Fórum pridal Ancika2005, 19. 5. 2019 14:04 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je váš partner/ka výzorovo v rovnakej lige ako vy?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Alebo je krajší/menej pekný ako vy. Ako na tom boli vaše predošlé vzťahy? Bola to náhoda alebo ste hľadali ľudí s takým výzorom zámerne?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

rovnaká liga (: (hehe) samozrejme istá fyz. príťažlivosť byť musí, ale nepremyslam vobec nad tym, kto z nas dvoch je krajsi alebo ze by som hladal priatela podla toho, ako vyzera... ked sa rtano zobudime, vyzerame obaja na p..cu (:
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ano vyzera nijak (thumbs)
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

neviem zhodnotit svoju ani jeho ligu, viem zhodnotit len to, ze by som nebola s clovekom, ktory ma nepritahuje O_O
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

priatelka je z Premier League, ja skor z Fortuny
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ako povedal Charlie svojmu bratovi: Ty ani nemáš svoju ligu, ty si len chlapec s pálkou :,( (hehe)
  6. 6
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

nehladala som ludi s vyzorom :D pri prvom sme si fest ldho pisali a mali sme k sebe mega blizko a ked sme sa stretli prislo mi ze vyzral divne a pri druhom, ked som ho prvy krt videla tak som si povedala ze ten vyzera byt prehnane sebou nasyteny (kinda aj je :D) a uplne som ho ignorovala cely cas, neprisiel mi ani nadherny ani nic, len vyrazny typ, este aj ked sa mi prihovoril taka som si z neho robila srandu lebo mi to prislo ako by si isiel odfajfknut dalsiu babu z podniku :D
    ale netusim ci boli neboli moje ligy :D ako dobre, "mimo" moju ligu by som dala nejakeho adonisa vytesaneho do skaly, phd geologa s uzasnym humorom a skvelou personality a pod moju ligu napr. nejakeho radoveho dredateho hulica co chodi na psytrance party len :D napr. ale nie su to cisto vyzorove paarametre
    plus rovnaka peknost nepeknost :D to su mi take veliciny subjektivno-abstraktne :D cize tito ligy berem s trasne s nadhladom a nevazne
  7. 7
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@lawey rada do života, na MU nerandi s PhD geológmi :D :D

a ohľadom vzťahov, nikdy som to nejak extra nevnímala, buď tam príťažlivosť je alebo nie je :D
  8. 8
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Frajera nemam ale mam milenca xD ktory je cista 10/10 proste ideal muzskej krasy podla mna a ja som tak 6/10 mozno. no na vztah by som tak prilis pekneho urcite nechcela, lebo by som mala z toho insecurities :D ale v tejto rovine v ktorej to funguje som s muzom ktory je ako keby ho vytesali zo skaly vysoko spokojna xD
  9. 9
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@weronna ::D:D::D:DDD takto, first things first, nemala som nikoho konkretneho na mysli :D to len moje fantazie :D

za druhe? s ktorym si randila? :D dufam ze s tym fesakom co pomaha slobodnikovi ucit loziskovku :D:D:D::D:D:D:D
  10. 10
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@lawey :D :D :D :D:DD počkať, to je furt Přemek? :DDD ja s iným, ale oni sú všetci nejak hrozne akční, takže viem aj o iných, čo sa snažia, a ani jeden nie je výhra a všetci sú to nejakí svojskí v nie dobrom slova zmysle :DDDD
  11. 11
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@weronna netusim ako sa vola, videla som ho raz na prednaske minuly rok, mal sice chudak raging horucku na ustach ale bol strasne pekny a namakany a tak milo shy :D

premkovi nezavidim meno strasne moc :D
  12. 12
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Jj obaja sme patrili do ligy výnimočných...
  13. 13
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@lawey asi viem ktorého myslíš, on má teraz vlastne nových PhD :DDDD oni sú už trošku viac v pohode, ale stále z ich ročníka sú tam nejaké kreácie :D :D :DDD treba si robiť rešerš o nich:DDDD
  14. 14
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@weronna no pozrela som par premkov z geologickych vied a ako zasmiala som sa cize rpemek nie :D ale pozrela som to aj, loziskovku ma Slobodnik iba s dialkarmi... a ziadny doktorant tam nie je napisany, cize asi len schmatol random typka ktoremu robi skolitela k rigorozke ze "hen, choj im dat 6 hodinovu prednasku, diky moc" :D
  15. 15
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@weronna researchse :) :) :) :D:D::D:D:D jooj tak keby v nejakom alternativnom svete idem na randicko z nejakym doktorantom tak viem za kym hned ist :DDDD joj toto je strasne nevyhoda dialkoveho studia, ze si strasne odrezana od tychto socialnych haluzi :D:D
  16. 16
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

@lawey chcela som ho vyisovať cez slobodníka, ale ani jeden mi neprišiel ako sympoš z jeho doktorantov :D :D :D no nič, idem prestať tu robiť spam :DDD keby ťa niektorý zval na rande, daj mi echo :D :D :DDD
  17. 17
    Anitchka

