Fórum pridal Petushiq18, 23. 5. 2019 20:42 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aky najvacsi trapas sa ti stal?

0
Petushiq18

38 ročná teta
s Ceciakom

Ci uz na verejnosti, v kruhu rodiny, alebo situácia kedy si sa citil/a blbo sam pred sebou
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

Ja som vysvetlovala zákazníkom (mamina, tato, 17 rocny syn a 10 rocna dcera) preco su dolezite vitaminy pre ich zakrsleho zajka.. Citala som im zlozenie a na co to je dobre a zakončila som to takto: "...a vlastne vsetko toto zlozenie ma velmi dobry vplyv na orgazmus" - miesto organizmus.. Az neskor som si uvedomila co som povedala, ked som videla tatkov vyraz (hehe)
  2. 2
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Tak toto bol top hrot, najhorsie co sa mi kedy stalo.
    Pomylila som si maminu chlapca co sa mi pacil so starou fuchtolou co robi zle a vybehla som na nu.
    Totizto-stara fuchtal mala zas stovu chvilku a o 7mej rano zacala buchat na radiator a buchala asi pol hodinu. Isla som von s Guckom a ked som sa vracala cez sklenene dvere som videla od chrbta zenu co vyzerala ako stara fuchtla. Tak som chytila riadne nervy, zacala picovat a ked som otvorila dvere vystartovala jak jej zato co robi nalozim...
    No lenze potom som zistila ze to stara fuchtla nie je a na moju smolu to bola mamina chlapca co sa mi paci. :(
    A este horsie je ze je velmi dobra, kludna a nekonflikna! :,(
    Cele zle! cele zle! :(
  3. 3
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

@1 :DD to pobaví

ani neviem veľa takých sa mi stalo, tie v uzkom kruhu ludi kde je človek priamo v kontakte s nimi je asi najhoršie ak sa stane takato chyba nejaka ale na ten najvačši čo si pamatam a to som tu raz už aj spominal bolo ked som chodil na zakladku a brat bol chorý a mali sme predplatené obedy tak som si vzal obedáre do tašky (igelitky) a išiel ráno do školy, u nás bol zvyk že sa pred hlavnými dverami vonku zišla skoro celá škola a tam sme čakali tušim do 7:30 kym nas pustili dnu ... no a vykračoval som si takto niekedy v zime do školy a samozrejme tisic deciek pred školou ..a bola námraza ... a ja s tými obedármi veselo idem a tesne za bránou som sa šmykol, vyletela mi tá igelitka a na všetky strany popadali tie umelohmotné obedáre a strašný rámus to urobilo a ešte som sa aj zdrbal na riť ..v tom sa asi všetci otočili na mňa a počul som iba smiech ..ale nie že smiech ...rehot .....a rehot jak v divadle na komédii ..lebo tam bolo proste strašne veľa ludí a všetci to videli ...

ale toto nebolo to najhoršie, najhoršie bolo zdvihnúť sa a ísť pozbierať tie obedáre do tašky !!! ja som tak malý vtedy že miesto hlavy som mal len červenú gulu :DD bože to bolo hrozné
  4. 4
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@melancholik mas stastie ze sa tie nadoby neotvorili plne (hehe)
  5. 5
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

@petushiq18 no ako plné keby boli to by sa stalo aspon po škole a nebolo by tam tolko ludí ..ale ver mi bolo to strašne trápne :D
  6. 6
    Bebekex

