Fórum pridal Poke, 12. 5. 2019 18:19 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako by ste ohodnotili vlastný zovňajšok v porovnaní s vlastným pohlavím? (čo najobjektívnejšie ako viete) + komentár

0
Poke

7 ročný chlapec
Prešov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

a viem že krása je subjektívna ale na základe vašich merítok, na reddite často natrafím na to, že sa niekto označi číselne ako príťažlivý je (cíti sa byť) :D

resp. keď sa porovnáva s inou "ligou" takže podvedome, usudzujem, človek vie približne kde sa nachádza
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

Občas som smutná, keď sa pozriem do zrkadla alebo keď vidím peknú ženu.
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

U mňa nejde hlasovať, pretože som z Mesiaca a som doslova zjav a ani by som to nevedel posúdiť.
  4. 4
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Do priemeru s kym sa porovnávam mám zaradiť aj osoby ktoré vidim len na insta alebo proste " reálne " osoby? :D
  5. 5
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

a ešte podotázka, ktorú asi každý odignoruje:

aké faktory ovplyvňujú/mohli by ovplyvniť, že sa cítite krajšie/horšie?
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Katastrofa
  7. 7
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

@laurikaaa no aj instagramové osobnosti, zas nemyslím tým priemer medzi modelmi/modelkami, ale chápeme za
  8. 8
    Amikadze

25 ročná žena

jedine co by som na sebe mohla vnimat ako vadu na krase su moje trochu krivucke zuby kazdy iny ako druhy ale inak na sebe vidim neznu slovansku krasu ktoru tak milujem a vazne si myslim ze my slovenky sme najkrasnejsie zeny na svete :)
    (bola som zasa po case doma a uplne ma to rozcitilo, fnuk)
  9. 9
    Bebekex

25 ročná žena

noooo body som si ubrala kvoli tomu,ze malo cvicim silovo, s vahou a tym padom nemam taku rit a stehna, ake by som si zelala...ale za to si mozem sama (?)
  10. 10
    Bebekex

25 ročná žena

niekto by mozno povedal,ze je to narcisticke ohodnotenie z mojej strany,ale tak vyzerala som uz v zivote aj horsie no... snad budem aj lepsie.musim sa posnazit
  11. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

No xichtovo by to aj šlo, som strapatý okatý usmievavý soviak :) len zuby mám nekvalitné, obočie musím riediť a mám extra tučný zadok, nohy a aj lýtka :)
  12. 12
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

myslim si, ze som vyrazna, ale nie bezpodmienecne atraktivna. takze atraktivita co ja viem, mozno stred. ale zase za nevyraznu sa oznacovat nebudem, myslim si, ze dost vytrcam
  13. 13
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@5 urcite stav pleti (podla cyklu a jedla) a nafuknutost podbruska. kedze mam traviace a crevne problemy, tak casto byvam nafuknuta ako balon a to okrem toho, ze vyzeram neatraktivne, tak je mi hlavne zle a sotva zijem, takze aj to moje vyzarovanie urcite ovplyvni :D :(
  14. 14
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

Mám tvár úplne tuctového, generického človeka. :D
  15. 15
    Sasi2680

26 ročná žena

@5 plastika :D
  16. 16
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

V porovnaní so svojím pohlavím mám menej brčiek
  17. 17
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Ako kedy. Občas mám pocit že som fakt atraktívna a inokedy že vyzerám jak hovno :D asi záleží od nálady a celkovo ako sa práve citim
  18. 18
    Danerine

21 ročné dievča

@5 akne / jazvy po nom, strie spoobuju, ze sa citim horsie
  19. 19
    Víno

18 ročný chalan

Ako sa voláš na Spotify, Poke?
  20. 20
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

6,5
  21. 21
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

+ ked sa dobre namalujem a celkovo dam dokopy, tak by som si niekedy povedala aj 10, ale rano po zobudeni som skor tak 3
  22. 22
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

osem a pol, bez mejkapu.
  23. 23
    Yoss

28 ročný muž

Sebavedomie človeka - nízke alebo vysoké - hrá pri tomto hlasovaní obrovskú rolu, preto ťažko dostaneš objektívne výsledky.
  24. 24
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Nezvyknem mávať obdivné komentáre pod fotkami, ani zástupy nápadníkov, takže nadpriemer isto nebudem :-D

