Fórum pridal Qarp, 25. 2. 2020 18:23 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bojite sa coronavirusu, ktory sa postupne priblizuje?

0
Qarp

18 ročný chalan
Martin

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Montgomery

30 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

tych 10 pripadov co bude na Slovensku? nie
  2. 3
    Loveistheanswer

32 ročný muž

kdesi som čítal, že nejaká veštica kedysi dávno predpovedala zánik ľudstva práve v tomto roku 2020, takže... ani by som sa tomu nedivil keby sa tak aj stalo :P čiže nie, nebojím sa... nemám prečo... aj tak raz skapem... ale táto pliaga má aspoň tú výhodu, že človek dokáže celkom rýchlo skapať... (pozitívnosť sa nezaprie, že? :P )
  3. 4
    Qarp

18 ročný chalan
    Martin

Neberie to WHO na lahku vahu? Ved uz davno mali zatvorit hranice a stopnut prudenie turistov a lietadiel z nakazenych krajin. Ved ked sa to rozsiri v nejakej slovenskej osade tak pochybujem ze tam niekto bude dbat na karantenu a budu chodit kade tade a roznasat to. Nehovoriac o tom ak by sa to rozsirilo v menej vyslepych statoch Afriky.
  4. 5
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

asi sa preventivne zabijem.
  5. 6
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@notmehofejk good idea :S
  6. 7
    Dezolat

31 ročný muž

Preventivne pijem kazdy den takze mna sa to netyka.
  7. 8
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@dezolat protilátku, či ten vírus?
  8. 9
    Notmehofejk

18 ročný chalan
    Už na prvý pohľad vzdelaný, rozmýšľajúci a hlavne veľmi inteligentne vyzerajúci mladý muž

@loveistheanswer ulala, dalsi nikdy nevideny nick :D ze vam to uz fakt nie je trapne :D
  9. 10
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@notmehofejk ja som tu bol už aj pred 10 rokmi, takže nemá mi čo byť trápne :D
  10. 11
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@loveistheanswer mne je jedno ako dlho tu si, nikdy som s tebou nemal ziadnu interakciu. proste ma vzdy vie pobavit, ked z nejakej zumpy vylezie totalne neznama existencia, ci uz fake alebo nejaky obskurny bohom zabudnuty user a povie mi daco mudre :D
  11. 12
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@notmehofejk možno som vyliezol zo záhrobia, tak bacha na vec :S
  12. 13
    Rothschild

28 ročný muž

@notmehofejk :-) .. hlavne ze ty si tu ... rovnako jak 50 dalsich bohom zabudnutych na hlavu narusenych birdz psycho kokotkov a pic :D ... toto neni portal, to je psychiatricke oddelennie :-)
  13. 14
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@rothschild a sem-tam sa primota aj niekto, kto je tak mega nad tym vsetkym, ze to musi kazdemu nepretrzite pripominat. vies, ked ma dakto kazdy den potrebu zamerne prechadza okolo psychiatrie mavajuc a kriciac "AHOJ, KOKOTI!", tak tam podla mna tiez nebude vsetkych pat pokope.
  14. 15
    9jamajka7

22 ročné dievča
    Zlaté Moravce

@notmehofejk si psychicky naruseny
  15. 16
    Rothschild

28 ročný muž

@notmehofejk ked niekto neda 4 a pol riadku bez toho. zeby sa tomu dalo aj normalne rozumiet ... ale prepacim ti, ja viem, podaktori ludia bez lexaurinu ci neurolu proste nedokazu dat den :D kokotko
  16. 17
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@rothschild vazne ma skusas dissovat skrz to, ze nedokazes citat? :D zaujimava strategia.
  17. 18
    9jamajka7

22 ročné dievča
    Zlaté Moravce

ty nevies citat blbecek hlupy :D @notmehofejk
  18. 19
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@9jamajka7 nununu, pod este :D to je tak dobry pocit. lezat v zaludku nejakym random degeneratom bez toho, aby som sa o to snazil. alebo co i len vedel o tom, ze existuju :D
  19. 20
    Rothschild

28 ročný muž

@notmehofejk ja citat dokazem, ty pises jak KOKUTEK s disgrafiou :D hastag MAGORKO
  20. 21
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

strach a peniaze som nikdy nemal
  21. 22
    9jamajka7

22 ročné dievča
    Zlaté Moravce

@notmehofejk mas velmi skaredu bradu, ale mne sa paci chem ti z nej vytahovat vsi :D
  22. 23
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@rothschild v @16 ale pises, ze nedokazes. budes si musiet vybrat (?)
  23. 24
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@9jamajka7 zabijak hotovy. vies co, napis to vsetko do jedneho komentu, nech si to precitam narad.
  24. 25
    9jamajka7

22 ročné dievča
    Zlaté Moravce

@notmehofejk naraz* brouku
  25. 26
    Rothschild

28 ročný muž

@notmehofejk vsetcia ti tu napisu ze si naruseny skrachovany kokutek ale ne , podla teba si lietadlo... ta let, debilku, do pice prec :D

26. 27
    Notmehofejk

18 ročný chalan

@rothschild vsetkych tych 50 kokotov a pic z @13 ? preco by som mal dbat na nazor takych ludi? skus byt konzistentny :(
  27. 28
    Kerrang

28 ročný muž

@loveistheanswer veštice si hovoria čo sa im zachce a čo im zjavne napadne ...aj mne už predpovedala nejaká z maminého okruhu, či koho to, že už budem v 25 rokoch zadaný ...a hups, mám 27 a stále sa jej veštiace schopnosti nepotvrdili ...to sú len báchorky, ja na ne neverím, že vedia niečo vyveštiť, keď sa ich toľko pritom tvári, že to vedia robiť
  28. 29
    Papver

24 ročné dievča

Nie a ako trest pre Čínu za to, že do sveta rozšírila tento vírus navrhujem odobrať jej všetky pandy a prerozdeliť ich do každej krajiny, kde sa vyskytol koronavírus.
  29. 30
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

Nie je sa prečo báť pretože úmrtnosť je veľmi malá ;) a viacej ľudí zomrie na bežnú chrípku
  30. 31
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@kerrang v súčasnosti za veľa nestoja, lebo nie je veštiť ako veštiť... stačí si prečítať zopár kníh a veštiť sa môže naučiť ktokoľvek... ale keď má niekto naozaj také schopností a ešte keď tie predpovede aj vychádzajú, tak to je už o niečom inom si myslím... hovoril som o tomto článku:
    https://www.topky.sk/cl/13/1858971/Hrozive-slova-astrologicky--ktora-predpovedala-atentat-na-Kennedyho--Ludstvo-bude-znicene-v-roku-2020-
  31. 32
    Kerrang

28 ročný muž

@loveistheanswer aha, ja že to nejaká "Teodora" predpovedala (?) ...no takým by som neveril už duplom, čo aj chodia na tej TV8 (hehe)
  32. 33
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Nah, mám trochu stres z prestupu v Dohe keď budem letieť do Sydney. Sledujem vkuse správy a Reddit a tak, čo ma tiež niekedy stresuje, ale zase nemám strach že tetaz vymrie ľudstvo alebo čo
  33. 34
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Vnímam to ako riziko ale nezivim v sebe strach.
  34. 35
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

V zásuvke mám zbraň takže nie 8-)
  35. 36
    Motovidlo323

30 ročný muž
    matovic birdzu

Máločo mám v piči tak hlboko ako toto :D
  36. 37
    Angelss