Fórum pridal Plavam_zivotom, 10. 8. 2020 00:37 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

5 faktov o tebe

0
Plavam_zivotom

25 ročná žena

Napíšte 5 až 10 faktov o sebe, niečo zaujímavé čo by nás ostatných mohlo prekvapiť, špecifické alebo typické pre vás :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Fear no more, precious ladies!

1. milujem cestovanie
    2. zboznujem kavu
    3. mam rad pivo a drinky
    4. lubim dobre jedlo
    5. sarkazmus je moje druhe meno
    6. casto pouzivam humor
    7. som tak trocha crazy
    8. no ONS
  2. 2
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

1. Nenávidím otakuov aj keď milujem mangu
    2. cca 2 roky som robil opatrovatela autistke
    3. Moje srdce je v Honefosse
    4. Moj najoblúbenejší jav na svete je kvantová fluktuácia
    5. Som hudobný eklektik neskutočných rozmerov
    6. Slovo eklektik som sa naučil z filmu "sestra v akcii"
    7. S partnerkou sme sa zoznámili na birdzi a sme spolu 7 a pol roka
    8. Do 15 rokov som bol praktizujúci kresťan.
    9. Do 25 som veril v "Božstvo"
    10. V 25 som sa pokúsil o samovraždu.
  3. 3
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

1. Som absolútny maniak do Harry Pottera a videla som každý film snaď 20x a aj som niekoľko krát čítala, chodím na kvízy, zbieram predmety z Pottera a chcem si dať 2 Harry Potter tetovania.

2. Keď som mala 21 rokov náhodne som vyrástla o 3cm aj keď som od 15 rokov nerástla.

3. S knihy 5 jazykov lásky som rozhodne darčekový typ. Ale akože nemusia to byť nejaké super drahé darčeky, napríklad minule ma potešilo až do takého dojatia, že som plakala, keď mi kamoška kúpila teleskopické škrabkadlo na chrbát.

4. Milujem shishu a boli časy keď som na ňu chodila aj 3x do týždňa.

5. Moje obľúbené jedlá sú ázijské jedlá - sushi, tom yum, tom kha a bun bo nam bo.

6. Poznám určite viac 90% rás psov a keď idem náhodne po ulici s niekým a on vidí nejakého nezvyčajného psa vždy viem o akého ide, viem to lebo keď som bola malá som si z knižnice skoro každý druhý krát požičala niekoľko encyklopédií psov.

7. Nick Plavam_zivotom som si vôbec nevytvorila podľa frázy "plávam životom" ale jednoducho, lebo mám rada vodu a plávanie. Mám vytetovanú aj morskú pannu a keď som bola malá bola som presvedčená, že som prevtelená morská panna do ľudského tela :D

8. Robím strašne dobrý blowjob :D 10/10 chlapov potvrdzuje :D

9. Váčšinu svojho života som sa bála mačiek a hejtovala som ich a teraz... :D

10. Verím v reinkarnáciu.
  4. 4
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@plavam_zivotom k tomu poslednemu ti viem odporucit jeden skvely web
  5. 5
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@etelnair (:
  6. 6
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Fúha, musím porozmýšľať, dosť ťažká otázka... Ale skvelé fórum!
  7. 7
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Čo ja viem mám pocit že väčšinu informácií o mne s birdzom zdieľam (aj keď to nikoho nezaujíma a asi väčšina ľudí si to ani nevšimne a sú to nepodstatné info) ale tak napríklad:
    1. Mám 6 súrodencov
    2. Môj nick vznikol prerobením niekoho iného z birdzu (aj)
    3. Nemám 18 rokov :D
    4. Mám od narodenia dierku v uchu navyše
    5. Som ľaváčka ale väčšinu vecí už pár rokov robím pravou
    6. Som 95% introvert (aj keď to je asi veľká časť birdzu :D )

A už mi napadli asi len perverznosti a veci s tým súvisiace ale to sem nedám lebo by to mohlo byť inak pochopené a netúžim sa o tom rozpisovať
  8. 8
    Dogyno

29 ročný muž
    Varšava

1. Evidentne som dobrý šofér a to moc nejazdim xD len príležitostne krížom krazom na LARP alebo tak...

2. Viem pripraviť čaj, kávu, shishu, lepšie ako uvariť nejaké jedlo zložité.

3. Pracujem a žijem v poľsku, no neviem moc po Poľsky.

4. Miestami si uvedomujem, že mám veľký zmysel pre detaily.

5. Mám problém sa odhodlať robiť niečo telesné a potrebujem niekoho kto by do toho šiel so mnou a vzájomne sme sa motivovali.
  9. 9
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

1. Najviac pre mňa znamená čas strávený s blízkymi, rodinou a priateľmi
    2. túžim založiť si rodinu s niekým, u koho cítim, že je to dobrý človek, rozumieme si, a máme sa vzájomne veľmi radi
    3. profesne by som sa chcela aj naďalej venovať len tomu, čo ma aj naozaj napĺňa a vidím v tom zmysel
    4. nadovšetko milujem psy a nedokážem si už predstaviť život bez psa
    5. ...ako aj agility, dogtrekking, športy so psami a všetko, čo so psíkmi súvisí. Moje najobľúbenejšie plemená sú papillon, sheltia a nemecký stavač, príp. vyžla. Moje stránky venované malým kontinentálnym španielom: https://papillony.webnode.sk/
    6. okrem psov moje najväčšie hobby je kreslenie, digitálna maľba a grafika
    7. veľmi rada fotím (fotoaparátom, nie mobilom), najmä psy a zvieratá a tiež milujem knihy (a web databazeknih.cz :D)
    8. dlho mi trvá, kým začnem niekomu naplno dôverovať a pustím si kamarátov k sebe, ale ak sa to stane, sú to pre mňa veľmi hlboké vzťahy na celý život
    9. Bývam veľmi nervózna z nových ľudí
    10. nerada si píšem/chatujem - uprednostňujem jednoznačne radšej osobný alebo telefonický kontakt
  10. 10
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

1. Ako malá som mala absurdný strach z kukučkových hodín, aj z vypchatej kukučky u babky (iné vypchaté zvery som brala v pohode), a bála som sa aj keď som vonku počula kukať kukučky.
    Nevedela som to zdôvodniť, dodnes netuším prečo zrovna kukučky :D

2. Totálne nemám orientáciu, po rokoch žitia v BA som sa dokázala stratiť cestou zo Zochovej na Hodžko, a ešte aj na intrákoch cestou zo sprchy :D

3. Vo veku 16 rokov som chodila s náckom

3. S mojou máti sme strašné zhŕňačky vecí, máme možno cez 2000 kusov oblečenia a topánok a chujovín a nič nevyhodíme za žiadnu cenu, lebo sa to 'môže ešte zísť'..
    Nemáme sa doma kde pohnúť.

