Fórum pridal Lakero, 23. 1. 2019 20:24 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Fit náramok/hodinky

0
Lakero

21 ročný chalan
Ďaleko za siedmimi horami

Ahoj. Chcem kúpiť nejaký fit náramok alebo hodinky ktorý/é dokážu merať spálené kalórie celkom presne. Dosť dlho som im nevenoval pozornosť tak chcem rady. Cenovo tak okolo 100€.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

27 ročná žena

ja sa tu uz tiez chcem zas opýtať, či používa niekto tieto hodinky na ten inteligentný budík, ktorý ho zobudí v tej správnej fáze spánku, aby sa zobudil oddýchnutý, či to "funguje", prípadne odporučiť značku a ako to mám hľadať v popise pri tých hodinkách, lebo čo som zatiaľ zbežne pozerala, tak som sa z toho nevedela "vysomáriť" :D teda snáď to budú mať dáke hodinky do 300e?
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@sasi2680 moje to oficialne nejak maju ale nejak to nefunguje a vzdy ma to zobudi uplne na poslednu chvilu aj ked podla grafu uz mam hodinu light sleep...
  3. 3
    Sasi2680

27 ročná žena

@staphylococcus :( a akú máš značku? ja čo som mala predtým taký úplne lacný fit náramok xiaomi, tak ten mi písal, že už spím, keď som pozerala tv. :D
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@sasi2680 toto je tiez od xiaomi - amazfit bip
  5. 5
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

Fitbit Charge 2 som používala dva roky, bola som spokojná, ale displey bol príliš veľmi citlivý na škrabance, ale tak ja som celkom motovidlo.. ale ako hovorím bola som spokojná, akurát som si musela kúpiť kožený náramok, lebo keď sa mi pod ten originál dostalo čo i len trochu vody, tak mi to vyžieralo kožu, až som mala ekzém. Mala by som ho doteraz, kebyže neprejdem na Apple Watch.

Každopádne keď sme v kategórii hodiniek športových do 100euro, tak ja osobne som vybrala teraz pre priateľa Mi Band najnovší a je s ním spokojný, vyzerá že meria celkom presne, zhoduje sa zhruba aj s mojimi apple watch napríklad čo sa krokov týka.

a čo sa týka @1 tak ja by som k tomuto dodala len to, že je nezdravé mať stále, aj počas spánku niečo na ruke, pokožka si potrebuje aj oddýchnuť.
  6. 6
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Otazka je ako zistis ci zie kalorie meraju presne? :D ja som mala predtym fitbit charge 2 a teraz mam garmin vivoactive 3. Fitbit mi meral cca o 10% viac spalenych kalorii si myslim a podla mna blizsie k realite je ten garmin.. a celkovo som s nimi hrozne spokojna no je to vyssia cenova kategoria. Inak aj ten fitbit bol super akurat nemal gps a z kalorii si treba ubrat tych 10% si myslim :D :/
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

MI Band 3

a osobne mam fitnaramok z Lidla a MAX spokojnost