A isto by mi prospela pevnejšia koža na tvári, aby som nevyzerala stále ako namosúrený mastif a menší nos.
    A mať prsia a pás

No na druhej strane, to už by som nebola ja
    A je to vlastne jedno, aj tak všetci skončíme starí a škaredí (ak neumrieme prv, čo je ešte horšie :-D )
  25. 25
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

I keď vlastne mám pocit, že mne vek prospieva a ešte som nedosiahla svoj plný potenciál
    Ale možno sa viem len lepšie fotiť ako kedysi :-D
  26. 26
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@pubertslatinocelny som hneď scrolluvala komenty, a už som sa zľakla že to nikomu nenapadne a budem musieť dačo vymyslieť ja :D
  27. 27
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@aventine kokos, ved ja som sa uplne vyplasil, ked som zbadal nazov fora, reku doriti, isto uz idem neskoro, a taky super for :D no div divov - 15 komentov predo mnou a vsetci si to nechali ubziknut...skandal!
  28. 29
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Kebyže mám o 500% viac vlasov by som bola o dosť spokojnejšia, najhoršie na tom je že sa to nedá tak ľahko vyriešiť. Kiež by som mala krivý/veľký nos alebo nejaké takéto ľahko riešiteľné veci :D
  29. 30
    Etelnair

28 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

zaujimavost
    https://www.medicaldaily.com/two-towers-jaw-bone-korean-plastic-surgeon-gets-fined-takes-down-glass-towers-patients-extractions
  30. 31
    Volander

18 ročný chalan
    hlavou v Ostraticiach

7 podľa niekoľkých referencií na moju osobu. Možno je to i objektívne viac, ale to už siaha za hranicu zdravého sebavedomia a zasahuje ku glorifikácii samého seba.
    Ak by som bral do úvahy aj vnútorné maniere s nadhľadom by som sa dovolil označiť za solídnu desinu.
  31. 32
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@etelnair na tom je smutné hlavne to, koľko ľudí má potrebu ísť pod nôž, len aby sa cítili ako plnohodnotní členovia spoločnosti :-\
  32. 33
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

3,5. Nemyslim si, že by som bola vyslovene škaredá. Len je problém na mojom zovňajšku nájsť niečo, čo by bolo pekné.
  33. 34
    Ondro6321

23 ročný chalan

Ked nahodim oblek 10
  34. 35
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Pozeram, ze mnozstvo peknych dievcat tu ma o sebe fakt zlu mienku :D
  35. 36
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ale začínam dajako strácať veľa vlasov.
  36. 37
    Exomor

29 ročný muž
    myšlienkovo

@forte ty si 8+.. namalovana 10 urcite (:
  37. 38
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

@vino čom to chces vedieť a čom tu? :D
  38. 39
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Je to v piči.
  39. 40
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

ked bereme do uvahy len nejake zenske prvky tak kozy mam, rit mam, som thick boy... navyse som krpata cize to vyvolava nejaky ochranarsky reflex - alebo v pripade uchylakov lahku korist :DDD
    a hlavne suz dlho mega na sebe pracujem (aj cvicenie aj strava aj mentalna a intelektualna stranka) . Hlavne zo zdravotneho hladiska ale aj to ovlivnuje ze viac si vazim kazdeho maleho fyzickeho uspechu a kazdej fyzickej zmeny lebo viem kolko usilia a odhodlania a vytrvalosti to zabralo :) cize aj preto take vysoke hodnotenie. Keby necvicim, nepracujem na sebe zaujmovo, profesionalne a emocionalne tka by som si dala priemernych 4-5 (napr. taka ja pred 5 rokmi :) )
  40. 41
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@thinkaboutjustice presne, tiez kukam.. ale aj mnozstvo chalanov :/
  41. 42
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@etelnair mi to pripomenulo toto :D
    https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/13/surgeon-admits-marking-his-initials-on-the-livers-of-two-patients
  42. 43
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

