Fórum pridal Openmindedfreak, 24. 11. 2020 08:25 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chlap a pivo

0
Openmindedfreak

31 ročný muž

Ženy birdzu! Vadilo by vám ak by ste mali doma chlapa ktorý si ráno otvorí pivo a vychutná si ho? Akože len to jedno, prípadne max. dve 5 dcl flaškové? :D A robil by to denne.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Acvd43xa7w

27 ročná žena

RANO? rano by mi to velmi vadilo.
    ale vecer, ked pride z prace, a uz nema ziadne povinnosti, tak nech si da to jedno-dve pivka
  2. 3
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@acvd43xa7w nemyslím pred prácou preboha :D ok, mal som to viac upresniť. Len sa mi tu nechcelo vypisovať litánie.
  3. 4
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

asi by mi vadilo celkovo keby kazdy den pije pivo... :/
  4. 5
    Acvd43xa7w

27 ročná žena

@openmindedfreak :D sorry, tak som to pochopila
    ale aj tak, na rano alkohol, potom ani na aute sa neda ist, takze aj z toho dovodu to nie je dobry napad :D
  5. 6
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@acvd43xa7w ok, tak inak, ja som teraz po nočnej prišiel domov a nie, nezvyknem každý deň piť pivo a už vôbec nie ráno, no občas si proste jedno, dve kúpim pre chuť. A ako si dávam dúšky, tak ma napadla táto téma, že na koľko to ženám prekáža ak by to chlap robil na dennom poriadku. Kľudne môžme zmeniť čas na 17:00, proste príde táto hodina, muž je doma z práce a otvorí si pivo, ok? :D
  6. 7
    Acvd43xa7w

27 ročná žena

@openmindedfreak jooj, tak pre teba pivo teraz rano je vlastne pred tym, ako ides spat, takze je to uplne spocko :D aj ked to vyznieva nie dobre
    a hej, o 17:00 ked pride z prace, a uz nikam nejde na aute, je to ok :D
  7. 8
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@acvd43xa7w pane boze , ty si sa skade vyhrabala ? :Love: vitaj spat :)
  8. 9
    Papver

25 ročná žena

tak to by mi teda vadilo :D
  9. 10
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

Ako to niekomu moze chutit chlontat pivcisko rano, nechapem :D
  10. 11
    Indelirium

hrá sa, že má 1 rok

Nie, lebo ja by som si vypila tiež.
  11. 12
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ja ked som koncil po 4-zmennej nocnej praci , tak som si kupil 1.5l piva a dal som si taky upgrade :) teraz si uz iba jebnej za jeden vychodnarsky po tazkom tyzdni v praci
  12. 13
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@indelirium slovo do boja...
  13. 14
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@tanji ja si dám pivo hocikedy, ráno, večer, cez zimu, aj v lete. Akože aby to nevyznelo, že som alkáč, pretože pijem fakt celkom máličko... no proste mám pivo rád, len ho zo zdravotných dôvodov pijem len občas.
  14. 15
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

@openmindedfreak si alkac, to uz neukecas :D
  15. 16
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ja teda pijem pivo(hlavne v lete) ale určite nie na raňajky (nerd)
  16. 17
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Áno vadilo a bolo by mi jedno či by to bolo ráno, večer, v noci kedykoľvek. Ide mi na nervy aj pitie radlera atď. Netolerujem to
  17. 18
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@hetfield kurva ľudia veď čítajte, upresnil som to nižšie :D
  18. 19
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@laurikaaa radlera? to je ako keby si povedala že ti ide na nervy pitie citronády (hehe)
  19. 20
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@hetfield úplne v pohode, aj to mi ide na nervy ak považujeme "citronádu" za nejakú kktinu ktorú treba doniesť v plastovej flaške z obchodu :D
  20. 21
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@laurikaaa ja len že :D
  21. 22
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Ak by to bolo denne, tak by mi to vadilo. Ak by to bolo 2x do tyzdna s nejakym kvalitnym pivom, pridala by som sa a nosila by som same dobre specialitky na toto popijanie :)

Inak ked som robila v podniku s craftovym pivom, mali sme to tam tak ze sme proste pili pivo z vycapu (12 pip) zadarmo a ochutnavali sme vsetky, aby sme vedeli ako chutia. Par mesiacov som tam robila na ciastocny uvazok a bola som tam okrem nedele kazdy den a ked som skoncila, mala som totalne abstaky z toho ked som si pivo nedala. Takze pre toto by mi to vadilo.
  22. 23
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

Nepijem alkohol a vadilo by mi, ak by si pri mne chlastal hneď od rána. Alkohol je zlo.
  23. 24
    Funkyshit91

30 ročný muž
    Bratislava

To je alkoholizmus. Ale nikto ti to ešte nepovedal?
  24. 25
    Kerrang

28 ročný muž

Ja osobne nepoznám takéhoto človeka, čo by toto praktizoval denne. (hehe) Ale raz som mal takého šaľeného spolubývajúceho, našťastie nie dlho, čo deň začínal s kamarátmi bez raňajok tvrdým. (hehe) To už bolo aj na mňa príliš silné kafe. (hehe)
    Ale tak možno takí sú, čo začínajú deň pivom, však aj títo súdruzi ich stáčali pred šichtou (hehe)
    https://youtu.be/fpw3YuyEDKE
  25. 26
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