4. Zbieram aj rôzne 'smeti' z ulice čo ma zaujmú (súčiastky, kamienky..) U bývalého v byte som postupne urobila sklad nájdených smetí

5. Fest nahlas štikám, znie to ako hejkal :D

6. Do veku cca 19 rokov som bola v tom, že nemusím drogy a nie je to nič pre mňa (po zlých skúsenostiach s trávou)

7. Raz som strávila noc v garáži s bezdomovcami, bolo fajn

8. Som tichá, mám sociálnu fóbiu a strach aj zdvihnúť telefón, ale na druhej strane som rada stredobodom pozornosti a rada sa obliekam tak, že si ma zaručene všetci všimnú - všetkým je divné ako môžem byť úzkostná a predvádzať sa zároveň

9. Odmalička som sa hrávala že som niekto iný, tvrdila som o sebe najskôr nejakú dobu že som mačka, že som môj krstný, potom Olinka/Maťa/Janka zo škôlky.. staršia som to síce už nehovorila, ale vždy som si našla nejaký ženský vzor, ktorým som bola načas posadnutá a snažila som sa prebrať ich správanie, vystupovanie, prejav.. no a robím to (žiaľbohu?) doteraz

10. dávali mi elektrošoky, sama dobrovoľne som o ne požiadala, keď môj mozog už nereagoval na žiadne lieky a depresia bola nevydržateľná. A bolo to najlepšie rozhodnutie aké som mohla spraviť, veľmi pomohli.
  11. 12
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

1. nie som Margitka, ale Mária, ten nick tak pôsobí, ale je to španielska skomolenina od Marika, ako ma kedysi veľmi dávno volali
    2. som 4. jedináčik v našej dynastii, hoci nie sme Číňania (mama, dedo z maminej strany a prababka tiež z tej strany) - v tomto trende nemienim pokračovať, len ak by inak nešlo :D
    3. som Rh negatívna
    4. nenaučila som sa poriadne plávať, len splývať, ale kúpliská a wellnessy milujem
    5. nie som dobrý šofér
    6. som trémistka a nerada telefonujem, ale pri osobnom kontakte sa viem odviazať a ide mi to lepšie
    7. napriek vyššie uvedenému som 2,5 roka pracovala ako finančná agentka, kde niektoré mesiace bola na účte 0
    8. vážim o 10 kg viac než vyzerám
    9. mám ľavácke sklony - čo sa týka ucha a nohy, hoci som praváčka, čo sa týka ruky a oka
    10. som športový antitalent, ale viem šnúru a dám vyše 50 brušákov za minútu
  12. 13
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

1. mam vodicak na traktor :D
    2. hraval som 10 rokov na husle
    3. prezil som 5 dopravnych nehod (od drobnych po tazke)
    4. ako chemik som vyvinul unikatnu metodu pirpravy jednej latky, za co mam aj doktorat
    5. som ciastocne farboslepy (daltonizmus)
  13. 14
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

1. viem citovať 95% hlášok z kurvahošigutentag ( jedna z vecí ktorou som zapôsobil na frajerku :D )

2. veľa krát som o sebe počul že čisto z birdzu pôsobím na ľudí mierne odlišne a v skutočnosti som trochu iný ( najčastejšie je vraj naživo so mnou väčšia sranda, som uvoľnenejsi a podobne ) - samozrejme veľmi záleží od spoločnosti v ktorej som

3. som zemiakový, mám hrozne rad zemiaky v rôznych podobách ako prílohu.. občas aj ako hlavné jedlo

4. nepáči sa mi na človeku akékoľvek oblečenie ktoré je priesvitné alebo je vidieť k ďalšej vrstve - označujem to za neestetické

5. od asi základnej školy mam vytvorený chronologický pamäťovy a postupovy systém podľa ktorého si robím mapu spomienok a zážitkov s aktuálnym rokom..viem sa potom celkom dobre orientovať v spomienkach a postupovy je v tom že vždy nejakú vrstvu po par rokoch (zvycajne to bývali dva) pridám aby som sa posunul smerom dopredu a nestagnoval.. tak aktívnejšie som to začal používať až po strednej..

okrem toho že sa mi zlepšila pamäť to ma efekt aj na spokojnosť..vždy keď narazim na niečo neprijemne,netrvá až tak dlho kým to vyriešim
  14. 15
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

1. Nemám problém osloviť hocikoho.
    2. Strašne nahlas a špecificky sa smejem, podľa čoho ma moji známi spoznajú aj cez tri ulice.
    3. Veľmi veľa ľudí sa mi zdôveruje, myslím že vyžarujem nejaký dobrý feeling, a väčšinou viem ľudí aj pochopiť a poradiť, aj keď sa nerada starám do života druhých. Nerobím rozhodnutia za nikoho, proste ma to zaujíma.
    4. Nenávidím mačky. Prídu mi velmi falošné a nestále.
    5. Chcem mať velmi veľa detí.
    6. Od 17tich idem zo vzťahu do vzťahu bez jediného voľného dňa..
    7. Milujem sever.
    8. Po prečítaní Eragona verím na všetko a ľudia sa na mňa dívajú s nepochopením keď o tom začnem rozprávať.
    9. Som dobrovoľná hasička.
    10. Cez leto nosím iba šaty a nohavičky. Nič viac, tú voľnosť zbožňujem
  15. 16
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

1. Za poslednych asi 6 rokov som schudla od najvyssej po najnizsiu vahu vyse 30 kil
    2. Viem hovorit odzadu aj ked som sa to nikdy neucila
    3. V hlave stale ratam nejake priklady, po novom aj rovnice :D
    4. 7 rokov som nejedla maso.
    5. Velmi sa hanbim za to ako vyzeram.
    6. Som uplny sportovy a tanecny a spevacky antitalent. No cvicit sa napriek tomu snazim :D
    7. Jedine obdobie kedy som bola skutocne dlhodobo stastna bolo, ked som pracovala v specialnej skole s detmi.
    8. Nahlas sa smejem
    9. Viem naspamat velku cast PSP (:
    10. Momentalne som vo faze kedy velmi chcem mat deti.
  16. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

