Fórum pridal Jantebont, 2. 6. 2020 13:16 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Diskusia o Nemecku.

0
Jantebont

35 ročný ujo

Čo svetu dalo Nemecko? Ako vy vnímate dnešné Nemecko? A aké bude asi Nemecko o 10, 20 rokov? Aká je podľa vás zahraničná politika Nemecka dnes? A kde v Nemecku ste už boli a páčilo sa vám tam? Proste napíšte o Nemecku čokoľvek čo chcete.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alex458

23 ročné dievča

Švagor mi odtial nosí lacné veci a mám strýka čo žije v Kemptene a párkrát sa navštevujeme. Inak mi je nemecko jemne ukradnuté
  2. 2
    Annyejnji

22 ročné dievča

nemecko je pre mna maximalne nesympaticka krajina s najhorsim jazykom sveta ._. cize radsej neriesim, lebo by som nebola objektivna :D
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tu je zoznam :D
    https://m.youtube.com/watch?v=J-r0Muf-tyg
  4. 4
    Jantebont

35 ročný ujo

Čo sa týka dnešnej zahraničnej politiky Nemecka, tak Nemecko dnes seká dobrotu. Nemá stále od skončenia druhej svetovej vojny sebavedomú zahraničnú politiku.
  5. 5
    Jantebont

35 ročný ujo

@torpedo08 .. vtipné :-)
  6. 6
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

čo dalo Nemecko svetu v minulosti vieme všetci (nerd) v súčastnosti by som povedal že autá a Rammstein (lala) ich zahraničná politika je úzko previazaná na USA kedže sú do istej miery stále americký protektorát a budú ním dovtedy kým tam budú mať americké základne
  7. 7
    Limitles

7 ročný chlapec

Mnichov ma ocaril
  8. 8
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

bol som v Lipsku a v Berlíne a nejako ma to neočarilo.

Nepáči sa mi, že stále majú plné múzea vecí, čo nakradli na blízkom východe, ale na druhej strane je to asi viac v bezpečí ako v Sýrii a Iraku.

A v Berlíne sa super bicykluje. Úplná rovina a infraštruktúra je fajn.
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Milujem Mnichov, na nemecko cele mam viacmenej neutralny nazor.
  10. 10
    Livre

20 ročné dievča

Akože kedysi som dosť škatulkovala nemcov na základe toho čo sa dialo v 20. storočí. Ale potom som tam párkrát bola a rozprávala sa s fakt fajn týpkami a týpkyňami a myslím si, že kokoti sú všade, rovnako ako aj fajn ľudia sú všade.
    No a bola som v Gotha, potom v Berlíne potom na severe nemecka v nejakom prístave a potom v rôznych dedinkách, nemecké názvy si nepamätám ale mám to dakde napísané, tak to kuknem:) a ak by som vedela jazyk, tak by som tam možno celkom aj rada bývala, najmä tam hore pri mori. (bird)
  11. 11
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

ťahuni slovenskej ekonomiky :D
  12. 12
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

ked som robil v nemeckej firme mal som trosku taku.. neviem ci to nazvat averziou, ale nemci a nemecko mi prisli tak trosku nesympaticki.. ale ked uz nerobim v nemeckej firme, uz sa mi casom naprava moj postoj pozitivnym smerom :D dokonca sa mi uz aj zacali pacit nemecke motocykle.. auta zatial nie, ale motocykle ano... a k teme.. neviem :D
  13. 13
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

ale zas boli nemci ktorych som mal rad, napr. mojho sefa Tima.. Timo bol super :) bol taky spravodlivy, mal dobry nadhlad, nazory, bol vyborny manazer, genialna hlava vyborny chemik, biolog a inzinier.. a mal som ho rad aj napriek tomu ze prepadol z anglickeho jazyka a musel opakovat rocnik.. ale to som nemal nikmu hovorit :D ja som zas nezmaturoval zo slovenciny :D zo slohovej prace :D
  14. 14
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Hitlera a Merkelovú
  15. 15
    Jantebont

35 ročný ujo

@lafiziq .. tie západonemecké mestá sú krajšie. Ale sto ľudí sto chutí.
  16. 16
    Jantebont

35 ročný ujo

@livre .. Gotha to je Thuringen, však? Tam sa ti páčilo?
  17. 17
    Jantebont

35 ročný ujo

@patrixo .. a z ktorej spolkovej republiky bol Timo?
  18. 18
    Livre

20 ročné dievča

@jantebont áno, veľmi sa mi tam páčilo. Útulné, pekné mestečko podľa mňa.
  19. 19
    Jantebont

35 ročný ujo

@livre .. a na severe si bola aj v Mecklenburg-Vorpommern?
  20. 20
    Livre

20 ročné dievča

@jantebont noo v Rostoku, ak sa to ráta :)
  21. 21
    Jantebont

35 ročný ujo

@livre .. jasné, veď je to najväčšie mesto v Mecklenbursku. :-)
  22. 22
    Livre

20 ročné dievča

@jantebont ja sa do týchto nemeckých vecí moc nevyznám, tak som si nebola istá :)
  23. 23
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Ramštaaaaaaaaajn.
  24. 24
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

On bol z nejakeho primorskeho mesta na severozapade tusim
  25. 25
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@jantebont lolwat? seka dobrotu? kde zijes poslednych desat rokov? v Europskej Unikracii zamorenej ilegalnymi migrantami ktoryh nemecko takmer prosilo aby sem vsetci z nejakeho dovodu prisli, a ktori skupinovo znasilnuju deti to asi nebude...