Fórum pridal Kerrang, 24. 7. 2020 22:02 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chlapi, cítite niekedy krivdu, že sa ženské pohlavie môže ľahšie páčiť okoliu, skrášlovať, tým že si môžu dať make-up?

0
Kerrang

27 ročný muž

Mávate dakedy takéto pocity krivdy, že vy ako muži si nemôžete dať make-up a vyzerať lepšie ako v skutočnosti tvárovo vyzeráte, lebo by ste vyzerali divne?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

nie, dam si makeup aj ja a idem do baru..
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Je niekde zákaz používania mejkapu mužmi? Nie je.
    Tak ak sa ti niečo nepáči, nebuď zbabelý a capni na seba omietku!
  3. 3
    Kerrang

27 ročný muž

Teda samozrejme odhliadnúc samozrejme od toho, že sa väčšina mužov nemaľuje (hehe)
  4. 4
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

wtf ty chodis bez make-upu? tebe jebe?
  5. 5
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

ja citim krivdu, ze si chlapi nemusia depilovat hornu peru voskovymi pasikmi
  6. 6
    Kerrang

27 ročný muž

@mielikki ako vyzerá namake-upovaný muž, schválne?! (?) ;P ...divne podľa mňa, pochybujem že by sa ti páčil, aj keď 100 ľudí 100 chutí (hehe)
  7. 7
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Ráno bez špirály a kontúrky si neviem ani predstaviť.
  8. 8
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

blbosť, nevyzerajú lepšie. Len to viac bije do očí často, lebo toho používajú neprimerane veľa. Super, keď potrebuješ zakryť vyrážku na tvári. Ale nevyzerajú lepšie s make upom.
    Pre mňa je to jasná vec. Viac sa mi páči tá bez make upu lebo to aj vypovedá o jej - niečo ako životnom štýle, že sa nehrá na nejakú ufintenú instamodelku, ale je to v pohode dievča. Stačí keď sa usmieva(nie falošne) a myslí to dobre.

Nezávidím im. Samé seba poškodzujú. Česť tým čo to nerobia.
  9. 9
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

@6 ja nahodou poznam teepka co sa “maloval” a celu strednu som bola do neho 8-) (:
  10. 10
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Nemám. Je to skôr problém nás mužov, že sa nechávame zmanipulovať už tým, že ženská trochu natrčí zadok a navlečie sexy pančuchy zo sekáča... Alebo tým že má lepší mejkap než Kerrang.
  11. 11
    Kerrang

27 ročný muž

@notmehofejk chodím, udržujem svoju mužskosť tým, že sa nemaľujem (hehe) ...a trošku závidím ženám, že oni sa môžu namalovať, zakryjú vrásky, pigmentové škvrny a pehy a môžu vyzerať dokonalo ako z obrázku (hehe)
  12. 12
    Kakofonicka

29 ročná žena

@wistingher aha, cize neexistuje nic medzi ziadnym make-upom a omietkou na ksichte..
  13. 13
    Kerrang

27 ročný muž

Ale tak jasné zas, pohlavia si to vzájomne kompenzujú, aspoň teda o dosť tým, že muži nepoznajú krámy a ženy sú všeobecne pekné (hehe) ...aspoň tak to vnímam ako chalan (hehe)
  14. 14
    Kakofonicka

29 ročná žena

@slackerbitch ja som do jedneho aj teraz (:
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@6 len tak pre info, je rozdiel medzi celoksichtovým večerným glamom a takým, že si to človek, čo nevie, sotva všimne
    a pochopiteľne aj veľa možností popri tom

a okrem iného, to, čo sa ľuďom páči, je dané do značnej miery kultúrou a prostredím, takže ak by teraz začali nosiť večerný mejkap všetci muži, alebo väčšina, veľmi rýchlo by sa to väčšine začalo páčiť
  16. 16
    Slackerbitch

39 ročná teta

Inak ako pise @mielikki tak mi este napadlo, ze to je jedna z veci, ktore sa snazi riesit feminizmus - aby ste si aj vy muzi mohli na seba nakydat co chcete a bolo to ok.. tak si na to spomente ked tu zas budu hejty na feministky (retard)
  17. 17
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Kámo, vieš koľko tých šerepetičiek stojí peňez?
  18. 18
    Kakofonicka

