Fórum pridal Ayame, 4. 3. 2020 23:24 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo keby Pellegrini založil svoju vlastnú stranu? Vyhral by?

0
Ayame

23 ročné dievča
Prievidza

Čo si o tom myslíte? Čo keby Pellegrini odišiel zo SMERu a rozhodol sa založiť svoju vlastnú stranu? Mal by šancu vyhrať? Keby začal s čistým štítom.
Čo si o tom myslíte?(na internete som videla veľa komentárov kde ľudia písali aby založil svoju stranu)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Pelle je len taky Ficov verny psik
  2. 2
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Myslim si ze by mal sancu u ludi. V mojom okoli, ked ludia hlasovali za smer, hlasovali iba za neho. Nikoho viac nezaskrtli. Takze si myslim ze iba kvôli nemu sa Smer dostal tak vysoko. Ale bohvie..
  3. 3
    Rothschild

29 ročný muž

nemusi to byt zly clovek, ale aj moze, na kokot je, ze je to submisivna buznicka ... proste nema v genetickej vybave chytit to za pacesy a vyjebac to do rici ... skor on je ten, co je vyjebavany .... hmmm, co uz :-)
  4. 4
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@mecuska23 ja čo som čítala na IG napr. tak aj ľudia čo nevolili SMER napísali že by ho volili keby založil svoju stranu :/ a určite by zobral aj nejaké hlasy SMERu keďže veľa voličov SMERu ich volilo hlavne kvôli nemu.

@Rothschild to je jediný problém že je gay? To že slováci sú v názoroch homosexuálov 100 rokov za opicami je bohužiaľ fakt :-(
  5. 5
    Rothschild

29 ročný muž

@ayame to vobec neni problem. problem je, ze pele je clovek, ktory ... opakujem sa, nema gule na to aby zalozil vlastnu stranu alebo sa aspon pobil s ficom o miesto predsedu ... moj 1. koment bola metafora
  6. 6
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@rothschild aha už chápem... (: kiežby ich na to mal...Úprimne si myslím že keby Pellegrini sa stal predsedom SMERu teraz pred voľbami tak by vyhrali....
  7. 7
    Rothschild

29 ročný muž

@ayame ... neviem ci by to bolo ok, pele mi je osobne sympaticky clovek, ale smer je ciste zlo, strana zalozena oligarchami na to aby im sluzila ... on proste netrafil stranu ... skoda ze neni s matovicom .. ale hej, keby mu narastli gule na to aby sa odstiepil, tak by som si ho dokazal predstavit vladnut spolu s igorom, sulikom, mozno kiskom namiesto kolara
  8. 8
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@rothschild ja by som si to najviac vedela predstaviť jeho(s jeho stranou) a možno možno Matoviča(možno by spolu dokázali zložiť aj ústavnú väčšinu) úprimne Sulík a Kiska mi prídu horší než Fico...(ale to je len môj osobný názor)
  9. 9
    Achino

13 ročný chlapec

Keby sa teraz Pellegrini rozhodol založiť vlastnú stranu, myslím si, že by mohol byť dosť úspešný a mávať pravidelne aj 10+ % pričom keby to urobil, tak by aj definitívne potopil SMER. Súhlasím ale s tým, čo bolo vyššie napísané, myslím si, že na to nemá povahu.
  10. 10
    Achino

13 ročný chlapec

Odpoveď na otázku podľa mňa by teraz ani v budúcnosti nevyhral, ale bola by to strana s ktorou by trebalo počítať a bez problémov by sa dostávala do parlamentu.
  11. 11
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@achino ja čo som čítala (komentáre) tak si myslím že by pobral veľa hlasov SMERu (čo by SMER zničilo aj ak by sa udržal v parlamente myslím že pod 10%) a určite by vzal aj hlasy opozícii. Aspoň to si myslím ja. Kiežby sa odhodlal na to. Aj keď Fico by to ťažko predýchaval. A možno by mu to ani neodpustil(...) keďže by to bral ako osobnú prehru zase....A to by ťažko predýchaval. Ale skúsiť by to mohol keďže SMER už pôjde iba dole vodou(aspoň to si myslím)
  12. 12
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Na divadielko urcite. Na plebiscit určite.
    Ale nie je žiadny čistý šťít krista veď je tam dlhšie ako Beblavý... a cely cas kryl vsetky sracky aj o vsetkych vie. Aky cisty stit krista. Normalne ma picne , jak toto vobec moze niekto napisat. Cez 10 rokov je poskokom Fica a podpredsedom Smeru SD a "čistý štít" (: (: (: (: (: (:
  13. 13
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

