Fórum pridal Kapuera, 16. 8. 2019 19:12 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ako si najst kamaratov muzskeho pohlavia

0
Kapuera

hrá sa, že má 2 roky

caute, chcela by som mat viac kamaratov- chlapov lebo si myslim ze je s nimi vacsia sranda a neriesia sprostosti, ibaze mam vzdy pocit, ze ked spoznam nejakeho noveho chlapa, tak je to o tom, ze bud nieco "skusa" alebo flirtujeme, skratka je to ako medz
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kapuera

hrá sa, že má 2 roky

Ako medzi muzom a zenou, nie ako medzi kamaratmi :D a potom ked napr. vysvetlim, ze chcem byt len kamoska, tak mi to pride, ze sa ten chlap urazi a uz ho vobec nezaujimam :D tak ako vytvorit od zaciatku len kamaratsky vztah? Je to vobec mozne? jedna z moznosti by bolo povedat ze som zadana, ibaze naco budem klamat? Aky mate nazor?
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Kedysi som ich par mal a teraz zas mam skor osoby opacneho pohlavia ktore mozem snad nazvat kamaratkami :D
  3. 3
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Bud pekna
  4. 4
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

"a potom ked napr. vysvetlim, ze chcem byt len kamoska, tak mi to pride, ze sa ten chlap urazi a uz ho vobec nezaujimam"
    LOL :D
    A preco si myslis ze chodime von s holkami? :D Aby sme boli kamarati? :D To nemyslis vazne. :D Najdi si gaya kamarata. :P
  5. 5
    Limitles

7 ročný chlapec

Nebud pekna xddd
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Je to o rozhodnutí oboch. Vždy je medzi mužom a ženou ,,niečo,, aj keď sú len kamaráti :) Ale rozhodli sa byť kamaráti a buď posunú hranice, alebo nie. je to o nastavení hraníc v hlavách oboch aktérov. Dôležité je pochopiť fakt, že tie sympatie a to ,,mať rád,, tam bude vždy, či chceš, alebo nie.
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

A si sa zbláznila? :D Nikdy nehovor mužovi, ktorý sa snaží ťa zbaliť, že chceš byť len kamarátka :D To ako keby si slepému povedala, vidíš tú dúhu? :D
  8. 8
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

tak skus hladat zadanych, u mna to funguje :D
  9. 9
    Yoss

28 ročný muž

v páre to moc nefunguje, v skupinke 3+ v pohode myslím
  10. 10
    Majmarad

36 ročný ujo

@yoss gangbang :D
  11. 11
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

mňa by zaujímalo aj ako si nájsť kamarátov ženského pohlavia :D
  12. 12
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

tiez si viac rozumiem s muzmi...ale vacsinou to oni pochopia inak,, je to potom skoda... :(
  13. 13
    Misfit44

8 ročné dievča

@nats jj, to je myslim ze tazsie :D
  14. 14
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@misfit44 fakt alebo sarcasm? Lebo ja si naozaj myslím že je to ťažšie :D
  15. 15
    Misfit44

8 ročné dievča

@nats fakt :D v mojom pripade uplne
  16. 16
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@misfit44 sad high five :( :D
  17. 17
    Kerrang

26 ročný muž

Tak to je v tomto prípade ťažké, lebo keď nevyzeráš nejako príšerne, tak každý nezadaný chalan ťa bude vnímať ako svoju obeť, ktorú sa bude pokúšať zbaliť ...to je prirodzené, aj ja taký dosť introvert keď cítim nejakú príležitosť sa snažím nejak ju skúšať zaujať a prelomiť ten jej odstup a vnímanie medzi ňou a mnou ...lepšie to ide určite keď som posilnený alkoholom, lebo vtedy som citovo "mäkší" (hehe) ...ale zatiaľ stále len kamarát, tak buď nemám na mne niečo zaujímavé pre babu alebo som len obyčajný priemer pre babu a stretávam len teda náročné baby..
  18. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nie nenájdeš. Buď sa jeden druhému nemôžte páčiť, alebo byť zadaní. Ale aj vtedy sa treba mať na pozore... :D A myslieť rozumom
  19. 19
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Mne je jedno, čo by to malo byť, či muž, či žena, proste kamaráti by sa mi zišli.
  20. 20
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@kerrang Hej, v tebe to nebude, len si ešte nestretol tú, čo by sa k tebe hodila. Pokús sa nájsť takú. Svojim spôsobom sú všetky náročné, ale treba si uvedomiť, že v nejakom smere vyhovieš tej náročnosti. Toto je celé taký bullshit, že si ženy majú vyberať...
  21. 21
    Trevor1994

