Fórum pridal Gramofón, 30. 9. 2019 20:23 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Friendzone life.

0
Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
Niekde na Ukrajine

Podarilo sa vám dostať z tejto oblasti zvanej "Friendzone"? Mali ste vo friendzone aj človeka, ktorého ste nikdy osobne nestretli a len ste si písali niekde na nete? Súhlasíte, s názorom, že ak sa tam raz dostaneš, niet cesty späť? Boli ste v nej niekedy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Chcela by som sa tam dostať.
  2. 2
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Keď tam nechcem byť, tak tam proste nebudem. Račej statiť človeka, než si dobrovoľne drásať ego... to si myslím ja
  3. 3
    Grinder

27 ročný muž

Ako nič.
  4. 4
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

A stáva sa toto vôbec aj dievčatám? :D
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@aventine nie z dievčat sa stávajú fuckbodies
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@aventine len vizualne
  7. 7
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

minule som o tom aj dala status, že som tam, takže áno .A tom prípade v statuse aj v podobných menších sme sa stretli fyzicky. Nedostala som sa z tade ešte, (ani si nemyslím že sa mi to podarí, lebo u mňa je to dosť abstraktný jav a ťažko nad tým rozmýšľať ako nad ucelenou vecou), ale myslím si že sa stade dá dostať a to dvoma spôsobmi: buď spolu začnete chodiť, alebo sa odmiluješ.
  8. 8
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

inak, na toto by vedel dobre odpovedať @kerrang :D
  9. 9
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

Friendzone je strašná, ale strašná blbosť. Založená na tom, že niektorí jedinci mužského pohlavia nie sú schopní pochopiť že ženy sú ľudia a že byť milý by malo byť základnou výbavou v medziľudskej komunikácii.

Nikto nikomu nedlzi vzťah. Neexistuje žiadne zaradenie niekoho do "friendzone" (ak už, tak je to zóna "ten creepy typek, co ma neprestane otravovať, ale mohol by'). Ľudia.maju všeobecne právo na to si vybrať, s kým chcú byť a kto ich priťahuje, rovnako ako sa môžu tešiť z toho, že si s niekým ludsky rozumejú a tešiť sa, že našli priateľa (kamaráta).

Neznášam pojem friendzone.
  10. 11
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Jasné, že hej, asi aj teraz som do nejakého skĺzol, podľa mňa bol každý chlap aspoň raz frendzounutý, to je asi najčastejší medziľudský jav na svete http://www.reactiongifs.com/r/prs.gif
  11. 12
    Fukaj

7 ročný chlapec

V živote som tam nebol. Aké to je? Ale mám známeho, ktorý tam bol 2 roky.. a potom mu povedala Áno, môžme to skúsiť. (hehe)
  12. 13
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha nie Friend zone je o tom, ze zena vyuziva muza, dava mu nadej na sex, ale v skutocnosti mu nikdy neda. Iba ho vyuziva. Nehraj to tu na rozpravky omg, ved normalka
  13. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

1. Neviem či to tak nazvať, ale skôr to nikdy nebol friendzone. Ale dalo sa baviť o čomkoľvek.
    2. Vlastne nie.
    3. Jasné už pri prvom prejave som tam bol poslaný.
  14. 15
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@robinsonleon Ako ho využíva a ako mu dáva nádej na sex?
  15. 16
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha co ty si nikoho nikdy nevyuzivala? Vsak hladaj vo svedomi a najdes odpoved.
  16. 17
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 Áno to vedel, za ustavičnú friendzone asi začnem vraždiť (hehe)
  17. 18
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@robinsonleon ja ľudí nevyužívam, som veľmi úprimny človek k svojmu okoliu a mám výborne priateľské vzťahy aj s mužmi aj so ženami.

Vysvetli mi, ako podľa teba žena dáva nádej na sex. A ako využíva muža.
  18. 19
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha kiez by vsetci ludia boli ako ty. Muzi aj ze zeny.

Nebudem ti to vysvetlovat lebo by to vyznelo hrozne na kokot. Dnes sa necitim akosi dost otvoreny na vysvetlovanie zasadnych otazok (ktore by mal mat kazdy zvladnute)
  19. 21
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@robinsonleon no ja si myslím, že pokiaľ sa muž na ženu pozerá iba skrze nádej, že bude sex a preto je k nej priateľský (a pre nič iné), tak je problém na jeho strane.