1. kým sa iné decká hrali počítačové hry, mne to veľmi nešlo, tak som sa hrala v exceli a powerpointe
    2. do takej miery, že som vytvorila rozsiahly kalendár s menami pre morčatá, aby aj ony mali meniny, ako majú psy a mačky. Keď mi dochádzali mená, pridávala som tam všetko, čo aspoň vzdialene pripomínalo meno. Vrátane skvostov ako Laos.
    3. keď mali moje morčatá mladé, denne som ich vážila a robila z toho tabuľky a grafy
    4. jedno z týchto mladých sa volalo Voldemort Sudoku (pozri bod 2)
    5. vedela by som zaplniť desať bodov v tomto komentári len na tému "keď som ako decko mala morčatá"
    6. jeden môj necht na nohe je strašná drama queen a zlieza pri najmenšej zámienke
    7. najviac, ako som kedy bola spálená (intenzitou), sa mi stalo na Slovensku, koncom marca. Bola som natretá SPF 50
    8. zjem všetko (s väčším alebo menším nadšením), ale nezjem marhule, broskyne a podobné veci. Možno by som zmenila názor, ak by na tom závisel môj život, ale našťastie som v takej situácii ešte nebola
    9. kuracie mäso jem aj s kosťami. Poprípade tie väčšie len rozhryziem a vyjem vnútro, ale to len preto, lebo tie sa nehryzú tak ľahko. (na rozdiel od varených krkov, ktoré zmiznú bez stopy)
    10. normálne som veľmi tichý človek, čo má problém sa aj spýtať v obchode predavačky na to, kde majú nejaký tovar, ale ak vidím, že nejaký chlap nevyžiadane otravuje moju kamošku (alebo hoci len známu), viem byť veľmi nepríjemná (v prípade záujmu o moje bodyguardské služby, neváhajte ma kontaktovať)
  17. 18
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

1. Som veľmi dôverčivá, verím, že všetci ľudia majú aj dobrú stránku a hnevá ma, keď niekto povie, že sa ľuďom nedá dôverovať...
    2. Vždy sa snažím vyhovieť všetkým, ale už veľa krát sa mi stalo, že snahou vyhovieť všetkým som nevyhovela absolútne nikomu
    3. Milujem šialené veci, milujem kostýmy, najradšej by som sa každý deň obliekala ako na karneval... Ale ovládam sa.
    4. Učím sa šiť... Moje prvé pokusy nedopadli dobre, ale už som si ušila šaty, ktoré sú podľa mňa dosť dobré a uz som v nich bola aj v meste a vôbec som sa nehanbila, z čoho som neskutočne nadšená
    5. Som veľkou fanúšičkou seriálu Miraculous Ladybug and Chat Noir aj keď je to rozprávka pre deti a neskutočne sa teším na 4. Sériu.
    6. Vždy som túžila byť zloduchom. Buď zlodejka, lupička, zlá kráľovná, maniak... Ale zatiaľ na to nemám motív.
    7. Tak trošku sa hanbím za svojich rodičov... Nemôžem si pomôcť...
    8. Som extrémne nefotogenická.
    9. Radšej budem pracovať niekde kde ma to baví za menej peňazí, ako pracovať za veľa peňazí niekde, kde to nenávidím
    10. Moje obľúbené ovocie sú marhule
  18. 19
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

1. Mam vlastnu vzduchovku
    2. Neznasam paradajky, ale lubim kecup
    3. Nikdy som necestovala mimo Europu
  19. 20
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

6 nezmaturoval som zo slovenciny.. ako som mohol na taky dolezity fakt zabudnut :D
  20. 21
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

1. Chodila som na 5 ročnú hotelovú školu 4 roky, spojila som si 2 ročníky dokopy aby som tam nemusela dlho chodiť.
    2. Keď som bola malá, nemala som rada chodenie s mamou na pole (vozila ma tam na bicykli ) tak som dala nohu do kolesa a zlomilo mi to členok
    3. Zaujíma ma vesmír
    4. Pred pár rokmi mi tak extremne padali vlasy že som mala na vrchu hlavy plešinu
    5. Dokážem zožrať igelitku hrachu na posedenie
  21. 22
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

1.som kkt 2.som neschopny 3.jebne ma prisaham 4.jebe mi 5.som kriplavy krivo divne znetvoreny tvor z ineho vesmiru (retard) ale to vlastne asi neni nic nove :D
  22. 25
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Keď sa ráno líčim, komentujem si to akoby som robila makeup tutoriál na youtube

Keď dopozerám film, napíšem si do poznámok v mobile recenziu, nikdy to nezverejním

Vyžívam sa v krížovkách

Nosím len biele a sivé ponožky

Nedokážem Vám povedať koľko krát som videla trilógiu Godfathera ale ak nie 100 krát, tak ani raz

Občas mám pocit, že som veľmi ľahko zmanipulovateľná, čo vedie k paranojám

Viem spamäti odrecitovať Slávy Dceru, Předspěv a pár básní od Válka, pamätám si aj Ranenú brezu (komplet)

23. 26
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

1. v troch rokoch som sa naucil citat, pisat a nejaku zakladnu matiku
    2. v 12tich som bol na mestskej fizlici za kradnute kondomy a kazety v tescu LOL
    3. studoval som pol roka v juznej afrike
    4. par mesiacov ako 16 rocny som bol bezdak aj s mamou a sestrou
    5. hram skoro 20 rokov na gitare (s veeeelkymi prestavkami), no znie to ako keby som hral max 2 roky
    6. viem v poho na posedenie vypit 15+ piv
    7. retired pred 30tkou
    8. moja manzelka je taiwanka
    9. byvame v hoteli
    10. denne stravim hranim hier na xboxe aj 5-6 hodin
  24. 27
    Motorbreath

28 ročný muž
    Ashenvale

1 jebem na to
    2 jebem na to
    3 jebem na to
    4 jebem na to
    5 jebem na to
    6 jebem na to
    7 jebem na to
    8 jebem na to
    9 jebem na to
    10 jebem na to
  25. 28
    Livre

20 ročné dievča

1. Bola som vypočúvaná na polícií, nakoľko som bola podozrivá z krádeže mobilu
    2. Som veľké nemehlo, úrazov som mala extrémne veľa, už to ani neviem, ktorá časť môjho tela nebola dochrámaná.
    3. Sama si strihávam vlasy, obzvlášť keď mám napiču deň - pomáha mi to.
    4. Nedokážem ublížiť ani len muche (neviem či som niekedy zámerne nejakú zabila), nie to ešte iným živočíchom
    5. Nenarástli mi 4 trvalé zuby, nemám ani ich ložiská, čiže mám mliečne a keď tie vypadnú, som v riti.
    6. Tiež som sa narodila s dierkou v uchu, vraj je toto nejaký genetický pozostatok žiabrí (teda to som čítala).
    7. Robí mi veľmi dobre škrabkanie malíčkov na nohách, od malého dieťaťa mi je to extrémne príjemné.
    8. Som veľmi paranoidná.
    9. Mám znamienko v zadku.
    10. Málokedy si niekoho pripustím k telu, ale keď sa už tak stane, viem pre neho spraviť všetko.
  26. 29
    Annyejnji

