Fórum pridal Kaiserchief1, 22. 3. 2019 07:52 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Išli ste už limuzínou?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

https://img-aws.ehowcdn.com/340x221p/photos.demandstudios.com/getty/article/83/109/86515109.jpg
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@elmsi Pri akej príležitosti?
  3. 3
    Elmsi

11 ročné dievča

@kaiserchief1 k nám na diskotéku chodili mafiáni v limuzíne tak som sa bola previezť :D
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@elmsi V ktorom regióne sú mafiáni takí pozorní? :D
  5. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Treba si dať v limuzíne pás?
  6. 6
    Elmsi

11 ročné dievča

@kaiserchief1 už tu niesu a neboli od nás a neboli pozorní všetci jeden hodil do mna fľašu šampanského ale zase dal mi ju vypiť :D
  7. 7
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

Limuzinou sice nie ale na stuzkovu som prisla v bentley (thumbs)
  8. 8
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ked som mal e38 long berie sa to ako limuzina dufam. Teda, je to limuzina, takze som mal limuzinu. ci? :D
  9. 9
    Znamy

hrá sa, že má 0 rokov

Sam ju mam
  10. 10
    Trevor1994

77 ročný ujo

Limuzina nie, ale v Lincoln Town Car ano, z tych sa robili velmi casto limuziny
  11. 11
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

raz som dostal na sluzobku :D neviem ci sa asistentka pomylila, alebo co :D lebo nam vzdy davali take ze golfy, octavky, rapidy a tak... a potom som raz dostal mercedes eckovu limo.. ale to bolo jediny raz, ked to bolo platene z projektovych penazi, tak asi preto :D
  12. 12
    Vreskot000

32 ročný muž

@patrixo mali sme nové esko, teraz mercedes CL 550 posledný model( už sa vyrába pod označením mercedes S kupé) a je to jedno z najlepších limuzín (eskovy mercedes) spolu s kupéčkom cl mercedes, v akom som doposiaľ jazdil určite. ešte som jazdil v novej sedmičke (čisto novej, bratranec kúpil) nádherný voz taktiež. môj sen osobne je eskový mercedes. je to neporovnateľný luxus oproti iným značkám, nedá sa to porovnať. minule som sedel v novej oktávii. ja mám dvojkovú. rozdiel... žiadny. za tie peniaze by som to nekúpil. nikdy.