29 ročná žena

@16 v niektorych krajinach to je normalne, dokonca v niektorych pripadoch az nutnost. ma to niekedy az udivuje, ako to niekoho este udivuje :D
  19. 19
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

aj ja si môžem dať make-up
  20. 20
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

heh :D som si spomenul :D na strednej ma baby furt malovali a zapletali mi vrkoce :D
  21. 21
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

au a ceruzka na oko bola smrt :D
  22. 22
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

aj spirala dost no :D
  23. 23
    Turgachev

22 ročný chalan

U mužov je niečo podobné brada. Niektorí sexoši keď sa oholia tak vyzerajú úplne inak, nie raz horšie :D
  24. 24
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

Pche, ja si nepotrebujem dávať make-up, aby som vyzeral lepšie.
    Som nádherný aj bez neho.

Mama vravela. (?)
  25. 25
    Papver

24 ročné dievča

Ja neviem v čom je problém. Kebyže mám penis už dávno si naň nanášam mejkap.
  26. 26
    Papver

24 ročné dievča

Asi dnes navrhnem priateľovi kontúrovanie penisu. :D
  27. 27
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Toto je tak kurevsky povrchne... :D :D :D
  28. 28
    Deficit

24 ročný chalan

Vôbec necítim takúto krivdu a nájdi si lepšie problémy :D
  29. 29
    Papver

24 ročné dievča

Chlapi, ale sprchovať sa môžte.
  30. 30
    Slackerbitch

39 ročná teta

@papver a nebude potom vyzerat mensi? :( (:
  31. 31
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

:D
  32. 32
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@papver (hehe)
  33. 33
    Papver

24 ročné dievča

@slackerbitch V to dúfam. Veď keby som mu povedala, že ho idem zvýrazniť, tak by mi to nepovolil a ešte by sa aj nahneval. :D
  34. 34
    Kerrang

27 ročný muž

@papver tak môžeš vykontúrovať mne, ja ho aj tak nikomu neukazujem okrem kúpelni a záchodu (hehe) ...a im to je jedno, kontúry mi zmiznú (hehe)
  35. 35
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Však ja neviem, mejkap ak myslíš iba to na zakrytie pigmentových škvŕn, vyrážok a podobne, keď si dáš normálnu vrstvu tak si nikto nevšimne že na sebe niečo máš, jedine že by ti z extrémnej blízkosti skúmal tvár. Takže kľudne si môžeš bez obáv zatrieť jebáky (thumbs)
  36. 36
    Kerrang

27 ročný muž

@kakofonicka @slackerbitch tak to ste dosť špecifické v tomto alebo sa mení svet a krása ľudí ...ja netuším už čo ženy považujú za ideál krásy, keď je to tak rôznorodé 0_0 (hehe)
  37. 37
    Kerrang

27 ročný muž

@aventine ja jebáky nemám, mám čistú tvár odjakživa ...niekedy z potu sa vyskytne ako asi každému.. ...jediné možno čo na nose čierne bodky, ale to by sa musel fakt z blízka prizerať
  38. 38
    Slackerbitch

39 ročná teta

@kerrang mozno ze....... ideal krasy neexistuje a je to len umelo vytvoreny konstrukt? (retard)
  39. 39
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Normálne mi chýba Christiano...
  40. 40
    Kakofonicka

29 ročná žena

@kerrang podla mna kazda zena, tak isto ako kazdy chlap povazuje za krasne a pritazlive nieco ine. a v tom spociva krasa tohto sveta
  41. 41
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Inac vies ze skraslit sa mozes aj ako muz? Starat sa o svoju plet, zit zdravsie, chodit cvicit, skusat nove outfity, ucesy stajlingy, zmenit rec/drzanie tela aby si prisiel na to co ti viac sedi a zvyraznuje to tvoje prednosti a zakryva nedostatky a tak dalej, moznosti tu su vsetko okrem make upu

A len tak okrajovo aj zeny sa afaik musia naucit ako robit makeup aby to vyzeralo reprezentativne obzvlast ked je to nejake vyraznejsie licenie, cize neni to tak ze zena si jednehi dna povie "budem nosit makeup" ale tiez sa musia ucit co a jak

Miesto toho vecneho fnukania nad sebou a nespravodlivostou ze este nemas zensku by si mohol zacat skusit trosku zit a aplikovat pozitivne zmeny v svojom zivote/makat na sebe, experimentovat a vsakovako skusat nové veci
  42. 42
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@34 len aby ti jej chalan nevykontúroval jednu-dve pod oko. :D
  43. 43
    Yoss

