December 2017 - 2018

Keď všetci tak už aj ja sa pridám. Veľmi veľa sa toho zmenilo za ten rok a aj mi toho veľa vzal.

December 2017 -  Už od septembra chodíme k veterinárovi ako na klavír ale konečne to vyzerá dobre.  Zrazu sa niečo deje, niečo úplne iné a po 4 dňoch a neochote veterinárky môj miláčik zomiera na to najtrápnejšie čo snáď môže byť: dehydratácia. Zrútil sa mi svet.

Január 2018 -  Ujo A. ma podporuje zo všetkých síl a ja som mu zato neskutočne vďačná, neviem čo by som bez neho nerobila. Mama mi nanútila ďalšieho psa.

Február 2018 -  To najhoršie nejako prešlo. V práci som si zobrala hodiny naviac. Domov chodím už len spať. Kamoška mi volá, že majú šteniatka tak sa premôžem a idem sa pozrieť. Pomáha to a chodím tam keď mám čas. Ujo A. ma podozrieva, že chodím za iným a stále sa hádame (vlastne už od novembra to nejako nefunguje)

Marec 2018 -  Ujo A. ma opustil. Bola to moja chyba ale aj tak.. Sľúbil mi, že to nikdy nespraví. Už nemám nikoho. Prestala som komunikovať so svetom, revala som doma, v práci, na zastávkach, kdekoľvek už mi to bolo jedno. Zrútil sa mi svet.. zase..

Apríl 2018 -  Nič extra sa neudialo asi. Dennodenne som sa premáhala aby som ho nekontaktovala a vstala z postele. Niekedy to bolo ťažké.. Napadol ma SBS-kar, ktorému som nechcela dať a dva týždne som nemohla pohnúť rukou ani sa jej dotknúť.  Vtedy by som ho potrebovala ale.. nebol tu..

Máj 2018 - Napísala som mu, poslal ma do piče. Koniec. Utekám do Prahy za ujom K. Pijeme tequilu a fajčíme jednu od druhej a druhú od pol tretej. Po 3 dňoch sa už musím vrátiť späť do reality.

Jún  2018 -  Všetci okolo mňa riešia letné dovolenky a ja sa radšej tvárim akože ani neexistujem. 

Júl 2018 - Predsa som si nejakú zobrala a išli sme prerábať byt. Celkom pekne vie byť ukludňujúce drhnúť 3 hodiny podlahu každý deň celý mesiac :D

August 2018 -  Celý august pracujem a ujo K. mi posiela fotky z dovolenky.. Čistá provokácia. Nakoniec sme sa dohodli, že o mesiac teda pôjdeme aj my niekam nech sa nepovie.

September 2018 - Pôvodný plán bol ísť do Londýna na pár dní ale nejako sme to zmenili na Barcelonu na skoro 2 týždne. Druhý deň na dovolenke som začala grcať všade kade som chodila a hneď som vedela, že toto bude stáť zato. Potom nás vytopilo v izbe, normálne o 4 ráno nám začal pretekať záchod. Aj tak sme chceli odísť ale toto náš odchod urýchlilo a presunuli sme sa do ďalšieho mesta. 

Október 2018 - Jeseň, najhoršie obdobie roka, pre mňa. Migrény v plnom prúde, zisťujem , že nemám lieky. Paráda. Začínam sa stretávať s ujom P.

November 2018 - Zisťujem, že ujo P. je ženatý. Vypisuje mi aká som úžasná a bla bla samé kecy a následne mi volá najebaný. Na tieto sračky som už stará. Prestávam s ním komunikovať. Príde za mnou do práce, raz, dva, tri krát..  Kamarátke zomiera pes na to isté čo moja a ja prežívam to isté dookola.

December 2018 - Je to rok čo mi zomrel pes - revem. Kamoška dala utratiť psa - reveme. Moja by mala 13 rokov - reveme. Jej by mal 16 rokov - zase reveme. Už je tuším 21.12. a ja zisťujem, že asi už by bol vhodný čas sa pripraviť na Vianoce, zháňam darčeky, pečiem atď..

P.S. Fakt mám nudný život :D

Čaute sa..

Zdieľaj článok na facebooku
70 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Tikalok

  29 ročný muž

  Maj dobrý rok s lepšími ujami!
 2. 2
  Elmsi

  11 ročné dievča

  @tikalok ďakujem :) najlepšie so žiadnymi
 3. 3
  Nicolas

  hrá sa, že má 0 rokov
  Khazad-dûm

  Človek je hneď v obraze.
 4. 4
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  sefcovic birdzu

  :D :D Ďakujem za toto :D :D
 5. 5
  Elmsi

  11 ročné dievča

  @antifunebracka my taky Kájo