áno, vadilo by mi každodenné pitie piva. .a čudujem sa, že je tu tiež dosť komentárov proti tomu, raz pri podobnej diskusií sa tu veľa ľudí hádalo, ako jedno pivo denne je v pohode
  26. 27
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@funkyshit91 ja som sa ale nepýtal či je to alkoholizmus :D Pýtal som sa vyslovene ženského osadenstva birdzu otázku hore vyššie.
  27. 28
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Nechutilo by mi rano pivo kazdy den... Dpc tyzden som nemal pivo :O dnes by som si uz asi mal dat! No ale urcite neni zle si dat nejake to jedno dve tri denne :D
  28. 29
    Lukaso121

30 ročný muž
    Nitra

Tekuta strava je dobrA
  29. 30
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Úprimne by mi to vadilo, ak by to robil každý deň, lebo by to znamenalo, že nie je ďaleko od závislosti.
    Niekedy sa závislosť začína práve takto. Každý deň a po troske...
  30. 31
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

Keby to bolo kazdy bozi den tak by mi to vadilo, ale raz za cas je to uplna pohodicka, ved aj ja si rada dam :D
  31. 32
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@tanji tvl, ja možno pijem menej alkoholu ako ty, teda ak nie si vyslovene abstinent :D
  32. 33
    Livre

20 ročné dievča

Mm, nie, jedno pivo by mi nevadilo, ja si tiež hocikedy ráno pivo dám.
  33. 34
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Ranné pivo iba na chate :D Ale ak si niekto večer po správach jedno otvorí ... proti tomu nieje čo namietať :)
  34. 35
    As

tvári sa, že má 3 roky
    Hneď za rohom

Áno, vadilo.
  35. 36
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

Áno vadilo a vadilo by mi aj keby vypil večer 4 pivá pri futbale a potom by zaspal.
  36. 37
    Delica

tvári sa, že má 3 roky
    (-∞,+∞)

Potreba piť kazdy deň... no to zaváňa alkoholizmom.
  37. 38
    Delica

tvári sa, že má 3 roky
    (-∞,+∞)

Takže vadilo. Alkoholikov si nejdem.
  38. 39
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Vadilo je to pitie alkoholu na dennej baze a to je shit. A vôbec nechápem prečo dva poháre vína denne je v pohode dve pivá denne sú tiež v pohode ale akonáhle si dáš dva panáky každý deň už si skurveny alkoholik...
  39. 40
    R0cketqueen

18 ročné dievča

Ak by to robil denne tak áno
  40. 41
    Milgamman

8 ročné dievča
    koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

hmmm.... asi by mi vadilo keby pravidelne pil :/
    ja som mala podobnu skusenost ako lenuska175 a poviem vam, zavislost nie je sranda, niekedy clovek ani nezbada ako rychlo sa vyvynie....
  41. 42
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Skôr nevadilo...ale ťažko povedať, možno po čase by mi to začalo liezť na nervy..
  42. 43
    Peter_piper

32 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

Ja pijem hrdo pivo každý deň, niekedy dve, niekedy jedno, niekedy skôr, inokedy neskôr... záleží od povinností a šoférovania. Mám 32, krásnu ženu a dve deti a zatial v pohode :D
  43. 44
    Peter_piper

32 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

A jedno mám práve pred sebou, to je náhodička :)
  44. 45
    Samuelfghk

23 ročný chalan

Mne to robí skôr moja frajerka
  45. 46
    Darkpassenger

28 ročný muž
    V tvojej hlave

Slopem 3-4 denne no a čo teraz som alkoholik ? :D a ty si dávaš cukor každý deň ? Tak kto je tu zavislak :D
  46. 47
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@peter_piper @darkpassenger skurvení alkoholici! Idem si tiež jedno načať.
  47. 48
    Darkpassenger

28 ročný muž
    V tvojej hlave

Daj si aj 3 :D
  48. 49
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

@laurikaaa @20 ale ak nechceš "nejakú kktinu ktorú treba doniesť v plastovej flaške z obchodu" ... na to je pivo v zálohovanom skle ideálne 8-)
  49. 50
    Saddath

30 ročná žena

Ano, vadilo. Celkovo mi pitie vadi. Virm na sebe ze poharik vina denne alebo pivko denne nie je ok, nabeh na alkoholizmus a velmi zle rozpolozenie ked to niekto robi. Ked to ma niekto na chut, nech sa paci, ale je to alkohol a ja by som alkohol nepila kazdy den...
  50. 51
    Plutvonozceakrivozubky

hrá sa, že má 1 rok
    Paralelny svet

Ráno? To by akože nepracoval či čo?:D
    Akože...ja robím z domu, ale určite by som si nedala pivo pred zotmenim/v práci, ak by bolo po, tak nech si dá pív koľko chce...hlavne aby to nebol bažant, musí mať vkus (obviously)
  51. 52
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@plutvonozceakrivozubky kúsok dole som to upresnil, lebo všetci sa chytili len toho rána. Ale to je už úplne jedno.