Fórum pridal Xxar3s, 8. 10. 2019 16:10 do kategórie Hry. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

5 Najlepsich hier druheho tisicrocia

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Akych je podla teba 5 najlepich hier ktore vysli po roku 2001? za mna:

1. Witcher 3 - toto je klasika ktoru pozna asi kazdy vlastne som nenasiel hru ktora by ju zatial prekonala a som velice zvedavy ako dopadne Cyberpunk 2077 od rovnakweho vyvojarskeho teamu.
    2. Gothic - 1 - vysla hned na zaciaku tisicrocia. Mladsie rocniky ju asi nepoznaju dnes uz by som to nehral (koli grafike) ale v roku 2001 to bola top hra aj po grafickej stranke. Prve skutocne 3D RPG pri ktorom mal clovek pocit ze vstupil do deja. Pacilo sa mi na nej ze tam nebolo treba vela citat vsetky postvy rozpravali. dvojka jednotku prekonala objektivne bola este o chlp lepsia ale jednotka mala omnoho lepsiu atmosferu a mozno jej pomohlo aj to ze bola menej rozsdiahla. Vlastne Witcher sa asi hrou gothic dost inspiroval.
    3. Deus Ex Human Revolution a Mankind Divided - vyborna scifi RPG sice na tie prve 2 hry sa nechyta ale po grafickej stranke je to krasa. na tretie miesto som ju dal koli tomu ze nema moc otvoreny svet a je az prilis linearna. Taktiez ma dost znechutilo ked na ulici stali auta a nedalo sa do nich nasadnut a jazdit v nich.
    4. Dungeon Siege 1 a 2 - akcne rpg od Microsoftu bez zbytocnych dialogov. Ked som bol maly tak ma to chytilo viac ako diablo. Toto je hra ktoru by som si zahral aj dnes aj ked grafika uz na dnesnu dobu nic moc.
    5. GTA 5 - simulator zlocinu v meste - seriu GTA mam velmi rad aj ked od trojky ma stale rovnaky engine (mozno trosku vylepseny) uz by sa patrilo GTAcku urobit uplne novy engine predsa len grafika v GTA5 posobi uz trosku zastaralo.
  2. 2
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

rokom 2001 začalo 3. tisícročie, nie 2.
  3. 3
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@lafiziq :D mas pravdu - tak teda tretieho.
  4. 4
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Half-life II
  5. 6
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

Dragon age origins, dragon age inquisition, mass effect trilogia

A mam ich 5

A bonusovka - witcher 2
  6. 7
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

Ak by som vyberal len 1 hru zo serii tak by to bolo asi neak takto
    1. Metal Gear Solid 2 - Nadcasova hra s pribehom refletujucu buducnost, pre nas teraz uz pritomnost, neskutocny zmysel pre detail, graficky aj funkcnostou posuval limity vtedajsieho harwaru.
    2. Guitar Hero 3 - Revolucna rytmicka hra plna zabavy, super hudby a dobra vyzva pre tych, co maju radi hry cisto o skillu.
    3. Devil May Cry 5 - Hra v ktorej zabijanie demonov je len neziaduci ucinok bojovania so stylom a super technickymi kombami a vysmievania sa nepriatelom, kde dobry gameplay vyzera tak dobre ako samotne cutsceny ktore su tiez super. Takmer nekonecny skillcap umoznuje zabavu pocas neustaleho zlepsovania sa.
    4. NieR: Automata - Krasny pribeh, neskutocna hudba, dobry gameplay, velmi emotivne chvile, hlavne koniec.
    5. Dragon's Dogma - ARPG ako ma byt, zaujimavy pribeh, zabavny gameplay, unikatny bojovy system, pls Capcom DD2 when?

Na piate by som zmestil hromadu dobrych hier :D
  7. 8
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

GTA 5, séria Forza Motorsport a Forza Horizon, Kingdom Come: Deliverance, RDR 2, a bavilo ma dlhú dobu aj WoT
  8. 9
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

No vidim ze mam od vas tipy na dalsie zaujimave hry.

Joj a este som zabudol na 2 pecky Vapire The Masquerade Redemption a Vapire The Masquerade Bloodlines... Aj ked z mojej strany to asi neni objektivne lebo som zatazeny na upirsku tematiku. Obidve to boli perfektne hry aj ked obidve boli uplne ine a mali spolocny len nazov. Redemption bol viac akcny ako RPG (nieco na styl Dungeon Siege) a Bloodlines bolo plnokrvne RPG z upirskeho sveta - z pohladu prvej osoby male minus ma za Half life 2 engine - ktory bol sice super pre FPS, ale do RPG s otvorenym svetom sa moc nehodi.