To, že je 5 klasifikovaná ako úplne nevýrazný priemer je celkom nešťastné. Práveže tí uplne dokonalí ľudia, ktorí majú všetko perfektné, mi prídu nevýrazní a ľahko si ich zmýlim...
  43. 44
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

Dala som 5 ale nepovedala by som, že som nevýrazná. Výzorom výrazná asi som, ale nie úplne v tom pozitívnom zmysle slova :D Za najväčšie negatíva beriem riedke vlasy,vyrážky a zuby, tiež asi vysoké čelo a začína mi fakt vadiť moja veľká brada. A zasa moje okolie berie na mne negatívne aj moju veľmi chudú postavu a napríklad aj veľký nos.
    A teraz ako som to dopísala tak rozmýšľam, či som nemala ísť ešte nižšie než 5 :D :D :D
  44. 45
    Víno

18 ročný chalan

Aby som si rozšíril obzory. Za predpokladu, že si vytváraš playlisty a máš ich verejné.
  45. 46
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@lenkaska1 tak este na sebavedomi baby zapracovat a bude vaetko v poho :D
  46. 47
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@fakecocacolazero to ti tvoje okolie fakt komentuje vyzor? Akoze uplne srsly ti niekto povedal, ze mas velky nos/ze si prilis chuda?
    Som myslela ze toto sa robi tak na zakladke a potom mozno rodicia "viac zer"/"menej zer". Ale akoze eeee...som zaskocena.
  47. 48
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Zahlasovala som len pre tu krásnu modrucku farbu ofsem (hehe)
    Seba určite nepovažujem za 10 (:
    .
    .
    Skôr by som o sebe napísala to čo mi ľudia hovoria keď ma vidia (aj ženy nielen muži :D , rodina , cudzí ... ) ale radšej nie
    (hehe) preto napíšem len toľko že ľudia okolo mna má vždy považovali/ju za výraznejsiu osobu , pre všetko dokopy

ja seba samu považujem za normálne priemerne peknú osobu ktorá raz zostarne ..
    ale ktorú poteší keď je niekto povie/napíše pekný kompliment
  48. 49
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@thinkaboutjustice nielen baby :D aj chalani... :S
  49. 50
    Sasi2680

26 ročná žena

@fakecocacolazero keď ty si si dala 5,ja som si mala dať 3 :D ty si riadne šibnutá :D ja sa sama sebe čudujem, že som viac neziarlila zo začiatku na teba, keď si dostala to super miesto v práci :D
  50. 51
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Jejda toto je taká anketa... A čo ja viem? :D Asi podpriemer. (ale to môže byť kľudne zapríčinené mojou extrémne nízkou sebadôverou)
  51. 52
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Inak keď si kukám ako to hodnotia ľudia tu https://www.reddit.com/r/Rateme/
    tak to vidím tak na 2,5-3. :D
  52. 53
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@sasi2680 fakt nemas na co ziarlit :D mne sebavedomie utieklo asi niekam do ineho vesmiru alebo co :D
  53. 54
    Sasi2680

26 ročná žena

@fakecocacolazero no neziarlila som jedine preto, že mu fakt verím.. :D Inak neviem neviem :D hej ja to nechápem kde sa skrylo ale mala by si ho nájsť :D
  54. 55
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