22 ročné dievča

1. venujem sa psychickej manipulacii a deprogramujem ludi
    2. zo vsetkeho na svete som si vybrala gynekologiu ako to, co chcem do konca zivota robit
    3. neskuocne rada hraj detske hry
    4. a pozeram animaky
    5. ucim sa nemecky, hoc ju neznasam
    6. hrozne ma stve, ze sa neviem nijak dostat do Kanady ani na den a ruti sa mi tym moj detsky sen
    7. milujem a priam zavislacim na magneziu rozpustenom vo vode a neviem sa dockat, azsi ho mozem dat znovu
    8. az na silne velke vynimky si nepripustam ludi k telu.. ti ludia to vsak nevedia :D
    9. milujem macky
    10. mam z toho sice vycitky svedomia, ale velmi tazko sa mi zije bez cokolady ,je to pre mna takmer nemozne, ked aj dlhsie vydrzim, potom do seba nadzgavam mugcaky :(
  27. 30
    Warble

21 ročné dievča

1. ked som bola mala, vymyslela som si pesnicku "po spanielsky" , pricom tie slova v spanielcine fakt existuju :D
    2. ked som bola mala, vedela som spievat, potom to akosi preslo :(
    3. mam len jednu plochu nohu, ta druha "vyzdravela" po obojkostnej zlomenine predkolenia
    4. mam priehlbinu v celovej kosti po zrazke so stenou, stena ma po mne "preliacinu" tiez :D
    5. mam znamienka aj v usiach (nielen na usnych lalokoch)
  28. 31
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

1. Mám “preložený” maliček na nohe, vyzera to fakt smiešne.
    2. Mám jeden umelý zub, ale zas nie vpredu. :D
    3. Keď som bola decko, neznasala som parené knedle nasiaknuté v (hocijakej) omáčke. Ono to nabralo taku tu hnusnu mazlavu konzistenciu, že som ich nedokázala prehltnúť. Robilo sa mi zle, už pri pohľade na nich. No teraz s tým nemám žiaden problém.
    4. Skoro polovicu svojho života som prežila v inej krajine-západná Európa. Preto viem porovnať životne štandardy oboch krajín.
    5. Ovládam štyri cudzie jazyky (okrem češtiny)
    6. Moji známi a rodina sú pre mňa ti naj ľudia.
    7. Potrebujem byt sama, nevychádzam z bytu aspoň jeden deň v týždni, aby som si utriedila myslienky, aby som mala pokoj od ľudí.
    8. Ľudia mi zvyknú hovoriť veci, ktoré nehovoria iným. (RôzneTajomstva a pod.)
    9. Kučeravé vlasy mám po otcovi, kedysi kolovala taká fáma (v detstve medzi deťmi čo ma poznali) že som bola v Afrike a to preto ich mám take :D
    10. Zboznujem masáž nôh a zadku. Vždy hovorím, dobre jedlo, masáž a splynutie muža so ženou sú tri najúžasnejšieho veci v živote človeka.

Dám aj...
    11. Obdivujem prirodu, hlavne silu, krásu mora :)

29. 32
    Openmindedfreak

31 ročný muž

1. Cestovanie je mojou vášňou, mám za sebou nejakých 37 krajín, väčšinou prestopovaných a vo viacerých som zostal aj mesiac.
    2. Milujem pivo, dokážem to s ním dosť prehnať, a potom mi je totálne šoufl a hlavu mi ide rozhodiť, taká riadna kognitívna disonancia :D
    3. Pamätám si veľmi veľa geografických názvov, najmä miest kde som nejaký čas strávil a je ich snáď 300. No často si roky pamätám aj srandy ako binomická nomenklatúra a naopak si občas neviem pamätať ani meno dákeho človeka.
    4. V 19 ma prijali na VŠ, ani som nenastúpil a odišiel do Dánska, tam squattoval a žil si len tak.
    5. vyše 9 rokov som bol mimo vzťahu a prakticky žil v celibáte, teda až na dva nie celkom podarené pokusy o zblíženie sa :D
    6. Dokážem byť strašne v pohode, no zároveň aj cynická kurva ak mi k tomu niekto dá dôvod.
  30. 33
    Ucitelka

44 ročný ujo

@annyejnji Ako deprogramuješ ľudí?
  31. 34
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mielikki (:
    Inak ja tiež je kuracie kosti, ale len z dobre opečených krídielok
  32. 35
    Burn

28 ročná žena
    Praha

1. rackujem

2. milujem kubizmus, najviac v architekture a uzitkovom umeni

3. keby som vyhrala v loterii, minula by som okrem investicii enormne mnozstvo penazi za umelecku a uzitkovu keramiku zo zaciatku 20. storocia

4. nikdy v zivote som si nevedela vybrat povolanie a to trva - robim nieco a nonstop premyslam nad sirokym spektrom inych povolani

5. v sucasnej praci sice okrem ineho rezem do ludi, ale v beznom zivote neznasam krv a je mi z nej zle

6. najviac zo vsetkeho by som si priala, aby bol svet spravodlivy (akokolvek je to iluzorna predstava)

7. najvacsi strach mam z toho, ze niecim premarnim cas

8. vacsinu mojej stravy tvoria dlhodobo sladkosti (cca 10 rokov, odkedy nezijem s rodicmi), a to pri velmi dobrej informovanosti o zdravej strave a moznych nasledkoch nezdravej

9. mam detinsky hlas, v telefone mi ludia tipuju cca 10 rokov, nazivo cca 18

10. extremne tazko dokazem uverit, ze ma ma niekto rad asi preto, ze som zial presvedcena, ze ma nemaju radi ani vlastni rodicia
  33. 37
    Labut2

33 ročný muž

@mielikki 10. - hej, lebo chlapy nemaju nic ine na praci ako otravovat random okoloiduce zeny
  34. 38
    Dwarvax

33 ročný muž

@burn a ved si doktorka nie? na to ze si nevies vybrat, co by si chcela robit (snad som to spravne pochopil), tak si si IMHO nevybrala uplne jednoduchu cestu :)
  35. 39
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@labut2 lebo tvrdím, že to robia všetci, že?

ale myslím, že takmer každá ti tu vie potvrdiť, že sa to stáva
  36. 40
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

1)mám rád staré filmy(čím starší tým lepšie)
    2)vobec nemám potrebu cestovať niekam do prdele aby som o tom mohol písať blogy,robiť besedy a mudrovať ako sa v porovnaní s nejakou africkou alebo azijskou krajinou máme super
    3)mám rád kvalitný alkohol
    4)máločo ma dokáže naozaj rozosmiať
    5)nemám rád velké teplo ani velku zimu
  37. 41
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@burn tiež mám detský hlas :D Ono je to zvláštne, ale sama sa počujem celkom inak - akoby som mala úplne dospelý hlas. (Teda zvláštne... To sme sa ešte na cvikách z fyziológie učili, že každý sa počuje dosť odlišne, ako znie v skutočnosti). Ale teda ten hlas v mikrofóne (čiže ten skutočný) sa mi hrozne páči, oveľa viac ako sa počujem sama. Ešte na ZŠ som mala kamarátku, ktorej hlas sa mi neskutočne páčil a strašne som jej ho závidela :D A keď som sa potom o pár rokov počula prvý krát v nahrávke, tak som zistila, že mám úplne rovnaký hlas ako ona:)
  38. 42
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@labut2 ?
  39. 43
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@labut2 https://www.youtube.com/watch?v=Swrm-9qGSyg
    Zaujímavý rozhovor (aj k tejto problematike)
  40. 44
    Papver

