Fórum pridal Tralalibang, 25. 1. 2020 13:03 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dokázal/a by si žiť s rodičmi?

0
Tralalibang

25 ročná žena
Prdelákovo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Tak u nas v rodine(z otcovej strany) zili viacgeneracne, tak mne to ani nepride divne zit s rodicmi. :S Ani so starymi rodicmi. Mne to pride uplne v pohode no... :(
  2. 2
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

Zijem, ale len docasne. Na urcity cas sa to dalo uplne v pohode, ale samozrejme ze svoj zivot si predstavujem inac :)
  3. 3
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Žijem a budem, až kým nenájdem niekoho s kým mi bude lepšie než s mamkou :D určite je mi takto lepšie než žiť sama v prázdnom byte.
  4. 4
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

@3 podobne.
  5. 5
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@3 aj ja s mamou, a inak to už asi nebude, jedine žeby som sa jedného dňa ,,presťahoval" pod most alebo do nejakej nepoužívanej, schátranej budovy :D mám už v okolí zopár vyhliadnutých :D
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

Nechcem zit v tom meste hlavne a aj s nimi mam po 2 tyzdnoch ponorku, uz fungujeme prilis odlisne na to, aby to bolo pohodlne.
  7. 7
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Co to je za otazku, dokazala by som vselico akurat by to nebolo prijemne :D tak ako vsetci ostatni. Cize zalezi na okolnostiach, len tak lebo sa mi chce by som to nerobila ale ved keby bol na to dovod tak uzasne by to asi nebolo ale prezila by som to docasne
  8. 8
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@staphylococcus 2 týždne? Tak to ťa obdivujem, ja viac ako týždeň nedám :D
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@tralalibang cez sviatky som dla 2 :D sice mi praskli nervy uz tak po 3 dnoch a vyhrazala som sa, ze vypadnem este medzi sviatkami a aj teraz co som prec uz 3 tyzdne tak mam este stale ponorku a nechcem sa vratit ale prezili sme to... nikto tu nebudeme vecne, beriem to tak, ze s nimi chcem stravit co najviac casu aby som to raz nelutovala (morbidne, hej).
  10. 10
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@5 tusim vzdy kazdy komentar fakt zakoncujes inak to ani nebude, ja to aj tak nikdy nezazijem, aj tak nikdy nebudem mat... akoze aj ja mavam vselijake myslenky ale ty si to doslova programujes. A to mne hovoria ze ja mam zly mindset niekedy...
  11. 11
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@staphylococcus Ja som si už povedala, že pre udržanie svojho psychického zdravia ich musím vidieť čo najmenej.
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@11 tak ja ich mam zase rada, len na ten dlhodoby kontakt to uz proste nie je :) a sry za tag, som si nevsimla, ze to je tvoje forum.
  13. 13
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

nie... ako jasne nejaky nevyhnutny ca sby som zvladla aj vsetko, ale naco ked som schopna si bez problemov zarobit naa vlastne byvanie (poopripade spolubyvanie).
    a pride mi to strasne luto, lebo uz mam zasa dobre styky s rodinou... ale zial tie dlhdobe mantry "ked budem dospela/pomaturite/budem moct - hned odidem" fakt neboli zbytocne a zarezali sa silnejsie ako by sa dalo cakat.

Ale nap. ked so prvy krat dlhodobo vycestovala do zahraničia a som sa vratila tak som sla docasne k mame :D na dva a pol mesiaca... aby som nasim spraavila radost a aby som si spravila vodicak predtym akao som zasa vycestovala :D
  14. 14
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

ani oni so mnou :D
  15. 15
    Rothschild

28 ročný muž

s otcom a jeho priatelkou, mama si myslela, ze najde dakoho lepsieho jak je fotrik :D ... ale asi ne ... vychadzame si v pohode, vyzierka nesom ... takze si myslim, ze v pohode ... lepsie jak keby som bol sam dakde v garzonke :P
  16. 16
    Olii

27 ročná žena

Žijem ešte zatiaľ s nimi ale vidím, že už je pomaly čas odísť a osamostatniť sa. :D
  17. 17
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Ja som ten, čo je rád sám v prázdnom byte.
  18. 18
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

Tak od 19tich som sa odstahoval cize tazko by som si to vedel predstavit rodicia maju tendenciu stale rozkazovat cize ani nie :D
  19. 19
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Teal A nieje ti dakedy smutno? :D
  20. 20
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@ado122 smutno mi nie je vôbec.
  21. 21
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Teal Mne obcas chyba spolocnost v priebehu tyzdna...niektory by nedokazali byvat sami :D
  22. 22
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Dokazala v pripade krajnej nudze.
  23. 23
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Ani len sa s nimi nerozprávam, nie ešte s nimi žiť.
  24. 24
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Ts, to si neviem predstaviť. Stačilo mi 9 mesiacov v maternici a mala som dosť. A o tých stiesnených podmienkach ani nehovorím :S
  25. 25
    Bunat

23 ročné dievča

Nedokazala by som s nimi zit a zaroven byt psychicky v pohode:D ale neviem si predstavit byt uplne bez nich.. preto byvam na tej istej ulici lol
  26. 26
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Ja k rodicom ani nechodim aj ked su uz nevladni ,smutne, ale tak co uz..
    Ale vcera som bol u krstnych rodicoch
  27. 27
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

No v aktuálnych podmienkach nie, lebo je ten byt kde bývajú na to primalý, keby byvali v rodinnom dome , tak by som dokázala , mame aktuálne veľmi dobre vzťahy :)
  28. 28
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Žijem v jednom dome s mamo, ale každá máme zvlášť svoju domácnosť, každá na inom poschodí.
    Už by som s ňou ale nechcela zdieľať jednu domácnosť, takto je to oveľa lepšie :)