Fórum pridal Xdraks, 13. 9. 2020 16:26 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je podľa Vás covid 19 podvod ?

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

https://i.postimg.cc/HnxQhmBw/tenor-1.gif
  2. 2
    Fukaj

8 ročný chlapec

Je podľa vás Draks gogot?
  3. 3
    Xdraks

26 ročný muž
    Som blázon

@fukaj kokot určite ;)
  4. 4
    Fukaj

8 ročný chlapec

@3 Velky ale
  5. 5
    Xdraks

26 ročný muž
    Som blázon

@torpedo08 vidíš nemáš na mňa (love)
  6. 6
    Xdraks

26 ročný muž
    Som blázon

(retard) tento smajlík mal byt
  7. 7
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

V com ma byt konkretne podvod?
  8. 8
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

https://youtu.be/uVL9EEbVcEo
  9. 9
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@patrixo Si ma predbehol! >;-(
  10. 10
    Patha

25 ročná žena
    birdz

mna by zaujimalo, ako si taky podvod predstavujes, aj ked neocakavam (koherentnu) odpoved :D
  11. 11
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

Tak za prve, vsetci si to pletu, ten virus sa vola Sars-Cov-2, nie Covid, Covid je to ochorenie ktore Sars spusti po nakazeni, CoViD= CoronaVirus Disease + 2019 (cize rok prveho zaznamenania ochorenia)
    A samotny virus podvod nieje, podvod je to zastrasovanie a zvelicovanie ale zaroven aj zlahcovanie alebo poperanie.
  12. 12
    Robin

24 ročný chalan
    The land of thieves & phantoms

dozvieme sa za 20r.
  13. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@robin obavam sa ze sa dozvieme uz tuto jesen/zimu co je to covid v plnej sile :D :D :D
  14. 14
    Xdraks

26 ročný muž
    Som blázon

@patrixo len v médiách budeš vidieť počty nakazených a to je celé :D
  15. 15
    Robin

24 ročný chalan

@patrixo presné to nebude, myslím si
  16. 16
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@robin @xdraks humoristi :D
  17. 17
    Robin

24 ročný chalan

@patrixo Ja som to myslel tak, že ten vírus je jedna veľká neznáma, ešte stále. Tých 20r. som možno prehnal, okej, ale určite túto zimu nebudeme veľmi múdri. Tak som to myslel. Ne že by som si srandu z toho robil...
  18. 18
    Yoss

29 ročný muž

https://thumbs.gfycat.com/FamiliarCriminalKitfox-size_restricted.gif
  19. 19
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

A tebe nestačilo keď tu viacerí birdzaci z tejto našej malej komunity písali, že poznajú niekoho, kto je nakazený? Ok, je možné aj to, že to médiá niekedy zvelicia, ale v čom presne by to mal byť výmysel?
  20. 20
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Tento nešťastník tu ešte v Apríli prorokoval, že šak "do konca Mája ani nebudeme vedieť že nejaký Covid je" ..

Prisahám bohu, čo tento človek vypustí do éteru, tak robte pravý opak.. to máte aspoň garanciu, že konáte správne (:
  21. 21
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

@kassiar
    Mmt, ak "podvod je to zastrasovanie a zvelicovanie ale zaroven aj zlahcovanie alebo poperanie", tak potom čo nie je podvod? Dokonale vyvážený názor bez zveličovania a zároveň zľahčovania?
  22. 23
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@patrixo do pekla, si ma predbehol s tou Slobodkou :D
  23. 24
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Ľudia boli už asi veľakrát oklamani, keď neveria ani tomu, že je celosvetová pandémia.
  24. 25
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@pubertslatinocelny V podstate ano, je tu ista norma, su tu data a priblizna nebezpecnost virusu. Nehovorim ze dokonale vyvazeny nazor, ale tak rozozname paranoju, paniku, zastrasovanie na jednej strane extremu a zlahcovanie, poperanie alebo konspiracie na druhej strane.
  25. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@borovy nie, ludia radi ziju v stave popierania zlych situacii a zaroven su paranoidni.
  26. 27
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@staphylococcus Všetkym tym paranoidnym popieracom, ktori cele leto na SK kritizovali opatrenia, by som priala, aby o par týždňov prisli žiť do Česka (pre tých, čo nevedia, tak v ČR rúšky okrem metra povinne neboli - na rozdiel od všetkých okolitých krajin) a najidealnejsie zacali tam vypomahat v nemocniciach a pod.:)
  27. 28
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

yes, but actually no.

hlasoval som za obe. je to tu sice, ale nevidim jediny dovod sa z toho posierat. lidi je jak sracek, tak je ziaduce, aby minimalne starci vykapali. (thumbs)