24 ročné dievča

1. Veľmi rada píšem, ale nikdy som nič nezverejnila.
    2. Nerada cestujem.
    3. Milujem balet, cottage cheese a zvuk organu.
    4. Vyskakuje a puká mi sánka (aj pri bežnom rozhovore) a v noci musím nosiť chrániče, lebo ináč by mi do rána úplne stuhla a trvalo by mi nejaký čas, kým by som mohla otvoriť ústa.
    5. Som kleptomanka, ale úspešne sa liečim a chodím na terapie k psychológovi a už to budú 3 roky, čo som nič neukradla.
  41. 45
    Labut2

33 ročný muž

@azizi neviem co si tym videom chcela povedat, ale je to prilis dlhe, pozerat to nebudem.
  42. 46
    Baci

20 ročné dievča
    Nitra/Bratislava

1. nemam trpezlivost
    2. milujem komiksovu cinematografiu
    3. bojim sa hlbok
    4. hravam LoL
    5. som extrovertny asocial
  43. 48
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@labut2 Je tam kopu príkladov toho, že sa to deje a je to pre väčšinu žien extrémne nepríjemné.

Nedávno som na podobnú tému zakladala aj fórum http://www.birdz.sk/forum/povazujete-za-vacsi-problem-mierne-sexualne-obtazovanie-alebo-psychicku-sikanu-viac-charakterizujem-v-1-komente/191018-tema.html/

Uviedla som tam aj hroznú skúsenosť mojej kamarátky.
    Je to zlé, deje sa to a deje sa to často. A malo by sa o tom hovoriť.
    Tak ako aj o šikane, ktorú som tam rozoberala tiež.

@Mielikki ja som sa doteraz nestretla s tým, že by sa mi niečo také stalo, resp. ak aj áno, tak mi to nevadilo. Ale neznášam vyjadrenia o tom, že sa také niečo vôbec nedeje a že to netreba riešiť.
  44. 49
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@azizi preto som napísala to takmer :D
    akože, ja mám v tomto tiež dosť šťastie, ale teda využívam moje vrodené schopnosti odrádzať (nielen) úchylov na to, aby som zachraňovala aj iných z danej situácie
    čo je paradoxné, lebo sama seba sa zastať neviem :D
  45. 51
    Oiquell77

28 ročný muž

1. Aj ked vyzeram ako negramotny, precital som vyse 1000 knih :D
    2. Ak sa najebem z piva, som vychillovany, smejem sa a bavim. Ak sa najebem z tvrdeho, som agresivny, arogantny chuj.
    3. Na mojom playstation ucte mam 270 hier :D
    4. Na tvari mam niekolko starych, vyblednutych jaziev, 2 vybite zuby a prisitu polovicu laveho ucha.
    5. Zbieram tricka. Ale musia byt cervene, alebo cierne, musia mat herny ci punk motiv. Mam ich doma zhruba 50 a moju zenu z toho ide trafit slak.

46. 52
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@papver Prepáč za tú moju minulú narážku na "chodenie ako zlodej". Nevedel som. :(
  47. 53
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@mielikki To chápem, ono je to úplne iné, keď ide priamo o teba a o niekoho iného. A aj to má akoby väčší "efekt" (resp. rešpekt u toho človeka), neviem ako to lepšie nazvať.

Ja by som si len priala, že tak ako sa teraz hovorí veľmi často o tom sexuálnom obťažovaní, aby sa riešila aj tá šikana :/ Aby sa napr. tiež deti (ľudia) zastávali tých, ktorí sú šikanovaní a neprihliadali iba...

Ale ospravedlňujem sa za úplné vybočenie z témy:)
  48. 54
    Papver

24 ročné dievča

@teal V pohode. :D Aj keď je pravda, že som ostala vtedy trochu smutná, lebo to slovo nemám rada a beriem si to dosť osobne, ale si si to vyžehlil teraz a za to ťa nikdy neokradnem.
  49. 55
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@baci poj si zahrať s nama LoL niekedy
  50. 56
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@papver problémy so sánkou máš "odvždy" alebo po nosení fixného strojčeka?
  51. 57
    Baci

20 ročné dievča
    Nitra/Bratislava

@openmindedfreak bude mi potešením: EmmiComic (eune)
  52. 58
    Likju

25 ročný muž

1. pozerám a čítam One Piece
    2. rád sa dotýkam uší, hlavne keď sú studené, vtedy po nich prechádzam nechtami a je mi príjemný aj ten chladivý pocit
    3. dotýkam sa uší aj ostatných ľudí, ale iba ak sa pri nich cítim veľmi dobre, sú zatiaľ len traja takí ľudia, aj keď im je to asi aj otravné, mama, oco a babka, takže takí mne úplne najbližší ľudia
    4. polku života som strávil hraním hier, nerobil som nič iné okrem toho, iba som chodil do školy a hral som hry, nechodil som skoro vôbec ani von, teraz chodím von ale vždy sám
    5. žijem celý život v jednom meste a nepoznám nikoho okrem ľudí ktorí boli moji spolužiaci (aj pri nich väčšinou viem len to ako sa volajú), nedokážem si pustiť ľudí k sebe, v tomto mám taký blok a proste všetok čas väčšinou trávim sám
    6. aj keď veľmi ľuďom nevenujem pozornosť, tak vždy každý tvrdí, že som dobrý človek a väčšinou ma ľudia majú radi, aj keď ja netuším úplne prečo, ale som taký obetavý a rád pomôžem keď sa dá
    7. myslím si, že ľudí nezaujímam a nemusím ich otravovať, tak sa k nikomu neozývam ak nemusím, ale nerobí mi problém osloviť niekoho ak je treba
    8. radšej chodím do prírody, do hôr, ako do mesta
    9. ako malý som sa bál rozprávať s ľuďmi mimo rodiny, pamätám si, že som bol na ZUŠ, chodil som na výtvarnú a pocikal som sa preto, lebo som sa bál opýtať kde je WCko (true story, bohužiaľ)
    10. túžim spoznať nejakých ľudí s ktorými by som mohol občas ísť na túru, stanovať, na nejaký výlet, to je jedna z pár vecí po ktorých túžim
    11. zároveň mi ale robí problém pochopiť ako fungujú medziľudské vzťahy, ako ľudia dokážu mať kamarátov s ktorými chodia pravidelne niekam, ako dokážu mať vzťah
    12. som mega maximálne šteklivý, nemám rád ak sa ma niekto zbytočne dotýka a ani ja sa nedotýkam druhých

Asi aj stačí :D
  53. 59
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

1. som nemotorný v nežnostiach a sexe pokiaľ k dotyčnej niečo necítim, a tých pár razov čo som to skúsil, keď som to zistil, mi to bolo celé tak trápne a nepríjemné že som si povedal že okej, aj keby ma nejaká chcela len tak na sex, tak odmietnem. sranda je že tých pár razov čo som to skúsil bolo s jednou osobou a bolo to presne po tom (a na základe toho) že som prehodnocoval svoju minulosť a rozhodol som sa že je pre chlapa riadna hlúposť odmietnuť sex keď má možnosť mať ho, a že už to nikdy nespravím.

