19 ročné dievča, Liptovský Mikuláš

červená čiapočka - parody

Kde bolo, tam bolo, žilo raz jedno dievčatko, ktoré raz oskalpovali indiáni a preto ho všetci volali Červená Čiapočka. Dievčatko to bolo milé, iba trochu neposedné. Jedného dňa jej milujúca mamička rozopla putá a hovorí:
-Stará mama, ktorá býva v domčeku v lese, mi poslala esemesku, že je chorá. Zober jej tento koláč z minulého týždňa, dva nízkotučné jogurty po záruke a toto silné víno. To ju hádam konečne dorazí!
-Ach mamička neposielaj ma do lesa, les je plný nebezpečenstiev!
Hlaveň revolveru kalibru 9 milimetrov Čiapočku presvedčila, že rodičom sa nemá odvrávať. Natrela si teda podpazušie antiperspirantom Rexona, ktorý ju ešte nikdy nesklamal a cupitá po lese, pospevujúc si:
-Ja sa vlka nebojím a ja vlka nechytím!
V tom spoza stromu vyskočil vĺčko:
-Fuj ti kokso ale som sa ťa zľakol!
Prizrela sa mu bližšie a vraví:
Akú máš krásne chlpatú hruď-riekla a pošimrala ho po mieste, kde by mohol byť približne chvost. Vlk bol rázom krotký ako baránok.
-A kamže si sa vybrala Čiapočka?
-Ach vĺčko, stará mama je chorá, nechce sa jej na druhý svet, nemohol by si nám helfnúť?
-Nemaj boj, budem Ti na dobrej pomoci-rečie psovitá šelma a zmizne v lese. Ponáhľal sa vlk do domčeka, odpojil signalizačné zariadenie, pracovníka strážnej služby nechal spať, vošiel dnu, uvidel starú mamu a hovorí:
-Bože, ty si ale na zožratie!
Ako povedal, tak aj urobil. Predtým však starú mamu vyzliekol. Keďže bol starý fetišista, obliekol si ženský odev a šup, šup do postele.
Čiapočka zatiaľ v lese vychlastala všetko víno a mierne otrávená životom a poriadne alkoholom vošla do domčeka. Starú mamu videla mierne rozmazanú a chlpatú a vraví:
-Ahoj bobor. A čo máš také silné zuby?
A vlk na to:
-Ty trúba, najprv sa máš pýtať na oči!
-Ja trúba najprv sa mám pýtať na oči prečo ich máš také veľké?
-Lebo som si vypila
-a prečo máš také veľké uši?
-Prestaň Čiapočka to som ja vlk!
-A prečo ležíš v babičkinom koši z bielizňou?
-Preto, že všetko bolo také mäkučké, až som zaspal.
-A čo stará mama?
-Stará mama? Tá mi teda poriadne leží v žalúdku.
-Veď aj mne, aj mne.-zašepkala zmyselne Čiapočka a pritúlila sa k vlkovi.
Viem, Vy čakáte horára, ale horár nepríde. Les, v ktorom bývala stará mama po roku 1992 zobrali štátnym lesom a vrátili ho pôvodným majiteľom, čiže starej mame. Lenže tá záhadne zmizla a dodnes sa nič nevie. Mamička a Čiapočka záhadne zbohatli na predaji dreva, ale nakoniec im to bolo na nič, pretože obidve zožral vlk. Raz darmo, svet dnes patrí mladým, dynamickým dravcom.
Zdieľaj článok na facebooku
0 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Coleshepter

    24 ročné dievča
    so basic.

    prosím ťa, vymysli dačo svoje, hej?