@staphylococcus veeeelmi casto komentuju ludia teda hlavne moju vahu :) najintenzivnejsie to bolo asi na strednej, ked po mne vylozene vykrikovali spoluziaci, ze by v zivote netrtkali taky rebrik a podobne narazky :D ale aj teraz sa mi to stava, ze kludne aj uplne cudzi clovek mi pri prvej konverzacii povie, ze ci vobec nieco jem alebo tak :D (a hej, stale ma zaraza, ze tlstejsiemu cloveku sa toto nesmie ale chudemu ano :D)
  55. 56
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@fakecocacolazero what, to je strasne jebnute. Ved prave, ze som myslela, ze sme to celkovo nejak poslali do pice tieto formy prejavu ale nie, fakt to asi je tak, ze ludi si zapamatali, ze nemaju tlstym ludom hovorit, ze su veleryby, ale na chudych to neaplikuju, lebo rebrik vobec nie je urazka *sarcasm*.
  56. 57
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@fakecocacolazero @staphylococcus Presne! To je strašne smutné:( Mám podobné skúsenosti.
  57. 58
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@fakecocacolazero plne ťa chápem...prihliadnuc k môjmu pohlaviu, veku a výške...mám tiež značnú podváhu a nie raz som sa stretol (a stretávam dodnes) s iritujucimi a absolútne nemiestnymi komentármi typu : "a čo ti nechutí ? nedávajú ti doma papať? pre pááána, ty si chudý, mal by si viac jesť!" alebo príde niekto...potľapká ma po rameni no a samozrejme prvé čo si vypočujem je, že som kosť a koža...No, tak nech sa ma nedotýka kkt ..kto je na to zvedavý...čo ja dojdem teraz za obéznym človekom, chytím ho za brucho a poviem "káámo už nežer, veď sa do dverí nezmestíš o chvíľu!"

Ľudia sú proste mimo...
  58. 59
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@firestorm Absolútne súhlasím! A ďakujem , že nie som sama s týmto názorom. Ľudia by mali byť rovnako benevolentní k chudým, ako sú k obéznym. Nevedia vôbec čo je za tým. Niekedy ide o rýchly metabolizmus, genetiku. Niekedy o ťažké obdobie, kedy človek proste nedokáže jesť. A niekedy o kombináciu oboch. Ale ublíži to úplne rovnako, ako urážka človeku s nadváhou :/
  59. 60
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@58 jj tiež súhlasím a tiež mi dosť veľa ľudí už povedalo, že som chudý, mal by som viac jesť a pod. a tiež ma to hrozne sere
  60. 61
    Zoberhrozno

25 ročný muž

tbh neviem co sa pytas ale ok :D
  61. 62
    Dwarvax

31 ročný muž

@firestorm Este by som "pochopil", ak by sa ti toto dialo, tak max na strednej. Ale v profile mas 29 (neviem, ci naozaj), takze okolie bude asi tiez tak nejak, takze taketo komentare su fakt nepochopitelne. Vlastne celkovo su taketo komentare nepochopitelne, ak takto drista dospela osoba. To si az pyta nejaky pekne stiplavy koment nazad. Absolutne nechapem, preco si ludia myslia, ze je to v pohode, ak sa takto chovaju k ludom so stihlou postavou.
  62. 63
    Dwarvax

31 ročný muž

Inak myslim, ze niektore baby ste tu na seba riadne prisne. Ste ovela krajsie nez si myslite.
  63. 64
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

K tym narazkam na chudych/tucnych ludi - chudym to mozno maju odvahu povedat do ksichtu, o tych s nadvahou si hovoria poza chrbat (vzdy!) - takze to mas prast jak uhod podla mna. To je inak hlavny dovod preco som sa rozhodla so sebou nieco robit (okrem zdravotneho hladiska) - tato pokryteckost ktora sa mi tak hnusi, ze sa mi chce grcat instantne.

A k vzhladu - nejdem sa ratingovat, skor len poviem to, ze holt u mna vzhlad velmi ovplyvnila psychika posledne dva roky, bolo to zle, I did not care too, to sa vsak zmenilo posledny rok, pekne som upravila hmotnost (este zopar kileciek a spevnit ale uz je to more/less ok) a znova som zacala dbat na oblecenie a kozmetiku, takze overall uz omnoho lepsie a som z toho stastna velmi prevelmi, akoby mi vliali novu krv do zil :)
  64. 65
    Dwarvax

