Fórum pridal Questions, 19. 6. 2019 00:01 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Holandsko - Amsterdam - Dovolenka

0
Questions

19 ročný chalan

Ahojte

idem na výletik do Holandska a viem že sú tam veľké ceny
- oplatí sa z Košíc do Amsterdamu niesť pivo ? nič sa s ním nepokazí alebo tvrde ? cez tie horúčavy ?

neviete aké ceny sú tam ? je tam dobre nakupit alkohol ? potraviny atd ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

zajtra idem na 10 dní do brusselu a budem podnikať výlety - gent, lille rotterdam, amsterdam..... takže až potom ti môžem povedať o cenách :D ale pivo by som neťahal.... však si kúpim lokálne nie?
  2. 2
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

Ceny v supermarkete su rovnake ako u nas - mozno zelenina a ovocie trocha drahsie ale v konecnom dosledku je to ok
    ceny alkoholu v restauraciach su o dost drahsie, my sme v rotterdame platili za pivo 5-6 eur (0.4) a hadam, ze v Amsterdame to bude este o kus drahsie
    Akoze neviem, ci sa oplati tahat alkohol z Kosic, ked ides na chlastaciu dovolenku tak asi hej, ja na chlastacie dovolenky nechodim
  3. 3
    Questions

19 ročný chalan

chapem chcel som usetrit klasika SLOVAK na výlete :DDDD
  4. 4
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Ides do amsterdamu.... Ser na alkohol!!! :D
  5. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

Vezmi slivovicu, tú isto nemajú, a ak majú, tak nie domácu :D
  6. 6
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

no amsterdam rataj ze pekne zakasas. ja som aj planoval ist na par dni ale som sa na to vysral lebo ceny za ubytko na 3 dni okolo 600 eur no ze pozdravujem holandsko a radsej pojdem k moru :D
  7. 7
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@chlorofyl to čo si pozeral prezidentský apartmán či čo? :D okrem toho čo tam bežne chodím tak sme mali v centre mesta na Silvestra s kamoškou hotel tuším za cca 150e na jedného a to sme tam boli na 3 dni. Aj to bolo na poslednú chvíľu takže to bolo už akože drahe
  8. 8
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@kosmiklove no ja co som pozeral cez booking tak ceny na 1 osobu dost hardcore :D ale tak ono to moze byt aj tym ze je letna festivalova sezona tak mohlo to zohrat ulohu :D
  9. 9
    Wewo

26 ročný muž

Amsterdam je veľmi drahý.

A nie jento destinácia kam by som išiel kebyže si chcem dávať pozor na prachy. Proste radšej menej dní a neriešiť než ísť na dlhšie a počítať každé euro.

Jasné že som bol aj na veľmi low-budget výletoch ale k Amstru sa minto proste nehodí.

Pivo tam nenes, čo si :D tam si dáš heineken