V školách nás odmalička učia, že existuje slnko. Dokonca som videl rodičov, ktorí to deťom tlačia do hláv ešte v predškolskom veku. Medicína však dodnes nemá v rukách jediný relevantný dôkaz o existencii slnka. Ich tvrdenie je, že vo vesmíre existuje guľa z plynu a tá svieti. To nedáva vôbec žiadnen zmysel, keď sa nad tým človek hlbšie zamyslí. Vo vesmíre je podtlak. Taký, aký robí napríklad vysávač. Čo sa stane, keď priložíš vysávač k balónu? V balóne bude podtlak a neostane tam vzduch - teda plyn. Týmto jednoduchým experimentom si môže každý vlastnoručne overiť, že v podtlaku plyn jednoducho nezostane. Je preto nemožné, aby vo vesmíre vznikla akákoľvek plynová guľa. Už v tomto bode by som nemusel pokračovať, lebo som poskytol dostatok dôkazov na vyvrátenie existencie slnka, ale ja budem, lebo ich existuje ešte viac. 

Táto plynová guľa, ktorá v prvom rade vôbec nemôže existovať, má mať údajne tvar gule. Len tak, sama, vo vesmíre. Toto je tuším tá najzábavnejšia časť a nechápem, ako tomu môžu ovce stále veriť. HALÓ plynová guľa? Čo drží sama pokope? Také niečo nie je možné dokonca ani na zemi! Nieto vo vesmíre, kde je podtlak. No vezmi plyn a vytvaruj z neho guľu. Počkám. 

A do tretice, má to svietiť. Dokázal som, že taká plynová guľa vôbec nemôže existovať. Ale oni vravia, že nielen existuje, ale aj svieti. Dobre, predstavme si, že majú pravdu. Okrúhle akvárium je plynová guľa ohraničená sklom. Prečo nesvieti? Bráni jej v tom azda sklo? To je smiešne. Nesvieti preto, že tam žiadne svetlo nie je. Neexistuje dôvod, prečo by plynová guľa mala svietiť. 

Lobisti od solárnych panelov a opaľovacích krémov minuli v priebehu dekád stovky miliárd na propagáciu klamstva, že slnko existuje, aby si zachránili biznis. Nemusím snáď ani hovoriť, že všetky výskumy a fotky sú falošné. Vieme aj to, že sa nedá letieť tak vysoko, aby sa človek dostal do vesmíru, ale o tom si povieme neskôr.

Takže, slnko neexistuje. Čo to teda je? Na rozdiel od nezmyslov, ktoré nám rozprávajú dnešní hlupáci, teda akože vedci, vám teraz poviem jednoduché a logické vysvetlenie, s ktorým súhlasia všetci múdri ľudia ako ja a všetci skutoční vedci. 

Slnko je magická životná energia, ktorú nám sem inteligentný dizajnér dal, aby sme nezomreli. Bez slnka by sme zomreli. To je fakt. A dizajnér to vedel, keďže bol inteligentný. Preto nám na oblohu dal to, bez čoho by sme neprežili - slnko. Ako môže niekto tvrdiť, že je to celé náhoda? Že slnko svieti presne tak, ako je to potrebné pre život? Ani viac, ani menej, ani teplejšie, ani chladnejšie? To "vedci" vysvetliť nedokážu. Bodaj by dokázali, keď tvrdia, že je to náhoda. Existujú desiatky náboženstiev, ktoré boli základom pre našu civilizáciu a majú jedno spoločné - slnko považujú za stelesnenie Boha. Ľudia túto informáciu poznajú už desaťťisíce rokov. To len v posledných storočiach sa vedci rozhodli nám začať klamať..

 Blog
Komentuj
 
 fotka
tequila  28. 4. 2021 16:10
hmm sranda, ze nad niecim podobny som uvazoval nedavno a aj som dospel k podobny nazorom... je to urcite zaujimave... budem sledovat aj dalsie prispevky na tuto temu, paci sa mi, ked niekto mysli proti prudu...
 
 fotka
james98  28. 4. 2021 17:20
Otvoril si mi oči. Najlepšie je začať úplne ignorovať vedcov a vedu, veď to je niečo nehorázne čo sa tu robí a ako nás klamú
 
 fotka
3kratadost  28. 4. 2021 19:57
@james98 @Tequila Sú to hlupáci. A najlepšie na tom je, že sa ich tvrdenia dajú vyvrátiť pomocou toho, čo sami kedysi povedali. Majú nás za tupé ovce, ktoré si nevedia dať dve a dve dokopy. Najskôr povedia jedno a my tomu máme veriť. Potom povedia niečo úplne iné a tomu máme veriť tiež. Len hlupák sa nechá takto zamotať. Inteligentný človek myslí vlastnou hlavou a na toto im nenaletí.
 
 fotka
zajko1211  28. 4. 2021 20:40
dobrá kokotina, že slnko stelesňuje Boha...
 
 fotka
3kratadost  28. 4. 2021 21:12
@zajko1211 Ty si kokotina, veríš vymysleným náboženstvám namiesto tých skutočných.
 
 fotka
kaiserchief1  28. 4. 2021 21:28
inteligentný dizajnér
 
 fotka
zajko1211  28. 4. 2021 22:50
@3kratadost
a ktoré je to skutočné naboženstvo...?
 
 fotka
3kratadost  28. 4. 2021 22:53
@zajko1211 To, ktorému verím ja. V starej Indii položili dobré základy, ale ja som najmúdrejší na svete, tak som si to ešte trocha vylepšil a zrovnal nejaké nejasnosti a tomu verím. To je jediné skutočné náboženstvo. Kresťanstvo je len podvod pre ovce.
 
 fotka
zajko1211  29. 4. 2021 09:42
@3kratadost
o jedenom takom, ako ty som už počul, tiež si myslel, že je mudrejší, ako Boh a celý vesmír, volal sa Lucifer...
 
 fotka
cltr0n  29. 4. 2021 10:37
Dnes som sa zas dozvedel niečo čo obohatilo moje vedome.
Vďaka!
 
 fotka
3kratadost  29. 4. 2021 12:21
@zajko1211 Lucifer je vymyslený, tak isto ako tvoj "boh". Ten boh, ktorého som si vymyslel ja, je skutočný.

@Cltr0n Keď sa odomňa aspoň zvládneš niečo naučiť, si na tom lepšie ako 99 percent populácie. To sú hlúpe ovce, ktoré len dokolečka opakujú, čo sa naučili v škole. Ja som sa síce všetko naučil a na všetko som prišiel sám, lebo som veľmi múdry, ale nie každý je taký múdry ako ja. Čiže úplne stačí, keď sa budú tí hlúpejší, ako napríklad ty, učiť odomňa. Ja som rád, keď niekoho môžem obohatiť. A to vôbec neber ako urážku, niekto jednoducho musí byť najmúdrejší a to som ja. Z toho vyplýva, že ostatní sú odomňa hlúpejší, ale na tom nie je nič zlé, ak uznajú, že ja viem všetko najlepšie a budú ma počúvať.
 
 fotka
zajko1211  29. 4. 2021 15:29
@3kratadost
prihlás sa u Matoviča a vládnite spolu....
 
 fotka
gombik35  30. 4. 2021 21:26
Založ si YouTube kanál prosím
Napíš svoj komentár