Hybaj jej dať pusu ty idiot. Teraz.

Hovorí sa, že celé to držíš na plecách a musíš vydržať, veď si chlap.

Musíš myslieť na budúcnosť , vedieť sa vysporiadať s minulosťou. Musíš sa ovládať , kontrolovať aby si niekomu nedal občas po papuli alebo ho neposlal do piče a snažiť sa všetky sračky ktoré prináša život vyriešiť tak aby si zabezpečil seba a svojich najbližších.

Niekedy máš chuť sa ná všetko vykašľať lebo už ti to občas leze krkom , tá zasratá zodpovednosť . Máš plno starosti a ešte popritom sa snažíš nájsť čas a peniaze na to aby sa išlo na výlet a posledné zvyšky energie ešte nájdeš na to aby si si svojou polovičkou alebo rodinou spríjemnili večer alebo víkend . Proste ti z toho všetkého občas zajebe.

Kámo ale nezabúdaj na jednu vec . Není si v tom sám. Stojí tu za tebou vždy ženská ktorá toleruje tvoje výmysly, tvoje prepináky , ktorá ťa nezozmiešni pred kamošmi , keď sa vytahuješ a zveličuješ , ťa za ktorou dôjdeš vždy keď je najhoršie , ktorá ťa podporí v tom čo sa niekedy môže zdať jak úplná pičovina. Tá ktorá z tebou nesie občas následky tvojich nesprávnych rozhodnutí. Tá ktorá je tu vždy keď ju potrebuješ . Tá ktorú občas bereš jak samozrejmosť . Tá ktorá ťa objíme a ty máš vtedy pocit že vlastne všetko sa dá zvládnuť . Ta čo ťa ľúbi aj keď si škaredý .

Tá čo je tu s tebou v dobrom aj v zlom .

Nakoniec všetko zvládneš lebo vieš že tu je ona .Je jedno či je veľká, malá, stará , mladá, prvá , siedma je jedno či si s ňou krátko alebo dlho ale je to tá čo ťa robí teraz šťastným a motivuje ťa ísť vpred a nevzdávať sa a nese to šecko na pleciach s tebou . Nečakaj na Vianoce na narodeniny , meniny alebo na Valentína . Ale teraz jej kúp kvetinu keď pôjdeš z práce , kúp jej čokoládu ked pôjdeš ze šenku alebo keď si túto sladkú možno trápnu prúpovidku prečítaš proste sa zeber a iba ju objím jak ti chystá za tým sporákom večeru a povedz jej že ju ľúbiš. Alebo keď si není snou tak jej napíš .

Lebo kurva brácho ona si to fakt zaslúži !♥️

Byt chlapom nie je len vedieť všetko zvládnuť, zarobiť peniaze a vedet vyjebat 12 pív a mať veľké reči ale aj prejaviť vďačnosť tomu kvôli komu to všetko zvládaš ♥️✌️a ver mi že týmto gestom ju spravíš ešte stastnejsiu a silnejšiuZdieľaj článok na facebooku
106 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Emzááák

  hrá sa, že má 0 rokov
  Dojížďak Birdzu

  Ámen
 2. 2
  Quattroformaggi

  25 ročná žena
  v jeho objatí

  (rofl)
 3. 3
  Void

  hrá sa, že má 0 rokov

  Pekný blog
 4. 4
  Midnight

  30 ročný muž
  čo to zase píše?!

  o, ahoj, teba som tu dlho nevidel!

  len to som chcel, blog prečítam neskôr, teraz idem spať.
 5. 5
  Sianagirl245

  18 ročné dievča

  Toto je dosť zlaté! (love)
 6. 6
  Marcello1111

  31 ročný muž

  už len nájsť tu ženskú, ale ktorá by to so mňou vydržala, keď som teplovzdušný ventilátor...
  :D
 7. 7
  Clarise

  20 ročné dievča

  Krásne (love) :,(
 8. 8
  Midnight

  30 ročný muž
  čo to zase píše?!

  jéj, milý blog :)
 9. 9
  Pijemzelenycaj

  12 ročné dievča

  To je milé :)
 10. 10
  Motovidlo323

  31 ročný muž
  koronabojovnik birdzu

  A keď takú nemám?

  Inak čau, tu Funeb, kedy dačo zriešime?