prsene jak pise wistingher. on neni cisty ani nahodou. to je taky kokot co len vyzera pekne a naivny slovak zadumeny vo svojom romantickom idealizme si z neho robi obetneho baranka. on nebude nikdy lepsi nez fico. je to len marketing vytvoreny ucelne pre potreby volica ako spotrebny produkt
  14. 14
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Keby zacal trocha kydat na smer a ospravedlnil sa ze bol v tej strane tak by mal nejaku sancu
  15. 15
    Montgomery

30 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

suhlasim s wishtingerom a chlorofylom, SMER dufal ze ludia sa chytia na jeho jamky v licach ale aj s nimi a s peknym vzhladom je to stale taky isty grazel jak vsetci zo smeru
  16. 16
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

mal by asi taký "úspech" ako Drucker ale aspoň by odobral smeru pár %
  17. 17
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

^plebiscit znamena nieco ine ako plebs
  18. 18
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@narazuvzdornaa (thumbs)
  19. 19
    Sidious

22 ročný chalan

@ayame V čom presne sú Kiska a Sulík horší než Fico?
  20. 20
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@sidious are you fuckin serious?
  21. 21
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

Dal by to na Drykera :D
  22. 22
    Justme2000

20 ročný chalan

Určite by vyhral. Aspoň ja som v mojom okolí spozoroval, že obyvateľstvo 60+ nadáva na Fica ale Pelegriniho zbožňujú, že je úplne iný (hahahaha viem
  23. 23
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@justme2000 veď to že veľa ľuďom aj starším ide Fico(SMER) na nervy(už)(tým si nechce zastávať iné strany) a nie len starším ale aj iné vekové kategórie písali že keby nebol v SMERe tak by ho volili alebo niektorí volili SMER kvôli nemu
  24. 24
    Yoss

29 ročný muž

Pelleho veľa ľudí zbožňuje, nielen žien, ale aj mužov. Myslím, že keby si založil vlastnú stranu, tak by to vyhral a nemusela by to byť ani SSH - Strana slovenských homosexuálov.
  25. 25
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@yoss SSH (hehe) (hehe) (hehe) (hehe)
  26. 26
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

A je on homo?
  27. 27
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy no hovorí sa to, ale on to rázne poprel. Úprimne mi je jedno či je alebo nie(nie som homofób), myslím si že keby odišiel zo SMERu a založil svoju vlastnú stranu tak by mal šancu voľby vyhrať bo ľudia ho majú radi....
  28. 28
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame ale je zaviazaný Smeru, si myslím
  29. 29
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy bohvie akú majú dohodu/zmlúvu alebo čokoľvek...možno na neho Fico niečo m. Možno sa mu môže vyhrážať že takéto info zverejní alebo bohvie čo je za tým.....ako to tam majú....a čo je medzi nimi... 0_0 0_0 jedno je ale jasné že SMER(Fico) ho ťahá ku dnu....
  30. 30
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame ale kde on bol vlastne predtým, než zastupil premiera?
  31. 31
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Pellegrini odkaz na wikipediu (prešiel si dosť postami než sa stal premiérom)
  32. 32
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame no nikdy by nebol tam kde je bez smeru a musi mat nejaku zmluvu
  33. 33
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy to je jasné, myslím si že za veľa môže vďačiť SMERu(tam kde je, je vďaka SMERu), ale úprimne si myslím že SMER už bude padať na % a preto by mal založiť svoju stranu(je to len môj názor) podľa mňa je nádejný politik s budúcnosťou) len ten SMER ho drží tam kde potrebuje....keby bol aspoň predseda SMERu ale Fico sa toho fleku nevzdá dobrovoľne a myslím si že ho zvyšní členovia neodvolajú(bohvie čo by na nich vytiahol ak niečo existuje...) bohvie aké sú tam zmluvy, pravidlá....
  34. 34
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame naco by skladal svoju stranu, keď by to bola úplne totožná strana so Smerom
  35. 36
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy možno nie úplne totožná(ale na sociálnej politike je niečo zle....alebo :/ bo veľa ľudí volí SMER za to že sú za sociálnu politiku) :/ a bola by tu možno ďalšia lavicová strana. Takto ľudia majú na výber iba jednu lavicovú stranu alebo všetko pravičiarske....a nie všetci sú pravičiari