75 ročný ujo

@nats tak ze sa nebudes hanbit ist ven a osmelis sa (hehe)
  22. 22
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@trevor1994 a ty si žena? :O
  23. 23
    Trevor1994

75 ročný ujo

@nats ja pisem vseobecne..
  24. 24
    1ggy

22 ročný chalan
    Zvolen

kupuj im jedlo
  25. 25
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Môj najlepší kamarát je len kamarát a nikdy medzi nami nič nebolo. Ale ako to dosiahnuť... Ide o to, akými mužmi sa obklopuješ. Pokiaľ sú to takí, ktorí hľadajú len vzťah, tak to asi nebude jednoduché. Ale mnoho mužov hľadá aj iba kamarátstvo (aspoň z mojej skúsenosti)... Pretože ja osobne sa nejak podvedome zvyknem vyhýbať mužom, ku ktorým nič necítim a viem, že sa snažia iba o vzťah. Takéto kamarátstva, ako už bolo spomenuté, vznikajú vo väčšom kolektíve, práci, škole, cirkevnom spoločenstve, cez spoločných priateľov a pod.
  26. 26
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Na druhej strane aj z kamarátstva môže vzniknúť vzťah:) Podľa mňa je to tak ešte aj oveľa lepšie.
  27. 27
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

ja by som na tom siel postupne. najst kamarata je tazsie nez zabezpecit, aby bol muzskeho pohlavia. na zaciatok teda navrhujem presvedcit sa vizualne alebo v idealnom pripade aj inak, ze je ozaj muzskeho pohlavia. a potom uvidite, ci z toho moze byt aj kamaratstvo
  28. 28
    Obivankenobi

25 ročný muž

ja hladam take kamosky mam problem najst..vsetky chcu flirtovat
  29. 29
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@azizi je to najlepšie, len škoda že keď si pre ženu raz kamarát, tak si kamarát zostaneš.
  30. 30
    Kerrang

26 ročný muž

@riddiculus Veľmi rád by som stretol, ale žiaľ je to pre mňa veľmi ťažké a prakticky doteraz stále nemožné.. ...mám špecifické koníčky rád sa hrabem v záhrade, rád kutím, renovujem, potom bicykel a ešte v neposlednom rade hudba ...som silný fanúšik hudby, no pritom aj nejaké tie prechádzky a túry.. ...však zhodnoť aj ty po tomto všetkom, že to nemám ľahké a že takú babu je nemožné nájsť a do toho som nepočítal ešte aj moju bežnú hanblivosť, nedostatok sebavedomia a svoju nedostatočnú otvorenosť.. ...rád by som našiel, ale skrz tohto všetkému to nejde ...ale keď poznáš nejakú, čo pochybujem, tak daj vedieť, lebo asi zostanem nedobrovoľne forever alone..
  31. 31
    Kerrang

26 ročný muž

@riddiculus A uznaj, že mladá sa nechopí motyku, hrabiel atď. to je aj nonsens si v dnešnej dobe predstaviť.. (hehe) ...no a s kutením tiež nie, no malé také nákupné centrá kde sa dajú utrácať peniaze, tak tam si najviac báb dnešnej doby viem predstaviť ...proste doba sa zhoršila a podľa mňa o dosť k horšiemu.. ...už vzťahy neexistujú, každá ľúbi len cez peniaze ako býva zvykom, čo je ale dosť smutné a bude to asi len horšie už..
  32. 32
    Kerrang

26 ročný muž

*motyky, ale
  33. 33
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@kerrang Ja som asi ten najhorší príklad na to, aby som zostala pozitívna, ale keď sa sama vrhám do jamy levovej, tak čo už. Poznám takú. Je zadaná. Veľmi dobre viem, ako sa cítiš. Keby som si niekoho hľadala, mala by som to rovnako ťažké. Tak mrzí ma, že ti nemám ako poradiť, ale dúfam, že nejaká motyka vystrelí. A to nielen z jej rúk. Veľa šťastia.
  34. 34
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@wistingher @29 to nie je pravda. Drviva vacsina mojich vztahov vzisla z friendzone. Ak si dostatocne "otravny" a druha strana ta ma rada, tak to vies preklopit po case na vztah.

