Fórum pridal Sianagirl245, 21. 1. 2020 21:47 do kategórie Matematika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ideálny partner

0
Sianagirl245

18 ročné dievča

Keby ste mali svojho partnera vyskladať z nejakých vlastností birdzákov (ktoré vnímate alebo si myslíte že takí sú, nemusia irl byť) ako by to vyzeralo? :D Priklad: chcem aby mal/a humor podľa @...+vzhľad podľa @...+záľuby podľa @...
Čokoľvek...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Zadaní z birdzákmi môžte sa zdržať tagnutia svojho frajera/ky to je nuda :D ale môžte niečo doplniť
  2. 3
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

No bolo by fajn keby bola ako Tarasaco alebo Nespiacakraska, vo všetkých aspektoch, to by bola pre mňa ideálna partnerka. Ale hanbím sa tagnúť a dúfam že si to nevšimnú :D tak rýchlo hádžte komenty, nech ten môj zanikne v dave :D
  3. 4
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

moj Adam aj ked ma stalkuje na birdzi, on je najviac super (love)
  4. 5
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Bicáky ako @method, prsia ako @rebarboe, penis ako @fukaj, zadok ako @tomtoylc, vlasy ako @deficit, nohy ako @patriska a plat ako @patrixo.
  5. 6
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

úplne by mi stačilo keby bol Pubert žena
  6. 8
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

humor ako @vinx záľuby ako @vinx politické presvedčenie ako @vinx vierovyznanie ako @vinx pohľad na svet ako @vinx ... bejby ozvi sa mi, díky
  7. 9
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

@8 sooooo egocentric... what a snowflake !
  8. 10
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@depropex som priamy :D
  9. 11
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

no cize... politicke nazory jamesa, wistingherov zmysel pre humor, hudobny vkus ako karol, esteticke vnimanie od limej, draksov intelekt, torpedov vztah k alkoholu a postavu neviem :(
  10. 12
    Grinder

27 ročný muž

To je prilis jednoduche. Dalsiu otazku poprosim.
  11. 13
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Nejako neriešim, kto je kto. Pamätám si jedine niektorých podľa mena a fotky.
  12. 14
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@11 No, keď už nič iné, aspoň budete dobrú muziku počúvať.
  13. 15
    Patriska

hrá sa, že má 1 rok

@primitiv (cmuk)
  14. 16
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Bola som tu označená, ale nikde nič nevidím :( drzosť! :D
  15. 17
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Hups, teraz sa musim odhlasit a tvarit sa ze som to nevidela. :S
  16. 18
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Ja som si myslel že v tom mám jasno, no posledne už vlastne ani neviem, čo ma priťahuje :-/
  17. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@notmehofejk asi som na tom dnes rano velmi zle, ale az po "karolov hudobny vkus" som to brala uplne vazne, az tam som zacala premyslat nad tym, kto fetoval :D

A k otazke: tbh, netusim. Akoze, hej, su birdzaci, z ktorych by sa dal urobit fajn mix. Su birdzaci, ktori su sami o sebe fajn. A tak.
  18. 20
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@elmsi možno (hehe)
  19. 22
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Wow, B. plní sny expresne rýchlo! Len o 22:16 si ju tu zaželal a už o 8:13 sa mu stelesnila.
  20. 23
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@mayben hej no niekto tu mazal komenty ani ja neviem kto takže ti ho nebonznem :D
  21. 24
    Elmsi

12 ročné dievča

@kosmiklove hej hej magorov ako ja nikdy nieje dosť :D
  22. 25
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Postava ako @Wewo zmysel pre humor ako Karol, vkus ako @1ggy ochota hádať sa len tak pre nič ako @Vinx
  23. 26
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

A keby bol aspoň trochu ako @Patrixo, to by bolo super
  24. 27
    Clarise

20 ročné dievča

Radšej neoznacujem lebo by sa tu ľudia teda ta druha časť koli tomu "pozabijala" a tiež neznášajú keď ich označujem... Takže budu v anonymite... Hádam sa v tom nájdu... Tak asi dôležité je aby sa nebál, bol vysoký atď a vedel nieco variť,mal zmysel pre humor ale tak keď sa to tak vezme každí je v niečom jedinečný a to je na tom to pekne...a hlavne aby si vážil sám seba to je dôležité a vedel vedel ochranovat a pomáhať ľuďom (cmuk)
  25. 28
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Moje požiadavky sú vo videu po 2:00 :D
    https://m.youtube.com/watch?v=kuycc_gCcsM&t=297s
  26. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Teda od začiatku do toho času (thumbs)
  27. 30
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@torpedo08 :D ty ale nemáš taký neporiadok a dokonca ani nesmrdíš! :D
  28. 31
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@torpedo08 a ty čo máš v tom košíčku haaa??? (hehe) (:
  29. 32
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@Ladydoga vieš čo... :D
    https://i.ytimg.com/vi/UsJ9FknRGys/hqdefault.jpg

@sianagirl245 ja si to nemyslím :D
    https://i.ytimg.com/vi/kuycc_gCcsM/sddefault.jpg
  30. 34
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

skromný a pokorný ako... (doplnte si)
  31. 35
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

a prdel ako @rebarboe
  32. 36
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

ja sa hanbim :D
    ale tak humor: @milgamman @slackerbitch @pubertslatinocelny @notmehofake .. :D
    vyzor, tu je vela peknych ludi podla mna ale asi co si spominam z tych aktivnych v sucasnoti tak: @rebarboe @tarassaco @slackerbitch @bebekex @Illbill a vela dalsich
    zaluby: @pubertslatinocelny @nicmanenapada @tomtoylc a vseti ti ci co chodia do prirody, varia pivo, hraju na nejaky hudobny nastroj a jazdia na dvoch kolesach :D
    a celkovo taka osobnost, pristup k ludom, nazory tak u mna je jednoznacny vitaz @tarassaco ako nepoznam ju, ale posobi tak elegantne svojou rozvahou a prejavom.. ak by som mal ulohu "oznac damu birdzu", tak by som oznacil ju..
  33. 37
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

@rebarboe len to nie :D
  34. 38
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

@patrixo jeej necakala som, ze ma zrovna v tomto fore niekto tagne (love)
  35. 39
    Tomtoylc

28 ročný muž

a ty sa čo nevyjadríš , teba sa to netýka ?
  36. 40
    Tomtoylc

28 ročný muž

@primitiv ako vtip fajn ... nabuduce tagni niekoho kto má ten zadok naozaj dobrý ;)
  37. 41
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

@staphylococcus sa mi paci, ze to tolko ludi bralo stylom "vsetko je to ok, ale dopici, karolov hudobny vkus? to musi byt daco zle" :D
  38. 42
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@notmehofejk no. Vsak. Lebo hej. Akonahle vidim "karolov hudobny vkus" alebo "karolov humor" tak to proste neviem brat vazne a jebat to ostatne. Ale ok, mal si tam aj limej, doslo by mi to aj bez karola.
  39. 43
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Ja chcem niekoho s notmeho sexuálnymi skúsenosťami a sifylisinou povahou... aj keď ma mrzí, ako flirtuje s, podla vlastných slov "100 % mojim fejkom"
  40. 44
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@motovidlo323 nununu, ty si taky zlatuch, ked sa snazis posobit, ze si nad vecou (cmuk)
  41. 45
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

@notmehofejk ďakujem (love)