Fórum pridal Montgomery, 6. 4. 2020 10:21 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

budete nosit ruska (pocas chripkovej sezony/ked budete chory) aj ked situacia s covid19 zmizne?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan

ano, chcem aby ma s rúškom aj pochovali, aby som nezamoril rakvu pavúkom a červom
  2. 2
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Nemam s tym problem
  3. 3
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Počas chrípkovej sezóny nie a keď som chorá, tak ani nebude príležitosť, lebo po komplikáciách, kedy som kadečo prechodila, budem aj tak radšej doma
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Uz navzdy budem mat rusko!
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Aj do hrobu ma hodia s ruskom aby som nenakazil cerviky !
  6. 6
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

uvidim, necham sa strhnut davom

podla mna este dlllho sa budu dobrovolne nosit ruska
    ale urcite si ich necham na zakryvanie tvare, ked budem chciet ist niekam skareda a anonymna :D
  7. 7
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Neviem. Záleží od toho, ako sa to v spoločnosti ujme. Síce to je zodpovedné nosiť vždy, keď som chorý, ale pravda, že keď som chorý, tak mám byť PN a teda nemám byť čo vonku... Uvidím
  8. 8
    Papver

24 ročné dievča

Skôr áno. Napríklad ak budem chorá tak si ho asi nasadím, nech to zbytočne ďalej nešírim a možno si ho dám aj keď budem zdravá a vo vzduchu bude práve chrípková sezóna. Okrem toho sa nemusím ani maľovať keď mám na sebe rúško a tiež mi vyhovuje anonymita.
  9. 9
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Uz teraz mi lezu na nervy :,(
  10. 10
    Motovidlo323

31 ročný muž
    furry birdzu

Bohvie, či sa vbc niekedy dožijeme konca tejto pliagy... dnes skoro 100 chorých, zdá sa, že to ešte len poriadne začína.

Ale zaujíma ma, koľko párov táto karanténa rozjebe :D
  11. 11
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

@motovidlo323 Nepisal si presne vcera ci kedy, ze to "uz pomaly konci"? :D
  12. 12
    Motovidlo323

31 ročný muž
    furry birdzu

@fragile. Ja v tom chcem byť strašný optimista a fakt to už chvíľku vyzeralo ružovo a dnes aj včera jeeb :D
  13. 13
    Saddath

23 ročné dievča

Mne ako alergikovi to dost pomaha. Von chodim: siltocka, brejle, rusko, mam ovela mensie prejavy. Takze planujem to robit aj nadalej. V lete asi nie, ale mimo teplych dni ano