Fórum pridal Ucitelka, 17. 9. 2020 09:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo hovoríš na pančuchy pre mužov? (@1 koment)

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ucitelka

44 ročný ujo

http://birdz.sk/hkey/album/manazer-obchodu-v-usa/5387/
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

ale nech si nosia, čo chcú

síce podľa mňa to nie je najpohodlnejší kus odevu, ale keď sú tak spokojní, nech
    a pokiaľ to majú ako úchylku, nech to neprejavujú pred ľuďmi, čo o to nestoja
  3. 3
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Pamätám si, že ako decká sme v zime nosievali pančuchy bez rozdielu pohlavia. Marí sa mi, že mi v nich bolo nepríjemné. Samozrejme, neboli to takéto, ale teda nepredpokladám, že by ma niečo primalo nosiť takéto :D
    Ale inak si o tom nemyslím nič, nepoburuje ma to.
  4. 4
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@mielikki Ono to vraj robí dobre na kŕčové žily. Ale popravde mi tiež skor príde že len niekto prezentuje svoju úchylku verejne a ešte podporuje iných nech to robbia tiež. sú predsa aj mužské legíny či podkolienky.

Naštorcovať sa do tých ženských mi preto nepríde ani zdravé ani pekné. Možno si ich dám ak budem chcieť aby ma ženská vojela straponom ako defku...
  5. 5
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@nicmanenapada Tak ono je to doteraz. Normálne pančuchy, alebo legínové. Ale zas zrovna silónky - nevím nevím :D Ako tu su kusy ktore by som si kludne kupil pod kratasy, ale aby niekto cez silonky potreboval vidiet moje zlysovane chlpy na nohach... ble
    https://sk.unilady.eu/pancuchy/kolekcie-pancuch/panske.html
  6. 6
    Zajko1211

28 ročný muž
    Banská Bystrica

som gay, ale by som si to nenatiahol, je to otrasnééééééééééééé....
    fujky fúúúúúújjj.
  7. 7
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Faggots
  8. 8
    Rebarboe

19 ročné dievča

v pohode
  9. 9
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

(love)
  10. 10
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

V pohode, chlapi maju krajsie tvarovane koncatiny a pristane im to viac :D ale tak osobne nenavidim nosit take silonky, je to super neprijemne a nepohodlne but ok
  11. 11
    Instrucciones

33 ročný muž

Ľudovít XIV. approves!
    https://3wrxqs36sylaoef0l2imhgz1-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/12/Louis_XIV_of_France-e1576105743778-670x402.jpg

12. 12
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Jaj, toto malo byť hlasovanie, nie anketa. Chcel som zakliknut superfuj
  13. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

super ja to nosim skoro kazdy den, som spokojny
  14. 14
    Robin

23 ročný chalan

@11 otazka casu kedy to zas bude v mode
  15. 15
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

Mne sa to vôbec nepáči ale ak sa to páči im a cítia sa v tom dobre, tak prečo nie :smile:
  16. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Idk, bud krcove zily alebo fetis.
  17. 17
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

je mi to jedno
  18. 18
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@ucitelka ak myslíš pančuchy ako silonky (nie panc. nohavice, co sme nosili ako haranti (hehe) ) tak kazdy, kto sa venuje napr. zimnej VHT a vyskusal ich, si len a len pochvaluje... ale ako bezny kus oblecenia... osobne by som ich takto nenosil. No je mi jedno, co si kto oblieka, pokial sa v tom citi pohodlne (thumbs)