29 ročný muž

Nie, ved malovat sa v podstate mozes, ked chces. Ja osobne by som to nezniesol nejake emulzie na ksichte a ociach. Ale poznam vela muzov, cosi chodia davat upravovat obocie, vybielit zuby, cistia si plet pilingom, maskami...Pravidelne si udrzuju uces, oblekaju sa stylovo, sportuju, dodrzuju hygienu, pouzivaju parfumy... Je toho dost aj pre nas, co mozes so sebou robit si myslim.
  44. 44
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo neviem v čom a neviem ako, okrem bicyklovania ako môjho športu, čo ma baví pomerne (?) ...iné ako účes, oblečenie atď., tak na to som taký človek, že ťažko príjimam nové zmeny ...ťažko idem do niečoho nového a experimentujem, hlavne ak to nemusí dopadnúť dobre a skončí, že zostanem len sklamaný napríklad z oblečenia, účesu ...to čo mám zaužívané ako klasiku, tak toho sa držím, žiaľ
  45. 45
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@wistingher keď je žena vyfintena/namaľovaná = nieje v pohode dievca? Wtf Rozpravas sa vôbec so ženami ?
  46. 46
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

ja som vedela ze toto forum bude teba alebo wistingera :D
  47. 47
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

lol :D:D:D chlapci vy si fakt myslite ze vstci americky herci a ludia v televiznych sovkach - MUZI vrateane, nie su namalovany? :DD sak baby vam vysvetluju ze to neznamena ze si adju ruzove ocne tiene a cerveny ruz :D sak tam pudruju kazeho predd kazdym zaberom :D calm your tits uz so vsetkymi nepravami a priznajte si ze za svoj dojebany zivot si mozete sami alebo traumaticke detstvo, chodte k terapeutovi (to nie je nadadvka, aj ja chodim :) ) a vykrocte do zivota druhou nohou a robte uz cosi zo sebou, nie sa chytat furt dajakych kokotin incelovskych a picoviny :D
  48. 48
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang takze vlastne priznavas ze nemas zaujem nic na sebe zmenit? Ako potom ocakavas, ze sa nieco v tvojom zivote zmeni bez zmeny v tebe?
  49. 49
    Kerrang

27 ročný muž

@veryhappyhippo tak v podstate áno, tak ako niekto má zlozvyk ustavične fajčiť a neusilovať sa moc prestať alebo niekto s nadváhou kašle na cvičenie, tak už to ani mňa nebaví podriaďovať sa, len preto že niečo je trendy ...a zároveň skrz náročnosti báb a tomu že ma toľké nechali, tak s vekom začínam rezignovať ...mohli mať dobrý výber, nech teda si nájdu podľa nich lepších, nejakého playboya, keď sa takto o takých zaujímajú.. (?)
  50. 50
    Dwarvax

33 ročný muž

Citim velku krivdu. Nespavam kvoli tomu!
  51. 51
    Kerrang

27 ročný muž

A komu sa mám meniť, keď sám sebe sa celkom páčim ...a či mám vlastnosti, charakter primeraný veku, tak to nie je môj problém ...ja som ja, nechcem sa meniť podľa niekoho iného
  52. 52
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

keby si sa sam sebe pacil, tak sa tu kazdy den xykrat nelutujes :)
  53. 53
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@feelagain ja som si teda nikdy ziadnu cast tvare nedepilovala :D
  54. 54
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Inac toto forum bolo mega vtipne, tvoje nazory su mega smutne a flapi s namalovynymi ocami su hot :D
  55. 55
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

*chlapi
  56. 56
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

@staphylococcus no ja mam tmave vlasy, takze pokial nechcem byt fuzata, musim :D
  57. 57
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@kerrang tak sa na to pozrime racionalne:
    a) tvoje forum je o tom, ze zeny maju "jednoduchy" sposob skraslenia ktory ty nemas, ako bolo spomenute aj muzi sa vedia skraslit/starat sa o seba, co ale nechces prehnane robit lebo "neviem v čom a neviem ako, okrem bicyklovania ako môjho športu, čo ma baví pomerne" a miesto skusenia niecoho budes radsej fnukat a neskusat nove veci, hlavne cast neviem co a ako preboha je doba internetu nikdy nebolo jednoduchsie hladat informacie o hocicom, najst si nejaky aj netradicny sport a skusat si najst nieco co ta bavi

