Fórum pridal Plavam_zivotom, 12. 8. 2020 22:32 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Keby si mal stroj času... (1.koment)

0
Plavam_zivotom

25 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

... a mal by si len jednu jedinú cestu na jedno miesto, kde by si mohol stráviť 48 hodín a automaticky by si sa vrátil potom naspäť do prítomnosti, aké miesto a obdobie by si navštívil a prečo?
  2. 2
    Likju

25 ročný muž

Zalezi od toho ci by zmeny v minulosti ktore by som mohol spravit ovplyvnili pritomnost.
  3. 3
    Ppppp

33 ročný muž
    Vreskotova knižnica

Zachádzaš príliš to biblického bádania.
  4. 4
    Marleymt

hrá sa, že má 1 rok

dakam na Divoký Západ prosím
  5. 5
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@likju To je na tebe ako to pochopíš :) Nešpicifikovala som to bližšie.
  6. 6
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Ja by som šla do budúcnosti o pár sní aby som si pozrela čísla lotérie :D A podala by som to a vyhrala by som :D
  7. 7
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@plavam_zivotom vies co asi do buducnosti. ale nie az do takej dalekej ze tesne pred smrtou. skor takych 10-20 rokov dopredu :D
  8. 8
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@6 to chces takto podvadzat? :D
  9. 9
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@kosmiklove Noooo, ako prvé mi napadlo to čo tebe, že pozriem sa tak o 15 rokov cca. dopredu ako na tom som, či mám rodinu a deti a tak , ale potom mi napadla tá lotéria :D :D
  10. 10
    Dezolat

32 ročný muž

https://media0.giphy.com/media/Z0Z8fln4omqRO/giphy.gif
  11. 11
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

išiel by som na koncert Jerry Lee Lewisa s Johnnyho Casha
  12. 12
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

Do galanty
  13. 13
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

ak sú podmienky nastavene takto tak tesne pred moju smrť (niekoľko dní).. stretol by som sa sám so sebou a hodil dlhšiu reč so sebou celkovo o všetkom a o živote..nech si navzájom vymeníme najdôležitejšie informácie
  14. 14
    Patrixo

33 ročný muž

Alebo na ten wellness do sauny :D
  15. 15
    Aeria

19 ročné dievča

na mars
  16. 16
    Kerrang

28 ročný muž

To by aj tak nefungovalo, stroj času neexistuje :) ...a keby aj existoval, tak aj tak by som si radšej prial, aby sa dal oživiť mŕtvy
  17. 17
    Patrixo

33 ročný muž

@melancholik ono by to asi nebola vymena ale jednostranny prenos ci? Umierajucemu cloveku uz toho vela nenakecas uzitocneho asi
  18. 18
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@kerrang Bože nezamýšlaj sa nad tým, predstav si, že by stroj času existoval... nemusí to byť realita.
  19. 19
    Likju

25 ročný muž

Keby zmeny v minulosti menili pritomnost: siel by som do minulosti bud pred narodenim niekedy blizko alebo ako ked som bol este maly. Jedine co by som spravil je ze by som povedal rodicom nech nerobia to co robili a nech sa spravaju inak nech to nedopadne tak jak je
    Keby sa nedala zmenit pritomnost: nerobil by som nic, mozno by som tu moznost niekomu daroval ak by sa dalo
  20. 20
    Kosmiklove

34 ročný ujo
    andromeda

@plavam_zivotom ano presne take nieco som chcel aj ja :D ak by som bol stastny tak loteriu nepotrebujem
  21. 21
    Kerrang

28 ročný muž

Aj keby existoval, tak aj tak by to nič nevyriešilo a nechcel by som môj život žiť odznovu ...asi to tak má byť, a nechcel by som už asi ani nič skúsiť inak alebo si zopakovať ...a rozhodne netúžim robiť výšku zas odznovu :D
  22. 22
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patrixo Alebo do welnessu v Galante

https://pyxis.nymag.com/v1/imgs/d6a/dc7/4a5001b7beea096457f480c8808572428b-09-roll-safe.2x.rsocial.w600.jpg
  23. 23
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@6 toto, jo. XD
  24. 24
    Misfit44

15 ročný chalan

vratila by som sa v case a sla by som 7. novembra 2019 na ples, aby som mohla tancovat s peknym chlapcom
  25. 25
    Patrixo

33 ročný muž

@plavam_zivotom vidis a ten welness kde bol vlastne?
  26. 26
    Papver

24 ročné dievča

Preniesla by som sa do budúcnosti presne 48 hodín pred svojou smrťou. To by mi stačilo na to, aby som zistila ako zomriem, kam som sa v živote dostala, s kým som ho strávila a čo sa stalo s ľuďmi, ktorých som milovala.
  27. 27
    Likju

