Fórum pridal Ado122, 16. 7. 2019 12:40 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako sa zoznamit s novymi ludmi

0
Ado122

24 ročný chalan
BA/HC

Ahojte, chcem sa vas spytat na nejake rady ako sa zoznamit s novymi ludmi. Pracujem v BA nepoznam tu takmer ziadnych ludi, diskoteky moc rad nemam, ani na zoznamky moc niesom, nejake tipy ako spoznat novych ludi?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

Mozno keby si sa zbavil toho BMW
  2. 2
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Tu si na zoznamke, stačí si vybrať :D
  3. 3
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

prihlás sa na nejaký bojový šport napr capoeira
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Mam taky pocit ze prave sa dost intenzivne zoznamujes s novymi ludmi zenskeho pohlavia :D
  5. 5
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

alebo začni chodiť na tanec.
  6. 6
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

a na dikotékach sa nezoznamuj tam sa zoznamujú len zúfalci.
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Nahodou
  8. 8
    Annyejnji

21 ročné dievča

Tak buď samotná práca, alebo choď niekam mimo práce :) jazyky, skupinové cvičenia, nejaký kurz dačoho, nejaké hobby, čo sa robí v skupinách (napr. ako ti spomínali bojové umenie atď.), dakde proste len začni, potom keď budeš poznať ľudí, tak oni budú mať zase svojich ľudí, čo môžeš spoznať...
  9. 9
    Majmarad

36 ročný ujo

Priváty? :D
  10. 10
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@Nello No to je moja laska...tazko sa zbavit toho :D
    @Nightrain No, nemam ten pocit, vela ludi sem asi nechodi tak som sa spytal aspon na radu :D ale bodaj by sa tu niekto nasiel
    @Xxar3s suhlasim s tymi diskotekami, nad tancom som tiez rozmyslal alebo nejake hudony nastroj
    @Torpedo08 Kiezby :D
    @Nespicakraska Tak moja cesta vediet z prace domov a potom idem sportovat alebo podobne, takze nemam praveze moc tych prilezisosti "nahodou" :/
    @Annyejnji No v praci mam v office iba kolegov bohuzial...asi by som skusli sa naucit hrat na nejaky nastroj alebo nejake skupinove sporty
    @Majmarad To su teda neni moc vecne kontakty :D
  11. 11
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    ostrov nepotrebných maskotov

zajdi na pivo kde sa hrá stolný futbal alebo také volačo a skús sa tam nejako nasáčkovat....alebo fitko...alebo skús korčule a chod volakde do parku aták :D
  12. 12
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@Nuumik nad korcluami som rozmyslal ale vobec to neviem :D :D a ist sam dakde to je takee neviem, blbe :D ale rozmslal som este ze si kupim psika a na prechadzky s nim chodit :smile:
  13. 13
    Majmarad

36 ročný ujo

Skôr si zaobstaraj netopiere a chodievaj v noci von. Uvidíš koľko žien zbalíš :D
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

do potravín chodievaš nie? Tak začni chodiť do obchodnych centier a baliť brigádničky :D :D
  15. 15
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@Wistingher Tento napad sa mi paci haha :D
  16. 16
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@10 ja som neskutocne zatoto introvert a este mam aj Resting Bitch face, proste totalne dobra kombinacia a aj tak som sa nahodou zoznamila s ludmi. Proste som si po case s niekym napisala na Birdze a zistila som ze sa mame o com bavit a neskor sme sa zoznamili.... Cize da sa nahodou zoznamit aj na birdzi...
    Rovnako byvali partneri-s jednym som sa nahodou stretla u lekara. Cize sa nevyhovaraj ze to nemas moznosti! :D
  17. 17
    Palec223

27 ročný muž

skus zivu komunikaciu
  18. 18
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@Nespiacakraska Ako ja som sa vzdy zoznamil s ludmi zvecsa len po znamostiach aj s babami....:D len teraz su vsetci rozlietany po skoro celej europe a v podstate nemam ani kamosov ked som odisiel za frajerkou a uz tu pracujem :D
    @Palec223 co to je ziva komunikacia :D
  19. 19
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@18 tak sa skús zoznámiť cez frajerku, či?
  20. 20
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@Nespiacakraska pardon... byvalou frajerkou..a ona tu tiez moc ludi nepoznala zisli sme spolu rok a tristvrte ona mala skor take sukromne kamaratky a kamaratov :D
  21. 21
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Kedze nemas rad zoznamky,nechodis na diskoteky a tvoja cesta. Z roboty je rovno domov asi nijako.. :)
  22. 22
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Tu ozvite Adovi, dievči!
  23. 23
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@20 tak hladat kamosov cez byvalu by bolo divne, to uznavam... Tak aspon pobudni na Birdzi a mozno sa casom socializujes. :) Tu je vela ludi z Ba.
  24. 24
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    ostrov nepotrebných maskotov

@ado122 pes je dobrá volba
  25. 25
    Majky538

25 ročný muž

pes je zavazok, treba ho vencit, dat tomu cas...
  26. 26
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Kurzy a krúžky to istia
  27. 27
    Ado122

24 ročný chalan
    BA/HC

@antifunebracka noo daj daky tip na kurz alebo kruuzok daco zabavne :D
    @Majky538 To je pravda, je to zavezok ako keby mas dieta
  28. 28
    Clarise

19 ročné dievča

Skus box. Podľa mňa je super ale ešte zatiaľ nan nechodím ale chcela by som.
  29. 29
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

keď chodíš cvičiť tak čo tak v posilke? :D
  30. 30
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Pri akrojoge máš priamo veľmi úzky fyzický kontakt s babou a na tie kurzy chodia samé pekné a urastené :D Tanečné kurzy detto
  31. 31
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja som kazdu prvu stredu v mesiaci chodil do KC Dunaj. Bol tam language exchange a ludia z celeho sveta.