Fórum pridal Kerrang, 18. 11. 2019 20:50 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hľadanie si partnera/partnerky prostredníctvom inzerátu v novinách

0
Kerrang

27 ročný muž

Ahojte.
Prosím Vás je tu niekto, kto si zaplatil inzerát v novinách na nájdenie si partnera, partnerky? ...aké boli vaše skúsenosti, malo to požadovaný efekt, či nič sa týmto u Vás nevyriešilo? ...je to podľa Vás nižšia šanca o nájdenie si polovičky ako
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

...ako cez internetové zoznamky?
  2. 2
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

To jedine ak hľadáš vydajachtivú dôchodkyňu :D
  3. 3
    Kerrang

27 ročný muž

Zvažujem totiž, že si zaplatím inzerát touto formou, len teda neviem, či to nebude len škoda úsilia a peňazí..
  4. 4
    Kerrang

27 ročný muž

@aventine no však práve toto je to, že z mladých tam nikto taký nepísal a väčšinou od 40+ tam mali inzeráty (?)
  5. 5
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

to do novin? ja som to minule tesal do jaskynneho kamena.. zatial nikto neodpisal
  6. 6
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

To môžeš rovno vyskúšať teletext chat (on hľadá ju) - ani neviem či to ešte existuje (hehe)
  7. 7
    Kerrang

27 ročný muž

@patrixo do novín, miestnych novín som zvažoval.. (hehe) ...len teda som chcel vedieť či niekto to už vyskúšal, mal s dotyčnou rande a bola to hlavne nejaká v jeho veku a nie tá dôchodkyňa (hehe) ...aj keď ja viem, že dôchodkyne by sa o mne tiež trhali keď som taký poslušný chlapec (hehe)
  8. 8
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga fuuu, tak teletext to je už iná história.. (hehe) (hehe) ...tiež neviem či to funguje, no keď som mal asi tak 13, tak tiež som si čítal tie erotické zoznamky, ak ma pamäť neklame a niečo z toho tam bolo (hehe)
  9. 9
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

@kerrang To sa robilo pred 50-timi rokmi. Keď už tak tak skús internet, alebo Birdz. :D Ale nehovor mi, že stretávaš málo báb v meste/práci/ v škole....
  10. 10
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga a navyše pochybujem, že tam ešte niekto v terajšej dobe si to chodí tam čítať (hehe)
  11. 11
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

moji rodičia sa tak zoznámili pokiaľ viem... rozviedli sa... kašli na to :D
  12. 12
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

No podľa mňa to zmysel nemá, tie inzeráty asi fakt nikto pod 50 nečíta. :D
  13. 13
    Slackerbitch

38 ročná teta

Cosiii, ved si mlady chalan - skus zoznamovacie appky a urcite sa najde niekto kto by siel von :)
  14. 14
    Kerrang

27 ročný muž

@emzaaak birdz by bol fajn len jedine keby tu chodilo viac nových báb najmä a nezadaných predovšetkým, lenže keď tu už nové osoby ani nemajú prístup alebo to majú už ťažšie sa registrovať, tak to je k ničomu ...a ani tá zoznamka čo tu je viac nefunguje ako funguje, a nikto ju nechodí čítať (hehe)
    No školu som už vychodil, takže už šanca nájsť si v mojom veku a niekde tu z blízka nie je tak priaznivá ...v práci som zatiaľ spoznal nejaké, jedna aj teda mladšia, ale nebolo tam také spojenie a bolo to len kamarátske počas tej práce ako som tam robil ešte..
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

@lafiziq tak vtedy skôr táto možnosť sa brala do úvahy, pretože nebol internet a vtedy sa aj bežne zoznamovali takto mladí, ktorí sa cítili osamelo alebo boli introvertnejší
    Ale tak jednoznačne o rozchod ani rozvod nestojím, takže díky za info a dobré vedieť (hehe)
  16. 16
    Kerrang

27 ročný muž

@slackerbitch však som už na všetkých možných a aj sa už postretal toľko s babami, že už to ani neviem zrátať koľko som mal rande.. (hehe) ...no ale nič vážne a po tých rokoch vážne prestávam veriť, tak hľadám iné spôsoby, aby som sa vôbec aj spoznal :-/
  17. 17
    Slackerbitch

38 ročná teta

@kerrang a nemas len privysoke naroky? :D to nemyslim v zlom, len ci to nemoze byt jedna z pricin :D
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

