Fórum pridal Kaiserchief1, 17. 9. 2019 19:42 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako dlho budete podľa vás žiť?

0
Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Skúste si tipnúť. :D Ja som mal dnes sen, že som zomrel v 40tke takže to vyzerá asi že dlho žiť nebudem.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

tipujem tak 38 r.
  2. 2
    Nello

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina zazrakov

mna stale prekvapuje, ze este žijem .. byt v stredoveku tak sa nedozijem puberty
  3. 3
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

79
  4. 4
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@patrixo Prečo tak málo? Veď to aj tvoj pes ťa prežije. :D
  5. 5
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kaiserchief1 no dobre, tak 39 :D
  6. 6
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@hellium fúha, nechcel by som do 79tky každý deň na birdz pridávať slovenskú pesničku :D
  7. 7
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Som myslela že 27 rokov ale už som prevýšila rozpočet :/
  8. 8
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@aventine Chcela si sa dostať do klubu čo? :D
  9. 9
    Majmarad

36 ročný ujo

Do 15 rokov :(
  10. 10
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@kaiserchief1 fúha, tak to ani ja a asi dnes rovno skončím!
  11. 11
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@8 jasné :D som si už odmalička myslela že sa nedožijem 30ky, ale tak uvidíme no :D
  12. 12
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@kaiserchief1 vlastne.. psa pochovaju so mnou (thumbs)
  13. 13
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

69 rokov
  14. 14
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

289 rokov
  15. 15
    Moonlawoo

hrá sa, že má 1 rok

337 let
  16. 16
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ono to príde čoskoro... okolo 65tky ende, ak dovtedy nebudem mať autonehodu.
  17. 17
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nedavno som skoro skapal no ale zijem a uz radsej netipujem... Netusim ci to pride coskoro alebo tu este nejaky rok mam trcat aj ked neviem naco.. Takze tak
  18. 18
    Slackerbitch

38 ročná teta

Bud do 45 alebo 74 :D
  19. 19
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

@nello
    Noo v stredoveku presne tak, ani puberty, sú 2 možnosti, buď by som umrela na nejakú epidémiu alebo by ma upálili za kacírstvo
    A reálne si myslím, že okolo 75, čistý tip
  20. 20
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

83
  21. 21
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

25 lebo v 25tich rokoch plánujem presne na jeseň spáchať samovraždu :smile:
  22. 22
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@darksider96 čože???
  23. 23
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@kaiserchief1 No mám to už naplánované, ale neberiem to tragický a nechcem aby to tak brali aj ostatní (hehe)
  24. 24
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@darksider96 A prečo práve 25?
  25. 25
    Morningcoffe

20 ročné dievča
    sky with a diamonds

27
  26. 26
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Ja si myslim ze 85+ sama a smutna.

Radsej by som bola keby skor s vedomim ze mam deti a niekoho kto ma ma rad.
  27. 27
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ja budem žiť 105 rokov (?)
  28. 28
    Tomas55555

24 ročný chalan

@darksider96

A prečo ťa už nebaví život ? Už nemáš ani svoju vieru ?
  29. 29
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

86
  30. 30
    Annyejnji

21 ročné dievča

ja by som rada žila dlho, ale zase radšej nech už zomriem, ako sa trápiť a nevedieť ani postaviť poriadne... ale chcem sa dožiť vnúčat :D
    snáď to bude 80+
  31. 31
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@tomas55555 Každý inteligentný človek vie, že tento život (a hlavne taký ako ho mám ja) v tomto svete stojí za hovno a ja nestojím o taký život. A čo myslíš tou vierou? To, že sa zaujímam o Sanatana Dharma učenie ešte neznamená, že som Krišňák alebo hinduista. Ja som toto učenie využíval len pre svoj materiálny prospech... No teraz už viem, že ani to najväčšie bohatstvo by ma neurobilo šťastným keď si už uvedomujem realitu a pochopil som tomu na čo sme tu a kam máme smerovať a tak už len prežívam svoj život. Som už proste mŕtvy aj keď ešte stále žijem. A Bohu sa mi nechce slúžiť lebo mám "démonické zmyšľanie" a nedokážem sa mu podriadiť a tak som sa rozhodol, že ukončím svoj život rituálom Prayopavesa vďaka ktorému môžem bez negatívnych karmických reakcii opustiť svoje telo (zomrieť) a potom po nejakom čase prijať nove a začať odznova.
  32. 32
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Myslím, že určite zomriem nejako neprirodzene a predčasne.
  33. 33
    Kerrang