2. od 6tich rokov som presne vedel čo chcem robiť (pracovne) a v podstate dosť cieľavedomo som sa učil všetko čo na to potrebujem, lebo verím že by som v tom bol dosť dobrý, ale zároveň som sa zatiaľ nikdy dosť cieľavedomo nepokúsil to robiť, lebo neverím že by som v tom vedel byť úspešný (aj napriek tomu že by som v tom bol dobrý).

3. keď niekto tvrdí alebo sa správa že mu na mne záleží, tak nikdy nedokážem pochopiť prečo, a tak dotyčnému/dotyčnej buď neverím, alebo dôjdem k záveru že má proste rada to že ju mám rád, lebo jej to dáva pocit že ona sama má hodnotu.

4. neverím že sa mi niekedy podarí nájsť a mať normálny dlhodobý vzťah v ktorom by boli obe strany šťastné a tak už vlastne ani nehľadám, a zároveň si nemyslím že sa mi niekedy podarí byť šťastný osamote, takže vlastne stále hľadám a vzniká z toho vtipná dynamika kedy proaktívne komunikujem s ľuďmi v štýle že mám v piči lebo je to aj tak jedno =D

5. dvakrát som bol doslova jeden krok od samovraždy, prvý raz ma zastavilo že kamarátka ktorej som zavolal ako som stál na kraji strechy, lebo jej hlas bol to posledné čo som chcel v živote počuť, mala vypnutý mobil, čo je na ňu maximálne netypické a tak som začal mať o ňu obavy a miesto kroku zo strechy som začal obvolávať ľudí že či vedia kde je a čo je s ňou a či je v poriadku. druhý raz mi do toho skočila myšlienka "ale čo ak nezomriem, a len budem na vozíčku?", tak som si šiel vyhľadať štatistiky úspešnosti rôznych druhov samovrážd a tá o ktorú som sa šiel pokúsiť mala len 70%tnú úspešnosť, a 30% riziko neúspechu mi pripadalo ako príliš vysoké, tak som len dostal záchvat plaču že dopiče ani len toto si neviem naistotu zariadiť.

6. mám prevažne ženský spôsob myslenia a cítenia, čo mi zaprvé aj vychádza v každom teste čo na to existuje, a zadruhé to viem aj podľa toho že keď počúvam redpill pindy na to aký majú ženy obvykle (štatisticky) prístup k životu, je to pre mňa ako počúvať pindy sám na seba. a preto aj mám k ženám taký (znechutený a zahorknutý) postoj ako mám, je to v zásade rovnaký postoj ako mám sám k sebe.

7. ženy s hlbokými hlasmi sú podľa mňa nesmierne sexy.

8. naučil som sa vážiť si pohodu a harmóniu omnoho viac než vášeň a vzrušenie, lebo vášeň a vzrušenie sú vyčerpávajúce, ale pohoda a harmónia sú relaxujúce.

9. odjakživa ma paralyzuje pocit že už som premeškal ten správny čas na všetko čo by som chcel robiť a dosiahnuť, a kvôli tejto paralýze mám problém pracovať na tom čo by som chcel robiť a dosiahnuť =D.

10. nikdy som nemal problém nájsť si prácu maximálne tak do mesiaca odkedy som naplno začal hľadať, vždy som mal problém si ju udržať dlhšie ako tri mesiace lebo ma chytila depka že to čo robím môže robiť úplne každý, ale to čo chcem robiť môžem robiť len ja, a doslova sa mi potom nedalo ani vyliezť z postele.

11. bonus: chodieval som na birdz hádať sa kokotne s kokotmi keď mi bolo osamelo, lebo na to že kokoti čo mi nadávali na birdze do kokotov mi vždy odpíšu okamžite keď budú môcť, na to som sa vždy mohol spoľahnúť. plus to že mi niekto nadáva do kokotov mi obvykle dáva istotu že kokot nie som, pričom naopak keď mi niekto vraví o mne pozitívne veci, to mi obvykle dáva pocit že som kokot a dotyčný sa brutálne mýli =D

netuším či to spĺňa zadanie, ale iné mi teraz nenapadá.
  54. 60
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

@labut2 ved chlapi predsa nerobia vonku nič iné len obťažujú okoloidúce ženy a tie sa potom musia brániť týmto nechutným sexuálnym útokom (nerd)
  55. 61
    Nicmanenapada

29 ročný muž

1. Čítať a počítať som sa naučil v 3 rokoch, ale píšem a písal som vždy hrozne škaredo – zatiaľ čo pracovný zošit z matematiky som si vyplnil celý na polrok dopredu, bol som v triede predposledný, kto mohol namiesto ceruzky písať už perom.

2. Na bakalárskom stupni som prenášal predmety Matematika 1 a Matematika dva, hoci som mal perfektnú cvičiacu. Naopak predmet Matematická kartografia som spravil na prvý termín, len ako jeden z troch, hoci som mal príšerného účiteľa.

3. Kedysi som sa zameriaval len na 1-2 veci a zle som niesol, že som v nich zlyhával, nevedel ich dotiahnuť do konca, atď. Dnes som činorodejší, dávam si menšie ciele a keď aj niečo nevyjde / pokazí sa, nevezme ma to už tak ako kedysi.

4. Mám okolo seba veľa ľudí, ktorých mám rád a celkovo trávim v spoločnosti ľudí nemálo času. Aj napriek tomu, že nie som dobrý v konverzácii. Často neviem, čo povedať a ak sa potom začnem premáhať, rozprávam somariny. Naopak ak som ticho a druhá osoba si začne myslieť, Že je to preto, že sa s ňou nudím, príde mi to veľmi ľúto, lebo ten problém skôr vidím v sebe. Uvoľnenejšie sa cítim v skupine ľudí, kde pociťujem menší konverzačný tlak. A lepšie sa cítim, keď s ľuďmi môžem vykonávať nejakú ďalšiu činnosť, nie iba konverzovať.