36. 37
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame sak OLANO a Sme rodina su tiež za sociálne veci
  37. 38
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy to áno ale prezentujú sa ako pravičiari. No dúfajme že niečo pre ľudí urobia ....
  38. 39
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ayame pretože sú konzervatívni
  39. 40
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@borovy to áno, kiežby existovala nejaká sociálno liberálna lavičiarka strana
  40. 41
    Kerrang

27 ročný muž

Tak ten keby založil stranu, tak by ho volili len babky a ľudia s mozgom vlašského orecha, čo volia niekoho zato že je feši.. (hehe) ...úplný kreténizmus, kto tak vôbec uvažuje (grc)
  41. 42
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@kerrang podľa toho čo som čítala na IG/FB tak to vypadalo že by ho podporilo veľa ľudí(či už voličov koalície alebo opozície) :/ :/
  42. 43
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang feši
  43. 44
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy kto? Ja?! (hehe) ...óóó, ďakujem!! (hehe) 0:)
  44. 45
    Kerrang

27 ročný muž

@ayame ja by som ho nepodporil, načo a začo jeho?! (hehe) ...aj tak o viaceré problémy Slovenska sa moc nestará a všeobecne ani nemyslia na prírodu, budúcnosť, sebestačnosť atď. ...nech už sa sprace kade ľahšie, keď si myslí, že donekonečna dovážať a nevyprodukovať si vlastné potraviny je výhra ...to práveže Smeru dosť vytýkam a dosť ma to štve ...som očakával, že v programe to budú riešiť, ale smeráci to sú len také bábky nastrčené pre dôchodcov a babky už (hehe)
  45. 46
    Samuelfghk

23 ročný chalan

Myslím si, že najdôležitejšie je zbaviť sa ľudí ako je Fico, ktorí Smeru najviac uškodil a ani sa tomu nečudujem. Smer s Ficom nemá do budúcna po prevalení všetkých káuz absolútne žiadnu šancu. Poznám veľa ľudí, čo povedali, že by volili smer, ale kým tam je Fico a spol, tak ho voliť nebudú
  46. 47
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@samuelfghk tiež si myslím že keby niektorí členovia SMERu odišli hlavne na čele s Ficom tak by mali šancu. Možno keby sa predsedom strany stal Pellegrini.(a keby sa nejaké veci tam pomenili možno...) SMER je iba meno stranu robia ľudia takže možno keby prešla nejakou väčšou obmenou tak by nemuseli byť tak zlí... :-D ktovie :/
  47. 48
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang sak Pelle, podla mňa je namyslený
  48. 49
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy Tiež si tak myslím ...celkovo nemám rád takých ľudí, no paradoxne to zväčša bývajú "fešáci", ktorí sa páčia ženám.. ...ale čo už narobíme.. (grc)
  49. 50
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang no, ale majú aj oni smolu, lebo každý má iný vkus...
  50. 51
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy však nech, aj tak s tým nič viac neviem urobiť.. (hehe) ...plakať kvôli tomu do vankúša sa nechystám :smile: