Fórum pridal Kaiserchief1, 12. 3. 2019 14:59 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodia/Chodili vaši rodičia na rodičovské združenia?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Mamka chodila na kazde jedno rodicko na ZS.
    Na strednej uz nie, lebo v tej dobe sa naplno prejavila jej choroba a tak to nezvladala. :(
    Ale to uz skoro nikto doma neoznamil ze je rodicko, takze to bolo v pohode... Aj tak tam skoro ziadny rodicia neboli...
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A môžete napísať či ste boli nervózni, kým vaši rodičia boli na rodičku napríklad z dôvodu zatajenia nejakej poznámky, vilomeniny alebo zlej známky. A či ste sem tam dostali po návrate rodiča zo združenia aj nejaký krik.

A ďalšia podotázka - Kto z rodičov chodieval na RZ častejšie? Otec alebo mama?
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    I'm gonna tell everyone

My parents sucks.
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@Thinkaboutjustice Ale inak aj napíš do komentu, že ako to bolo s tvojimi rodičmi. :D

5. 5
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Museli chodiť, mamka bola v rade rodičov, tiež je učiteľka, ale na inej škole
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@mariquittka A čo vyučuje? :)
  7. 8
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

na zakladku chodila na rodicka moja babka a na strednej nikto :D samozrejme, ze som si to potom vzdy od ucitelov zlizla ja, aj ked rodicia na to kaslali :D
  8. 9
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@fakecocacolazero Mohla si nechať pôvodny koment, bol to milý preklep. :D
  9. 10
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@kaiserchief1 ale moja babka nebola moja banka, to bola mama :(
  10. 11
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

moja mama chodila na každé jedno aby sa ukázala, že má záujem o svoju dcéru :D
  11. 12
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Na ZS chodieval jeden tusim vzdy alebo skoro vzdy, na SS si nepamatam, ale tam uz ssi nechodili. Na ZS som po kazdom rodicovskom trpol, co sa podozvedaju, lebo som bol celkom saso a ucitelkam sa to moc nelubilo :D
  12. 13
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@torpedo08 A čo ty? rodičia chodievali na rodičovské združenia? :D
  13. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Som snad nehlasoval jasne ze lubim tvoje ankety a fora ? Nechci ma nasrat uz aj ty (?) (hehe) chodili (hehe)
  14. 15
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Na ZŠ furt, na strednej som to už radšej neoznamovala :D
  15. 16
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@aventine A nedozvedeli sa to potom inou cestou alebo od iného rodiča? Lebo ja keď som zatajil, tak sa k tej informácii aj tak neskôr dostali od iného zdroja.
  16. 17
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@k chodila som na strednú 200 km od domu, nemali sa to odkiaľ dozvedieť. Raz za rok mame väčšinou napadlo sa spýtať "a rodičko nebudete mať?" Na čo som odpovedala "čo ja viem, asi nie" a bolo vybavené :D
  17. 18
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

@mariquittka
    Ekonomiku a informatiku na hotelovke, ja som chodila na gympel
  18. 19
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Chcela som povodne , že témy od teba milujem ale musela som s pravdou von (hehe) (rofl)
  19. 20
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

oco nikdy, on na také veci nebol :D mama chodila len keď sa niečo dôležité riešilo (stužková, výlet,..) a podľa času :D nebola som problémové dieťa, takže väčšinou sa nič nové nedozvedela
  20. 21
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Moja mama hovorila, že sa tam vždy preberali len pičoviny
  21. 22
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

takmer na vsetky. triedna vzdy vravela, ze mam odkazat mame, ze nemusi chodit, lebo som sikovna a bla bla.. takze som jej to samozrejme nikdy nepovedala, aby sla na rodicko a triedna ma pochvalila aj jej :D
  22. 23
    Desertdrift

19 ročný chalan

Za celu základnú a strednú chodievala iba mama (hehe)