5. Nechcem mať deti.

6. Často na ľudí pôsobím, že si držím odstup. Ja mám ľudí rád, pokojne by som niekedy spáchal aj hug day. Lenže už sa mi priveľa krát stalo, že som si niekoho pripustil bližšie a následne sa začalo ukazovať, že ja tomu človeku neviem ponúknuť to, čo on potrebuje. Veľakrát som sklamal len preto, že do mňa niekto vložil priveľké očakávania (na čom som mohol mať rôzne veľký podiel).

7. Mojím nesplneným snom je vedenie vlastného amatérskeho divadla, s ktorým by sme tvorili vlastné hry.

8. Mojím splneným snom je, že som začal robievať pubkvízy a tie sa ujali až tak, že ma zavolali robiť ich už do 4 podnikov.

9. Lezú mi na nervy ľudia, ktorých záujmami sú z 80 a viac % oni sami a len tak mimochodom sa zaujímajú aj o to ostatné na svete.

10. Keď ide o povinnosti, mám problém povedať nie. Paradoxne, keďže často robím veci na poslednú chvíľu. Proste niekedy si toho na seba naváľam priveľa. Na druhú stranu, citovo to na mňa skúšať je márne, citové vydieranie = beriem nohy na plecia a zbohom.
  56. 62
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@dwarvax jednoduchu nie, ale medicina je podla mna dobrou istotou do zivota a som rada, ze ju budem mat vzdy ako zadne vratka, no nedokazem si predstavit, ze by som to robila cely zivot.
  57. 63
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@azizi ja sama seba pocujem ako celkom mile dieta, ale z nahravok sa mi jezia chlpy a strasne sa za svoj hlas hanbim (sorry)
  58. 64
    Papver

24 ročné dievča

@laurikaaa Po nosení fixného strojčeka! Aj ty to máš? :-o
  59. 65
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

@papver Ja nie ( strojček idem mať o cca 2 mesiace ak sa už odhodlam konečne) ale sestra s tym má problémy odkedy nosila fixny strojček a posúvali jej predkus
  60. 66
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@papver Ďakujem. :D Už teda budem vedieť. Moje prípadné narážky treba brať s nadhľadom, lebo ani ja sám väčšinu času nemám potuchy, o čom to hovorím. :D
  61. 67
    Papver

24 ročné dievča

@teal Ale to je v pohode. :D Aspoň viem, kedy sa ma niečo dotkne a na čom mám ešte zapracovať. Takže ti vlastne aj ďakujem. :D
  62. 68
    Danerine

22 ročné dievča

1. Rýchlo rozprávam
    2. Buď sa dokážem o niečom rozprávať hodiny, alebo naopak neudržím pozornosť pri jednej téme na viac, ako pár desiatok sekúnd / minút
    3. Syntax mi zvyčajne nič nehovorí
    4. Veľmi slabo počujem na ľavé ucho
    5. Vďaka čomu sa v skupinkách ľudí držím na ľavej strane (a ak sa ma na to niekto spýta po niekoľký raz, že prečo som vždy vľavo (- hej, deje sa to), aj keď som mu na to už párkrát odpovedala, mierne ma to nahnevá)
    6. Ale inak som dosť kľudná osoba, skôr flegmatická
    7. Večne meškám
    8. Moje meškanie ma ani netrápi (ak to nie je niečo fakt dôležité)
    9. Vďaka citlivej a silno aknóznej pleti som celkom zaťažená na starostlivosť o pleť (a nerozumiem, ako niekto namaľovaný môže ísť spať bez odlíčenia)
    10. Dneska som si so savom (po dlhšej dobe) "batikovala" tričko a mikinu a som z toho fakt šťastná (hehe)
  63. 69
    Dwarvax

33 ročný muž

@burn hmm, to s tou medicinou si myslim dobry napad a chapem. ja to mam trochu podobne. len som VS nedostudoval. a mam minimalne pochybnosti o tom, ci chcem zostat v obore, v ktorom fungujem, hoci je to obor, ktory je perspektivny, takze mi asi tiez moze posluzit aspon ako zadne vratka.
  64. 70
    Saddath

30 ročná žena

Super forum, vsetko som preictala a vynikajuco tak travim obednu pauzu

1. Neustale si predstavujem ake by to bolo keby mam time machine. Presla by som si vsetky obdobia

2. Milujem konspiracie, nevyriesene zahady, vrazdy

3. Cakam kedy sa mi stane paranormalny zazitok znova

4. Som extremne sutaziva a sebavedoma, teraz uz nie tak ako ked som bola decko, ale aj tak :D

5. Bola som extremny biflos a nevymeskala hodinu v skole, aj chora som prosila mamu ci mozem ist do skoly, paradoxne nemam dokoncenu vs, lebo mi ziadna nebola dost dobra...

6. Milujem horory, skoro nic ine nepozeram, ine zanre ma nudia. A tiez verim ze zijeme v matrixe

7. Mam nulovu vieru v ludstvo, stale rozmyslam nad tym ako divny je tento svet. Pritom zacnem mysliet na video david after dentist: is this real life?

8. Viem sa uplne stratit v myslienkach, ale ked je treba som na 100perc present.

9. Uznavam Montessori

10. Neznasam maso a slovenske jedla.

65. 71
    Burn

28 ročná žena
    Praha

@dwarvax A co robis? Kludne do TS :smile:
  66. 72
    Dwarvax

33 ročný muž

@burn v poho, napisem aj sem, IT - vyvoj.
  67. 73
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

1. Nikdy som nemala zlomenu ruku/nohy ani rozbitu hlavu. A to som cele detstvo liezla po stromoch a jazdila na biku/kolobezke.
    2. Mala som ale bodliaky v oku a vybite zuby (aby ste si nemysleli ze som dieta stasteny :D )
    3. Mam 2 mini znamienka na dlani o ktorych si kazdy mysli ze je to spina tak sa mi to snazi odrypnut
    4. Od detstva som vedela ze budem redhead lebo...Natalia Oreiro (hehe)
    5. Som strasny ludomil,vela sa smejem (aj ked neznasam svoje zuby)
    6. Neznasam fejkovych ludi, fejkove instalajfy a ludi co prahnu len za uznanim od inych.
    7. Nemam rada pozornost, ked sa na mna pozera viac ludi najradsej by som sa vyparila do atmosfery
    ..a je toho este vela, co mi napada.som ale introvert takze viac si necham pre seba :smile:
  68. 74
    Weronna