25 ročná žena

strasne strasne vela trapnych veci sa mi stava
    takto rychlo si nespomeniem velmi
    ale historka ktoru lubim je as z roku 2015, ked som robila casnicku v restike nedaleko noveho SND...taka lepsia restika to bola...bol zrovna obed a pan chcel zaplatit kartou za vsetky obedove menucka za skupinku ludi.
    Tak som teda priniesla terminal a kedze to bola prva platba kartou v ten den, trvalo to strasne dlho,az sme uz tak kukali na seba, ze prebohaaa,to je trapneee. Nakoniec vysiel listocek,ze jeeej, konecne.
    Pán mi ptm predsunul zatvorenú päst a ja kukam,ze wtf...asi mi chce dat vitazoslavnu pasticku...Tak som zatvorenou dlaňou neisto ťukla do nej.
    On sa pozrel na mňa a otočil pasťou, otvoril dlaň a tam bol tringelt :D :D :D :D
    Skoro som sa od hanby prepadla!!!On mi podaval peniaze!!
    Nastastie moej faux pas zobral s usmevom a povedal-tak aj sme si buchli!
    No a ja som cela cervena zmizla radsej :D
    tazko sa to opisuje takto na birdz,ale nazivo som kazdeho touto historkou pobavila :D
  7. 7
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Uz som to sem raz pisala ale vzdy ma pobavi spomienka na mojho najvacsieho pubertalneho crusha, ktory byval v tom istom vchode ako ja. Nuz a zalubena 14tka som mala pred ocami len jeho a v jedno krasne popoludnie som sa vracala zo skoly a vidim ze on ide tiez - dosiel ku vchodu skor a my sme mali pred vchodom take tie schody, tak po nich vysiel, odomkol dvere a drzal mi ich a cakal kym dojdem... a ja samozrejme od stastia ze ho vidim v inej galaxii, rovno pred nim som sa na tych schodoch potkla a len len ze som si nevybila zuby :D :D to bolo strasne, myslim ze asi mesiac som vzdy chodila zadnym vchodom (ktorym on nechodil) :D
  8. 8
    Bunat

22 ročné dievča

Pracujem v amazone (navratkove centrum) kde teda chodia veci od vymyslu sveta a nasa uloha je o tych veciach vyplnat dotazniky. No a na byvalom oddeleni, kde sme boli taky vesely mlady kolektiv som zaucala kolegu a tak sme sa cely den otukavali, zoznamovali, srandovali a do ruk sa mi dostala knizka na sprocesovanie a tak som zacala imitovat akoze hlas tej knizky a vravim (teda ta knizka to akoze mala vraviet!) "Sprav ma, sprav maa!" :D nastalo trapne ticho a potom uz len smiechy.. Neviem ci to je najvacsi trapas ale snad to niekoho pobavi aspon trosku
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@bebekex jeziiiiis to je rozkosne :DDDDD umrela som prave :D
  10. 10
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak mala som 2 take obrovske trapasy, druhy bol az prilis velky, tak ten spominat nebudem, ale ten prvy... Asi pred 10 rokmi som tatinovi kupila cez net na Vianoce knizku. Kurier mi volal zdola, ze je uz tam. Tak som zisla dole v mraze na rychlo len v takom svetriku, ale siroko daleko nic nevidim, az potom taku bielu dodavku. Tak som sla k nej, obkruzila ju asi 2x, pozerala na vodica... A ten po nejakej chvili vysiel, podisiel ku mne a vravi nieco v zmysle "ja by som tak hrozne rad slecna, ale teraz nemozem, mam pracu". Proste on si myslel, ze som prostitutka! Tak som sa zacervenala a rychlo sla prec, ani som mu nic na to nepovedala tusim. Ta spravna dodavka stala na druhej strane domu nakoniec a boli na mna strasne nastvani, ze co tak meskam.
  11. 11
    Bebekex

25 ročná žena

@azizi neeeeeee. to je brutal :D
  12. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@bebekex No... A to si vies predstavit, aky asi bol ten druhy trapas, ked bol este tak 20x horsi. Jednoducho ja som odbornik na trapasy :D
  13. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Také tie minitrapasy sa mi stávajú tak bežne, že si ich ani nepamätám.