23 ročné dievča
    preč

@h8u posli pls fotku :D cisto zo zvedavosti ze ako podla teba vyzera 10/10 :D
  18. 18
    Superpinkhero

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

Myslím že je nižšie liga, ale asi iba kvôli jeho postave a váhe. Do tvare je pekný len ta postava no .D

... zo začiatku som v tom videla veľký problém a odmietala som ho kvôli tomu ale do frasa, láska si nevyberá strašne som sa do nho zaľúbila >.<+
  19. 19
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@anitchka xD poslem, chudak jeho fotku uz videlo asi 10 ludi z birdzu uz som nom pisala v blogu a vsetci pytali :D:D
  20. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

jA NVM, AKO je to možné, ale hoci zrejme nie som nejaký model (ťažko sa mi to súdi, bo sám sebe sa fest páčim a furt mám pocit, že ma každá chce, netuším prečo :( A pritom reálne som nikdy nebol nejak extra žiadaný, nvm, prečo to mám takto) furt som mal brutal krásne frajky či milenky
  21. 21
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

jj obaja vyzerame za Slovan
  22. 22
    Atom2

30 ročný muž

aka ina liga (hehe) každý je pekný to len oči su vydumne
  23. 23
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    unclean, a libertine

myslim, ze dost porovnatelni sme

i ked samozrejme moj mozog hovori, ze jemu treba stokrat krajsiu a za mna by sa mal hanbit (letim)
  24. 24
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Baby po ňom idú, takže zrejme nebude Quasimodo (tak sa to píše?) a ja som veľmi pekná, vtipná, inteligentná a viem radiť rýchlosti, keď karujem, takže je o ligu nižšie. Ale čo už.
  25. 25
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Fuuuuuha ťažká otázka veľmi, neviem to posúdiť ;P
  26. 26
    Sasi2680

27 ročná žena

On sa mi paci. Ja sa sama sebe nepáčim
  27. 27
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@sasi2680 vytrhla si mi to z papule :D
  28. 28
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

veď ty si ideál ženy potom! :D @gothicpoethic
  29. 29
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

myslím že sme výzorovo tak v rovnakej lige :D
  30. 30
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Myslím že vyzeráme rovnako aj rovnako zmýšľame, mame rovnaké ciele všetko mame úplne rovnaké (: takže asi sme v rovnakej lige :D (rofl)
  31. 31
    Bebekex

25 ročná žena

vyzorovo? podla mne je krajsi :D resp. ma menej nedokonalosti ako ja :D ale paradoxne ma nizsie sebavedomie
  32. 32
    Elmsi

11 ročné dievča

Partner to síce nieje ale jasne ze je krajší :D keď som ho prvý krát uvidela tak som len ticho stala a slintala
  33. 33
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

Sa moc nevytesujte z tých o dosť krajsich milencov. S underrated korisťou sa dobre jebe a aj lahko lebo dobehne takmer vždy na zavolanie keď sú chute, ale tam niekde to končí :D
  34. 34
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@barky ak hovoris ku mne tak - no a? :D ved to je pointa milenca podla mna, ja mam uplne v pici vsetko ostatne okrem toho ci sa u mna na pol hodky zastavi :D:D keby chcem aby ma niekto obdivoval a miloval a naopak si najdem frajera a nie milenca :'D
  35. 35
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@h8u skor všeobecne bolo tu viac takých komentárov aspoň ako som to preletel očami nechce sa mi to celé dopodrobna čítať :) a však mysli si o tom čo chceš :D
  36. 36
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@barky ja som praveze precitala vsetky prispevky a len ja jedina som hovorila o milencovi :D :D neviem no znelo to z tvojho komentaru jak keby sme naivne kozy co teraz odpadavaju z nejakeho typka a nechaju sa nim zneuzivat lebo je pekny a po nociach snivaju o svadbe :D nehovorim ze nie su take zeny a situacie alebo ze sa to nemoze stat, ale urcite to neni pravidlom ako to vyznieva z tvojho komentara. ja konkretne som v situacii kedy o dotycnom ani nic moc neviem ani ma to nezaujima lebo to neni typ muza (dostatocne zrely a posunuty v zivote) o ktoreho by som mala zaujem emocionalne, takze to ze jeden z nas "len dobehne na zavolanie" je cela pointa tohoto "vztahu" :D takze neviem preco by som sa nemala z toho vytesovat, mne nic nechyba :D
  37. 37
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@h8u hovorím preletel som to ocami zdalo sa mi ze si nie jediná co to spomina. Lenže ono to tak aj býva ako popisujes ak som sa ta nejak bytostne dotkol tak sorry :D
  38. 38
    Saddath

28 ročná žena

Taaak vzdy sa mi moj frajer zdal ze je najkrajsie na svete :D tak nvm posudit....
  39. 39
    Palec223

27 ročný muž

to je jedno hlavne aby MALA iskru a NEMALA v hlave nasrate
  40. 40
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

väčšinou sú vyššia liga baby...
  41. 41
    Mayben

27 ročná žena