Fórum pridal Vaness123, 19. 9. 2019 07:20 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby si si pred narodením mohol vybrať svoje pohlavie...

0
Vaness123

17 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Neviem posúdiť. Najskôr by som musel byť aspoň na chvíľku ženou a potom by som mohol nad tým uvažovať.
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Mne moj zivot vyhovuje :D akoze, keby som sa narodila ako muz tak by som sa asi nehnevala, ale byt zenou je fajn :)
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Nemenil by som. Áno, čítate dobre. Napriek všetkým strastiam, ktoré naša gynocentricka spoločnosť nám mužom spôsobuje, by som nemenil
  4. 4
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

Ono.. hej, byt chlapom je asi v mnohych ohladoch jednoduchsie, ale ked mna tak strasne bavi byt zenou aj so vsetkymi vyzvami, co to v zivote znamena :)
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Hneď by som menil, uplne na kokot to je teraz
  6. 6
    Trevor1994

75 ročný ujo

@robinsonleon a ty by si chcel aby to bolo na picu
  7. 7
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

@trevor1994 isiel by som do toho keby sa da
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Neviem uplne. Mam nazor asi ako @kakofonicka, size AZ tak strasne ma nebavi byt zenou, ale je to v pohode - okrem veci materstva, s tym sa stale neviem nejak zzit. Urcite by som chcela v dalsom zivote byt muzom, aby som si vyskusala, mam rada pestrost :D
  9. 9
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

chcel by som si skúsiť ženský orgazmus
  10. 10
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Vo vnutri som jasna zenska, ale rozhodne by som bol lezba, ktora si perfektne rozumie s chlapmi
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

No ak by bolo iste ze budem takyto kkt aky som tak si urcite vyberem zenu nech som aspon pica
  12. 12
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

gay muž by som chcela byť.
  13. 13
    Warble

20 ročné dievča

dost sa to vo mne lame, hrozne by som chcela byt pekny chlap, ale zaroven ma hrozne bavi zensky zivot! :D mozno pekna zena by bolo perfektne kombo (:
  14. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Neviem, to by som si nechcel vyberať asi. :D Ale hlasoval som, že by som chcel byť znova chlapom.
  15. 15
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

PRESNE ako @warble , moznost pekna zena mi chyba :D
  16. 16
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

mňa vlastne tiež baví byť ženou :D , ale byť mužom je jednoduchšie a radšej by som si zvolila tú ľahšiu cestu :D
  17. 17
    Dwarvax

32 ročný muž

Asi vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Takze neviem. Realne mi vyhovuje, to co som a ak by to bolo inak, tak by to bolo dufam tiez pre mna vyhovujuce. :D
  18. 18
    Dwarvax

32 ročný muž

Ale cisto teoreticky, ak existuje viac zivotov a nie len jeden, tak by som si chcel prejst asi aj tou druhou variantou. :D
  19. 19
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Jasne zme mužom. Veď o inom ani nebásnim