Fórum pridal Montgomery, 30. 3. 2020 10:21 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

budu sa podla vas konat letne festivaly 2020?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Skôr sa prikláňam k možnosti nie ale určite niekto niečo spraví
  2. 2
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Na jeden už mám 3 mesiace lístok, tak stále dúfam, že bude...
  3. 3
    Robinsonleon

23 ročný chalan

V rádiu chodí reklama na jeden júnový
  4. 4
    Robinsonleon

23 ročný chalan

docela optimisti
  5. 5
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nebudu, mne uz vratili z jedneho aj peniaze
  6. 6
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@robinsonleon No to celkom sú, vzhľadom na to, že Download je tiež v júni a ten už zrušili.
  7. 7
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

len nenažaratí kokoti budu robiť festivaly a pridu tam ti jebnutí ľudia čo si ymslia, že sa ich pandemia netyka...

tiež okrem toho nechapem, prečo otvaraju dalšie obchody...
  8. 8
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja si to neviem predstavit jak budu po tejto pliage vyzerat vobec hocijake festivaly a velke akcie. absolutne si to neviem predstavit a som z toho smutny ze svet sa zmenil a zas vzniknu nove obstrukcie pri organizovani masoviek
  9. 9
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    blame it on me. I really don't care

zrejme nie, keď už aj budovatelia kolektívnej imunity zrušili Glastonbury
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ani jarmoky nič :(
  11. 11
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@tralalibang To chodí na anténa rocku. Tam si robia z pandémie akurát srandu :D
  12. 12
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@jerometoucanrainbow Holanďania aj Švédi ešte stále budujú imunitu
  13. 13
    Robinsonleon

23 ročný chalan

https://www.youtube.com/watch?v=ozmh40wwAGc
  14. 14
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@goldenbeach aby ich nenechali uplne skrachovať,stav že bude uplne všetko mimo potravín,drogérie a lekárne zavreté nie je dlhodobo udržatelný,obchodné centrá nech ostanú zatvorené ale malé prevádzky sú pri zachovaní opatrení z hladiska šírenia nákazy menšie riziko ako hypermarkety
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

Nič nebude, bo z tohto roku ako dobre podľa mňa začínal sa v priebehu februára vykľula tá opacha s menom koronavírus a tento rok budeme vôbec radi, keď neskapeme od nudy.. (hehe) ...snáď aspoň sadnem na bicykel alebo vytiahnem von motorku, aby som si nejak mohol spestriť život okrem pobytu doma (?)
  16. 16
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ja sa obávam že nielen že nebudú festivaly ale ani koncerty všeobecne
  17. 17
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

už som tuším v pekle
  18. 18
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@goldenbeach nikto ťa do toho obchodu nenúti chodiť a tak isto to nemá ani štátom žiadny obchod prikázané, že otvoriť musí. a stále je podľa mňa väčšie nebezpečenstvo nákazy v nejakom supermarkete s potravinami, ako v malom železiarstve, kde príde pár ľudí.
  19. 19
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

@sasi2680 mysliš, že v železiarstve, v stavebnictve je malo ľudi? tam je vždy veľa ľudi, jar leto, jeseň, zima, vždy je čo robiť na zahrade, na dome,, v byte... je to podobne ako v supermarkete na jedlo. v meste mame merkury, obi, kinekus,a dalšie podobne obchodaky a vždy ked tam idem, tak je tam veľa ľudi.
    aj mne teraz treba na zahradu po chuj veci, ale objednavam to cez eshop aby som sa vyhol ľudom.

20. 20
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@goldenbeach hej, a preto môžu byť otvorené len malé prevádzky a žiadne merkury ani obi..
  21. 21
    Rothschild

29 ročný muž

O nič neprídeme, keď sa tie luzerciny neuskutočnia ... ja by som to zrušil úplne a na furt ;-)
  22. 22
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@rothschild Ty by si rušil všetko a všetkých. Chvalabohu, že nemáš právo o takých veciach rozhodnúť, lebo to by sme všetci sedeli doma a maximálne na dovolenku do Juhoslávie ako za komunistov :D
  23. 23
    Deficit

24 ročný chalan

Brutal Assault stále veselo ohlasuje nové kapely, nech sa cítime ešte horšie, keď to zrušia :D
  24. 24
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@tralalibang keď sa ti Juhoslavia nepáči tak sed doma na riti :D
  25. 25
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Keby aj boli nejaké akcie, tak rozhodne malé. Festival by bolo to najhoršie, čo by mohlo byť v tomto stave.
  26. 26
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

:,(
  27. 27
    Rothschild

29 ročný muž

@tralalibang hm, doteraz som tá mal za jednu z tých normálnych na birdzi .. bohužiaľ
  28. 28
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Vzhľadom na to, že situácia je už dosť stabilizovaná, tomu celkom aj verím. Skončilo to skôr, než sme čakali a nikto ani nezomrel :)
  29. 29
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@deficit No však toto, serú ma :D
  30. 30
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@motovidlo323 podla mňa to ešte poriadne ani nezačalo,ked to bude také ako dnes aj za mesiac tak potom možme oslavovať
  31. 31
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@rothschild pravdu máš treba zrusiť festivaly a zakázať internety!
  32. 32
    Yoss

29 ročný muž

Zabudnite, tento rok nič v lete nebude. Minister zdravotníctva hovoril o predikcii modelu s navjäčším počtom nakazených v júli. Okrem toho, bude sa musieť nájsť niekto, kto bude mať gule na zrušenie opatrení.
  33. 33
    Bebekex

26 ročná žena

zrovna ked mal prist major lazer na sziget :,(
  34. 34
    Rothschild

29 ročný muž

@hetfield neprehanaj ... ale toto co nam ponuka obrezanec misko je podla teba dajaky fest ? naozaj si tak mimo ? :D
  35. 35
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@rothschild na pohodu prdím,ja som chcel ísť na novarock
  36. 36
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

@hetfield Pravda, asi som bol prehnaný optimista, dnes to bolo zas horšie...