b) ".ťažko idem do niečoho nového a experimentujem, hlavne ak to nemusí dopadnúť dobre a skončí, že zostanem len sklamaný napríklad z oblečenia, účesu ..." hladanie novych veci a skusanie je prave o tom pokus omyl preboha ako inac chces najst nieco nove co ti viac sadne bez toho aby si skusal? samozrejme ze je maal pravdepodobnost toho, ze hned natrafis na nieco co ti sedi ale to je ten proces skusania

c) "...a zároveň skrz náročnosti báb a tomu že ma toľké nechali, tak s vekom začínam rezignovať" aka narocnost bab? Myslim si ze kazdy chce za partnera niekoho kto mu pride atraktivny a sadne mu povahovo tak hladal by som chybu v jednej prip oboch veciach, mozno by pomohlo sa zamerat na to preco ta tolke nechali, pretoze tych x zien maju spolocnu len 1 vec a to si ty ( predpokladam, ze boli z roznych prostredi)

d) "mohli mať dobrý výber, nech teda si nájdu podľa nich lepších, nejakého playboya, keď sa takto o takých zaujímajú.. " strasne klise typu ja som dobry a vsetci ti chlapi co sa o seba staraju, nebali sa skusat a pracuju na sebe su zli, lebo su pekni a ja nie. Akoze sorry ale co ponukas vo vztahu ty? Ze k nim budes dobry? Lebo to je myslim zaklad ludskej interakcie, byt ku druhym ludom mily/dobry to nie je nejaka extra charakterova crta. Z toho co ta vnimam tu vo forach a komentaroch vacsinu casu das koment kde sam seba zhodis/zrobis zo seba chudacika/lutujes sa a ako sorry ale fakt nikto nechce byt s clovekom co sa vecne lutuje a robi zo seba obet kruteho sveta, miesto toho aby na sebe makal a menil to s cim nie je spokojny. Ak mas nejaky problem s vnimanim seba sameho a pripadne depresie/uzkosti odporuacm afkt vyhladat odbornu pomoc na tom nie je nic zle a spada to presne pod to makat na sebe a menit to s cim nie som spokojny. Sebalutost a robenie zo seba obete fakt nie je atraktivne a nemozes byt preboha tak so svojim zivotom spokojny
  58. 58
    Kakofonicka

29 ročná žena

@veryhappyhippo ja som taka vdacna vsetkym vyssim silam, ze su na svete muzi/ludia, ktori rozmyslaju tak ako ty. klobuk dole
  59. 59
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@veryhappyhippo ano. all of this. a je od teba mega pekne, ze si si dal namahu to takto rozpisat, aj ked to pravdepodobne nepadne na urodnu podu.
  60. 60
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

:D 0:)
    https://www.youtube.com/watch?v=y9W_RBqosrE
  61. 62
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@azizi wtf (hehe) (: bože to je taká blbosť až sa mi to páči (hehe)
  62. 63
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@ladydoga :D
    https://www.youtube.com/watch?v=uGRz-Qq86uw
  63. 64
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@azizi to prvé je lepšie (hehe) no dnes to nedostanem z hlavy "žiarli na mňa tvoja čajkaaa" (hehe) (:
  64. 65
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

@staphylococcus :) No hlavne si pametam ze som bohuzial tiez maval niektore z tych nazorov ako kerrang ( o com by minimalne 2 birdzacky bohuzial vedeli rozpravat ) tak mi napadlo, ze ked sa presne rozpise, ze co a preco mozno to pomoze kusok si uvedomit kde je chyba a co sa eralne da robit

Znovu zdoraznujem halvne pre tuto kerranga, ze ist na terapiu nie je nic zle, ked sa clovek neciti ok so svojim zivotom a nevie co ma robit, ma negativne myslienky atd. vie to sposobit uplnu zmenu v zivote, zaklad je ale otvorenost zmene a hlavne realna snaha nieco s tym robit s cim teda terapeut vie pomoct :)
  65. 66
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@veryhappyhippo wow, a tuto sebakritiku a to, ze si to priznavas (naviac verejne) ocenujem este viac :) viac takychto (ludi)!
  66. 67
    Dwarvax

