Fórum pridal Gnomeslayer, 18. 9. 2019 10:05 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodil/a by si s niekym iba kvoli tomu ze je fakt neskutocne pekny/pekna aj ked by si k tej osobe nic necitil/a??

0
Gnomeslayer

24 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

na výlety? na krúžky?
    v pohode :D
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@mielikki ja som myslel do sprchy si strihat nechty na nohach, ale akoze vylety su tiez v pohode. :D
  3. 3
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

chodit by som to nenazval. na sex kludne. a vyuzivat ho tiez
  4. 4
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@chlorofyl a este keby je bohata awwww :33 , ale to neplati lebo to by som bol naozaj zamilovany. :D
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Fakt moc moc moc moc moc moc moc smutné toto ak to myslíte vážne niektorí :(
  6. 6
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@torpedo08 nebuď citlivka :D ty by si prvý skočil po nejakej jebačke. :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ja som magor uplny (retard) ale neskakal by som nikam ani pod vlak neviem skocit ani do priepasti nie este na jebacky :D no kebyze zrazu prestanem byt magorom tak by som si urcite nevyberal podla vyzoru (letim)
  8. 8
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@torpedo08 jasne však aj peniaze musí mat. 8-)
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Vzťah určite nie, kedže pri momentálnej prázdnote a vyprahnutosti, ktorú v sebe cítim by som potreboval niečo, čo by ma vnútorne naplňalo, a keby sme si nerozumeli, nemali čo povedať, asi by ma to ešte viacej ubíjalo.
  10. 10
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@gnomeslayer takeho som mal. akurat ze bol hiv pozitivny :D
  11. 11
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

No určite by tam ten záujem na začiatku bol, ale keby napr. Zistím, že fajčí tak sorry ale tym to hasne.
  12. 12
    Majmarad

36 ročný ujo

@wistingher jedine, že aj priateľom a známym nie? :D
  13. 13
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@majmarad to je ešte horšie.
    Nevadilo by mi že fajčí na konkretnej osobe. Ale smrdí to strašne, a viem že taký človek neprestane. Sám si škodí, dobrovoľne. Neviem si predstaviť s niekym takým mať vzťah.
    Je to hnus.
  14. 14
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

nie.... pokial by sme vobec neboli na podobnej vlne tak by ma ten clovek vysieral a moze byt krasny akokolvek :D

coz mi pripomina, ze raz mi napisal esmesku "laura, chces soo mnou chodit" jeden velmi pekny chalan :D za prve: face palm nad smskou a za druhe sice bol strasne pekny a urostly a ja som bola vtedy este mlada a seda myska s strasne nizkym sebavedomim, ale bol strasne jednoduchy a fetak :D ani mi nenapadlo :D naco...

@11 :D
  15. 15
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ale ak by by bol fakt moc moc pekny a boli by sme kompatibilni aj povahovo-nazorovo-zivotovo, tak by som k nemu urcite citila veeeeeelmi vela veci :D
  16. 16
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

No keď mi niekto príde pekný, tak vačšinou prídu aj tie city alebo aspoň taká náklonnosť, sympatia. Ale zase, treba uznať, že silnejšie city mám k tomu človeku, ktorý sa mi páči po osobnostnej stránke. Ale aj tak, ak by sa mi páčil vzhľadom, ale zistila by som, že mi nie je velmi sympaticky, tak nie
  17. 17
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

maximalne na jeba*ku :D
  18. 18
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Nechodila, iba vyboškávala by som.
  19. 19
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Však aj moja mačička je neskutočne pekná, ale nechodila by som s ňou.
  20. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@mezomus http://www.reactiongifs.com/r/yhcw.gif
  21. 21
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

@15 , ale väčšinou mám skúsenosť že keď je niekto fakt neskutočne pekný, tak je aj neskutočne hlúpy
  22. 22
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

Ne, ja by som hrozne trpela. K ľuďom som priťahovana na základe intelektu väčšinou, takže to, či je niekto pekný, mi môže byť úplne desať