Fórum pridal Montgomery, 20. 1. 2020 08:34 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

je pre vas automaticky kazdy volic Kotlebu kkt?

0
Montgomery

29 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

v podstate uplne kazdy nie, lebo ak je niekto slaboduchy, tak nemusi byt kkt, ale relativne silna korelacia tam zrejme bude..
  2. 2
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

žijeme v dobe dezinformácií. ľudia v dnešnej dobe veria rôznym veciam z rôznych dôvodov a veľa krát je pre človeka dôležitejšie patriť do kolektívu, ako presviedčať sa o správnosti toho, čomu verí, pretože tým sám pred sebou definuje, kým je. toto je podľa mňa veľmi nezdravé a vedie to len k ignorácii faktov a spoločenským konfliktom. rovnako ako nazývanie niekoho, kto má iné politické názory kokotom. ľudia nie sú jebnutí, ľudia sú pomýlení.
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Mám blízkych kamarátov, ktorí "idú voliť buď Kotleby alebo nikoho". Okrem tohto sú to ozaj dobrí kamaráti a sú pre mňa dôležití. Beriem to tak, že sú proste pomýlení a radšej sa politickým rozhovorom snažíme vyhýbať.
  4. 4
    Tarassaco

14 ročný chalan
    RA 22h 02m 52.2s | Dec -13° 00' 19.3"

Snažím sa neposudzovať ľudí na základe príslušnosti k (akejkoľvek) skupine.
  5. 5
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja mam vcelku fajn kamosa, on je dobrak ale ma tazky zivot, je z BB takze tam s tymto balastom vyrastal a tiez voli kotlebu ako vzor. zije v prahe a nemoze ani volit - chvalabohu :D to je dieta kde otec bol ozran matka sa nechala mlatit. proste archetyp spravnych slovakov. a furt sa lutuje ako za secko moze svet a amerika lebo on chudatko nemal sancu sa realizovat v mladosti
  6. 6
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

To nie, ale vždy ma to veľmi sklame, keď sa dozviem, že niekto, koho mám rada ho volí.
  7. 7
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Podobne ako @4
    Veci nie sú vždy iba čierne alebo biele, ľudia sú zložité bytosti a posúdiť niekoho len na základe strany, ktorú volí je príliš povrchné.
  8. 8
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Nie, tiež som verila rôznym blbostiam.
  9. 9
    Laurikaaa

24 ročné dievča
    Večne v (|)

Ten v tom tvrdom jadre čo pičuje na všetkych liberálov a má sám dojebaný život hej...
  10. 10
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

súhlasím s @2 a @4
  11. 11
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nie a tiež poznám ľudí, ktorí ho volia ale debate o tom sa s nimi vyhýbam pretože viem, že to je pre mňa väčšinou zdroj hnevu.
  12. 12
    Wewo

26 ročný muž

cca ako @3 :-/
  13. 13
    Annyejnji

21 ročné dievča

nedokážem povedať o človeku, že je kkt kým ho nepoznám a nepoznám jeho povahu/názory a odkiaľ k ním prišiel
  14. 14
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

Nemôžme takto súdiť ľudí, kt....

Cotijebe, veď volia fasistov ktorých volebný program je dostať nás na úroveň Ukrajiny. Sú to ti najkokotnejsi kokoti zo všetkých.
  15. 15
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    zem zbabělých mozků a odvážných břich

skôr sú to tupci

mňa viac zaráža to, že aktuálnym voličom Progresívneho Slovenska nevadí na kandidátke č. 6 - hrdý volič Smeru (:
  16. 16
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Áno ale to aj voliči ostatných politických skupín. Proste kokotnosť nezakryješ.
  17. 17
    Livre

20 ročné dievča

Myslim si, ze kazdy vie, ze Kotleba (pre koktavych Marián) je fašista.
    Teda je viac nez jasne, ze jeho volici su zastancami jeho nazorov a spolocenskych idealov, cize pre mna su to kokoti.
  18. 18
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Kedysi som bola dost benevolentna voci volicom vselicoho, nesudila ich a mala aj kamaratov voliacich jebnute strany.