33 ročný muž

@65 tak taketo obdobie ma IMHO viac ludi vo svojom zivote. Ja som si tym tiez trochu presiel. Akurat, ze som sa vedel lepsie ovladat a nemal som potrebu vypisovat taketo veci. Na druhej strane chapem, ze kazdy je iny a preto to kazdy preziva a spracovava po svojom. Niekto napriklad aj takto. Niekto sa ma mozno s kym o tom porozpravat a ziskat iny pohlad na vec a niekto mozno nema komu, tak sa ventiluje aspon na webe.
  67. 68
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@azizi jess Adam je super (hehe) (hehe)
  68. 69
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Ja som ako mladšia závidela mužom, že nemusia toľko dbať o svoj vzhľad, aby boli atraktívni, zatiaľ čo ja musím sliediť po každom chlpe, každej vyrážke alebo kile navyše.
    Keď máme komplexy sami zo seba, často si fabulujeme u druhých ľudí veci, ktoré by sme chceli a hneváme sa na ne. Ale riešenie treba hľadať v sebe a treba si uvedomiť, že to nie je príjemné.
  69. 70
    Prison

29 ročná žena
    Čierna nad Tisou

Ani ne.
  70. 71
    Openmindedfreak

31 ročný muž

ako som tu už spomínal dávnejšie, ukrivdený sa cítim len vtedy, keď mi dajú malé pivo...
  71. 72
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Kvoli mejkapu urcite nie :D ale tak celkovo su zeny pritazlivejsie pre svet a nemusia byt ani zrovna modelky a u chlapov je to horsie no :(
  72. 73
    Outsider

24 ročný chalan
    nepodstatné

Nie.
  73. 74
    Kerrang

27 ročný muž

@torpedo08 no a ja si to tak presne podobne myslím (?)
  74. 75
    Villastannum

30 ročný muž
    Liptovský Mikuláš

mejkap je pliaga
  75. 76
    Clarise

20 ročné dievča

Skus vrece účinnosť 100 percentna a možno zmiznú aj dôvody ako je nefer ze sa baby môžu maľovať i keď aj muži sa môžu o seba tiež starať keďže nežijeme v praveku.. A plus tiež sa môžu maľovať a dat si na seba omietku... Ale môžeš skúsiť aj cement (hehe) však v kľude si môžeš dat aj puder... Korektor...
  76. 77
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise trošku si ku mne dosť nevhodne kritická a robíš zo mňa jak keby som bol strašne škaredý, nemyslíš? ...skús nabudúce zvážiť čo napíšeš
  77. 78
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang ka z teba nič nerobím. Len ty tvrdíš že baby používajú make up ako keby chalani nemohli tak som ti ponúkla alternatívy... Nie nemyslím... A keď tak baby to robia aby sa páčili tak isto muži majú svoje zbrane aby sa zapáčili takže vlastne nič není nefer... To bolo len preto aby si sa zbavil sebaľútosti a kritiky na ženy... Keď tak
  78. 79
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise apropo ja som ti tak nepovedal ...a ani by som si nedovolil povedať niekomu "daj si na tvár vrece, úspešnosť zmeny bude 100 percentná" ...je to nevhodné nech už ktokoľvek vyzerá akokoľvek ...to už je trochu mimo srandu
  79. 80
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise býval som na intráku pochopiteľne s chalanmi, nikto si nedával make-up, nevidel som také u nich ...boli niektorí čo používali lak na vlasy alebo niečo iné na styling vlasov, ale to je ešte normálna vec ...tak má, no niekto aj keď cvičí nenaberie moc hmoty alebo potom aj menej zarastá na svoj vek a s tým moc nevie čo spraviť
  80. 81
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang skus čítať s porozumením bud tak dobry!!" Skus vrece účinnosť 100 percentna a možno zmiznú aj dôvody ako je nefer ze sa baby môžu maľovať i keď aj muži sa môžu o seba tiež starať keďže nežijeme v praveku"... Keď už citujes... Je to tam aj povedané... Ze prečo!!!
  81. 82
    Kerrang

27 ročný muž

Nie každý vie mať hustú bradu
  82. 83
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang ale prosím ta v dnešnej dobe existuje toľko vylepsovakov.... A nie každej babe sa paci keď ma chalan bradu... Konečne sa prijmi taky aký si a svoje nedostatky a pozitíva využi vo svoj prospech
  83. 84
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Paci sami ako si odignoroval vsetko co bolo napisane a uz si sa vyjadril len k tomu ze torpi s tebou suhlasi

Ty nechces pomoc ty chces validaciu ze nic nemusis menit a vsetci ostatni su chybny a s takymto pristupom sa nic v tvojom zivote nezmeni