. Trvalo asi mesiac, kým sa to kompletne zahojilo. A vtedy mi odpadol blatník.
    Každé leto zatiaľ padám, len toto som ešte nemala to šťastie. Šak dva roky dozadu mi zas odpadol pedál a mala som mesiac modrinu cez pol stehna. Ale vyzeralo to cool. Chýba mi.
    A moje kolená vyzerajú dosť zle. Šak keď furt padám.
  18. 18
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Ou to by som musel vediet kedy som naposledy sedel ns bike :D
  19. 19
    R4ptor

26 ročný muž

asi keď som mal 5-6 rokov a učil sa bicyklovať
  20. 20
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Veľmi dlho nie, až sa čudujem :D jazdím jak blázon
  21. 21
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Len raz som spadla, keď som mala asi 10 rokov - odrené koleno som mala, nič viac.
  22. 22
    Palec223

28 ročný muž

pred mesiacom :D nevybral som vacsiu zakrutu vdaka strku a skoncil osm v priekope kde som preletel bicykel a sprvil vo vzduchu kotrmelec dopadol som na makku travu a mal som len trosku laket oskrety a bicyklu nic nebolo :D uplne dokonaly pad bez bolesti :D
  23. 23
    Verka13

21 ročné dievča

Asi pred dvomi rokmi, keď sa mi zakrútila do kolesa šnúrka z topánok a padla som ako vrece švábky nabok.
    Len susedka ma ratovala :D
  24. 24
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Asi ked som mala 4 roky, rozbila som si kolienka aj laktiky