K teme. Povedz mu hned na zaciatku co ocakavas a ak nie je curak tak to pochopi.
    Ja som bol pred par tyzdnami ma par dni v Korei a len tak z haluze som si na Tindri zacal pisat s jednou babou. Babe som hned vysvetlil, ze mam frajerku a ze nic nebude, ze v meste nikoho nepoznam, ze sa s nou chcem len najebat. Isli sme von a doteraz sme dobri kamosi. Neviem kolko mas rokov, mozno ze chlapci okolo teba su prilis mladi aby oddeleli gule od mozgu, ale inak kamaratstvo medzi chlapom a zenou nie je podla mna nic nezvycajne. Samozrejme, velakrat to skonci v posteli, ale tak co? Aj o tom je zivot.
  35. 35
    Kerrang

26 ročný muž

@riddiculus Kvôli čomu sa vrháš do jamy levovej?
    No však toto, že väčšina je už zadaná a zvlášť v mojom veku, a mne tu zostali na výber len "plevy", čo nikto nechce kvôli ich zlému správaniu alebo charakteru.. (nervózne a hádavé) ...potom druhý prípad sú slobodné mamičky s deckom, čo ani nie je známe za akých okolností prišlo na svet a hlavne ktovie s kým.. ...toto všetko sú prípady prečo to mám sťažené a nehovorím o veku, že tak ako každý starnem a bude to čoraz horšie, lebo tieto prípady báb budú čoraz častejšie ...žiaľ všetko dobré už uchmatli iný, pre nich možno lepší :-/ ...aj takýto je svet nespravodlivý..
  36. 36
    Kerrang

26 ročný muž

Pardón chyba.. "iní" ...aby som mal kľudné svedomie (hehe)
  37. 37
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@kerrang Lebo som sa zase dostala do situácie, že radím pozitívne.
    Nebrala by som to tak, že všetky, lebo som si viac než istá, že nejaké ešte zostali. Veď som toho živým príkladom. :) Len máš pravdu, je to dosť ťažké. Ešte sú také, čo si ich nikto neuchmatol, lebo možno čakajú práve na niekoho, ako si ty. To znelo ako klišé, ale je to tak nejak.
    A aby si mal pokojné svedomie, slovo kľud je nespisovné.
  38. 38
    Kerrang

26 ročný muž

@riddiculus Trošku nechápem čo si chcela presne povedať tou prvou vetou, ale budiš.. (hehe) ...no však je, a ja ani nikde praktický nechodím okrem bežných nákupov, vybavovania a nikoho tu stále od presťahovania nepoznám (proste uzavretý ľudia a zvlášť mladé baby) ...to je nemožné, no ešte že mám tie koníčky, lebo čo by som inak robil a zamestnal hlavu.. ...a samozrejme už chcem aj robiť, aby mi z toho nešibalo a neporovnával si kto iný je možno aj v horšej situácii ako ja :-/ ...ako som ja, no tak takú som ešte doteraz nestretol.. ...vždy sme boli niečim odlišní a všetko skončilo na hovno.. ...no už viem, pokoj je spisovne (hehe)
  39. 39
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

@kerrang To nevadí. Vyzerá to, že keby sme súťažili v tom, kto je väčší pesimista a negativista (možno aj realista), asi by sme mali draw.
    Fakt ti nemám ako poradiť, lebo ťa nepoznám a jediné, čo ti môžem povedať je, aby si nevešal hlavu a dúfal v zázrak alebo zmenil svoj postoj a pozrel sa na ciele, ktoré máš a ich cesty k dosiahnutiu, inak.
  40. 40
    Kerrang

26 ročný muž

Aha, remízu.. ...ach musím sa zdokonaliť v angline.. (?) ...no ale spoznať sa môžme, možno aj to mi pomôže čo mám zlepšiť z pohľadu baby..
  41. 41
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Nemyslim si ze medzi muzom a zenou funguje cisto iba kamaratstvo. Skusala som to, nefunguje to. Na druhej strane so zenami je to tazsie takze ... (rofl)