Fórum pridal Marjy77, 21. 2. 2020 22:19 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hľadám pesničku

0
Marjy77

20 ročné dievča
Wilderland

BIRDZ-áci obracia sa na vás pri hľadaní pesničky. Je slovenská, niečo na štýl Adam Ďurica (spieva ju relatívne mladý muž) V pesničke sa spieva ako starý muž sedí pri bare a pije a do baru vôjde krásna žena...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

...Najprv si ho nevšíma, muž rozmýšľa ako sa jej prihovoriť, lebo je pravá dáma. Potom si žena sadne k nemu, začnú sa spolu rozprávať a ona na neho hádže zvodné pohľady a odchádzajú z baru spolu, čo sa tak často nestáva. Na konci sa dozvieme, že sa to ale stalo iba vo filme.
  2. 2
    Kerrang

28 ročný muž

Nie je to Polemic - Dáma? (hehe)
    https://youtu.be/E0eWMuxspD0

To ma jedine napadlo (hehe)
  3. 3
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang ďakuejm, je to ona! :)
  4. 4
    Kerrang

28 ročný muž

Super, som celkom poctený, že môj tip nebol
    úplne mimo (hehe) :smile: ...aj keď som si celkom nemyslel, že to bude ona, lebo hlas ako Ďurica úplne nemá líder Polemicu, tak to ma zneistilo a trošku sa viac v reggae nesú narozdiel od Ďuricu (hehe)
  5. 5
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang no pravdupovediac ja nemám hudobný cit, takže pre mňa to znie podobne :D a už som si to tak presne nepamätala
  6. 6
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 Chýba ti asi záujem v hudbe ako mne (hehe) ...tá pieseň je tak už pomaly 7 rokov stará a ja ju poznám veľmi dobre, lebo tak Polemic je tiež moja obľúbená skupina (hehe)
  7. 7
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang možno aj to, stará ale dobrá
  8. 8
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 Ani nie, stará by bola keby to bolo niečo od Elvisa Presleyho alebo Beatles :smile: ...toto je ešte relatívne ich novinka (hehe)
  9. 9
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang hej, záleží to od toho s čím to porovnávaš :D
  10. 10
    Kerrang

28 ročný muž

Tak hento som uťal zas no aj to ja počúvam zas, takže u mňa to začína týmito interpretmi (hehe)
  11. 11
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang akože tými starími? :D
  12. 12
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 no áno, ja počúvam najlepšiu hudbu všetkých čias (hehe) (hehe)
  13. 13
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang nie je to náhodou mottom jedného z našich rádií?, :D
  14. 14
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 uhádla si, bolo a práve rádia Viva, ktoré bolo moje obľúbené :(
  15. 15
    Kerrang

28 ročný muž

No v podstate už ani nemám čo počúvať, lebo všade opakujú piesne a ja som náročný poslucháč (hehe) ...však zbierka 3900 piesní hovorí za všetko (thumbs)
  16. 16
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang tak to si fakt náročný :D
  17. 17
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 no však určite, v hudbe áno, keď tvorí tiež nejaký úsek z môjho voľného času (thumbs)
  18. 18
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang a čo robíš ty s hudbou, či len počúvaš?
  19. 19
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 celý dialóg len my, ale dobré.. (hehe) ...no však čo, tiež je to koníček a nemám frajerku, tak miesto toho si počúvam hudbu (hehe) ...aspoň mi nejako vyplní čas a nemyslím na to, ako by som bol u nej (hehe) ...zvyčajne popritom si nejako doma majstrujem :smile:
  20. 20
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang takže hudba je lastne tvoja frajerka :D
  21. 21
    Kerrang

28 ročný muž

@marjy77 no teraz určite, že áno, aj s koníčkami (hehe) ...akurát, že nemám kapelu a nehrám na hudobný nástroj, ale chcel by som aj to (hehe)
  22. 22
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang tak začni :D