Fórum pridal Devil, 3. 8. 2020 21:03 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

bol si niekedy financne na mizine?

0
Devil

16 ročný chalan
Žabokreky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nijak ináč :D
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

co znamena byt na mizine? urcite nie ako deti v afganistane, ale mal som aj obdobia kedy mi nebolo vsetko jedno
  3. 3
    Fukaj

8 ročný chlapec

Myslim, ze prve 2 mesiace po skole neboli najlepsie, ale mizinou by som to asi nenazval.
  4. 4
    Kerrang

28 ročný muž

Nebol, ale nemám k tomu teraz ďaleko, už potrebujem výplatu ako soľ (?)
  5. 5
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

ježíš a koľko krát :D ja buď žijem že mám tisíce na účte alebo nulu, nič medzi tým :D
  6. 6
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Oh, áno. Začiatky boli ťažké.
  7. 7
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

v bývalej práci, už som sa k nule blížila
  8. 8
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ale tak keď je človek na mizine tak, že má furt rodičov ku ktorým sa môže vrátiť a v prípade núdze pomôžu, je to trochu iné na mizine než keď fakt nemáš čo jesť, kde bývať atď.
  9. 9
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@aventine mama hotel podľa mňa nie je byť na mizine. A tí čo si myslia že hej, by si mali vyskúšať samostatnosť.
  10. 10
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Mala som vzdy na najom ale hocikedy som mala tak ze uplne minimum na jedlo a musela som vyratavat co presne kupim aby mi to vydrzalo do vyplaty :D
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Som skoro stále. Teraz večer som si za posledné kúpila pečivo a paštéku.
  12. 12
    Nello

39 ročný ujo
    krajina zazrakov

@ladydoga dufam, ze aspon Pali
  13. 13
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@nello ne, Májku ;P
  14. 14
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Keď som na rýchlo potrebovala dať dokopy prachy na byt tak som tam dala doslova každé euro... Potom mi došlo že nejaka vyplata príde až o 3 týždne tak som kontrolovala každú bundu a kabelku či tam nenájdem nejaké zapatrošené prachy (:
  15. 15
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

ano, po tom čo sa naši rozišli, tak oco dával mame 40€ na týždeň kvázi na starostlivosť o nás... a keďže mama bola nezamestnaná, bolo to celkom náročné, hlavne keď občas bol aj alkohol a cigarety dôležitejšie ako dcéry... vtedy sme vyše dvoch rokov nemali elektrinu doma a o teplej vode ani nehovoriac.... ak som si ja náhodou niečo privyrobila, všetko mi mama brala. Bolo mi celkom trápne, keď priateľ chcel so mnou niekam ísť, ale ja som nemohla, pretože som nemala ani fuka... Našťastie tieto časy sú dávno preč a ja som teraz samostatná, mama tiež chodí do práce a celkovo sa naša rodina dala tak dosť dokopy a ja si zarábam na seba, starám sa o seba, šetrím si na budúcnosť... a budem dúfať, že takto niečo sa už nikdy nezopakuje
  16. 16
    Elmsi

12 ročné dievča

Áno od kedy som sa narodila zatiaľ po 3.8.2020 22:50 :D
  17. 17
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Odkedy som bol cez leto nuteny par dni kradnut jablka zo sadov, tak si davam velky pozor nato, aby som mal fin. zalohu pocas zimy.. som lenivy, takze vykopavat korienky zo zmrznutej zeme nepripada do uvahy, to by ma stalo zivot :D
  18. 18
    Wewo

27 ročný muž

:-/ strašné spomienky
  19. 19
    Openmindedfreak

31 ročný muž

Keď tak nad tým premýšľam, tak asi ani nie, no raz som si kvôli práci v Holandsku požičal od mami 400 € na rozbehnutie, lebo som bol vtedy finančne nejak na piču, ale na mizine, to zasa nie.
  20. 20
    Kubbox

24 ročný chalan

Nikdy a ani by som nebol, skrátka viem predvídať a nehrať sa na frajera
  21. 21
    Saddath

30 ročná žena

Ano. na najom som si pozicala, jedla fit tycinky po zaruke co vyhodil spolubyvajuci, cestovala som na cierno. Mala som nula libier, 0. Takto zle asi dva mesiace, samozrejme ptm som si nasla job. A celkovo zaciaky v uk boli ze jes len v robote, royslas ci mas na nove tenisky do roboty alebo stare to este daju. Ale ptm samozrejme sa to vylepspvalo. Neratam to ze pred vypltpu som vzdy mala nulu svojim zapricinenim... Len to ked som musela dat daly start na zaciatok zivota v inej krajine bez rodocov penazi a rodiny. Hrozne a zaroven aj super spomienky. Tak malo stacilo dakedy :D samozrejme ma to naucilo si vazit penoaze a vediet setrit
  22. 22
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Vychadzala som v nejakych obdobiach natesno s peniazmi. Nie az tak, ze by som nemala kde byvat alebo co jest, no musela som sa uskromnit.
  23. 23
    Parplyy

25 ročná žena
    Žilina

áno, pamatám si na ten čas kedy mi ostalo na týždeň 100 korún a strašne som si užívala to ako vymyslieť čo vlastne jesť aby som nezomrela :D
  24. 24
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Bol som iste obdobie v takom zacarovanom kruhu kedy uz ani mama hotel nepomahal. Potom mi pomohla jedna osobka aj s osobnym zivotom a karta sa obratila a teraz mi je lepsie
  25. 25
    Bassmack

26 ročný muž

Nemáš stovku požičať do zajtra ?