Fórum pridal Arywian, 8. 3. 2019 13:11 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ak by ste si mohli vybrať pred narodením svoje pohlavie, ktoré by ste si vybrali?

0
Arywian

19 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Ženské. Vždy som chcel vyskúšať triple penetration. Ako chlap možem len double.
  2. 2
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Pred narodením človek nevie, aké to je byť mužom či ženou, ale ak to myslíš tak, že keby s vedomosťami a skúsenosťami, ktoré som dodnes nazbieral by som mal možnosť znovu si vybrať, tak by som asi nemenil.
  3. 3
    Arywian

19 ročné dievča

@riddler áno, s terajšími vedomosťami :)
  4. 4
    Sasi2680

26 ročná žena

tak ak by som si pamätala, aké je to byť ženou, tak už len zo zvedavosti, by som vyskúšala byť mužom :D ale nemyslím si, že sa dá povedať, ktoré pohlavie to má lepšie..
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž

@sasi2680 Lepšie to má ten, kto si to tak zariadi, a nesťažuje sa na to že naše pohlavie to má horšie :D
  6. 6
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

no ja som odjakziva chcela byt chlapec :D babiky a saty som odmietala razantne, oblubene hracky duplo, lego, plastove dinosaury, ninja motorkar, helikoptera a auticka :D a dokonca som v ramci mojho chlapcenskeho alterega (ostrihana na jezka a aj chlapcenske meno som si dala aj sa obliekala ako chlapec) som mala aj frajera, cize som bola gay ( a ten chlapec defalkto asi tiez nie? :D keby to jeho mama vtedy vedela :D )
    az okolo 6-7 rokov som sa zmierila s tym ze nie som Petricek ale raz darmo Laurika tak mi nic neostava nez byt dievcatom :D
    Tak som dievca, ide mi to vcelku dobre aj som si zvykla, ale toto je otazka na ktoru odpovedam bez rozmyslania :D
  7. 7
    Trevor1994

77 ročný ujo

@riddler ano lenze su veci ktore bohuzial nejak ovplyvnit clovek nevie... vzdy su okolnosti ktore vplyvaju alebo zabrania tomu co chces mat alebo dosiahnut.
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

nemam rada byt zenou. clovek aby zomieral od bolesti a problemov pri menstruacii, porode, menopauze.. maly mechur stale tlaci, sex (niektore zeny) boli, ovela vacsia pravdepodobnost, ze sa nakazia pohlavnymi chorobami, o jednu ci dve (maternica, prsia) rakoviny navyse..

ale jasne ze chlapi chcu byt zenami lebo "mame vsetko lahsie a vsetci za nas platia a vsetko mame zadarmo a cely zivot mozeme byt doma a pre karierny postup sa staci vyspat so sefom"

hej sama sa mi plati hypoteka zazracne a vzdy mi vsetci vsetko dali bez usilia. ha ha
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž

@trevor1994 Tak áno, sú také prípady že človek sa niekam nedostane len napríklad kvôli farbe pleti, kvôli niečomu čo sám ovplyvniť nemôže, proste sa taký narodil, ale vo všeobecnosti ak sa bavíme o pohlaví, vyhovárať sa nato, že človek niečo nedosiahol, lebo je muž/žena je len zneužívanie tých aktuálnych trendov a popularity gender ideologie, ale šikovná žena, čo má adekvátne schopnosti sa dostane kamkoľvek, môže byť vedkyňou, pretekárkou v F1, nemeckou kancelárkou :)
  10. 10
    Trevor1994

77 ročný ujo

@riddler v tomto ohlade co pises mas pravdu samozrejme ale ja som narazal skor na ine.
  11. 11
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

len blázon by chcel byť ženou :D
  12. 12
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Narodiť sa ako žena je jak za trest (hehe)
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

keď ja neviem
    som rada, že sa mi (príliš) nedotýkajú stehná, čo mi bolo ako ženskej (v dobrom) závidené
    a zároveň môcť pohodlne cikať postojačky je lákavé

a zároveň by som sa isto odmietala podvoľovať chlapským stereotypom, čo by vyžadovalo asi dosť odvahy, no bola by to sranda, akonáhle by som ju nabrala
  14. 15
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

za skusku by to stalo:D
  15. 18
    Wewo

26 ročný muž

vybral by som si muzske a aspon tych 20cm :-/
  16. 19
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

No asi by som skusil tu zenu lebo takto to je hrozne na kkt tak mozno by to hentak bolo lahsie (hehe) ale kebyze som mal istotu ze mi bude dobre tak by som chcel byt zas muz (hehe) no najrozumnejsie by bolo nenarodit sa vobec
  17. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Ak by som mohol byť veľmi pekná baba, tak to, inak isto muž.
    @karlotiskot Očividne si ešte nemal 2 čurinov v zadku :P
  18. 21
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Bola by som úplný lúzer kebyže som muž. Takto som aspoň celkom pekný lúzer :D
  19. 22
    Mango