Ale prispejem vtipnou historkou, ktorá by sa dala považovať za trapas. Bola som so spolužiačkou na svadbe ďalšej spolužiačky. Na mieste sme boli ubytované, na takých tých izbách, kde vždy dve a dve majú spoločnú chodbičku a kúpeľku.
    Na našej izbe bola trocha pokazená kľučka, tak sme dvere radšej nezatvárali, lebo ľudí z vedľajšej izby sme aj tak poznali a ešte tam boli jedny dvere, takže nám tam nemal ako kto cudzí vbehnúť.
    Už sme mali takmer odchádzať, samozrejme, že som sa pozabudla a dvere zvnútra izby zatvorila. Skúšam otvoriť, samozrejme nejde. Skúšam znova, utrhnem kľučku, takže už je bez šance, aby sme sa mali ako dostať von. Ľudia z vedľajšej izby už odišli. Nezostalo nám nič iné, iba kričať z okna, aby nás šli vyslobodiť. Začuje ma spolužiačkin už pár hodín manžel a utrúsi niečo v zmysle, že ho neprekvapuje, že sa to stalo práve mne.
    Zachránili nás a bola som vcelku nesvoja, že som im narobila škodu. Spolužiačka to vzala v pohode a neskôr mi oznámila, že keď o tom vravela majiteľovi tej chaty, tak sa potešil, lebo už dávno chcel tie kľučky vymeniť, lebo sa mu nepáčili, ale konečne má zámienku, prečo to spraviť.
  14. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Neviem ale, či je to najväčší trapas, ale rozhodne jeden z najpamätnejších.

A ešte to, ako som šla na tematický firemný večierok, plne retro nahodená, vrátane imitácie trvalej, dúfam, že nikoho takto nestretnem. Zhodou okolností som ale vo výťahu natrafila na nemohúceho opitého suseda a tak, ako som podivne vyzerala, som ho musela odviesť domov k jeho manželke, ktorá musela mať z toho zážitok.
  15. 16
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Ok, ja sa podla mna celkovo zvyknem trapne spravat takze uz som tak navyknuta na seba a trapne situacie, ze mi to uz ani nepride trapne, ale po dlhom spominani som si spomenula na jednu vec :D

Casy ked som mala cca 10 rokov, boli casy kedy som bola mimoriadne drbnuta a bohuzial, zaroven vtedy strasne ficala era pokecu a zacinali byt tak viac dostupne internety celkovo. Nebudem sem pisat uplne detaily, proste s vtedajsimi kamoskami sme mali nejake interne dzouky, platonicke lasky (deviatakov na zs hihihi), no a pamätam si ze nieco tykajuce sa tychto veci sa nejak vyvrbilo do nejakej velkej hadky/dramy, samozrejme na pokeci :D Nakolko v nasej domacnosti internet vtedy este nebol, chodievali sme bud ku kamoskam, alebo do priestorov s verejnym internetom, co znamenalo ze som nemohla stale internetovat a pokecovat, cize jedneho dna ci vecera ked som nemala k dispozicii internet, som si na papierik napisala velmi drsny sloh, ktory som vtedy chcela niekomu napisat (preto som asi nakoniec skoncila na tomto portali lol), co bolo najhorsie tento vygrc cca 10 rocnej dievciny ktorej puberta najviac jebe na hlavu obsahoval vela neslusnych slov a taktiez W-cka namiesto V-ciek(!!!!!!hanbimsa!!!). Neviem presne uz co sa vtedy dalej dialo, no po case som na celu tuto vec uplne zabudla a uspesne vytesnila z hlavy spomienky na to aka som bola sprosta a trapna. Moment trapneho zazitku nastal neskôr, asi ked som mala 17 rokov a MOJA MAMA nasla pocas prerabania mojej izby tento papierik, absolutne netusim kde :D ono to tu mozno vyznieva 10 krat menej trapne ako to v skutocnosti bolo, ale ten pocit ked som prisla domov a mama mi povedala "uz je to hotove a tu som nasla nejake stare blbosti pretried si to" (a ukazala na kopku kde bol presne tento papierik na vrchu) s takym sklamanym vyrazom v tvari bol horsi jak smrt a strasne dufam ze na to zabudla a snazim sa samu seba presvedcit ze to v skutocnosti ani necitala (ja som to nedala, po polovici prvej vety som mala chut sa zabit alebo zmenit identitu)
  16. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

a na druhej svadbe, čo som bola, som zažila tú nešťastnú kombináciu svetlých šiat a najnepríjemnejších dní v mesiaci, čo samozrejme, nemohlo dopadnúť dobre