24 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

1. Milujem príbehy a fakty o polárnych expedíciách, nezáleží či na južný alebo severný pól
    2. s tým súvisí mierna posadnutosť starými loďami aka Terror, Erebus, Terra Nova, ...
    3. hrala som 3 roky na gympli v divadle v nemeckom jazyku a chodila s ním na festivaly a workshopy a vtedy som si zamilovala Brňko
    4. síce mi nevadí stáť na javisku, neznášam veľké davy, ergo nie som festivalový/koncertový človek a mrzí ma to
    5. nepoznám slovo tréma
    6. po rokoch som zistila, že veľa ľudí sa so mnou na gympli odmietalo baviť, lebo som ževraj nepredvídateľná :D čo doteraz nechápem, vždy mám pocit, že všetko konám na základe logiky a racionality, ale tak asi to im nesedelo, že tam šla lojalita bokom a šlo o spravodlivé riešenie, ktovie
    7. zbožňujem politické knihy a dokumenty
    8. mám iracionálny strach, že ak pôjdem spať hladná, tak zomriem od hladu (hehe) (hehe) (hehe) (hehe) (hehe)
  69. 75
    Kubbox

24 ročný chalan

1. Milujem keď má ženská sexy krivky a hneď som z toho hotový.
    2. Viem hovoriť plynule fínsky
    3. Bol som kurevník a preto ma žiadna ženská z okolia nechce.
    4. Som moc veľký extrovert a rád si robím srandu z druhých ale aj zo seba.
    5. Milujem české pivo a domáce pálenky a ešte nikdy som nepil kupovaný alkohol, ...podľa mňa je to sajrajt.
    6. Raz som mal aj "silnejšiu" ženskú s ktorou som mal vynikajúce vzájomné porozumenie a po nej som mal štíhlu ženskú s ktorou som mal vynikajúce sexuálne porozumenie ....ani jeden vzťah nevydržal viac než pol roka.....
    7. Na strednej škole som pil, fajčil a fetoval marihuanu.
    8. Nemám rád domáce zvieratá......psy/mačky ......mám rád iba tie ktoré môžem zjesť: hovädzina, bravčové a kuracina a tie doma chováme...no ako kedy.
    9. Skúsil som dva krát vysokú školu ale vždy ma zlákal dobrý zárobok tak som ich prerušil ale išli mi dobre.
    10. Som realista a milujem poriadok.
    11. Skamarátiť sa so mnou je veľmi ťažké trvá to zhruba 1,5 roka ....do tej doby ťa beriem ako známeho a nemám problém to povedať otvorene do očí.
    12. Som v skutku zaujímavá osoba a potvrdil to každý kto sa so mnou pozná a kamaráti.
    13. Už dva roky nefajčím cigarety a prestal som zo dňa na deň.
    14. Každú zimu hrám strategické hry po sieti so svojimi kamošmi ...je to tradícia už asi 8 rokov.
    15. Každý deň keď sa zobudím mám pred očami svoje sny a ktorými si idem bez prestávky a veľmi ma to teší!
  70. 76
    Kubbox

24 ročný chalan

@midnight osobný rozhovor s tebou y bol za sto zlatých, ber to ako kompliment , si naozaj zaujímavá osoba
  71. 77
    Kubbox

24 ročný chalan

16. Vážim si veci aj ľudí hneď od začiatku pokiaľ ich nespoznám viac....čiže upratovačku si vážim rovnako ako manažérku.
    17. Neverím ľudom nič čo mi rozprávajú ale vždy prikývnem a tvárim sa že áno ...to ma naučil život. (pravdu si zistím sám)
    18. Nemám rád morské príšerky ako krevety a langusty a taktiež jedlá typu sushi (či ako sa to píše).
    19. Viem odhaliť klamstvo v skutku veľmi rýchlo u každého (nepýtajte sa ma ako ale mám 100% úspešnosť).
    20. Nemám rád ľudí závislých na látkach.
  72. 78
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@kubbox ah, vďaka. teda, ak to nebol sarkazmus. keď budeš dakedy v BA tak ti ten osobný rozhovor rád poskytnem za pozvanie na pivo, ak chceš =D
  73. 79
    Kubbox

24 ročný chalan

@midnight nie nebol to sarkazmus, no BA je dosť diaľku odomňa, ani si nepamätám kedy som tam naposledy bol (hehe) 0_0
  74. 80
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

@kubbox tak si naplánuj a prijdi nabudúci rok na uprising, bude tam skvelá hudba a ja =D
  75. 81
    Kubbox

24 ročný chalan

@midnight no to by som mohol
  76. 82
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@mielikki Voldemort Sudoku ma rozosmialo, skvelé meno! :D :D

@melancholik čo sa týka 1. - to by si si rozumel s mojou ségrou :D ona a jej kamošky keď začnú s tými hláškami, nevedia prestať :D
  77. 83
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Inak super fórum! :)
  78. 84
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@mecuska23 inak by ma zaujímalo ako je vôbec možné ísť 6 rokov zo vzťahu do vzťahu bez jediného voľného dňa, to predtým než si dala jednému kopačky, tak už si mala v zálohe druhého? Alebo proste dobre, dnes som s jedným skončila a večer si si už našla nového? Celkom dobre si to neviem predstaviť, príde mi to dosť divné :D a poviem, že aj celkom chladné...
  79. 85
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@openmindedfreak Tak tomu ver ty kokos aj ja som sa nad tým zamyslela... A hlavne mi to príde aj trochu nevyspelé, nevedieť ani jeden deň stráviť čisto sám so sebou... podľa mňa človek v období keď je sám pochopí najviac sám o sebe.
  80. 86
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

@openmindedfreak som zla. Ale ano. Zacala som si s druhym a dala kopacky prvemu. Je to chladne ale co uz. Clovek sa hľadá. Uz som s tým skoncila, neboj sa. Neplanujem si najst dalsieho. Uz som na najvyššom leveli. Aspon to tak citim :smile:
  81. 87
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@mecuska23 jaj počkať, to šlo ako o dvoch chalanov? Tak to mi nepríde až taký extrém, ja že si vystriedala takto aspoň piatich :D ale vďaka za objasnenie, už budem kľudnejšie spávať...
  82. 88
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

@openmindedfreak nie.. boli traja (hehe) ale kludne mozes spavat dalej
  83. 89
    Diablo7

hrá sa, že má 0 rokov
    Tam kdesi blízko BA

1. milujem pribehy s agentom 007 a na ten najnovsi sa extremne tesim
    2. napriek tomu, že pracujem na úradníckej pozícii som, podla mna, celkom technicky zdatny typ najma v suvislosti s autami, ved ja som prakticky vyrastal v autodielni,
    3. s tym suvisi, ze ma dost bavi soferovanie,
    4. mam sen, ze raz si chcem spravit svoje auto, vytunenu supru/RX7/37OZ/240sx alebo nieco podobne... a chcem s nim jazdit na road tripy na zavodne okruhy po europe...
    5. nemal som nic zlomene... a dufam ze to tak aj zostane
    6. milujem rajciny ale neznasam kecup,
    7. napisal som vyhlasku o zakonnych meracich jednotkach
    8-)