Fórum pridal Nikolas1410, 13. 2. 2020 19:17 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

frajerka sa zo mna snazila spravit vegana

0
Nikolas1410

20 ročný chalan
Perkelt

pride vam normalne ked vam vas partner vnucuje jeho jedalnicek? vyvrcholilo to tym ze sme sa museli rozist. Obcas mi je to luto pretoze to bolo fajn dievca ale bol to v nasom vztahu obrovsky problem. Zazili ste nieco podobneho vo vztahu aj vy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikolas1410

20 ročný chalan
    Perkelt

nemusi sa to tykat jedla ale napriklad inych veci, ci vam partner vnucoval knihy, jeho pohlad na svet a lebo ine.
    zazili ste nieco take vo vztahu? Ako to dopadlo?
  2. 2
    Rothschild

29 ročný muž

isla by topice hned, len by mi daco skusila vnucovat
  3. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

No a je to tu... Vidíte? Ja som vravel, že vegánom sa to skôr či neskôr začne v hlave nekontrolovateľne pretáčať.
  4. 5
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

a ty si nevieš urobiť poriadny hambač so syrom, slaninkou, masom?
  5. 6
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Nechceš ísť o svojej traume porozprávať do Modrého z neba? :D
  6. 7
    Annyejnji

22 ročné dievča

Akoze tak ja to trosku chapem :D ked je niekto posadnuty vegan, ze mu trosku vadi ked sa jeho polovicka napchava kravami :D mali ste hold rozne hodnoty, ktore boli pre nu ocividne velmi zakladne a dolezite :/
  7. 8
    Fukaj

8 ročný chlapec

Vôbec mi vegani, ani veganske jedlo neprekáža.. No keby mi žena vnucovala tie veganske posolstvá a názory, tak asi dostane kopačku na krk. 2x
  8. 9
    Greenteawithhoney

24 ročný chalan

Ak by mi bolo vnucovane nieco co nechcem alebo s cim nesuhlasim, tak to by mi vadilo. Ale veganstvo by som mozno prezil, ak by varila len ona, lebo neviem co veganske by som ja varil :D
  9. 10
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Praveze nie... Byvaly nemal problem jest tofu. On bol nenarocny clovek a proste zozral co bolo navarene...
  10. 11
    Livre

20 ročné dievča

Ja to mam uplne naopak, milionkrat som sa snazila byt vegeterianka/veganka z moralnych dovodov, ale frajer vzdy urobi nejake vyborne masko a ja neodolam...
  11. 12
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jasne ze to neni normalne ak ta nutila :D
  12. 13
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nemam rad, ked mi ktokolvek vnucuje cokolvek...
  13. 14
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Áno stalo, môj posledný vzťah skončil kvôli tomu. Síce išlo o pohľad na svet, nie veganstvo ale v princípe to iste. Dialo sa to postupne, ja som mu vysvetlila že tým smerom nechcem ísť a že nech mna s tým neobťažuje, aj sa snažil, ale postupne sme dospeli k tomu, že je to preňho vlastne zmysel života a nedokázal to oddeliť od vzťahu čo vlastne aj chápem, takze rozchod bol prirodzený vývoj.. normálne sme si to povedali, vysvetlili a rozišli sa v dobrom. :)
    Takze myslím že podobne aj u vás.. tiež ma to mrzelo, naozaj super chalan ale život ide ďalej :/
  14. 15
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nie. Bolo to celkom kvôli niečomu inému.
    No ale raz som mala na neho fakt veľké nervy. Zvykaval jesť množstvo vajíčok. Odchadzoval zltka.
    Pár krat som sa s ním preto povadila.
    (Bol bodybuilderom, takze neodporúčam vám chodiť s takými chlapmi čo odhadzuju zltka, po čase vám to bude liezť určite na nervy)

A nechápem, ako si niekto môže zakladať viac napríklad na veganstvu než na človeku, ktorý mu je blízky?
    :-o (letim)