Facebooková stránka Evolúcia vedomia pod vedením materského webu reinkarnacia.sk, ktorú som až dodnes považoval za oázu informácií pre strednú vrstvu najinteligentnejších ľudí na svete, dnes pridala maximálne pohoršujúci a nepravdivý obrázok.


Áno, plebs, čítaš dobre. Stránka obvykle publikujúca absolútnu pravdu povedala, že internetové diskusie vyhrávajú retardovaní. To je lož. Ako iste viete, ja vyhrávam internetové diskusie neustále. Či už o hudbe, ktoré vyhrávam najradšej, alebo o hocičom inom. A že by som bol retardovaný? Ja som, nepochybne, najmúdrejší človek na svete. Retardovaní ste vy, nie ja. Ovce. 

Neviem, čo môže stáť za publikáciou takéhoto hoaxu. Nie je to pravda. 

Je to však aj dôkaz. Nikto nemôže spochybniť, že som najmúdrejší na svete. To znamená jediné. Web reinkarnacia.sk nepublikuje absolútnu pravu. Kto publikuje absolútnu pravdu? Ja. 


Je to tak. Som inteligentnejší než som si myslel. Web reinkarnacia.sk som nechal v prachu za sebou a toto je dôkaz. Veril som, že existujú ľudia, ktorí sa môjmu intelektu aspoň čiastočne približujú, ale nie je to pravda. Som najinteligentnejši a s oveľa väčším náskokom, než som si kedy myslel. 

Stále však môže ísť o omyl. Kontaktoval som admina stránky a spýtal sa, či ho nehackli. Zdôraznil som, že ak to naozaj myslia vážne, pôjdem to s ním vyriešiť osobne. Medzi štyrmi očami. Bratranec, jeho kamaráti, otcovi kamaráti, ich kamaráti, zaplatení žoldnieri a v neposlednom rade banda neonacistov, ktorí tam so mnou pôjdu tiež vysvetliť, že ide o hoax, nemajú oči, pokiaľ mi je známe.

 Blog
Komentuj
 
 fotka
zajko1211  1. 5. 2021 21:45
prosím ťa a teraz mi to daj do normálneho jazyka...
Napíš svoj komentár