Fórum pridal Blackfog, 10. 8. 2020 18:43 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako by si zbalil(a) čašníčku/čašníka v reštaurácii/cukrárni.

0
Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Teraz mi to napadlo, keď tu začali s týmito témami... Tak baba ktorá sa mi páči pracuje v jednej miestnej cukrárni, kde nie je veľa ľudí a rozmýšľam, že tam občas zájdem a prihovorím sa jej. Len neviem ako. :D Čo vy na to ako experti?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

Povedz jej nech ti pomôže zohriať párok
  2. 2
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

Staci mat dva metre, dlhe vlasy a fotku svojho vtaka v telefone :)
  3. 3
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@nuumik Píšem si...
    @Martin093 Nemám dva metre, na dlhých vlasoch sa teraz pracuje a ako si mám zmestiť vtáka do mobilu? O_o?
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@martin093 nie každej sa páčia dlhé vlasy na chlapoch :)
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@nuumik https://youtu.be/yM6dqLQ6Ja4
  6. 6
    Elmsi

12 ročné dievča

Ste tak sladká ze z vás dostávam cukrovku :D
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tie vaše zákusky/jedlá sú také drahé a hnusné až mi je z toho zle... Ešteže je tu taká milá obsluha (hehe)
  8. 8
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@torpedo08 To je dokonca aj pravdivé. :D
  9. 9
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@torpedo08 dobrý štýl, ale zas netreba byť taký kritický :D...
    Skús povedať, že ti ten zákusok príliš nechutil, ale že obsluha je tu pekná, tak sa ešte zastavíš ;)
  10. 10
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@blackfog vacsinou ano :D aj ked vacsinou ani ta obsluha mila neni a cakas hodinu :D

@Wistingher ok skusim ;) Urcite to skusim! :D
  11. 11
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Radšej nijako
    Dievčina si chce len odrobiť a ísť domov a náhodných komplimentov od zákazníkov má pravdepodobne už pokrk
  12. 12
    Labut2

33 ročný muž

@mielikki presne, komplimentov od KAZDEHO muzskeho zakaznika na jeden den uz bolo dost (nerd)
  13. 13
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@mielikki Okej, radšej sa na ňu ani nepozriem aby som nevzbudil dojem, že sa mi páči aby sa necítila zbytočne moc žiadaná... A keď budem chcieť v budúcnosti splodiť potomka tak si najskôr zájdem na MiniLuv pre príslušné formuláre.
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@2 yikes
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

Ja môžem hádzať komplimenty, aj rad za radom a tak či tak by to stálo za veľké makové.. ...snáď sa ti bude lepšie vodiť..
  16. 16
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Vspleti chlpatostí

@ladydoga pekne si to vystihla tou pesníčkou (thumbs) :D
  17. 17
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Ja neviem mne balenie proste pripadá strašne trápne... také tie frázy... pekné reči...
  18. 18
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@kerrang ah
    komplimentami sa nebalí. komplimentami osobe akurát tak validuješ ego. a čím väčšie ego osoba má, tým menšiu bude mať potrebu akéhokoľvek vzťahu a tým vyššie bude mať na akýkoľvek vzťah kritériá.

ak chceš s niekým vzťah, tak mu daj demo toho aký je z tebou vzťah. čiže normálne normálny kus komunikácie. (teda, toto je tá optimistická varianta, tá pesimistická a čisto pragmatická, o peniazoch, tú som ti napísal v tom druhom fóre).

@blackfog normálne sa s ňou pusti do rozhovoru ktorý bude podľa teba aj zaujímavý aj vtipný ňe? akoževeď pustil si sa práve do boja o privilégium môcť byť jedným z jej primárnych zdrojov zmysluplnej (a zábavnej a príjemnej) interakcie s ľuďmi, tak jej ukáž že by si to privilégium dokázal využiť k jej spokojnosti, ňe?
  19. 19
    Clarise

20 ročné dievča

Flirtuj s nou a keď nebude mať záujem tak to otoc na srandu že si srandoval. Týmto nič nestratíš pripadne nebude mať záujem a možno ju vytiahne von ;)
  20. 21
    Ucitelka

44 ročný ujo

@11 má pravdu. To dievča je v práci. Neviem akú logiku používajú chlapi, že si myslia, že je v pohode baliť človeka, ktorý PRACUJE aby si zarobil. Posledné čo to dievča chce, je aby ju otravovali chlapi, ktorí narozdiel od nej nemajú nič ne robote. Ak chceš baliť dievčatá choď niekam von do klubu alebo baru ale preboha, baliť čašničky v práci je fakt idiotské. Absolútne žaden rešpekt voči danej osobe by si tým neprejavil. To aj lekárku, policajtku, učiteľku v škole bežne začneš baliť keď je v práci?

Niektorí chlapi ja neviem či sú tu takí jebnutí alebo im chýba koliesko.
  21. 22
    Illusion0

24 ročné dievča

@21 toto. :D
  22. 23
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

@ucitelka Prepáčte pani nadriadená... Poddám sa vášmu tlaku a stiahnem chvostíček a viď @13
  23. 24
    Ucitelka

44 ročný ujo

@blackfog Ok a čo si mi tým @13 chcel akože povedať?