Fórum pridal Christiano_301, 26. 8. 2019 09:28 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dostal som druhu šancu ísť na reparát

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Ráno mi volala triedna, či by som nemohol ísť za doktorkou a vypýtať si priepustku na 21. august čo som nešiel na reparát. Že by mi dali iný termín. Si neviete predstaviť aký dobrý pocit som mal z toho.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Ešte stále je šanca, aby som išiel na reparát. Už len aby termín sedela. Trápilo ma to, že som to dojebal, že som išiel alergologicke a nie na skúšku ale je tu druha šanca. Ja pravdupovediac som s tým zmieril, neurobil som maturitu a koniec. Trápilo ma to, ale musel som vybrať prácu. Držte palce aby mi pasoval termín a aby som úspešne urobil reparát. A potom sa maturuje o rok však? Či? Lebo tak som to počul kt neurobili maturitu nepôjdu v septembri tak idu o rok.
  2. 2
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

tak to je skvele, tesim sa. kedy budes vediet aky je novy termin? ved v praci si predsa mozes zaziadat o dovolenku nie?
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u nemôžem. Nemám nato nárok. No neska musím dostať úspešne ospravedlnenku do školy a potom pôjdem do školy a dohodnem sa s nimi na termíne
  4. 4
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

@christiano_301 preco nemas narok? si v skusobnej dobe?
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u už po
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Na maturitu ťa musia pustiť podľa mňa
  7. 7
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

tak potom nechapem preco nemas narok na dovolenku? ved mas zo zakona 20 dni rocne
  8. 8
    Justme2000

19 ročný chalan

Nuž, úprimne Ti prajem, aby to teraz dopadlo dobre, a že budeš mať konečne tú maturu....aj keď mám pocit, že deň pred reparátom tu zas budeš písať, že musíš ísť do roboty
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@h8u som po skúšobnej. Na páske mám napísané že: dovolenka zostatková 1,50 / 10
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@justme2000 nie nie to nie. Nejak to musím zariadiť aby som bol na poobednej. Ďakujem :)
  11. 11
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Prečo by si mal ísť na reparát?
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka lebo som prepadol?
  13. 13
    Tomas55555

24 ročný chalan

Mne sa zdá že maturita sa môže robiť aj v septembri.
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@tomas55555 aj mne sa zdá ale keďže v septembri idem na reparát a ktovie aky dátum dostanem. A potom keď úspešne urobím reparat ma čaká maturita v Leviciach. Čoho sa bojím, že zasa nebudem môcť ísť.
  15. 15
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ale prečo???