Fórum pridal Plavam_zivotom, 16. 11. 2019 14:53 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako si spoznal svojho posledného partnera?

0
Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Moja posledna partnerka bude asi cigareta :D
  2. 2
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 A moja asi sekáčik na mäso. No pekne, každý máme svoje :D a žili spolu šťastne až kým nezdochli ak prasce na družstve :D
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@riddler (thumbs)
  4. 4
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Veľmi romantická situácia:
    Počas strednej školy som brigadovala v pekárni... mala som takého nepríjemného majstra, ktorý ma poslal lepiť štítky na sendviče, čo bola ľahká robota tak na 10 minút... keď som tam prišla, bol tam už jeden chalan... spolu sme dolepili štítky a mahster nám prišiel povedať, aby sme išli obaja na rožky, co je veľký stroj, kde sa iba vymieňajú bednicky a bola to práca az do konca zmeny... vtedy som si ho mohla aj tak viac prezrieť - napriek tomu, že sme vsetci mali uplne nesexi biele tričká velkosti XXL a na hlave jednorazové čiapky, tak mi prišiel veľmi pekný. Mal veľké zelené oči a krasny úsmev a bol to gentleman, lebo vždy vyložil poslednú bedničku, ktorú som ja nedosiahla a odviezol ich. Na konci sluzby sa ma opytal, či by som mu nedal na seba kontakt, tak som mu dala fb a on mi este v ten večer napísal, dohodli sme si stretnutie, kde som zistila, že je nielen sexi a gentleman, ale aj zábavný a skvelý spoločník :) no tak nezamilujte sa donho :)

Neviem síce, co on videl na mne, lebo vtedy som bola dosť socka, ale som rada, ze ma oslovil
  5. 5
    Fukaj

7 ročný chlapec

Stretli sa vonku dve partie, ja z jednej ona z druhej. Romantika jak oči
  6. 6
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

@5 jak Romeo a Júlia (love)
  7. 7
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

Inak bola som dobrovolničiť v zoo a on bol chovateľ opíc a priradili ma k nemu a spoločne sme čistili opičí pavilón od mokrej drevítky a hovien :D a tak nejak to skončilo trojročným vzťahom :D
  8. 8
    Elmsi

12 ročné dievča

V práci ale nebol to zrovna partner :D
  9. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Pokec roky dozadu ak by sme mali niečo rátať z môjho života.
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

V nemocnici (love)
  11. 11
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Hľadala som na Birdzi najväčšieho feťáka a alkoholika, a aby bol aj v base a mal veľa dlhov a exekúcie. No a podarilo sa mi to :D
  12. 12
    Kerrang

27 ročný muž

Nerozumiem tomu ako je možné, že toľkým sa podarilo zoznámiť práve cez zoznamky?! (grc) ...všetci ma od toho odhovárajú " nehľadaj tam, tam nič dobré nenájdeš" a ja s nimi však súhlasím, však mne sa tam nikdy nedarilo niečo mať vážnejšie ako len kamarátstva a to som tam na badoo najviac a už pomaly cez 5 rokov.. ...nerozumiem ako to tam cez ne môže niekomu výjsť (?) :-/
  13. 13
    Kerrang

27 ročný muž

V reále by som omnoho radšej našiel, len ja nie som moc typ na šťastné osudové lásky, že to má výjsť ako vo filmoch a tak ľahko.. :-/
  14. 14
    Kerrang

27 ročný muž

Ale tak spoznal som cez zoznamku na badoo raz a aj sme sa stretali, no netrvalo to vôbec dlho.. ...a tak nejak nešťastne vnímam aj tie zoznamky, že tam skôr ako šťastie nájdem nešťastie a sklamanie (?)
  15. 15
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

pre mna je partner/partnerka pojem.. zial, este som nemal tu cest
  16. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

spoznali sme sa este na skole ako spoluziaci ale ako partnera na afterparty, to uz ako kolegovia (hehe)
  17. 17
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

V putnickej ubytovni na spanielsko-portugalskej hranici <3 :D
  18. 18
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

@aventine my sme spolu chodili?! :-o

ale dlhy som nikdy nemal (?)
  19. 19
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@mezomus tak aspoň hrubý, keď už nie dlhý (?)
  20. 20
    Salkoo

24 ročné dievča
    Always chasing the high

môjho prvého a zatiaľ jediného na stránke interpals :P
  21. 21
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

@aventine (:

9,6/10 boda (hehe)

a ja som spokojny, aj s hrubkou aj dlzkou (letim)
  22. 22
    Samtord

27 ročný muž
    Kalinovo

Pokec+poznala moju sesternicu,+chodila na tu istú školu ako ja a nakoniec bol z toho 8 a pol ročný vzťah,ktory sa skončil dva dni po Silvestri 2017/2018.