No, casy sa zmenili. Kokoti.
  19. 19
    Limitles

7 ročný chlapec

@jerometoucanrainbow presne toto je najhoršia alternativa
  20. 22
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

sú to hlavne sklamaní a nasratí voliči iných strán,to hardcore jadro ktoré sa dá označiť za fašistov alebo neonacistov sú max 3%,za kokota skôr považujem toho kto po všetkých tých kauzách a ojeboch stále volí smer
  21. 23
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

bývalí voliči iných strán
  22. 24
    Elkiller

28 ročný muž
    burkina faso

zajebáva vám to tu riadnô
  23. 25
    Montgomery

29 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

pre mna ano, poznam vo svojej bytovke chlapa, ktory je volic kotlebu a parkrat v noci sa z jeho bytu ozyvalo halsne heilovanie, vtedy som si povedal ze v zivote ziadnych nackov nebudem tolerovat a vsetci do jedneho su pre mna kokoti a sraci ktorych by mali odniest na izolovany ostrov medzi opice
  24. 26
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Len úplne vymletý a debilný človek, môže voliť sektu holohlavých nabúchaných chlapcov ktorí aj v dospelosti považujú za cool používať fašistické symboly a hailovať.
    Navyše s tak primitívnymi nápadmi a programom, ktorý je na prvý pohľad úplne absurdný a zničil by Slovensko a Slovenskú ekonomiku a priviedol ho do stavu Moldavska. Navyše opäť závislosť od Ruska.
  25. 27
    Dannyd14

24 ročný chalan

Pomerna vacsina volicov tejto strany aj je, avsak nechcem pausalizovat, lebo medzi nimi su aj ti, ktori su sklamani mnohymi politikmi a tak chcu volit nejaku alternativu a LSNS vie zahrat na city a vyuzivat strach ludi, ktory nie je opodstatneny. No ak ich voli niekto, kto ma vysoku skolu (nie iba zivota), tak je to kkt a robi hanbu celej vedecko-vzdelavacej institucii.
  26. 28
    Dannyd14

24 ročný chalan

@jerometoucanrainbow haha, ze na zaciatku velki laviciari, ked vznikali a teraz su uplni praviciari :D hlavne, ze sa vzdal postu predsedu strany a vyhlasoval, ze sa bude venovat podnikatelskym aktivitam. Takisto p. Bihariova bola niekym, kym je dnes Blaha. Toto tiez nechapem, ze sa ludia daju znovu opit rozkom, pritom je to taky druhy smer v cukrikovej verzii. Forma ina, ale toxicky obsah ten isty. Tu dobre nebude nikdy, kym nebude razantna intolerancia voci takymto vykvetom.
  27. 29
    Yoss

29 ročný muž

Určite nie. Treba sa na to pozerať z pohľadu príčin a následkov. SMER - vládnuca strana mala ľudí vo vláde, ktorí tam nemali, čo hľadať, spravili pre Slovensko veľmi málo - nedostavané diaľnice, chatrné zdravotníctvo, devastácia a rúbanie lesov v národných parkoch...celkovo tá strana mala také možnosti prejaviť sa, ale všetko to premrhali, tú príležitosť, a to Slovensko sa ako v minulosti aj teraz len tak sťažka hýbe dopredu, trochu nám pomáha otvorenosť ekonomiky, ale žiadne WOW sa nekonalo. Tí ľudia už neveria nikomu, možno sú tam aj malé strany so schopnými ľuďmi a programom, ale tých si nikto nevšimne. Potom je aj veľká chyba, že program strany sa nemusí dodržať. Ide len o akési vzdušné zámky. ĽSNS je výtvorom frustrácie a hnevu ľudí z nečinnosti štandardných demokratických strán. ĽSNS je ako alkohol, ktorý vám pomôže a uľaví na duši zo všetkých tých neprávostí, čo máte v živote, no na druhý deň príde o to horšie vytriezvenie.
  28. 30
    Saddath

29 ročná žena

Dnes som bola ze ano, ale tak su dezinformovani a zufali ludia... Napriklad dnes mi hovorila kamoska, ze jej otec ho ide volit... Po dlhej debate a tym ze poznam jej otca som prisla na to ze nie je kokot, len nevidi uz ziadne ine vychodisko.... Ale zas dezinformivanost nie je vyhovorka. Ked moja babka vie ist na net a cita a vyzna sa a vie volit ps, tak to myslim si ze dokazu aj od nej mladsi ludia....
  29. 31
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

to že nepoznajú inú východisko je hovadina na entú. podľa mňa kokotlebovi voliči musia mať veľmi nízku inteligenciu, keď po smere idú voliť absolútne negramotných idiotov s velkým egom, to bude ešte len horšie, hlavne keď vyšli threema kočnerove dopisky o tom že kotleba podporuje smer.. na toto sa mi proste ani nedá normálne odpovedať...
  30. 32
    Grinder

