Fórum pridal Clarise, 30. 6. 2020 10:13 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké máte plány na leto?

0
Clarise

20 ročné dievča

Kam pôjdete na dovolenku co budete robiť keď budete mat v práci voľno alebo po skúškach /cez prázdniny? Chystáte sa niekam? Idete niečo prerábať? Ako sa chystáte prežiť leto? Turá? Dovolenka? Kúpalisko? More? Bazén? (nech sa trosku naladíme na leto :) )
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Chcem sa zamilovať, aby som z mojou lasenkou mohol ísť na dovolenku (cmuk) (love) (retard)
  2. 2
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Piče to je trapas *s mojou ;)
  3. 3
    Nello

hrá sa, že má 1 rok
    krajina zazrakov

No kedze som konecne vcera kupil novy bicykel po tom co mi ten pred tym ukradli, tak vela casu budu cyklotury + tury. Mam v plane Cyprus v auguste, ale to sa este uvidi aka bude situacia vo svete a aka bude chut. Nejake prerabky na byte sa urcite este najdu kedze to robim asi nonstop.
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

schovaná pred horúčavami v chládku čakať, kým prejde :D
  5. 5
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

do lesa ideálne tak na týždeň
  6. 6
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

stale som na home office takze mam viacmenej dovolenku stale + kazdy vikend akcia takze nestazujem si :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Asi zdechnut
  8. 8
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Nechystam sa mat volno. :D
    Plan na cele leto je jeden vikend na chate s kolegami. Inak zatial neviem.
  9. 9
    Clarise

20 ročné dievča

@samtord držím palce aby si našiel. A už máš aj plán/predstavu ze kam na dovolenku?
  10. 10
    Clarise

20 ročné dievča

@torpedo08 ale noo. :( určite máš aj ty nejaké plány :)
  11. 11
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@clarise (hehe) to mne je jedno kam. Hlavne nech mame popici fotky na instagram Facebook a tak (hehe)
  12. 12
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

@clarise ale išiel by som na nejakú plavbu (thumbs)
  13. 13
    Annyejnji

22 ročné dievča

iba túry a návštevy ľudí po SR a Prahe :D väčšinu leta totiž už teraz nemám pre seba :D
  14. 14
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Stahovat a potom kopat na zahrade a sadit travnik.. :D cez prestavk sa striekat hadicou (: ale konecne budem prve leto asi aj opalena :DD
  15. 15
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 nemaj taketo reci, bud rad ze to mas ako to mas. Ja si teraz hovorim aky blby som bol s takymi recami este pomerne donedavna...
  16. 16
    Clarise

20 ročné dievča

@slackerbitch jej tak to je super teším sa s tebou. S tou hadicou je to fakt super nápad aspoň vám nebude tak teplo :smile:
  17. 17
    Clarise

20 ročné dievča

@samtord robíš to koli sieťam ci koli sebe a koli babe?
  18. 18
    Clarise

20 ročné dievča

@chlorofyl a okrem tohto nejaké plány máš?
  19. 19
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Planujem ist hikeovat na par dni po Slovensku, potom v auguste dvojtyzdnovy hike vo francuzskych alpach a v septembri by som chcek ist hikeovat na Tenerife a vyliezt na miestny vulkan
  20. 20
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Nastúpim do novej práce, ktorá mi počas týždňa zaberie čas od rána do večera. Cez víkendy by som rada realizovala nejaké menšie výlety po slovenských a českých hradoch. :)
  21. 21
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Grilovať na záhradke, veľkolepá oslava maminych okruhlych narodenín a zakončenie leta na Cypre
    Ešte ak vyjde čas tak by som chcela ísť do krakowa na pár dní
  22. 22
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@clarise neplanujem. nikdy za zivot sa mi plany neosvedcili. nechavam to na osud
  23. 23
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Chystám sa iba prežiť leto a neumreť od tepla takže ho strávim iba schovávaním sa pred slnkom a hladaním klimatizácie :-/ a kúpalisko tu poblíž ani tento rok neotvoria takže sa asi ani neokúpem :-/ leto jak má byť :S
  24. 24
    Kerrang

27 ročný muž

Pracovať a v robote snáď nájsť prvých mojich kamarátov (?)
  25. 25
    Misfit44

15 ročný chalan

ucit sa, zostatnicovat, dva tyzdne byt na svk a chcela by som ist kempovat, ale stavim sa, ze nebude s kym, a potom by som dalsi tyzden mala odist do ineho statu uz pracovat
  26. 26
    Papver

24 ročné dievča

Musím ísť ešte do Čiech do konca júla odpracovať si asi 9 smien a potom už sa asi začnem učiť na štátnicu v októbri. A budem len leňošiť pred telkou, spať, sledovať seriály a oddychovať najviac jak viem.
  27. 27
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Pracovať, pracovať, pracovať.. Možno jeden víkend s rodinou a nejaký druhý s kamošmi, ale na dovolenku sa teda nechystám
  28. 28
    Majky538

