Fórum pridal Christiano_301, 29. 12. 2019 18:42 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bola konečne pusa, a nie jedna.

0
Christiano_301

22 ročný chalan

Išli sme k strkarne a tam som jej chytil za líce a za vlasy jemne som ju pritlačil k mojim perám. Bola pusa, nie jedna. Vybozkával som ju. Využil som to. Nemala krvavé pery ani infekciu v ústach. Berie antikoncepciu s písmenom M niečo neviem presne už.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

22 ročný chalan

Neviem presne názov toho. Vraj preto lebo ma neskore kramy.
  2. 2
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

ano chris antikoncepcia je dolezita
  3. 3
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Gratulujem (hehe) nádhera. Možno bude hádam aj sex, časom teda. (rofl)
  4. 4
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

M? Tak to si kúpila tabletky špeciálne pre teba, Madarotraxol (rofl)
  5. 5
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

A bud rád, že berie antiku. Môžeš jej to tam neskôr na bielo vymaľovat. (hehe)
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Super (thumbs) dufam ze nas pozves na svadbu :smile:
  7. 7
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

tomu hovorim dobre investovana cokolada :D :D :D
  8. 8
    Christiano_301

22 ročný chalan

@samtord ďakujem krásne. Povedal som že som mal 2 vzťahy a 3 take onicom a ona sa nasrala trosku. Nechcela pusu už potom ale skúšal som ju rozveseliť a povedať jej pravdu že ja nie som kurevnik. Ze dobre, ze aj tak je to pre ňu ťažké. Chytil som jej za lica nechcela, potom neskôr sa nechala a potom sme sa bozkávali. Vybozkával som ju strašne. Moc moc
  9. 9
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Moja tuzba z rannej hlasovky bola vypocuta
  10. 10
    Christiano_301

22 ročný chalan

@thinkaboutjustice čo :D
  11. 11
    Wewo

26 ročný muž

Ježiši :D chytil si ju za vlasy a pritlačil k sebe a vybozkával? Nepísal si nedávno že na nič netlačíš? Predsa chcela byť len kamarátka, to by neznie že si sa pozrel ako sa to vyvinie, ale že si proste spravil ako si chcel...

A to si sa jej fakt vypytoval na antikoncepciu a krámy? Prosím vesmír pre dobro toho dievči aby bola iba vymyslená ako celý Chris 0_0
  12. 12
    Verdamt

28 ročný muž
    Trnava.

Nemala suché pysky?
  13. 13
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Mali by sme sa od teba vsetci ucit! (cmuk)
  14. 14
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo nie. Ona mi hovorila že musí dať tabletky. A ja sa jej pýtam že aké tabletky že ma neskore kramy.

Áno ale písala že možno chce pusu. Tak sme išli k strkarne a objímal som ju, pritlačil som ju k sebe, zdvihol som jej tvar, teda bradavku, začal som sa jemne približovať k jej perám. Najprv s nos som dával k nej nose, potom ona ma chcela pobozkať a ja som bol zamyslení a uchol som trosku :D že sa hanbi, hovorím aj ja. Potom som ju pobozkal ja. Išli sme naspäť a na lavičke som ju tiež pobozkal. Predtým nechcela lebo ju narazilo že s kolkymi babami som bol. Bola nasrata. Potom som sa s ňou porozprával že ja taký nie Som nechcem aby sa to kvôli tomu dojebalo. Že mi dôveruje a potom ze nevie. Objímal som ju, potom ma chytila okolo krku a začali sme sa bozkávať. Cestu domov hovorila že ma už nepobozká že už stačilo :D lebo toľko som ju bozkával že až :D aj pri odchode :D že už nebude pusa len na líce. Dal som jej na pery. Ze prečo to tak musí byt ako ty chceš :D

Bolo fajn. Len aby to vydržalo
  15. 15
    Christiano_301

22 ročný chalan

@verdamt čo?9
  16. 16
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo a ja som reálny Chris aj ona je reálna. Nerobím si picu keď to chceš tým povedať :)
  17. 17
    Yoss

29 ročný muž

Toto musíš ešte vysvetliť: Zdvihol si jej tvar, bradavky ?
  18. 18
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Nahraj nam hlasovku Chris :D
  19. 19
    Christiano_301

22 ročný chalan

@yoss bože tvar som jej zdvihol. Aby sa pozrela na mns tak myslím.
  20. 20
    Christiano_301