A som zvedavy ako dopadne Vapire The Masquerade: Bloodlines 2 zatial to vyzera nadejne: https://www.youtube.com/watch?v=7WwiMU2l9j8 ta atmosfera by sa dala krajat.
  9. 10
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

1. Mafia 2
    2. Far Cry 3
    3. San Andreas
    4. Detroit Become Human
    5. God of War
  10. 11
    R4ptor

25 ročný muž

1. Mount & Blade: Warband
    2. Gothic 1
    3. Gothic 2
    4. a 5. neviem
    z novších ma veľmi bavili: Middle-earth: Shadow of War, Kingdom Come: Deliverance, Dying Light, The Forest, Witcher 3
    zo starších: Spell Force 1, Return to Castle Wolfenstein
  11. 12
    Hnisavica

tvári sa, že má 3 roky

Metal Gear Solid 3/4
    Silent Hill 2
    Heavy Rain
    Red Dead Redemption 2
    Dragon Age: Origins
  12. 13
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Dark Souls trilógia... Nikto?
  13. 14
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

A Forza Horizon 3 a 4. (love)
  14. 15
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@13 ee

Prikláňam sa k Dragon Age: Origins
    Gothic 1 a 2
    Mafia 1
    Fuu, je tam veľmi veľa adeptov, ťažko vybrať len päť...
  15. 16
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

The last of us
    Detroit become human
    Gta 5
    Assassins creed
    A ako piate dávam to co ešte nevyšlo ale aj bez toho viem ze to bude bomba :D Cyberpunk 2077
  16. 17
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

@teal demon souls, dark souls, bloodborne a sekiro su super, ale do top 5 by som ich nedal. mozno 6. :D
  17. 18
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

Moje Hellblade: Senua's Sacrifice, Life is Strange, možno Mafia 2 a Kingdom Come: Deliverance. Uf a Witcher 3 je tak rozsiahly že pri tom ako často hrám to dohrám tak o 2 roky.
  18. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Fire Emblem tu nik nespomenie? Pche! :D
  19. 20
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@mayo911 som celkom prekvapená že muž dal do top 5ky Senua-u a LiS, ale milo prekvapená! :D
  20. 21
    Mayo911

26 ročný muž
    Rainbow

@mobscene_69 tak Senua sa ma dotýka až osobne a LiS má fajn príbeh a super soundtrack :)
  21. 22
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@teal máš xbox ?
  22. 23
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@tomtoylc Ja nie. Sestra má. Keď prídem k manke, občas si zahrám... Ale už som tam dlho nebol.
  23. 24
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Mafia 1
    Gothic 2
    Witcher 3
    Max Payne 2
    Batman: Arkham City
  24. 25
    Grinder

27 ročný muž

Mafia
    Max Payne 2
    GTA V
    Witcher 3
    Half-Life 2
    Bonus: (Portal 1,2)
  25. 26
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Rdr 2
  26. 27
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Mafia, Witcher 3, Life is strange, Beyond: Two Souls .. a určite som na niečo zabudol, ale teraz hrám Kingdom Come, tak sem pacnem aj to. :D
  27. 28
    Luboos

33 ročný muž
    Piešťany

MAX PAYNE - GRAFIKA
    HALF LIFE 2 - FYZIKA
    LIFE IS STRANGE - ROZPRAVANIE PRIBEHU A KAMERA
    CALL OF DUTY 2 - AUTENTICKOSŤ WW2
    SIMCITY 3000 - SKVELÁ HUDBA a ZABAVNOST
  28. 28
    Luboos

33 ročný muž
    Piešťany

MAX PAYNE - GRAFIKA
    HALF LIFE 2 - FYZIKA
    LIFE IS STRANGE - ROZPRAVANIE PRIBEHU A KAMERA
    CALL OF DUTY 2 - AUTENTICKOSŤ WW2
    SIMCITY 3000 - SKVELÁ HUDBA a ZABAVNOST
  29. 30
    Bezo16

19 ročný chalan

gothic 1 2 (dufam že niekto pozna pls že ano plspslpslpsl)
    mafia 1
    half lajf
    COD 2 :3
    gta san andreas
  30. 31
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@bezo16 Kto nepozná Gothic series neni skutočný gamer :D
  31. 32
    Bezo16

19 ročný chalan

@firestorm ohniva burka s tym nemožem nič ine než suhlasit :3 to je božii rpg , nevieš nejake podobne ? skyrim,risen som už hral :D a čo vraviš na gothic 3
  32. 33
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@bezo16 Skús pozrieť Greedfall - nové rpg, no vyzerá naozaj zaujímavo.
    Štýlom propomína trocha Gothic:)
  33. 34
    Bezo16

19 ročný chalan

@firestorm moje ruky vravia ano moj ntb vravi nah :D to bych neutiahol ani na najmenšie detaily ale vyzera to fajne aj ked radšej hram staršie hry :D aspon net mame fajny možem kukat lets plajiky