Fórum pridal Borovy, 11. 2. 2020 21:05 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Išli by ste na stretávku zo strednej?

0
Borovy

14 ročné dievča
pieščiny

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

pohrdam svojimi spoluziakmi zo strednej takze - NECH IDU DOPICE
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Kazdy rok ich organizujem, cize ano
  3. 3
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Bol som a bolo to v pohode
  4. 4
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Ta po 5 rokoch bola super a tento rok na jesen mame mat po 10 rokoch tak ak nebudem odcestovana urcite pojdem :D
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Bolo to v poho. Ale čím ďalej, tým viac mám tých ľudí na saláme. Na predminuloročnú som už nešiel, a na následujúcu tiež zrejme nepôjdem.
  6. 6
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

My by sme mali mat tento rok azda, ale ocakavam depresiu, ked budem pocuvat, kolko titulov, penazi, deti a super zazitkov maju a ja budem rozpravat o tom, ako sa ucim na moje prve statnice :D :D ak si ma bude vobec niekto pamatat :’(
  7. 7
    R4ptor

26 ročný muž

bol som a prežil som
  8. 8
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Bola som (po 10 rokoch) a bolo to také... Ani dobré ani zlé. Ale ostatní boli nadšení. Teda tí, čo sa tam opíjali a hulili (čiže skoro všetci). Keby tam nešla so mnou aj jedna moja "slušná" kamarátka, tak sama by som tam isto nešla. Ale mali sme tam aj 2 profesorky zo začiatku.

Má byť aj tento rok, ale to už takmer isto nepôjdem.
  9. 9
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

až s 2 ľudmi som v kontakte :)
  10. 10
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@r4ptor Presne (u mňa nápodobne) a tomu vravím úspech nad očakávania, takže to nedokážem hodnotiť vyslovene negatívne. Ale inak... Počas stretávky som to každú chvíľu musela ísť rozdýchavať o 2 bloky ďalej na schodíky. Dosť nápor na mňa to bol :D Vzhľadom na tých 8 rokov, čo som s nimi prežila.
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nemám strednú, ja môžem ísť tak maximálne na stretávku absolventov Pinelky z Pezinka.
  12. 12
    Yoss

29 ročný muž

Nie, nemám to rád. S tými, čo som si rozumel sme v kontakte doteraz.
  13. 13
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Kym nebudem seksi a uspesna tak nie, nech sa nemusim hanbit (:
  14. 14
    Fukaj

8 ročný chlapec

Zraz zo strednej by vyzeral asi ako tuningove stretnutie pred tescom.. Tooo moc nechcem :D
  15. 15
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Jojda nie! Nic proti nim, len vacsina z nich su uz maminy a ja by som sa s nimi nemala o com bavit...
  16. 16
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Ano ale určite nebude :D
  17. 17
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Hneď!
  18. 18
    Livre

20 ročné dievča

Stredna bola uzasna, krasne obdobie.
  19. 19
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

iba ak by som fakt bola v okoli vtedy. Nikdy sme sa nemuseli nejak, plus by som bola tak cit ak odlud lebo ako by sa kakzdy pytal kazdeho ze co je teraz za cloveka tak by keby vvedeli co robim a co studujem a ze nemam deti tak by som padla este na nizsie dno nez som bola predtym :DDD
    AA ja by som sa tiez nemala s nimi vacsinou o com bavit :)
  20. 20
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ja som bola v 2017, ale bolo to po 6 rokoch, nie po 5, a v porovnaní so spolužiakmi som nebola na tom moc dobre ani vzťahovo ani pracovne, robila som totižto finančnú agentku rovnako ako môj spolužiak (len on pre inú firmu) a jeho nikto neľutoval a mňa hej, asi to bolo tónom reči, snažila som sa tváriť pekne, ale vycítili to, on je frajer, ide mu to a je na to hrdý, je tam už 5 rokov....ale išla som, lebo tá polka triedy, čo tam bola, patrila medzi tých normálnejších... tak ak to bude presné, bude o rok ďalšia a na tú sa chystám, lebo sa viac veci zlepšilo, pracovne určite a aj k vzťahu mám bližšie
  21. 21
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

@drazoal neboj som na tom podobne, budeme sa morálne podporovať :D
  22. 22
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

@1ggy dúfam, že je to len krycí názov pre brutálne opitie sa :D :D

(love)
  23. 23
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

zo strednej áno, pravidelne sa stretávam s nejakými ľuďmi... aj túto noc sme mali menšiu bytovicu

ale zo ZŠ som nešiel a neľutujem, že som nešiel :D
  24. 24
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

na jednom čo sme mali pred pár rokmi som nebola, ale už by som asi išla, ak by bolo ďalšie :D
  25. 25
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

mali sme teraz v novembri tuším, chcela som ísť ale nešla som, lebo sa nevedeli dohodnúť normálne na termíne a ja zas len kvôli nim nebudem chodiť na Slovensko
  26. 26
    Danieldevil

29 ročný muž
    Bratislava/Trnava

mali sme po 5 rokoch, tento rok bude po 10 a pôjdem, veď my sa stretávame aj tak každý rok minimálne na jednej spoločnej chate, s niektorými aj častejšie na trhoch, jarmokoch a podobne :)
  27. 27
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Iba s niektorými. A iba raz. Seru na mna tak aj ja na nich :) a ti ostatni sa ani nezaujimali ani nebavili somnou, a ti dalsi boli cisty kk i ... ktory mi este aj psychicky ublizovali.
  28. 28
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Na strednej som býval skôr outsider. Napriek tomu som vlani šiel a bolo to v pohode, nemal som čo ľutovať.
  29. 29
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

zabity cas.. ak ma niekto oslovi, z tych ludi co boli fajn ze pod na kavu, tak by som isiel ale stretavku asi nie
  30. 30
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Asi by som išiel ale u nás na to všetci serú a s tými čo som si rozumel so v kontakte doteraz.
  31. 31
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ale len z tej druhej.
    Z prvej nie.
  32. 32
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A zo ZŠ by som tiež šla (love)