25 ročný muž

Co najviac vonku kym je pekne, turistika, stanovanie, bike, random tripy autom, neskor podla situacie niekde do zahranicia blizko. Z roboty dam viac volno.
  29. 29
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Mala som už dovolenkovat, no zrušili mi let (sorry), ale možno v auguste niečo aj tak podniknem, hoc len na týždeň
  30. 30
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nemam plany ani som nemal ziadne plany na leto nikdy. S vynimkami ked bola nejaka akcia, podujatie. Teraz nie je nič moc také, takže 99% doma za pc, lebo alergia... strašné teplo... ... Vo filme by si taketo "posledne studentske leto uzivali asi niekde na fontane s alkoholom :D
  31. 31
    Subarnica

23 ročné dievča

Nič extra. Budem chodiť do práce ako každé iné ročne obdobie. Možno bude pár dní voľno ale opäť nič nezvyčajné.
  32. 32
    Limitles

8 ročný chlapec

Najst BBBB
  33. 33
    Clarise

20 ročné dievča

@limitles ak to neni tajné tak co to je?
  34. 34
    Limitles

8 ročný chlapec

@clarise bohata beatiful bad bitch lool
  35. 35
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

asi pracovat, kedze som sa rozhodol, ze najblizsich 12 mesiacov zarobim aspon 30k€ netto.

akurat este neviem presne ako, ale urcite sa to podari (thumbs)
  36. 36
    Clarise

20 ročné dievča

@kerrang menis prácu ci?
  37. 37
    Clarise

20 ročné dievča

@misfit44 držím palce potom na štátniciach. A už vieš kam do iného štátu ci ešte nie?
  38. 38
    Clarise

20 ročné dievča

@papver tam si mala nejakú brigádu ze musíš odpracovať toľko ci? Držím palce potom pri štátniciach
  39. 39
    Clarise

20 ročné dievča

@ellyie České hrady sú krasne tie mám dosť pochodene a par Slovenských 0:)
  40. 40
    Kerrang

27 ročný muž

@clarise no budem v novej, nakoniec sa ozval az teraz v júni ten z toho družstva, čo som bol v januári na osobnom pohovore, že mal by o mňa záujem ...to je dobre, ale dnes som cez baby ekonómky zistil, že predtým tam zobral nejakú, ale tá ževraj otehotnela (divné, neviem čo robila :D), že teda na tú pozíciu nemá nikoho :smile: ...tak super, dnes som podpísal zmluvu, zajtra idem na úrad zaniesť a od štvrtka robím ...mňou si aspoň môže byť istý, že ja mu neotehotniem, tak môže mať o strach menej (hehe) (hehe)
  41. 41
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Brigáda, troška cestovania a turistiky (hlavne po Slovensku), čo najviac času chcem stráviť s kamarátmi a vzdialenejšou rodinou. A k tomu mám zoznam songov, ktoré sa chcem naučiť zahrať a filmov, ktoré chcem vidieť... možno sa dokopem aj k písaniu bakalárky. Myslím, že to bude super leto. (thumbs)
  42. 42
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

o 3 týždne začínam prax, takže tam budem celé dni... inak poobede klasika kávička, do mesta ísť, beh, popr. cez víkend ísť von alebo na výlet :)
  43. 43
    Limetkajaja

38 ročná teta

praxovať, oddychovať, piecť, užívať si, ísť niekam na dovolenku
  44. 44
    Mix

30 ročný muž
    Brno

Road trip po československých opustených továrňach a industirálnych zrúcaninách.
  45. 45
    Clarise

20 ročné dievča

@mix to musí byť nadherne... (love) Tie opustené budovy celkovo. Ideš s niekym ci sám?
  46. 46
    Yoss

29 ročný muž

Tatry, Viedeň, Malé Karpaty
  47. 47
    Yoss

29 ročný muž

@kerrang a akú budeš mať náplň práce ?
  48. 48
    Mix

30 ročný muž
    Brno

@clarise
    https://bit.ly/2BjWwoX
    https://bit.ly/3ilzVZB
    https://bit.ly/2ZpORxj
    https://bit.ly/3giuPvy
  49. 49
    Clarise

20 ročné dievča

@mix krásne (love)
  50. 50
    Mix

30 ročný muž
    Brno

@clarise A ešte som hľadal túto na ktorú som extrémne hrdý http://birdz.sk/mix/obrazok/foto/1073607-foto.html
  51. 52
    Clarise

20 ročné dievča

@mix môžem s ak vám niekedy pridať? Je to krásne veľmi :)
  52. 53
    Clarise

20 ročné dievča

@mix to je asi všetko mimo BA ze?Cesta po Slovensku? Ci to je Česko?
  53. 54
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Vsetko zavisi od toho kedy sa otvoria hranice. Chcel by som ist na par mesiacov do Malajzie.
  54. 55
    Verka13

21 ročné dievča

Venovať sa turistike, brigádovať, učiť sa deskriptívu