27 ročný muž

Za chvíľu budem mať 27 rokov, tak dúfam, že ma nečaká osud ako Jima Morrisona, Kurta Cobaina, Jimiho Hendrixa alebo Amy Winehouse a snáď ju prežijem v pohode a zdraví (?)
  34. 34
    Dezolat

31 ročný muž

Tipoval som 27 max. uz som to prekrocil a nejdu znova tipovat.
  35. 35
    Dezolat

31 ročný muž

Keď som mal 13 rokov
    a hovoril som si,
    že keby mám 21 rokov,
    tak sa predávkujem ako Sid,
    alebo keby mám 27,
    tak si odje*em hlavu ako Kurt, hej?
    XDDD
  36. 36
    Dezolat

31 ročný muž

https://www.youtube.com/watch?v=s7IqZfHswkk
  37. 37
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

@35 :D

Ale ešte nie si v dezolátnom stave či?
  38. 38
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

45
  39. 39
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

mne sa často sníva že zomriem nejakou neprirodzenou smrťou, že ma niečo zrazí alebo zabije :D a keď už umriem tak nikdy ten sen neskončí ale pokračuje to a je to veľmi zaujímavé.. takže tipujem že možno raz zomriem tak a bude to rýchle a bezbolestné
  40. 40
    Tomas55555

24 ročný chalan

@darksider96

A v čom je tvoj život na ho*no ? Nepísal si nikdy o nejakých zdravotných problémoch a som toho názoru že pokiaľ človek nemá ťažké zdravotné problémy tak ten život skutočne nie je nejaký neznesiteľný. Ale aj so zdravotnými problémami sa dá zit dobrý život, ja napríklad mám srdcové problémy a je to fakt krutá diagnóza obzvlášť pre človeka v mojom veku a to množstvo obmedzení a zhoršenia stavu od dychavice až po búšenie srdca.... Napriek všetkému ale hlavne vďaka svojej viere v Boha som pomerne šťastný, pričom často krát mám doslova eufórie radosti z tejto myšlienky že Boh a večný život v nebi s Bohom existuje.

No ja som ťa povazoval za hinduistu.

"keď si už uvedomujem realitu a pochopil som tomu na čo sme tu a kam máme smerovať a tak už len prežívam svoj život."

No a naco sme teda tu ? Na to aby sme sa sebazabijali ?

"A Bohu sa mi nechce slúžiť lebo mám "démonické zmyšľanie" a nedokážem sa mu podriadiť"

To preto lebo máš v sebe démonov - zlých duchov. Nový Zákon o tomto v evanjeliach podrobné opisuje keď Ježiš vyháňal z posadnutých ľudí démonov. Vyzen aj ty zo svojho tela tých démonov, tým že svoj život zasvätíš Ježišovi Kristovi, On ťa jediný z tohto môže dostať! To učenie Samantha Dharma určite nie je od Boha, vidíš že ti to učenie nerobí radosť ale ešte k tomu ťa to vedie aj k samovražedným myšlienkam!

"a tak som sa rozhodol, že ukončím svoj život rituálom Prayopavesa vďaka ktorému môžem bez negatívnych karmických reakcii opustiť svoje telo (zomrieť) a potom po nejakom čase prijať nove a začať odznova"

Nerozumiem jednej veci, aký zmysel má reinkarnacia keď jediným rituálom môžeš pravidlá reinkarnacie zrušiť, a môžeš spraviť hocičo negatívne, stačí jeden rituál a si mimo trestu reinkarnacie. Kebyže aj reinkarnacia je pravdivá ( čo nieje) tak keď dostaneš nové telo tak tvoja identita zanikne, tak ako si nepamätáš svoj minulý život, tak isto si nebudeš pamätať svoj súčasný život v budúcom živote. Inak povedané, tvoja duša síce nezanikne, dostane nové telo, ale tvoja Ja, tvoja jedinečná identita zanikne.
  41. 41
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

78