Napriek tomu som bola dojatá, ako v jednej minúte ma na to ktosi, koho som v živote predtým nevidela, taktne upozornil na vzniknutú nehodu a v druhej som už mala pred WC kabínkou celý regiment dievčat, ktoré som nepoznala, no mali pre mňa so sebou celú výbavu hocičoho, čo by som mohla potrebovať na záchranu situácie, vrátane náhradných šiat.
  17. 18
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

V mojom prípade sa tak udialo na ZŠ, keď sme boli na výlete v Anglicku, konkrétne v Londýne. Šli sme do Madame Tussauds ..keďže som tam nikoho skoro nepoznal, vydal som sa na prieskum celkom sám. Ponevieral som sa tam riadnu chvíľku..a po nejakom čase mi to už aj prišlo divné, že nevidím nikoho z našich (šlo o zoskupenie viacerých základných škôl) ..po asi 3/4 hodine som vyšiel z múzea von no a čo nevidím ...? Zaparkované policajné auto pred ktorým už boli kompletne všetci zoradení, učiteľka nervózne prešľapujúc na mieste.. (áno, polícia ma už zrejme v tom čase hľadala ako strateneho, uneseneho, nezvestného:D) V momente, keď ma učiteľka zočila, zrúkla na mňa že kde som bol a čo to ma znamenať. Ďalší mal byť na programe London Eye, avšak kvôli môjmu ....miernemu zdržaniu na to už nezvýšil čas a museli sme na bus preč ..hups..účastníci zájazdu asi neboli nadšení. Samozrejme, po návrate na Slovensko a s odstupom času sa na tom učiteľka začala smiať a neodpustila si túto historku pozdieľať azda celému ucitelskemu zboru...Už mi to aj liezlo na nervy ako sa má každý pýtal : " Ty si sa stratil ? Počul som vraj si sa zabudol v muzeu haha, čo sa stalo ?" Bla bla...Tak som si vymyslel historku, že som sa v skutočnosti zasekol vo výťahu a že som zvonil o pomoc, ale nik sa mi neozyval, tak som musel vyjsť von tým horným poklopom. Chcel som, nech to ma nejaké grady (aby som nebol v očiach ostatných za úplného mamľasa:D) ale zároveň som tomu musel nechať taký ten uveritelny nádych. Asi mi to aj zbaštili, keďže mi už potom dali pokoj...joj ale ten London Eye..to ma mrzí...snáď niekedy teda :D
  18. 19
    Niah

22 ročné dievča
    Dalaran

Keď nad tým premýšľam, všetky trapasy sa mi stali v kostole...

No ako malé dieťa naši kúpili betlehem s postavičkami. A išli sme ho dať posvatiť. No a ako som tak kráčala s tým betlehemom v rukách postavičky neboli nijak pripevnené, ja si ani nepamatám čo sa mi stalo len viem, že mi upadol Jozefko a odťalo mu hlavu :D Plakala som tak strašne, že ma aj farár ľutoval. Jozefko prežil a hlavu sme mu prilepili :D

Bola som s babkou na omši a strašne sa mi chcelo čúrať. Babke hovorím, že musím, že to nevydržím, ale ona si išla svoje, keď sa modlili, spievali atď. Ja som to proste nevydržala a ako malé decko (6-7 rokov) som sa proste počúrala... Ešte ako bonus bola zima, takže moju hanbu zakryl kabátik, ale tá zima čo mi bola...