@slackerbitch ja viem, že nemyslíš v zlom.. :smile: ...tak čo sa týka vzhľadu nie, stačí že mi je sympatická a slovenky sú pekné, takže v tomto nie je taký problém.. ...tak mám svoje nejaké chyby, možno čo sa týka balenia báb, že začnem po nej veľmi túžiť a dosť "tlačím na pílu" alebo že sa neovládnem začnem myslieť na sex, čo mi to celé len skomplikuje ...skôr ženy majú vyššie nároky na chlapov mám pocit a chcú aby asi viacej bol viac vtipný, nespomenul si ani na sex, nebol žiarlivý a tak.. (?)
  19. 19
    Dwarvax

32 ročný muž

No pokial hladas partnerku +/- v tvojom veku tak cez inzerat v novinach asi tazko, vid @2. To fakt vyuzi radsej nejaku zoznamku na webe alebo applikaciu.
  20. 20
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

@kerrang dám ti teraz radu či skôr múdrosť ktorá je zo skúseností a zmení ti život a zachráni vzťah ak dáky budeš mať

znie : Každá ti raz dá. Každá ktorá to s tebou bude myslieť vážne po čase roztiahne nohy a dočkáš sa. Ale to najhoršie čo pre ženy existuje je tlačiť na pílu, to je zaručený spôsob ako to dojebať, ver mi. Je malá šanca že budeš mať šťastie na frigídnu ako ja raz, ale toho sa ty neboj. Proste ponaťahuj káčera keď už to nedávaš. Len na ňu nikdy netlač. Vždy si opakuj že ke´d zostaneš v klude, samo sa to vyvinie. A ver mi že vždy sa to vyvinie , ak niesi total kár, ono to príde. Miesto nedočkavosti radšej dávaj pozor na jej signály a sleduj čo ti naznačuje. to ti zamestná hlavu od pičovín.

A buď vždy "superuvolnený" ako jožko spieva :)
  21. 21
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

1. tieto formy zoznamky sú pre staršiu vekovú kategóriu, som rada celkom, že B. nefunguje ako zoznamka, veď kto chce vidí ako vyzerám aj moje názory, ja nemám reklamu, mám len PR :D
    2. mne múdrejší ľudia povedali, že vo vzťahoch je to skôr tak, že kto nehľadá nájde a asi dačo na tom bude :) alebo skôr je šanca niekoho si nájsť ak si niečím iný ako ostatní, a na sebe pracuješ, si šikovnejši a zodpovednejší než iní, máš pestré záujmy, a vieš si obhájť, že si ten naj, aj keby ťa každá žena sveta nasrala, a pod. to je moja stratégia, ja na cielené zoznamky kašlem, ale keď mi niekto veeeľmi sympatický napíše, ktorý vidí veci podobne ako ja, tak jasné, že odpíšem a udržujem....v poslednej dobe si s jedným takým píšem
    3. región nie je až tak podstatný, Slovensko je aj tak jedna veľká dedina :)
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Pozor č @20 by som opravil. Keď nebudeš tlačiť na pílu, tak sa nič nestane. Ibaže by si stretol pani náhodu, a naozaj v nejakej situácii by si sa dal do reči s nejakou. Ale to myslím napr. že stojíš na jarmoku v rade na hotdog, a si posledný, a pred tebou je nejaká baba, a niekto čo len okolo prechádza ťa trochu drgne nechtiac zozadu do chrbta, ty spravíš polkroka dopredu, drgneš ju, a ospravedlníš sa... a nejak sa dáte do reči. ... NAPRÍKLAD.

Ale to sa stane fakt tak 5x za 10 rokov možno. Aj to preháňam.

Osobne, mám podobné sklony aj ja, avšak neni šanca, že by som na to pri reálnom stretnutí myslel. Tam aj keď mi skĺznu myšlienky, napr. že ...sakra s akou peknou babou tu sedím (niekde rozprávam sa napr.) ... tak okamžite mi to v hlave prepne späť pretože, musím silno rozmýšľať čo poviem... čo je najväčší problém ... :D ... Najradšej mám keď mi stačí odpovedať a občas niečo povedať :D ... To je uplne najlepšie :D Väčšina čaká, že ja budem ten vtipný, ten čo bude vkuse dotierať a oslovovať, rozprávať, pýtať sa, volať niekam... ale hlavne pýtať sa... a to ja proste nedám... som rád keď dám niečo ... ja som celkovo spokojný už len s tým, že by som s ňou niekde bol :D Keďže nikam nechodím takto :D
  23. 23
    Kerrang