22 ročný chalan

@slackerbitch keď by sa dalo. Neda sa
  21. 21
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

@christiano_301 a co ty sem chodis cez zemiak? Preco by sa nemalo dat? :D
  22. 22
    Christiano_301

22 ročný chalan

Že sme kamaráti zatiaľ. Ona ma neberie ako frajera ale hlavne že sme sa už bozkávali
  23. 23
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Tesim sa ako nam farbisto Chris opise ako pustil saska do maneze... :D
  24. 24
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

To by si už mohol vedieť, taký starý corgoň, ze v strkarni sa strká, nebozkava
  25. 25
    Christiano_301

22 ročný chalan

Že už nevie či sa chce bozkávať. Že uvidí. Potrebuje čas a nie hneď ísť do vzťahu. Že rýchlo je to na ňu o
  26. 26
    Christiano_301

22 ročný chalan

Ani sama nevie že čo chce. Ach bože
  27. 27
    Michelleee

25 ročná žena

Bolo mi dnes smutno ale po tomto fore uz nie.
  28. 28
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Gratulujem, idem sa dnes na teba opiť!
  29. 29
    Christiano_301

22 ročný chalan

Že sa necíti dobre psychicky
  30. 30
    Christiano_301

22 ročný chalan

@1ggy čítaš posledné dve moje komenty?
  31. 31
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

jj to bude Mistra!
  32. 32
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

este si nikdy nepocul take ze vsimaj si co robi a nie co hovori?
  33. 33
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kosmiklove Co tým chceš povedať?
  34. 34
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

to ze to co si pisal v komentoch @22 @25 @26 @29 nemozes brat vazne
  35. 35
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kosmiklove myslím vážne. Ved mi to povedala.
  36. 36
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@christiano_301 citas co pisem? (:
  37. 37
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kosmiklove ved čítam.. ale neviem čo chceš tým povedať.. povedz prosím.. lebo teraz môžem to myslieť že to tak myslíš, že to nemám brať vážne, alebo že to mám brať vážne.. tak teraz čo? nechápem ťa teraz prepáč fakt..
  38. 38
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@christiano_301 ze NEMAS brat vazne hento co ti hovori...ze neni pripravena, nevie ci chce a podobne sracky...proste si to nevsimaj
  39. 39
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kosmiklove ale bola pusa chápeš??? a nie jedna.. a nič to neznamená podľa teba??? fakt ??? že chce časom somnou vzťah.. že ešte uvidí či chce nabudúce pusu.. mne to tak príde, že som to tam dojebal s tým, že som povedal, že som mal 4 vzťahy a z toho 4 vzťahov 2 vzťahy boli ozajstné a 2 detské ked som mal 15-16 rokov. A odvtedy bola taká nasratá a tak. Ale pobozkal som ju, a ona sa začala somnou bozkávať, začala mi chytiť za líce, proste sa nebránila. Na začiatku hej, keď som povedal neska jej že som mal 4 vzťahy a tak, ale potom som sa jej približoval pomaly k jej perám a pobozkal som ju.

A čo chceš tým povedať akože že to nemám všímať??? Čo mám teda teraz urobiť??? Poraď mi prosím ťa
  40. 41
    Christiano_301

22 ročný chalan

Mám plač v hrdle. Proste ledva viem prehltať aj niečo. Strašne som sa s ňou cítil. ASi som zaľúbený :( strašne sa mi chce plakať. strašne ju mám rad, neskutočne.. zajtra idem do madarska na silvestra 350-400 km od domova a od nej :( najradšej by som nešiel nikde bez nej :( strašne mi chýba, strašne.. a ona nevie o tom :( prepáčte ale musel som to povedať :( proste achh :( to bozkávanie bolo také krásne, pomalé, príjemné, ach.. asi som sa zaľúbil.. :( len ona nevie čo chce :( je nerozhodná :(
  41. 42
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

@christiano_301 nečítam, už som sa rozhodol že sa opijem
  42. 43
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

tebe to stale nedava zymsel? :D mas si vsimt co robi nie co hovori...robi jedno ale hovori ine...tak ked bola pusa tak asi chce nie? to ze ti hovori len ze nevie ci chce su len sracky ktore si nemas vsimat...
  43. 44
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Ak toto ešte niekoho baví alebo mu to verí... Tak fakt nechápem.
  44. 45
    Christiano_301