31 ročný muž

@willbebetter je to velky rozdiel si myslim. Poza chrbat sa to asi hovori vzdy, ale ked to povies cloveku navyse do oci a takymto stylom, ze ved je to vlastne normalne, ze ti to hovorim a ponizujem ta, tak si myslim, ze je to fest rozdiel. Z nejakeho dovodu ludia maju pocit, ze sa do chudych proste mozu legitimne bez hanby a zabran navazat a je to v poriadku. Ja som na strednej bol pomerne stihly typ, teraz je to uz lepsie, nic extra, dalo by sa to zlepsit, ale uz aspon nemam 55 kg pri 175 cm. Kazdopadne mi to z casu na cas nezabudla pripomenut ucitelka na strednej, ktoru sme mali na TV. Sranda, ze v druhej skupine mali opacny problem. Tam zas ucitel na TV ponizoval spoluziacky, ze by mali schudnut. Tam sa to vsak povazovalo za problem, a riesilo sa to. By ma zaujimalo, ake by boli reakcie, ak by som sa ozval ja. :)
  65. 66
    Dwarvax

31 ročný muž

A k ankete - objektivne vysledky by si dostal len v takom pripade, ak by si nechal hlasovat druhych ludi o ludoch. Pretoze to je vlastne realny stav - ako si atraktivny pre okolie. To na co sa pytas, je v nemalej miere otazka, ako velke mate sebavedomie.
  66. 67
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@dwarvax Súhlasím!:)
  67. 68
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Tak na druhej strane spektra som ja nikdy nebola (:D) takze to neviem az tak objektivne posudit, avsak pre mna je rozdiel hlavne v tom, ze ak je to poza chrbat tak sa nemas moznost branit. Ak by mi to niekto povedal do oci, tak nemam problem povedat, ze je to len a len moja vec a nech sa stara o seba a dalej ma taky clovek uz asi ani velmi nebude zaujimat. Avsak ak je to poza chrbat, tak ho mozem povazovat za kamosa :( @dwarvax
  68. 69
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

uplne objektivne a racionalne ak sa velmi snazim viem zhodnotit uz dlho ze som 6

ale vnimanie samej seba sa pohybuje od 2 do 8 casto bez toho aby sa na mne nieco fyzicky zmenilo, pripadne velku ulohu v tom zohrava kolisanie hmotnosti ale take ktore je pre ostatnych ludi nepovsimnutelne. Ale mne dokaze kilo ci dve totalne zmenit vnimanie samej seba a ano snazim sa s tym bojovat a riesim to uz dlho a uz boli aj velmi dobre casy ale zase je teraz zle posledne dni :((( neviem ja si zacinam mysliet ze nizke sebavedomie je regulerna psychicka porucha alebo co. Neviem to velmi opisat ale skusim to: funguje to asi tak ze ked mam to "zle obdobie", viem sa stale prinutit uverit ze nie som strasne strasne skareda a strasna. Ale je na to treba strasne vela usilia, vedomeho presviedcania samej seba, vyslovene snazenie sa ktore je vycerpavajuce. A akonahle zase "povolim", ze sa uvolnim, necham volny priechod svojim myslienkam a vedome sa nekontrolujem a trebars sa zajdem pozriet do zrkadla.. tak co vidim je vyslovene skaredy nepekny clovek, spojenie obrovskeho mnozstva nedokonalosti a rovnako vnimam aj svoj prejav a povahu. Co je zvlastne nema to vplyv na uvedomovanie si svojej celkovej hodnoty co sa tyka veci ktore viem ovplyvnit, vzdy viem ze som zodpovedna, spolahliva, dobrosrdecna atd a celkovo ako clovek sa citim fakt dost "hodnotne".. ono je to skor ako keby taka lutost a ukrivdenost ohladom toho vzhladu a prejavu a povahy.. pride mi ze nechcem zit vo svojom tele so svojim vzhladom a prejavom a citim sa voci tomu bezmocne a ze si to ako keby nezasluzim a neustale sa porovnavam. A bojovat s tymito myslinkami je neskutocne vycerpavajuce :(
    sorry ze sa tak rozpisujem ale padlo mi to do noty lebo zase mam bohuzial nie velmi dobre obdobie a neustale riesim preco sa mi to musi diat :D ked naozaj ocividne dokazem objektivne voci inym racionalne zhodnotit to ako vyzeram ale akonahle "povolim" tak to vyjde na povrch a pripadam si fakt ze strasna, mozno v spodnych 15% najskaredsich ludi akych som videla :D a seriozne mi z toho jebe
  69. 70
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@dwarvax @63 tento koment asi budem neskôr veeľmi ľutovať, ale... Mňa si tým asi nemyslel, však? Vlastne ja som si tu tuším nechala už iba jednu fotku verejnú kvôli väčšiemu pocitu bezpečia a anonymity (a ani v ankete som nehlasovala). Ale celkom by ma zaujímal názor druhých na mňa. Moc ich nedostávam :D Teda... ak nepočítam blízkych, ale tým to moc veriť neviem :/
  70. 71
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