27 ročný muž

@dwarvax no však určite, že takú v mojom veku alebo mladšiu.. ...po starších ako ja ani nejdem, lebo neviem necítil by som sa tam ako chlap a pripadala by mi ako ona dominantná ...a navyše staršie majú skôr decko, avšak netvrdím, že aj mladšie, no nie v takej miere a ja si ani neviem predstaviť, že by som hneď od začiatku vzťahu si musel zvykať aj na decko..
  24. 24
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vsak mas milikn internetovy h zoznamiek aj rôznych aplikacii na fon.. :)
  25. 25
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

V dobe tinderu chces podavat inzerat do novin? Ako vazne? :D

Ked aj nie tinder, existuje kopec inych zoznamiek, tematickych alebo len takych vseobecnych, serioznych ci viac yolo, kde sa da sondovat.
  26. 26
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

dobra je este aj ta nastenka co byva vo vchode do kauflandu
  27. 27
    Kerrang

27 ročný muž

@skvrnka neviem čo všetci na tom Tinderi ako naj zoznamke vidíte?! :-/ 0:) ...veď ja som tam ale 2 roky a okrem toho, že pár matchov bolo, lebo tak aspoň sympatický pre niekoho som, tak okrem ustavičného písania či teda chce tá dotyčná pokecať som sa dočkal len tak 5-10 správ v dialógoch a potom koniec, seknuté z jej strany.. ...nerozumiem tomu, či teda tam si treba niečo platiť alebo sú tam len baby, ktoré by radi skôr sex, ale ešte zaujatého písania ako niekedy skôr na tom badoo som sa nedočkal..
    Som na viacerých, najnovšie aj na Twoo, ale nepáči sa mi to rovnako ako ten Tinder, lebo na zoznamku a minimálne tie zhody som všeho všudy nikoho tam ani nespoznal..
  28. 28
    Kerrang

27 ročný muž

@etelnair pochybujem.. (hehe) ...tam sa minimálne len výrastkovia bavia na tých "zúfalcoch" podľa nich večer keď si tam idú kúpiť chlast ...a nejakú čo si zo mňa bude robiť srandu netúžim mať
  29. 29
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@kerrang ved preto som spomenula, ze existuju aj ine zoznamky ako tinder. Ja som nebola na zoznamkach nejako dlho, tinder som napriklad vobec nevyuzivala, ale vzdy sa mi podarilo dostat (aj ked nie za ucelom hladania partnera) na nejake tematicke zoznamky alebo minimalne zaujmove vlakna, fb skupiny, kde spolu so zdielanim zaujmov sa robili aj nejake stretavky.
  30. 30
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@kerrang šak len tak zo srandy daj inzerát na tú nástenku v kauflande, niečo ako: "Hľadám babu, ktorej by som mohol každé ráno nosiť čerstvé rožky a 20 deka parížskeho..." (hehe) ani neviem, či tam tie nástenky ešte majú, dlho som nebola v Kauflande
  31. 31
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

Nedávno som prezeral nejaký leták a som tam narazil na tieto inzeráty a ma prekvapilo, že to ešte v tejto dobe funguje :D ale borci tam hľadali 30+ milenku a pod. Myslím, že tam úspešný nebudeš. Na Internetových zoznamkách musíš mať trpezlivosť no.
  32. 32
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

kks ale s ami paci ako si ten inzerat obhajujes :D ale pozri sa na to realne (kazdy ti to uz pisal pre aku vek. kategoriu to je).... prečítaj si neiktore inezraty, sústreď sa na vek čo je tam napísaný.... čo čakáš od takehoto vekového poolu? Alebo fakt chceš nejakú 50 ročnú tetu na radndenie? :D možnno že si fakt dušou boomer a dnešné babenku v tvojom vekovom rozmedzí +-10 rokov ti proste nesedia :D

tak ak fakt si uvedomíš že chceš nejaku vyzrenu zenu v menopaauze tak isto chod do toho, nevyjdes na zmar :) :D
  33. 33
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

+ nemusíš riešiť antiku a kondomy :DDDDDD ziadne zavazky :D:D::D:D:DD:DDD
  34. 34
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Jasné, zbaľ 50+ tetu a potom ju nechaj kvôli jej dcére

