Fórum pridal Ancika2005, 9. 3. 2019 12:01 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dostali ste na MDŽ od svojich partnerov kvietky? Ak áno, aké?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

dostala som zrac lebo z kvetov sa nevyzije
  2. 2
    Labut2

hrá sa, že má 2 roky

Keď bol nedávno medzinárodný deň mužov, tak o tom nikto ani nevedel, ale keď je MDŽ, tak máme kupovať ženám kvety a gratulovať im ako k narodeninám. Feministky kde ste teraz?
  3. 3
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Dostala som virtualnu kyticu a ruzicku ujebanu z lidla :)
  4. 4
    Majmarad

35 ročný ujo

Kamarát včera volal mame, že jej praje všetko naj k sviatku, ale že kvety si musí kúpiť sama, pretože nemá peniaze :D
  5. 5
    Vikusiiik090

20 ročné dievča

Rozchod :)
  6. 6
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

ja som kvietok
  7. 7
    Greyness

28 ročná žena

nie. ja si sama kupujem každý týždeň kvety. nepotrebujem k tomu mdž a chlapa. toho mám na kupovanie iných vecí, hahahihi
  8. 8
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@labut2

Sa mi páči ako každé mdž si tu niekto poplače o tom, že tu nevidel feministky prosiť o jeho zrušenie.
  9. 9
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@labut2 ja som feministka a som tu.

frajo ma pozval na obed, ktory zaplatil.
    potom sme isli na nakup do lidlu, ktore stali viacej, ako obed, a ten som zaplatila ja.
    potom sme isli do lekarne, kde zas platil frajo a stalo to tolko, ako rozdiel medzi obedom a nakupom.

co to znamena?
    kazdy sme platili cca rovnako - jeden jedno, druhy druhe, kazdy sme tomu druhemu pomohli, zaroven ma pozval na MDZ obed.

inceli chodte si vylizat rit
  10. 10
    Labut2

hrá sa, že má 2 roky

Ja poukazujem na to, že na medzinárodný deň mužov sa zabúda a čubka sa na to urazí a začne mi tu úplne od veci písať o jej živote, ktorý ma aj tak nezaujíma...
  11. 11
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Sladkosti.
  12. 12
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

Dostala som tulipany :)
  13. 13
    Sasi2680

27 ročná žena

Od priateľa nie, lebo celkovo nechcem aby mi dával kvetinové dary, ale v robote sme dostali.
  14. 14
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@labut2 Aspon tú čubku tagni ty vemeno čo chce proklamovať pipíky, ale sám nemá gule na konfrontáciu, iba na provokáciu, jak cigánske decko.
  15. 15
    Labut2

hrá sa, že má 2 roky

@karlotiskot určite ju budem tagovať, keď sa s ňou nechcem baviť ty skurvený weeb
  16. 16
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@labut2 Sak vravim, ze si jak ciganske decko, nemusis mi to potvrdzovat. :D Hlavne ze skaces do feministiek a potom sa bojis konfrontacie so zenou :D Dalsi panic na birdzi, este to tu chybalo...
  17. 17
    Labut2

hrá sa, že má 2 roky

@karlotiskot podľa tvojej profilovky budeš panic skôr ty. A ešte 34 ročný.. no mna jebne :D
  18. 18
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@labut2 Ale nevrav cicko, zrazu ti nachvilku dokazali gulky vyliezt? :D Skoda ze nie su dost velke na konfrontaciu s 20 rocnym dievcatom. :D
  19. 19
    Dwarvax

32 ročný muž

Nedostal som na MDZ nikdy kvietok. Ani na MDM. :(
  20. 20
    Dwarvax

32 ročný muž

Ako sviatok z toho aj tak spravili komousi. :D "Oslavoval" som tak mozno ako detsko, ked ten komousky prezitok bol do nas tlaceny v skole.
  21. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@dwarvax Zisti si niečo o historii MDŽ ;)

Ak sa ti nechce googliť: Oslavuje sa na počesť protestov newyorských krajčírok, ktoré protestovali proti zlým pracovným podmienkam a nízkym mzdám.
  22. 22
    Dwarvax

32 ročný muž

@riddler lol, ako nemusim nic googlit, aby som vedel, aky povod ma MDZ. Ale dik. :)
  23. 23
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

dostala som kvietok od biebera z lidla :D

24. 24
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

A čo Deň mužov? ;)
  25. 25
    Trubajerichova

28 ročná žena
    Bratislava

Môj chlap ma pozná a tak namiesto kvetov som dostala krabičku mojich obľúbených Blue vegan pig donutov :D
  26. 26
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

dostala som kvietky od Lidla :D ružičky..darovala som ich mojim pakobylkám :D