A nie som na nej vôbec nalíčená, ak aj to sa ráta :D
  71. 72
    Dwarvax

31 ročný muž

@willbebetter Toto je take, ja neviem. Ludia si asi budu vzdy nieco mysliet a vzdy budu hodnotit tych druhych. Takze tomuto sa podla mna neda vyhnut a je to vlastne asi normalne. Ako problem to vnimam len vtedy, ak je za tym nieco ako ohovaranie, snaha robit nejake rozbroje atd. Ale asi ako hlavny problem vnimam to, ze tym tucnym to kolkokrat ludia nepovedia, lebo sa to vnima ako urazka. Ale ked to hovoria tym chudym, tak mam z nich dojem, ze im to kolkokrat vobec nedochadza, ze je to uplne to iste. Ze to beru ako nejaku neskodnu informaciu, len tak medzi recou ti nieco poviem, ci nebodaj si este myslia, ze to vlastne je myslene v dobrom. A ty to vlastnes tak nejak aj vnimas, ze oni si to neuvedomuju. Teda ako ktori, niektori maju vylozene snahu urazit, ponizit (kupodivu aj v tomto pripade, som kolkokrat mal pocit, ze si neuvedomuju, ze to nie je v poriadku, ze to beru ako normalnu vec lebo ved si chudy a nie tucny). Ale niektori nie, takze tam vlastne ani nevies, ze ako zareagovat kolkokrat.
  72. 73
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@dwarvax @72 jj súhlasím, úplne:)
  73. 74
    Dwarvax

31 ročný muž

@azizi aj na teba.
  74. 75
    Danerine

21 ročné dievča

@indelirium si krasna:)
  75. 76
    Dwarvax

31 ročný muž

@h8u je celkom sympaticke, ze o tom dokazes hovorit/pisat.
  76. 77
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neviem, dal som 6, lebo zase trochu športujem, a každý má iný typ postavy či hlavy, tváre... Ja by som povedal že vďaka tomu že som športoval a ešte nie až tak aktívne športujem, tak nevyzerám až tak zle. Ale mám pár kilo naviac. Ak si to porovnám s inými, tak neviem, proste som sa rozhodol za číslo 6
  77. 78
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

jak citam komenty, dala som si privela :D

nvm, mam niekolko objektivnych chyb (vyska, sirka, mam super skarede prsia), ale nejako.. to funguje podla mna?:D alebo s tym dobre nakladam, alebo mam pici asi

ale osciluje to casto a divoko samozrejme, teraz mam take dobrucke zmierene obdobie, ze som uplne v poriadku so svojimi fyzickymi atributmi
  78. 79
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

chcel som dat 4 ale už 5 bol nevýrazný priemer tak som zvolil to... par krát som už počul na svoju adresu ze vyzerám pekne ale ja vidím v zrkadle niečo iné...prídem si úplne obyčajný, priemerný niekedy až pod priemerný a aj to je dosť veľký dovod nižšieho sebavedomia keď vidím koľko pekných a krajších mužov je okolo mňa... no a najviac vie urobit vaha, zarastenie, dĺžka vlasov a celkovo účes, aktuálna forma svalov a aj to ako a nakoľko som vyspaty..to vsetko zaváži ci vyzerám príliš zle alebo sa na to da trochu kukať ale stále je to nevýrazný priemer
  79. 80
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

