Fórum pridal Autor123456789, 1. 4. 2020 12:52 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co je lepsie ?

0
Autor123456789

7 ročný chlapec

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Ešte pred rokom by som hlasovala za mať mačku. Ale teraz mi už asi tikajú biologické hodiny alebo ja neviem, všetky deti mi prídu až neprimerane zlaté a úplne by som ich mojkala.
  2. 2
    Dreyjir

hrá sa, že má 0 rokov
    [smutná]

mať víno
  3. 3
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

momentalne by som si radsej zvolila macku a psa, aj ked na deti sa neskutocne tesim
  4. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@tralalibang ja som tiež z každého krpca úplne namäkko, všetky by som stískala ale nemusí byť hneď moje, stačí požičané (hehe)
  5. 6
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Pre mňa ani jedno. Ale asi mať mačku by bolo najmenšie zlo, mačky sú cute.
  6. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

tie druhé dva tvory nie sú. :D
  7. 8
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Male deti sa mi dost hnusia :D ja viem ze je to skarede ale do 3 rokov proste brrrr nie. Tie vacsie mam rada a aj som s nimi robila a tak ale malicke deti proste nieeee.
    Neviem, celkom zvazujem moznost mat vlastne ale uprimne netusim, ako by som zvladla tie prve 2-3 roky materstva.
    Radsej nech ma deti moj surodenec a ja budem divna teta s nabehom na alkoholizmus, co im vsetko dovoli :D
    Alebo zbalim zenu co ma vlastne, vacsie :D a budem cool nevlastna mamka.
  8. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

no, u mňa sa tiež akýkoľvek náznak materinských pudov prejavuje až pri deťoch tak 3+, ale stále neviem, či by som si eventuálne nejaké adoptovala
    alebo proste by mi stačilo byť s nejakými v kontakte tak nejako externe (byť teta sa mi pozdáva, len asi by som musela niekam zdrhnúť na tie prvé roky tetovstva :D )
  9. 10
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@staphylococcus Ja som kedysi tie úplne malé vôbec nemusela :D Ale reálne je najhorších len prvých pár mesiacov, kedy fakt iba spia, serkajú a jedia :D Jak už začnú byť viac interaktívne a zlepší sa im zrak a sluch, tak je s nimi už celkom sranda a jak sa naučia chodiť, tak je to už fasa. Keď na nich pozeráš, čo sú schopné vymyslieť :D
    A asi by si to prežila lepšie než si myslíš, lebo materský hormón by jednoducho nedal inak :D
  10. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@tralalibang akozeee ja nepochybujem o tom, ze tie materske pudy pridu, preto nezavrhujem moznost mat svoje. Ale realne, robila som so vsetkym moznym od roka a pol vyssie a zvladam az tie 3+.
    Proste, racionalne vlastne nope. Az mi zacnu hormony jebat na mozog tak to zvazim.
  11. 12
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

keby malo 6+, tak pohoda :) majlepšie keby už malo 15+ :D male deti su mi nepotrebne :) doma treba robiť :D
  12. 13
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

skôr dieťa teraz

no a...prajem každému rodičovi (hlavne novorodicom) veľa síl a zdravia v tejto dobe
  13. 14
    Kakofonicka

29 ročná žena

kedze mam aj jedno, aj druhe, tak je to v podstate jedno, male dieta je do urciteho veku uplne ako steniatko :D

@tralalibang praveze absolutne vobec. prve mesiace su tazke, ale preto, ze si na sebe zvykate a tvoje telo sa same dava do poriadku a teda este sa aj relativne casto budi to dieta. ale ja s laskou spominam na casy, kedy som maleho niekam polozila a on tam lezal, kym som ho zase nezodvihla :D lebo teraz, ked to beha a vsade dociahne, tak je to cele zle, nemozeme ho nechat chvilku o samote a najhorsie je, ze ti uz teraz vie odpapulovat :D akoze ok, nasmejeme sa strasne vela na nom, ale je to nenormalne vycerpavajuce
  14. 15
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Momentalne urcite (nemyslim coronu ale vek, situacia atd :D)
  15. 17
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@kakofonicka No ja som mala možnosť sa starať o 2 deti úplne od narodenia a mne tie prvé mesiace tie deti prišli strašne nudné :D Ale neboli moje, svoje by som asi brala ináč :D To mi hlavne vadilo, že sa s nimi dokopy nič nedalo robiť :D
  16. 18
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Mám oboje, oujeeeeeee. Mačku a dieťa. Prvá bolo mačka. Potom bolo dieťa.
  17. 19
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

pes,mačka a lebo hocijaké iné domáce zviera nemá slúžiť ako náhrada za dieťa ako to býva dnes častým zvykom
  18. 20
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Mi to príde take smutne porovnávať ľudí so zvieratami (sorry)
  19. 21
    Kakofonicka

29 ročná žena

@tralalibang no ved ja som tiez cakala, kym bude vacsi a bude sa s nim dat nieco robit :D how stupid of me :D
  20. 22
    Kerrang

27 ročný muž
    City of dreams

Zatiaľ som sa staral iba o psa prakticky od jeho malička, tak neviem to porovnať s deckom ...ale ten psík bol dobrý, aj keď občas ako mladší nám urobil neplechu, že vyhrabával upravené záhony alebo niečo pošpinil, no aj napriek tomu sme ho stále mali radi :smile: ...choval sa dobre, dokonca by som povedal, že mal lepšiu povahu ako ktorýkoľvek iný pes, nevrčal a určite aj on nás má rád ...preto by som si chcel nového tiež tak dobre vychovať, byť s ním a venovať sa mu ako vtedy :smile: ...decko som nevychovával ešte, no tiež by som chcel nejak dobre vychovať
  21. 23
    Kerrang

27 ročný muž
    City of dreams

*mal
  22. 25
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@obsession tiez mi to pride pre tie zvierata celkom dehonestujuce
  23. 26
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak ked sa nezvldnes starat o dieta je hlupe dávať ho na Bazoš.. :D
  24. 27
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@dee99 to ja som raz našla na bazoši ako niekto ponúkal mačiatko a v popisku bolo napísané, že "kvalitné" (hehe) akože wtf...
  25. 28
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@ladydoga a v plnej vypave 4 labky,2oci,2 usi,nufak 'D
  26. 29
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Ľudia, čo nemali obidve, nemôže porovnávať. Ja by som chcela psa.
  27. 30
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

dieta som este nemal tak neviem
  28. 31
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

v čase blackoutu pes
  29. 32
    Kaiserchief1