Odvtedy nenávidím chodenie do kostola
  19. 20
    Aventine

11 ročné dievča

Tak napríklad... zaspala som v robote na wécku, neviem ako sa mi to podarilo, bola som strašne unavená a na chvíľu som sa tam posadila s hlavou na kolenách, zavrela oči, a.. asi po dvoch hodinách ma našla kolegyňa, s tým že ma všetci hľadali a báli sa čo sa mi stalo a že či som odpadla. A mne bolo blbé povedať že som proste zaspala, tak som prikyvovala že hej asi som odpadla, že mi došlo zle :D a šéfka kázala druhej kolegyni nech sa so mnou ide vyvetrať von a všetci sa na mňa chodili pozerať a vypytovať sa či mi už je lepšie :D
  20. 23
    Palec223

27 ročný muž

kazdy vie ze najhorsie trapasy sa neprezradzaju ..... nikdy !!!!! (: (:
  21. 24
    Bebekex

25 ročná žena

@aventine topka :D :D
  22. 25
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Kolega v robote bol hladny, tak mi vravi, ze si na chvilu odbehne dat si kebab. Chvilu po tom, ako odisiel, som dostal chut na kebab aj ja, tak som siel za nim. Prisiel som, pytam si kebab v placke a panicka mi vravi, ze uz nemaju, ze teraz vydali posledny. Ok, dam si pizzu, zaplatim a rozhliadam sa, kde sedi ten kreten. Ked som ho zbadal, siel som k nemu a este som si ani poriadne nesadol, ked som na neho spustil "ujebal si mi posledny kebab, ty kokot". Ked sa ozvalo "prosim?", vedel som, ze nieco nie je v poriadku. A ozaj - on to nebol moj kolega. A aby bol trapas dokonaly, ten chudak jedol kebab.
  23. 26
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Neviem či sa to dá nazvať trapasom, pretože som v tom nebol sám.

Keď som išiel na pohovor do novej práce, tak som sa dal do parády a riadne sa nahodil aby som spravil príjemný dojem, pretože o to miesto som mal záujem. Pohovor mal so mnou riaditeľ spoločnosti a predtým než sme šli na pohovor osobitne, tak sme mali ešte jedno spoločné stretnutie kde sa nám predstavil a popísal nám čo bude práca obnášať a letmo sa s nami všetkými zoznámil.

Potom sme vyšli všetci na chodbu a dnu už volali každého osobitne podľa abecedy. Tesne predtým, než som mal prísť na rad ja, som si odbehol na wcko, pretože z toho stresu a nervozity som cítil že mám už riadne plný mechúr a dosť mi trebalo.

Tak som šiel a postavil sa nad pisoár, že sa fajne vyštím lenže z nejakých nejasných príčin (asi príliš pevne utiahnutý opasok na nohaviciach + stres a nervozita) zo mňa nešla ani kvapka. Krátko na to vošiel aj riaditeľ, ktorý mal so mnou viesť pohovor a postavil sa nad pisoár hneď vedľa mňa. Lenže čo bolo najhoršie - jemu tiež nič netieklo. :D Tak sme tam obaja stáli v tichosti s vystrčenými pinďúrmi jak kkti asi tak 30 sekúnd a ani jednému nechcelo nič tiecť. A ani sa nedalo nijak vrtieť alebo pučiť pretože som mal strach, že by zo mňa vyšlo niečo iné a napumpovaný som bol poriadne z tých utiahnutých nohavíc. No a mne už začínalo byť celkom do smiechu, tak som to radšej zabalil a trápne sa vyparil a počkal kým vyšiel riaditeľ. :D
  24. 27
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Asi keď som sa omylom spravil na plavky babe, čo stála predo mnou v rade na tobogán :D To bolo trápneho vysvetľovania :D Najmä Keď to bol detský bazén a ja mám 30
  25. 28
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Skoro som sa preriekla pri obéznej kolegyni čo len mala dlhý biely nátelník, čo sa jej stalo, že má ruku v sádre. Našťastie mi to došlo včas (letim)
  26. 29
    Limitles

7 ročný chlapec

Cringe je velka sucast mojho zivota ..ale vcera si tak sedim na tocenej cokoladke s krpcom v detskom kute..A dojdu typečci za mnou či nejdem na masivne brko .samozrejme som zdvorilo odmietol .ale tie pohlady ostatnych rodičov na mna boli potom akoby som ušiel z guantanama a siel heroinom dopichat ich deti .wtf.