@danerine ďakujem za milé slová (love)
  80. 81
    Dwarvax

31 ročný muž

@narazuvzdornaa inak toto "alebo s tym dobre nakladam" je podla mna dost podstatne :D Atraktivnost nie je len o nejakych primarnych fyzickych parametroch - vyska, vaha, cm, atd ale je to imho aj vyzarovanie a schopnost hrat s tym co mas na ruke. A tak mozno niekto ma aj blbe karty, ale proste vie s nimi hrat, zatial co niekto ma karty dobre, ale hrat s tym proste ani za boha nevie.
  81. 82
    Majmarad

35 ročný ujo

@azizi Podľa mňa si veľmi pekná :) (thumbs)
  82. 83
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Ja sa sám sebe moc neľúbim, ale mama vraví, že som brutaL PEKNý a keďže človek by sa pri tomto mal riadiť okolím - a ona má pozná najlepšie - tak objektívne takých 8? 9?
  83. 84
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Samozrejme mám však občas aj zlé dni :)
  84. 85
    Popolcek

25 ročná žena
    v hlave

Zistila som ze v mojom zivote je primalo priestoru a casu na self-hate a najma na porovnavanie sa s inymi po akejkolvek stranke.

85. 86
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Po prečítaní všetkých komentárov mám pocit, že mám normálne sebavedomie :D Ja sa ráno pozriem do zrkadla a poviem si: "nevadí, veď si dám makeup“ alebo "nevadí, veď aj tak ma nikto dnes neuvidí" a netrápim sa.. :D
    viac mi vadí moje vystupovanie pred ľuďmi. :/
  86. 87
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ťažko povedať. Keď sa pozirem do zrkadla, som celkom spokojná. Som chudá, ale nie vychudnutá, mám asi najlepšiu farbu vlasov, akú som v živote mala, vypestovala som si ich ako chcem, farbu očí mám tiež takú, akú chcem... v tvári nie som škaredá, prsia mám... :D nejak pri samotnom pohľade viem byť celkom sama sebe sympatická.. nie je na mne nič, čo by sa iným malo prečo výrazne hnusiť...

no akonáhle vyjdem medzi ľudí a stretnem nejaké veľmi krásne ženy, ako vypadnuté z módneho časopisu.. .začnem sa cítiť ako taký zemiačik :D
  87. 88
    Majmarad

35 ročný ujo

@annyejnji že zemiačik, zemrem :D
  88. 89
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Myslím, zme nevyzerám až tak zle. Samozrejme, veľa vecí by som zmenila, ale inak sa to dá. Lenže keď spojím svoj strašne svojský výzor, povahu a správanie, tak aj tak ma nikto nemá rád
  89. 90
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

@nicmanenapada ty by si ma vedel dobre ohodnotiť :D
  90. 91
    Nicmanenapada

28 ročný muž

@limetkajaja tuším mi toto ostane nadosmrti nezabudnuté :D
    Ale veď vieš ako, vystri sa a dobre bude.
  91. 92
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Keby riadne schudnem, tak by som mohla dať 9 a keby si dám ešte opraviť prsia, tak by som bola 10 :D :D
  92. 93
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Shithead

Som tlustá, ale v ksichte nie som až tak škaredá :D
  93. 94
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@dwarvax Ďakujem moc, pravdu povediac som ti chcela aj na správu odpovedať, že fotky môžu byť dosť klamlivé, ale o to viac ma potom potešil @majmarad ktorý ma videl aj "naživo":) O to viac si to vážim a ďakujem moc aj jemu:) Síce mi to asi sebavedomie moc nezvýši, ale potešilo ma to moc, ďakujem. Aj ty vyzeráš dobre, kľudne by si sem mohol nejakú fotku vložiť:) Aj keď viem, aký je strach zo straty súkromia, sama ho mám :/
  94. 95
    Majmarad

35 ročný ujo

@azizi aj nabudúce :) A strach zo súkromia nemám, skôr o zdravie tunajších používateľov. Nie všetci ľudia sú tu takí, aby som sem svoju fotku, alebo čokoľvek osobné dal.
  95. 96
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Neskromne si dam 8, raz budem 10
  96. 97
    Superpinkhero

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

Mám peknú postavu a úsmev :D ale do tváre sa cítim pekná iba s makeupom ... čiže čo ja viem 7 aj s makeupom :D bez neho tak 4-5 :D