To nie je o žiadnych zásadných otázkach, to je o prioritách a o tom, ako vnímaš ľudí okolo seba. Ak sú pre teba ženy primárne sexuálny objekt a nezaujímajú ťa ako ľudia, s ktorymi sa dá naviazať medziludsky priateľský vzťah, vadny si ty.
  20. 22
    Kerrang

27 ročný muž

A pritom mi pomaly každá hovorí, že som v pohode a nevyzerám zle a nechápe ako v 27 rokoch by som nemohol byť zadaný ...lenže asi to máte v krvi niektoré si jedno v hlave myslieť a druhé človeku povedať a konštatovať, že "šak nájdeš" ...buď stretávam nesprávne ženy alebo neviem (hehe)
  21. 23
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@grietusha Veď ale načo to komplikovať, normálne sa predsa bežne stáva, že sa človex niekým stretáva, je mu s ním dobre, po čase to chce preklopiť do vzťahu ale protistrana to tak necíti a chce ostať len pri kamarátstve. A to je friendzone
  22. 24
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

Tak urcite, jasne, to sa stane hocikedy, ze 1 chce a 2 nie, medzi kamaratmi alebo inak. Ale nemyslim si, ze vacsina ludi, co trpia vo "friendzone", dali tej druhej osobe viditelne najavo, ako sa citia, alebo si to obidvaja spolu zdravym sposobom prekomunikovali - mne sa zda, ze polka friendzone ludi vlastne tomu druhemu bud nedala vediet, ze ako sa citia, alebo ignoruju akekolvek naznaky, nech prestanu otravovat.

No a aj v pripade, ze prebehol rozhovor so smutnym koncom, osobne mi pripada nenormalne tuto preferenciu druheho cloveka (nic sexualne/romanticke z druhej strany) neakceptovat a dalej predstierat normalne kamaratstvo s tym, ze sa vlastne stale ocakava akysi magicky okamih, po ktorom sa to do sexu alebo vztahu samo zmeni. A este vacsia blbost je obvinovat toho druheho cloveka z toho, ze neodpoveda na tuto vnutornu tuzbu a povazovat sa za obet a za niekoho, kto sa riadenim osudu ocitol vo friendzone, alebo je este nebodaj vyuzivany.

A este nakoniec, absolutne tomu nerozumiem ani z pohladu cloveka vo friendzone :D Tak ked ten druhy odmieta pochopit, aky som awesome, nechapem ako moze niekto mat trpezlivost sam seba takymto stylom mucit a tryznit sa. Jasne, kamaratov alebo potencialnych partnerov nema nikto neobmedzeny pocet, ale aj tak byt uplne opusteny mi pripada ako lepsia alternativa, nez sa tragicky stretavat so svojim crush-om. Tak bud sa s tym vyrovnam, ze sme len kamarati, alebo to prerusim a zariadim si zivot inak, ale nerozumiem tomu ucelovemu predlzovaniu agonie :D To nie je vobec problem tej druhej osoby
  23. 25
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang tak keď začneš tak buď ďaleko odomňa :D
  24. 26
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

@aventine Hej, stáva sa to aj dievčatám (hehe) Jedine že som special snowflake (hehe)
  25. 27
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha to si si teraz nejako vydedukovala sama. Ja som predsa nenapisal nic take....
  26. 28
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@grietusha ps z tvojho komentu citit znacnu tuzbu po tom, aby ta muzi vnimali ako sexualny objekt.
  27. 29
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@robinsonleon (:

*teplý smiech*
  28. 30
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@13 ok, tak ja som cely svoj zivot zila v omyle, co friendzone znamena :D
  29. 31
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@30 chodím na Birdz aby som ľudí niečo naučil. To je môj prínos pre spoločnosť
  30. 32
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@31 a považujem to za osobný úspech, keď sa mi to podarí. Ako teraz
  31. 33
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

plne suhlasim s @grietusha ... ,,friendzone je novodobý výraz ale strašne je*nutý s prepáčením (?) je to výraz, ktorý pomenúva vzťah medzi mužom a ženou v 21. storočí ale len v určitej spoločnosti ... presnejšie pemenovaniu formy vnímania vzťahu
    ... mne to jednu dobu strašne liezlo na nervy, teraz to už ignorujem
  32. 34
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

friendzone je uplne bežný jav, nieje za tým žiadna veda.. ide o problém kedy sa dostanu do kontaktu dvaja ľudia pri čom jeden by si vedel - alebo chcel predstaviť niečo viac s tou druhou osobou a ta druha osoba proste nemá záujem / ci už nieje jeho typ alebo z iných dôvodov nemá záujem posunúť to ďalej..

