Fórum pridal Montgomery, 27. 2. 2020 09:58 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

dokazali by vas spravit stastnymi IBA peniaze?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rothschild

28 ročný muž

Žiadne lowky ti šťastie nekúpia ;-)
  2. 3
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

štastným asi nie ale spokojným určite
  3. 4
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Za peniaze by som si kúpil všetko, čo by mi chýbalo ku šťastiu.
  4. 5
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

bez prachov sa byt stastny neda. to chce fakt silneho ducha dokazat ostat na ulici a nevzrusovat sa nad nepriaznou existencie
  5. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Neviem ale rád by som to skúsil :D
  6. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tak akoze kupat sa v peniazoch by ma stastnym nerobilo su to len papiere a kov alebo cisla na karte :D a ani nejake extra materialne veci by ma stastnym nerobili to ma nezaujima staci mi strecha nad hlavou, jedlo a taketo zakladne potreby a mobil aby som mohol birdzovat a televizor aby som mohol futbal pozerat :D ale mozno nejake zazitky a podobne "veci" ku ktorym su peniaze potrebne by mi mozno kusok stastia priniesli
  7. 8
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Tí čo nevedia byť šťastní s peniazmi , maju o kolečko menej . Skúste byť stastni na ulici s holou prdelou ;P
  8. 9
    Wewo

26 ročný muž

peniaze? :-/

radsej socialnu rovnost :S
  9. 10
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

A viem ja?
    Milión € by mi nestačilo na to byť fakt že totálne šťastný a spokojný. Ale za takú miliardu si už vieš kúpiť fakt peknú ilúziu šťastia. :D
  10. 11
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

peniaze by ma urobili materiálne bezstarostným..ale extrémne by mi pomohli aj ku šťastiu
  11. 12
    Obivankenobi

26 ročný muž

peniaze sú super
  12. 13
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Samozrejme, že nie. Ale aspoň z nejakej časti určite. A uspokojil by som sa s tým.
  13. 14
    Papver

24 ročné dievča

Potrebovala by som k tomu aj svoju rodinu a priateľov aby sme si tie peniaze spoločne užívali. Samej by mi tak super nebolo, hoci finančne by som bola zahojená.
  14. 15
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Iba peniaze by ma dokázali urobiť šťastným. Lebo som neschopný retardovaný kokot, z ktorého v živote žiaden úžitok nebude a nedokáže sa o seba sám postarať. Takže keby som mal peniaze, nemusel by som byť odpad parazitujúci na iných.
  15. 16
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

peniaze by vyriesili moj primarny problem v zivote ktorym je nedostatok schopnosti mat vplyv na svoje zivotne prostredie, a nedostatok penazi na robenie projektov ktore vnimam ako existencialne dolezite na to aby moj zivot mal nejaky zmysel.

cize ano.
  16. 17
    Kerrang

28 ročný muž

Čo z toho, keď aj budem mať peniaze, a len dreť v robote, a pritom by ma okrem psa doma nečakal nik blízky ako napr. partnerka :( ...je smutné tak chodiť do roboty :(
  17. 19
    Kerrang

28 ročný muž

Ale tým som skôr reagoval trošku na iné, čo mi okrem toho bežného šťastia chýba