22 ročný chalan

@kosmiklove prepáč, som úplne v piči z nej.. stále na ňu myslím.. no ona ma snaží pobozkať, keď to najmenej čakám, aj sa jej to podarilo raz.. Objíma ma sama od seba. Dôjde za mnou nie raz. Samozrejme raz prídem ja, raz príde ona, to je samozrejmosťou.. Áno bola pusa, ale to sme sa v deň vpred dohodli, či jej mám dať alebo nie, lebo nieraz som sa snažil jej dať pusu a aj ona to videla a hovorila že to ešte nechce, že neskôr. Tak som jej už 3x hovoril, že chcem ju pobozkať, a že možno aj ona to chce. Potom 3x zas som to nevedel držať v sebe tak som povedal, že chcem veľmi pusu a tak, niečo také, že ona mi dá nemám sa báť.. no hovoril som jej, že ja jej chcem dať prvý.. tak som jej dal prvý.. bolo to divné, ale aj veľmi príjemné.. :)

Dobre, a tak teraz ako ďalej?
  45. 46
    Christiano_301

22 ročný chalan

Trápim sa strašne.. neskutočne sa trápim.. mám chuť plakať.. neviem, cítim v hrdle plač..
  46. 47
    Livre

20 ročné dievča

Toto ma odjebalo. Natotalku.
  47. 48
    Christiano_301

22 ročný chalan

@livre prečo??? povedz...
  48. 49
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Toto mi dneska statocne zlepsilo naladu :D najma zodvihnutie bradavky ma odpalilo :D
  49. 50
    Christiano_301

22 ročný chalan

@thinkaboutjustice bože môj.. bradu som jej chytil.. neni chlpatá nieže zasa si budete niečo myslieť :D :D bože ved chápete ma, tak si nerobte prosím srandu so mňa.. :)
  50. 51
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

bozky nemusia nutne znamenať že by chcela s tebou mať vzťah :D
  51. 52
    Christiano_301

22 ročný chalan

@zelinka no dopiči.. vy ma úplne domotáte dopiči.. tak teraz chce niečo alebo nie.. mna jebne vás fakt.. niekto hovorí, že to niečo znamená a tu @Zelinka hovorí že nemusia to znamenať že chce somnou vzťah.. tak ale.. ach..
  52. 53
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to nezajíma..
  53. 54
    Christiano_301

22 ročný chalan

@firestorm už len teba som čakal tvoju reakciu
  54. 55
    Christiano_301

22 ročný chalan

@zelinka neboli len bozky, bozkávali sme sa. Ani to už neznamená nič však? mala by mi chytiť za kokot, tak by som hneď vedel, že niečo chce, a to už niečo znamená, nie?? Prepáč, ale tak čo ešte musí byť aby to tak vyzeralo že chce aj ona somnou vzťah???
  55. 56
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

@firestorm Tebe to trvalo...
  56. 57
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Odkedy si zaľúbený tak si ani chorý nebol a ani liderka problémy nerobila :D
  57. 58
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Inak súhlasím so @zelinka, pretože som si na 100% istá, že bozky neznamenajú, že musí chcieť niečo viac. Tebe racionalita moc zrejme nehovorí, takže ti prd pomôže sa nad tým zamýšľať. Fakt neviem, ako by som ti poradila. Neviem ako sa rozprávať s až takto jednoduchými ľuďmi. Rob si čo chceš, aj tak ti nikto nedokáže legitímne poradiť, lebo neni v tvojej prázdnej hlave...
  58. 59
    Christiano_301

22 ročný chalan

@sasi2680 neviem či som zaľúbený, ale niečo k nej cítim..
  59. 60
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddiculus no dovoľ, že prázdnu hlavu mám .. nehovorím zrovna o bozky, o bozkávaní.. to je rozdiel.. ja som sa chcel s ňou bozkávať a ona hovorila, že to ešte nie.. tak som to začal bozkávať dlho dlho a potom som sa začal s ňou bozkávať a ona sa nebránila ..
  60. 61
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Tak s dovolením, ale fakt v tej hlave nič nemáš. Ja si o tebe nemyslím, že si troll, len jednoduchý spoluobčan, čo nás tu baví práve svojou jednoduchosťou. Ale veď ty sa máš najlepšie. Len ti chýba trocha vlastného úsudku. Ale to nevadí, aspoň si zbytočne nekomplikuješ život.
  61. 62
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddiculus nechápem ťa..
  62. 63
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