25 ročný muž

Ved pise ze by to bolo len na 48 hodin ziaden cely zivot by si neprezival odznova @kerrang
  28. 28
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@kerrang Bože... ty si mimo. Absolútne si to nepochopil... máš stroj času a ty ako pozorovateľ sa môžeš pozrieť kam chceš v čase na 48 hodín... nevrátiš sa do svojho tela. Môžeš sa ísť pozrieť pred svoje narodenia do čias keď boli dinosaury, alebo do stredoveku, alebo vtedy keď žil Ježiš, môžeš sa ísť pozrieť na to ako si sa narodil alebo môžeš ísť do budúcnosti obzrieť ako žiješ , prípadne môžeš ísť do roku 6890 pozrieť či ešte existuje táto planéta.... hocičo skrátka..
  29. 29
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patrixo Neviem, ale cestovali sme tam asi 4 hodiny autobusom a stále sme museli prestupovať na nejakých divných zastávkach :D :D A bola som v tom sne z toho nervná a ty si ma upokojoval :D
  30. 30
    Kerrang

28 ročný muž

@likju Jááj, no ja ten koment som si ani nevšimol :D ...no dobre, že si upozornil :D
  31. 31
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Každá možnosť má niečo do seba. Chcel by som určite vidieť ako prvý organizmus vyšiel na súš, ako ľudia v praveku budovali prvé komunity, pokecať s Cézarom, prehovoriť Mohameda nech sa drží kupectva, zachrániť Veľkú Moravu pred Maďarmi, varovať Štefánika :D , ale aj varovať samého seba pred niektorými vecami a kto by nechcel vidieť budúcnosť? Dáky rok 3030 možno si tam aj zahrám Half-Life3 a uvidím ako sme kolonizovali slnečnú sústavu... :D
  32. 32
    Patrixo

33 ročný muž

@plavam_zivotom jezisi a to som sa na to dal dobrovolne?
  33. 33
    Kerrang

28 ročný muž

@plavam_zivotom Ja už chápem po tom 1. komente ...tak by som si vybral niečo medzi možnosťou, že by som sa išiel pozrieť na svoje narodenie alebo pozretím sa do budúcnosti, pričom by prevládala tá budúcnosť
  34. 34
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patrixo Joooj kámo, bol to len sen, jasné že si sa dal :D Aj frajeri sme tam boli alebo také niečo. Mne už sa snívalo s kopu birdzákmi, aj s @rebarboe minule , tá zase bola niečo ako "boss" nejakej tlupy veľmi cool deciek a okupovali nejaký 13 poschodový činžiak opustený a ja som strašne chcela patriť do ich partie :D
  35. 35
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Vrátila by som sa do momentu velkého tresku a zrodu všetkého, sadla by som si s Bohom na kofolu a dala by som s ním reč, nech nevymýšla pičoviny a zahrá si radšej PlayStation. Alebo keby tam nebol, tak by som sa len pozerala ako sa rozpína vesmír a zaplávala by som si aspoň v plazme.
  36. 36
    Patrixo

33 ročný muž

"alebo take nieco" :D
  37. 37
    Patrixo

33 ročný muž

@plavam_zivotom a co sme este robili v tom sne? :D
  38. 39
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

podľa mna by to bolo obojstranne hodnotné...na smrteľnej posteli sa na život človek pozerá asi mierne odlišne...stretnutie somnou by mu teda dalo dosť (mne však samozrejme viac) ...celkovo z psychologického hľadiska je také niečo podľa mňa na oboch stranách dosť silný zážitok @patrixo
  39. 40
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patrixo :D Ty čo máš s tým snom? :D Nesníval sa mi s tebou erotický sen :D Neboj sa. Ja len viem, že v tom sne sme mali proste nejaký bližší vzťah a že sme stále cestovali, cestovali a nakoniec sme dorazili do welnessu a tam sme boli v saune :D A skončil sen, budík zazvonil :D
    Mne sa snívajú všelijaké random veci s random ľuďmi...
  40. 41
    Patrixo

33 ročný muž

@plavam_zivotom hm, takze do virivky som sa ani nedostal :(
  41. 42
    Patrixo

33 ročný muž

@melancholik aha,, ak to takto beries tak ok
  42. 43
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@patrixo No veru nie , nikto z nás :( :D
  43. 44
    Patrixo

33 ročný muž

@plavam_zivotom boze take sny mas.. dufam ze tuto noc to bude lepsie.. chudak patrixo teraz je kdesi zaseknuty v saune a pari sa tam do skonania sveta :(
  44. 45
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Chcem ťa do partie
  45. 46
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Ak by som nemohla ovplyvniť budúcnosť, lebo to mi napadlo ako prvé, pri tom, kedy by som vyrazila, tak by som išla do ďalekej minulosti. Ak by fungoval efekt motýlích krídel, tak by som radšej išla do budúcnosti. Buď 50, alebo 150 rokov dopredu. Veľmi sa mi páči 19. storočie, ale keďže stroj času nefunguje ako teleport, tak by som ho nenavštívila, ale išla by som niekedy buď do 9. storočia, alebo do 9. storočia pred Kristom. Ale aj rok 0 je pomerne zaujímavá záležitosť.
  46. 47
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

išla by som na Woodstock! (letim)
  47. 48
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

vratil by som sa 2 roky dozadu a zalozil si aspon jeden fejk na birdzi
  48. 49
    Kubbox

24 ročný chalan

do 90tych rokov 19 storočia a konkrétne do Toronta v Kanade ;)