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

@melancholik ako ste dospeli k takémuto hlbokému poznaniu Pán hĺbavý intelektuál?
  20. 23
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

nestaraj sa ehm @mango
  21. 24
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Jasné, že muž. Aspoň by som dvakrát mesačne neumierala
  22. 25
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ženské, a žil by som o 7 rokov dlhšie v priemere :D
    A trebars vydražil panenstvo za milióny, a nemusel už riešiť nejaké odvody, hypotéky a peniaze celý život :D (: 8-)
  23. 26
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Ja som spokojný s mojím pohlavím a nemenil by som.
  24. 27
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A na jednorozce sa prečo zabudlo :,(
  25. 28
    Nikolaes

24 ročné dievča

Minule mi jedna tehotná kamarátka povedala, že dúfa, že to bude chlapec, pretože chlapi to majú v živote lahšie.. wtf, existuje niekto kto má lahší život než pekná inteligentná žena? :D
  26. 29
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@nikolaes Tak, tak..dobre hovoris..
  27. 30
    Morningcoffe

20 ročné dievča
    sky with a diamonds

Aj tak robim takmer všetko jak muž
  28. 31
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@hoperpohroma na rovinu povedane a velmi vystizne..
  29. 32
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@antifunebracka Ešte nie som dosť natiahnutý ale už som na začiatku druhej čiarky dopravného kužela!
  30. 33
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

jasne ze by som si vybral easy mode.
    za dva-tri dni menstruacnych bolesti (este ked vraj zeny maju vyssi prah bolesti, aj ked teda podla mojich skusenosti nie) v mesiaci uplne worth it.
  31. 34
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

počuj ale otázka neželá či by si si vybral byt muž alebo atraktívna (alebo priemerne vyzerajúca) žena...myslíš si že by si mal easy mode aj ako podpriemernej vyzerajúca žena? @midnight
  32. 35
    Dollish

hrá sa, že má 2 roky
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Vzdy som chcela byt chlap, ale som rada ze som zena lebo by som bola nehorazny traged... A chcela by som byt asi zase zena :D @midnight easy mode by som brala aj ja, zial, nemam :D :,(
  33. 36
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

podľa mňa je easy mode zvaľovať všetky svoje životné neúspechy nie na vlastnú neschopnosť, ale na to, že nie som (pekná) žena :D
  34. 37
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Klasik opät nesklamal
  35. 38
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@melancholik Ten ide hlavne mozgom easy mode v týchto témach, takže ho radšej nechajme vo svojom svete. :D

@mielikki on to predsa nezvaluje na to, že nie je pekná žena, on to len zvaluje na pekné ženy. :D Chápeš- Jebneš si malíček o posteľ a už len ideš "Zasraná Zdena Studenková!" (Yes! Zdena is hot as fuck!)
  36. 39
    Dwarvax

31 ročný muž

Osobne si myslim, ze kazdy ma predovsetkym taky zivot, aky si zariadi. Aj ked kazdy sa narodi do nejakeho prostredia, s nejakymi predispoziciami atd a to uz moze spravit ledaco. Ale podla mna jedno aj druhe pohlavie ma svoje pros & cons a nemyslim si, ze to ma niekto automaticky lahsie alebo tazsie len preto, ze sa narodi tak, ci onak. Ale mozno by bolo zaujimave skusit to zit z druhej strany, prave pre tu skusenost. Takze pre zmenu by som si to skusil kludne aj ako zenska.
  37. 40
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Aby som mohol zvrchovane vládnuť v tomto svete, ktorý znevýhodňuje mužov
  38. 41
    Alpynus

hrá sa, že má 0 rokov
    5̮̰͔̱̗̪̀t͉̘̼̩̠̜ͅh͍̫̱͘ ̥̬̻̜͈̪d͈̕i̞̼̪̘m͏̮̭̗̝̜e͢n̩̮̬ś͓̱i̬̮o̥͇̙̜n̢̙̙̙͖̳̳͓ ͏̤̬͚o̥̜f̙̲ 2n͍͞d͍̗͖̩ ͔̞͎͎͈͝d̞̠̣i̞̹m̼ȩ̱̤͔͍͙͔̩n̹͕͎̣̙s̨̱̹̜i͉͝o̵n͉̹̪͎̗̕ ͖̪̼̜o͍͇f͏̥͔ ̲̦͍͖͢9̝̪̰̦̻̖t̗̠̱͇h̫͖̱̙͙͠ ̘̯d҉i͙͞m͉̭̩̰̮e̼n̬s̛̻͔̖̺͉̗i͓͍̺̺̲̜̻o̧͓̠͚n̶͍̤

#genderfluid #nonbinary #freehugs