A veľmi dobre som pochopila, čo sa stalo. A bozk vs. bozkávanie mi príde, že je to isté, ale chápem, že si to treba rozlíšiť. Veď celé tieto tvoje problémy sú také milé. Pohodka, len neponáhľaj. Ale to si počul už miliónkrát od toho mála ľudí, čo ti úprimne radia. Len by si si mohol všimnúť, kedy si z teba robí niekto srandu, alebo nie. Inak budeš z toho ešte viac v riti, než si teraz. Lebo každý radí niečo iné. Šak si to len podeľ, že čie rady si zobereš k srdcu. Amen s tebou.
  63. 64
    Christiano_301

22 ročný chalan

@riddiculus to ste mi hovorili aj na začiatku, nemám sa ponáhľať a hlavne @Wewo hovoril, že si vyberie bývalého, a nebolo to tak.. veľa ľudí mi poradilo že ju mám nechať tak.. mám ju nechať tak? tak by sme tu neboli kde sme teraz..
  64. 65
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Ja ti nehovorím, čo máš robiť. Nemám ti to čo hovoriť. Ty máš (vraj) vlastný mozog, tak ho použi. Nikto ti s vlastnými problémami nepomôže. Si na to sám.
  65. 66
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Ty si sa úplne dobre držal mojej rady, spravil si presne to čo som ti odporúčala a vidíš, zabralo to! Už len ku mne si choď po radu Chris :D
  66. 67
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Ty si cisty kokot :) trapne to cele od zaciatku odkedy si na birdzi,prosim ta , neotravuj nas tu s takymi kokotinami, nikto ti tu neveri ani makke f.. daj sa liecit. Si obycajne hovno, ktore vie len trollovat.
  67. 68
    Christiano_301

22 ročný chalan

@plavam_zivotom a ďalej ako? :) áno počúval som ta a vyšiel to :) ďakujem ti
  68. 69
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Ty dostanes pusu a si namotany :D :D a ank, bozkavanie nic neznamena, moc to beries vazne. Ani sex nic neznamena..
  69. 70
    Christiano_301

22 ročný chalan

@goldenbeach a čo by malo niečo znamenať?
  70. 71
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Ked si pri tebe prdne, ze zostane v pomykove ci sa neposrala
  71. 72
    Kerrang

28 ročný muž

To je zas ktorá, keď hentá ťa berie len ako kamárata a chce byť s tým čo mala?? (hehe) ... nezavádzaš nás tu náhodou? (hehe)
  72. 73
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Toto treba zálohovať. Ak raz niekto vypne internety a všetko vymaze toto bude mať obrovskú cenu tieto zápisky . O tisícky rokov budú o tomto väčšie dohady ako o turínskom platne že či to je pravé alebo nie.
  73. 74
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov

Súhlasím s tým, že to čo hovorí nemusí nutne myslieť vážne. Chce ťa troška ponaťahovať (nemyslite na prasačinky). Hovorila, že chce byť s tebou kamarátka a pozri sa teraz. :D Kamaráti si pusy nedávajú... Takže ako sa mi vidí, chce sa hrať na neprístupnú aby si mal o ňu väčší záujem a stále nad ňou premýšľal.
  74. 75
    Christiano_301

22 ročný chalan

@emzaaak aj mne to tak príde.
  75. 76
    Wewo

26 ročný muž

Ja len že som nepísal že si vyberie bývalého :D ale to už tiež nepopieram prvý krát... Ale tak nie je to prvá a posledná vec čo si nepochopil takže to je už vlastne jedno.

Urobíš čo chceš a hocijako si to vždy ospravedlníš. Darmo
  76. 77
    Christiano_301

22 ročný chalan

@wewo neboli sme vonku prvýkrát
  77. 78
    Clarise

20 ročné dievča

Však urob podľa seba a podla toho ci ti radi srdce... Však aj tak si vždy urobíš podľa seba... Možno to znamema niečo ta pusa a to bozkávanie a možno to neznamená nič záleží od toho ako dobre ju poznáš a co o nej vieš. Môže to vyzerať sľubne a nemusí... Však sa snaž...
  78. 79
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Tak keď sa jej bradavky zdvihli tak je to dobré znamenie. Ale nevadí ti, že si ju teraz od seba odplašil?
  79. 80
    Christiano_301

22 ročný chalan

@motovidlo323 s cím odplašil?
  80. 81
    Motovidlo323

30 ročný muž
    coronavirus birdzu

Už je s iným.
  81. 82
    Christiano_301

22 ročný chalan