Fórum pridal Thunderstorm, 12. 4. 2019 20:08 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké je vaše presvedčenie?

0
Thunderstorm

14 ročné dievča
devil's little sister

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

http://easydamus.com/alignmenttest.html
  2. 2
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Neutral neutral* :D
  3. 3
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

To len mne sa zda byt ta anglictina nejaka krkolomna, ci som na tom tak zle s jayzkom? :D
  4. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@lenkaska1 akoze, je to taka anglictina ktoru skor vidis vo fantasy knihach, nez v bulvarnom casopise ale krkolomnou by som ju nenazvala :D
  5. 5
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@staphylococcus Aha, to vysvetluje aj tie otazky :D
  6. 6
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ako pravil nietzsche. tento svet patri len silnym jedincom. a to ma vyrazne ovplyvnilo uz pred rokmi
  7. 7
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Zaujímavá téma :)
  8. 8
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@lenkaska1 tak ono cele toto, ak sa nemylim, vzniklo ako pomocka na tvorbu postav v dungeons and dragons (alebo podobnych hrach), preto aj ten test ma taky divny fantasy nadych (ale akoze, asi by bol praktickejsi, keby pri kazdej otazke clovek nemusel 5 min rozmyslat, ako danu situaciu previest do realneho zivota, idk). :D
  9. 9
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

To zabolelo...
  10. 10
    Aprilynne

22 ročné dievča
    BA/BB

@lenkaska1 no ja som si uprimne googlila hladomor :D a niektoré som si domýšľala.. ale zas nečítam fantasy :D
  11. 11
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@9 a este citam ze Chaoticke zlo bol napriklad Joker. No to je este horsie...
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

mne vyšlo neutral good, chaotic good, true neutral, lawful neutral a chaotic neutral takmer narovnako :D (snáď som nič nezabudla)
    z toho o percento najviac lawful neutral, ale s tým nesúhlasím, ale niekde na pomedzí zvyšných štyroch sa vidím :D
  13. 13
    Majmarad

35 ročný ujo

Nefunguje mi to :(