Bezohľadník!
  35. 35
    Kerrang

27 ročný muž

@depropex No musím s týmto tvojim názorom súhlasiť, lebo donedávna ako mladší som práveže bol taký, že som babám dosť dal pocítiť, že by som chcel s nimi skúsiť ten sex, tiež tlačil na ne, aby sme to spolu skúsili, pýtal sa na stretnutie kedy a že to bude pekné spolu, a to ich práveže odradzovalo odomňa.. ...až vekom a mojimi jednotlivými chybami mi dochádza, že musím to zmieniť a robiť opak toho čo som robil.. ...bol som nevyzretý chalan, tak snáď už to bude lepšie a už sa nebudem správať ako úchyl, aby som sa dočkal frajerky aj sexu potom :smile:
    No a snažím sa byť viac džentlmentský k babám a taký ako charizmatický, tak snáď sa to bude už len zlepšovať :S
    Hej, tú pesničku poznám a je tiež jedna z mojich obľúbených dá sa povedať.. :smile:
  36. 36
    Kerrang

27 ročný muž

@mariquittka Tak snáď by to aj fungovalo aj keby boli z ďaleka, aj keď je to určite náročnejšie pre vzťah byť odlúčení.. (?)
  37. 37
    Kerrang

27 ročný muž

@wistingher Hej, záleží aj podľa charakterového typu baby ...a viem čo si sa zhruba tým prvým odstavcom (hlavne tou situáciou) snažil povedať.. ...mne sa to ešte nestalo, že by som do nej drgol a zhodil jej nepozornosťou niečo čo niesla, ako to býva často hrané vo filmoch, ako ideálne prípady, kedy sa tým tí dvaja zblížia.. ...ako keď aj niečo babe padne, tak jej to zdvihnem, ale nikdy nehrozili také prípady ako vo filme (hehe) ...to je vyslovene len taká scéna, ktorá na tie slovenské dievčatá zjavne neúčinkuje a v tom lepšom prípade ti len poďakujú a už sa nepoznáte.. ...rád by som veril, že inde na svete to tak už medzi ženami a mužmi funguje, ale skôr mi to prídu ako veľmi naivné predstavy aj keď človek nikdy nevie aké sú baby v Austrálii alebo Amerike..
    Nejak nie je len nejak, ak nie si zrovna jeden z tých vynaliezavejších chlapov a vieš vymyslieť v tej chvíli niečo, aby to nevyznelo trápne a ešte sa nekukala na teba veľmi divne (hehe)

Tak to aj ja ...pri reálnom stretnutí nie som tak odvážny v konverzovaní ako naživo "face to face".. ...no ono mi aj asi čiastočne škodilo, že som si viac s babami písal ako sa stretal naživo a vychytal tam tie muchy, ktoré som mával pri stretnutiach naživo, aby to stretnutie prebiehalo prirodzenejšie
    Keď rozmýšľaš hentak, že "sakra s akou peknou babou tu sedím", tak to nemáš to čo ja, teda dostatočné sebavedomie ...tiež som zažil podobné myšlienky keď som si s pomerne peknou začal písať..
    Tak mne cez to písanie s tou "peknou" to išlo a nebol som takto obmedzený, iba skôr naživo a tam je to dosť podobné ako u teba, že vidím že kuká často na mňa, snaží sa mi naznačiť zjavný záujem, ale ja aj na jednej strane by som sa aj ozval, no na druhej strane mi moje druhé "ja" zas hovorí neozývať sa, lebo zapotím niečo trápne a to mi ešte viac podkopne sebavedomie alebo sa začne zo mňa smiať, čo by tiež nedopadlo pre mňa dobre
    Ja aj baby ako volám von, ale tak neviem či sú také zaneprázdnené alebo čo, no zatiaľ to skončilo len pri sľuboch ...ale tak aspoň s nejakou výjde, aj keď chápem je zima a im sa asi nechce po vonku chodiť.. (hehe)
  38. 38
    Kerrang

27 ročný muž

@blake95 Hej, v niektorých novinách to ešte nechali.. aj u nás v miestnych novinách tam je ešte táto kolónka, aj keď určite tam nie je taký nával a sotva štyria, piati, ktorí niekoho hľadajú a väčšinou len ženy od 35+ a pomenej mužov.. ...pod 30 nižšie som tam síce ešte nevidel žiadneho, ale aj napriek tomu som sa tu spýtal len, či má niekto s tým skúsenosť, a sa im podarilo skôr spoznať
  39. 39
    Kerrang