ľudské vzťahy sú dosť komplikovane čiže da sa tam aj dostať časom a da sa odtiaľ aj dostať určite nejako, mne sa to síce ale ešte nestalo, vo všetkých friendzone vzťahoch v ktorých som sa ocitol tak tie sú definitívne (tak to aspoň beriem) a jeden z nich som musel riešiť utnutim kontaktu (aspoň na nejaký čas) kým si plne uvedomím a spracujem tie emócie ktoré ma z toho istý čas trápili..

jednoducho akceptovať to...a skôr si uvedomiť tie dôležitejšie veci a hodnoty.. zamerať sa na niečo produktivnejsie ako žiť v predstavách ktoré sa nikdy nenaplnia

ale verím tomu ze tieto sociálne pre pletenia sú naozaj v dnešnej dobe tak komplikovane ze je možné asi všetko
  33. 35
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 To sa neboj ...ja svoju psychiku viem pevne ustáť a nevymkne sa spod kontroly (hehe)
  34. 36
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@robinsonleon skor si myslim, ze ked si jediny, co friendzone takto vnimas, tak asi to tvoje ponimanie bude trosku odveci :)
  35. 37
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nejak poriadne nechapem zadaniu ale to je fuk :D no ja som vzdy cely zivot iba v kamaratskej zone a inak to asi nebude do konca zivota
  36. 38
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang tak potom to je v pohode :D
  37. 39
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 však pohoda, život sa netočí len okolo žien a samotu som zvládol doteraz, tak zvládnem aj ďalej :smile:
  38. 40
    Dwarvax

32 ročný muž

@grietusha wtf? preco v @9 je ze niektori jedinci muzskeho pohlavia? ako zenam sa to nestava? :D
  39. 41
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang v to dúfam :)
  40. 42
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 Tak musím.. :smile: ...čo mi už iné zostáva, len to prijať tak ako to už je ...nepomôžem si veľmi nech už ma to akokoľvek trápi
  41. 43
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

@dwarvax ženy, s ktorými sa stretávam a komunikujem, chápu, že proste vzťahy sú komplikované a nie je to len o tom, že s niekým ideš do vzťahu alebo ťa navždy vidí ako kamaráta. A väčšinou si kamarátstvo vážia. Takže nemajú potrebu to nazývať nejakým dementnym pojmom ako je friendzone.
  42. 44
    Dwarvax

32 ročný muž

@grietusha slovo friendzone ani ja takmer vobec nepouzivam a vlastne v mojom okoli ho tiez asi malokto pouziva. ale minimalne ked uz je o tom rec, tak to chapem ako stav, kedy sa jeden zamiluje a druhy nie. Co sa podla mojho pozorovania stava obom pohlaviam a jak muzi, tak zeny, sa s tymto stavom roznym sposobom vyrovnavaju. Niekto to chape a dokaze sa cez to preniest a niekto s tym ma vacsi, ci mensi problem. Ale nejak som si nevsimol, ze by to suviselo s pohlavim osoby.
  43. 45
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang v tom máš pravdu teda :/
  44. 46
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 Nebránim sa ale láske a viem ju vyznať tej babe, s ktorou máme spoločné charakterové vlastnosti alebo záujmy a je mi sympatická :smile: ...a takú babu by som aj mal, keby ona to videla rovnako, len moje šťastie v tomto je kurva a aj koniec-koncov diaľka to prekazila, takže čakám že snáď sa mi podobná podarí nájsť, aj keď je to veľmi ťažké ...taká baba nie je len tak hocijaká, čo by si cenila mňa, moje vlastnosti a to aký som chalan (sorry)
  45. 47
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 Však asi vieš koho tou diaľkou myslím, aj keď si mi vravela, že ona nebude pre mňa dobrou ženou :(
  46. 48
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang viem :/
  47. 49
    Kerrang

27 ročný muž

@marjy77 No vidíš, opäť nezdar a opäť ďalšia skúsenosť, kedy ma sklamala žena :-/
  48. 50
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

@kerrang však ja viem, taký je život