27 ročný muž

Mne sa paci, ako raz spoluziak pred styrmi rokmi uvazoval nad tym, ze da bud OLANO alebo LSNS. Dal OLANO. Ale ked mu to pripomeniete, tak hovori, ze je to picovina, ze urcite on LSNS volit nechcel. Nastastie sa na poslednu chvilu uvedomil. Ale to zatlkanie je paradne.
  31. 36
    Kakofonicka

29 ročná žena
    Wonderland

@livre velmi by si sa divila, ale velmi vela ludi to nevie. on sa totiz teraz tvari tak relativne umiernene, to je pre pamatnikov, ked tu pochodoval v uniformach Hlinkovej gardy a chcel zaviest stavovsky stat - sama som prekvapena, ze si to pamatam, lebo som bola stupel, ale uz asi vtedy ma fascinovalo ako moze byt niekto taky jebnuty :D (a v tom case sa potom u susedov zrodila ich garda v uniformach (:)
    Proste nie, vazne, vela ludi to nevie a neveri tomu a este sa s tebou budu hadat, ze co akoze je na nom fasisticke.

Netreba zabudat ani na to, ze vela jeho volicov su prvovolici a ako, no, sorko, ale nie som si ista, ci vsetci 18rocni vedia, co to vlastne znamena nacista, fasista, neonacista a podobne. Lebo co si tak vsimam po internetoch, tak aj vela dospelych s tym ma problem :D
  32. 37
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

nie, lebo existuje ešte aj taký prístup že "volím menšie zlo z tých dvoch čo mám na výber", a keď na druhej strane nadržane postáva Európska Únia so svojim patologickým fetišistickým obviňovaním každého z rasizmu, sexizmu a xenofóbie, tak niekedy aj mne Kotleba pripadá ako tá najracionálnejšia a najmenej zlá voľba.
  33. 38
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Teraz sú všetci antifa, ale keď boli župné voľby v BB, tak ho volila väčšina voličov iných strán ako je SMER, teda viac-menej liberáli, viem o tom, že napr. veľa SaS voličov bolo medzi nimi
  34. 39
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Áno. A bolo by to asi aj dôvodom prečo by som sa s daným človekom prestala baviť. Našťastie nikto z mojej rodiny ani priateľov nebude voliť Kotlebu...
  35. 40
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Rozhodne áno, zatiaľ ma nik nepresvedčil o opaku.
  36. 41
    Nah

21 ročné dievča

sklamani, nahnevani? ako veľmi musia byť ľudia sklamani a nahnevani, že sa chystaju voliť fašistov? alebo im imponuje, alebo pred nim zamerne zatvaraju oči, alebo si to ti dezorientovani ľudia fakt neuvedomuju (kriticke myslenie, historia, to sa o nich ani nešuchlo, proste nevidim, nepočujem) a skratka sa riadia emociami. každy pričetny človek vidi, že ta strana nema realne riešenia, ma na kandidatke samych kokotov, nijaky odbornik, nič, veď vy viete. fakt musite byť zhovievavi ľudia, že vam toto neprekaža. uprimne vam to zavidim. a na margo hlasovania, neprejavujem k nim nenavisť, len taketo ich rozhodnutie nedokažem tolerovať štylom že, a ved to je ok, ty si len dezorientovany.
  37. 42
    Samuelfghk

22 ročný chalan

Práve som sa dozvedel že som kkt. Nuž ale tak niekomu tu asi vyhovuje tento buržoázny kapitalizmus, kde sa rozhoduje len o tom, či nás bude okrádať Fico, Sulik alebo Kiska. Jeden väčší kkt ako druhý
  38. 43
    Magoriáš

29 ročný muž

Pre mňa je kokot ten čo ho nevoli
  39. 44
    Spactatus

tvári sa, že má 6 rokov

Kotlebovci maju v programe pouzit zbran pri ochrane majetku :D
    Poviem len môj nazor na tuto stranu
    Je zastancom fašistickej strany respektive prvkami ,zo začiatku sa to nezda ale nacionalizmus fasizmus a komunizmus je to iste len pod inym nazvom a inymi farbami ( cierna , hneda,cevena) Hitler (nacionalizmus) tiez zacinal nevinne mal vela reci a co sa stalo? Ja by som nechcela zeby sa historia opakovala kto sa ucil alebo aspon studoval o tychto veciach.