27 ročný muž

@ladydoga To by som bol potom pre tú babu dosť podpapučník a dosť na smiech (hehe) (hehe) ...ale pred koncom sveta, ak by mal hroziť čoskoro, tak by som sa na to dal a možno by mi dala aspoň zaje*ať (hehe)
  40. 40
    Kerrang

27 ročný muž

@lawey Tak už som 2x počas VŠ obhajoval svoju prácu, tak asi sa na mňa niečo nalepilo (hehe) (hehe) ...no viem, a ja proste tak vysoko určite nemierim, veď by mi to mohla byť jak moja mama (hehe) ...no ale dievčatá akosi skôr nemajú problém sa namotať na vyše 50 ročného a pritom ona má 21 rokov (nerd) ...viem, že určite normálne hodnoty v tom nebudú, však vizuálne pochybujem, že sa mu páči a asi money money.. (hehe)
  41. 41
    Kerrang

27 ročný muž

@lawey No ja ani staršiu o 10 rokov viem, že určite akosi nemôžem mať, lebo po takých nejdem.. ...už aj o 3 roky staršia mi moc nesedí, takže len tie mladšie u mňa prevažujú ...tak ja by som bol pre ňu až moc nabitý a neviem neviem, či by som ju predsalen neoplodnil, keď som taký neopoužívaný (hehe) (hehe)
  42. 42
    Kerrang

27 ročný muž

@mielikki A kto povedal, že po takej idem??! ...keby si bola čítala aj iné fóra, čo som založil ja, tak by si zistila, že idem stále po mladších babách ako som ja
  43. 43
    Depropex

28 ročný muž
    Už nikto

@22 omg netlacit na pilu znamena sediet na riti ako jebo a nic nerobit hej ?

netlacit na pilu znamena netlacit na pilu, nie prestat pilit. ak toto niekto dokaze missinterpretovat tak to je uz na osobitku o_O
  44. 44
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@kerrang Tak ich pozvi do Sauny. :D ...
  45. 45
    Kerrang

27 ročný muž

@wistingher a čo je v tej saune také? (hehe) ...ale šiel by som, ktorá by sa mi z tadeto hlásila??? (: (:
  46. 46
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@kerrang však teplo , keď nechcú chodiť po zime :D
  47. 47
    Kerrang

27 ročný muž

@wistingher jaaaj, ahááá! ... (hehe) ...tak tu by sa aj nejaká tá sauna našla, len nemám babu, čo by sem do nášho mesta bola ochotný prísť, aj keď by som sa ponúkol ju aj doviezť :-/ (hehe)
  48. 48
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Hmmm ešte ti nedošlo že keď si mal už toľko rande tak chyba nebude v spôsobe zoznamovania ale asi v tebe? :D môžeš si dať inzerát trebárs aj na billboard, ak sa budeš správať stále rovnako tak asi veľa šťastia mať nebudeš (?)
  49. 49
    Kerrang

27 ročný muž

@nats Poznáš ma, bola si so mnou, keď si si taká istá?? :S
  50. 50
    Kerrang

27 ročný muž

@nats Hovoríš jak keby si bola moja bývalá a žila so monou minimálne polroka (hehe)
  51. 51
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Stačí mi keď vidím tieto tvoje fóra, nemusím byť ani tvoja bývalá :D
  52. 52
    Kerrang

27 ročný muž

@nats Podľa fór, čo sa ja ako slobodný pýtam?? (hehe) ...dosť úbohé posudzovanie..
  53. 53
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Áno, presne :D tak sa skús zamyslieť, aká je pravdepodobnosť že zo všetkých xy stretiek ktoré si mal bola chyba v Tom, že VŠETKY dievčatá boli príliš hlúpe na to, aby si uvedomili aký si úžasný :D

Ľudia sa ti tu snažia pomôcť a namiesto toho aby si sa zamyslel nad tým čo píšu si prehnane defenzívny, šak čím skôr prídeš na to kde je chyba, tým skôr môžeš na tom začať pracovať nie?
  54. 54
    Kerrang

27 ročný muž

@nats to som nepovedal že hlúpe, iba to viackrát ani nevyšlo, nesedeli sme si a nemali sme sa teda týmpádom o čom rozprávať ...nesedí mi každá, a ak moc nemáme o čom kecať, tak to nie je dobré a skončí to samo.. ...neviem na čo presne narážaš sa zamyslieť, ale dobre..
  55. 55
    Kerrang

27 ročný muž

@nats a aj keby som to zmenil by to bolo ťažké, lebo súčasné baby sú prehnane náročné